Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Μα αυτό το ομαδικό προαίσθημα που είχαμε με ξεπερνάει χχαχαχαχα..άντε σειρά σου φιλενάδα..στο λέω..:) 

Κοριτσάρα μου ο γιατρός μου είπε να μην κάνω χοριακη και να πάω κατευθείαν για υπέρηχο την άλλη Πέμπτη..η αλήθεια είναι ότι είχα διπλή ωορρηξία αυτό το μήνα και μου μπαίνουν ψιλοί μπας και έχουμε δύο σπορακια χαχχαχαχαχα..τώρα αν δω ότι δεν κρατιεμαι θα πάω μεθαύριο για χοριακη..

ΧΑΧΑΧΑ ας είσαι εσύ αισιόδοξη γιατί εγώωωωωω χαχαχαα... βρε λες?? δυο??? γιατί όχι?? αφού σου είπε έτσι κάνε έτσι.. χωρίς καμιά  χοριακή να μην αγχωθείς κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Μα αυτό το ομαδικό προαίσθημα που είχαμε με ξεπερνάει χχαχαχαχα..άντε σειρά σου φιλενάδα..στο λέω..:) 

Κοριτσάρα μου ο γιατρός μου είπε να μην κάνω χοριακη και να πάω κατευθείαν για υπέρηχο την άλλη Πέμπτη..η αλήθεια είναι ότι είχα διπλή ωορρηξία αυτό το μήνα και μου μπαίνουν ψιλοί μπας και έχουμε δύο σπορακια χαχχαχαχαχα..τώρα αν δω ότι δεν κρατιεμαι θα πάω μεθαύριο για χοριακη..

5 μέρες πριν την αναμενόμενη ρε θηρίο κάπου διάβασα??? τί τρίπλα ήταν αυτή??? χαχαχαχαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Όχι??!!! εγώ έχω ήδη 3 εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου!!! Η μια δυστυχώς δεν προχώρησε. Έχω 2 παιδάκια 7,5 και 4 ετών, αλλά θέλω άλλο ένα παιδακι, δε θέλει όμως ο σύζυγος!! Αρα είχες πάλι λίγο αίμα αυτή τη φορά , εγώ όμως δεν είχα ποτέ στην αρχή κάθε εγκυμοσύνης, γι αυτό κ δεν ξέρω τι είναι αυτό τώρα, γιατί ούτε κ περίοδος μου φαίνεται!

μέθυσέ τον φίλη..χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Αχ κορίτσι μου σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!Δε θέλω να γκρινιάζω αλλά Ψαχνομαστε ακόμα κ άκρη δε βγάλαμε.Ο ουρολόγος που πήγαμε για το σπέρμα του άντρα έπεσε σε τραγικές αντιφάσεις κ τώρα ψάχνουμε άλλον....Δε σε ξέχασα...Θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα να σου πω για τον γιατρό που λέγαμε...Απλά δεν έχω σχηματίσει εικόνα ακόμα για εκείνον...Εσύ τι κάνεις;Ειδα κατευθύνεσαι προς το Έλενα;;;

Ναι κορίτσι μου κατευθύνομαι προς τα εκεί αλλά τελείως στα τυφλά θα κλείσω με έναν ραντεβού και ότι βγει!! ελπίζω σύντομα να βρεθεί μια άκρη βρε κορίτσι μου αλλά μην ανησυχείς εμενα κάποτε ο γιατρός μου είπε ότι όταν υπάρχει κάποιο μικροπροβλήματακι στο ν άντρα είναι εύκολο να λυθεί!! Ενώ στις γυναίκες είναι πιο περίπλοκα τα πράγματα αλλά πάντα λύνονται !! Μην ξεχνάμε ότι ζούμε στο 2019-20!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

με το καλό κορίτσι μου τί ευχάριστα νεα... μην αγχώνεσαι μια χαρά είναι η χοριακή σου.. πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις?? @Αννια27 βάλε το κορίτσι μας στο πινακάκι να πάρουμε τα πάνω μας να γεμίζουμε θετικαααααα!!!!!

Εφτασεεεειιι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

5 μέρες πριν την αναμενόμενη ρε θηρίο κάπου διάβασα??? τί τρίπλα ήταν αυτή??? χαχαχαχαααα!!!!

Ναι φίλη μου Δευτέρα θα ήταν η πρώτη μέρα καθυστέρησης..δεν με νοιάζει που δεν είσαι αισιόδοξη είμαστε εμείς για σένα κι εγώ είμαι και σίγουρη..τώρα που χαλαρώσεις λίγο θα δεις θα έρθει..μετράς θερμοκρασία εσύ??έτσι λέω κι εγώ για τη χοριακη αφού είναι τόσο γρήγορα το ραντεβού μου δεν θα την βάλω στο κεφάλι μου καθόλου..πάμε για υπέρηχο αμεσωωωωως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυ

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ ?

anna90: ?

Eirinik94: ?

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

diana8: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Επεξεργάστηκε από Αννια27
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ναι κορίτσι μου κατευθύνομαι προς τα εκεί αλλά τελείως στα τυφλά θα κλείσω με έναν ραντεβού και ότι βγει!! ελπίζω σύντομα να βρεθεί μια άκρη βρε κορίτσι μου αλλά μην ανησυχείς εμενα κάποτε ο γιατρός μου είπε ότι όταν υπάρχει κάποιο μικροπροβλήματακι στο ν άντρα είναι εύκολο να λυθεί!! Ενώ στις γυναίκες είναι πιο περίπλοκα τα πράγματα αλλά πάντα λύνονται !! Μην ξεχνάμε ότι ζούμε στο 2019-20!!

Φιλενάδα μου όλα θα πάνε τέλεια το ξέρεις και εσύ και αυτό μου αρέσει τόσο πολύ σε σένα.. ❤️ αισιόδοξο κορίτσι μου θα έρθει το σπορακι σου και θα γίνεις η καλύτερη μανουλαααααα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ ?

anna90: ?

Eirinik94: ?

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

diana8: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Εμένα με ξέχασες μαρη??χαχαχαχαχχαχαχα :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Ναι φίλη μου Δευτέρα θα ήταν η πρώτη μέρα καθυστέρησης..δεν με νοιάζει που δεν είσαι αισιόδοξη είμαστε εμείς για σένα κι εγώ είμαι και σίγουρη..τώρα που χαλαρώσεις λίγο θα δεις θα έρθει..μετράς θερμοκρασία εσύ??έτσι λέω κι εγώ για τη χοριακη αφού είναι τόσο γρήγορα το ραντεβού μου δεν θα την βάλω στο κεφάλι μου καθόλου..πάμε για υπέρηχο αμεσωωωωως...

όχι ποτέ δε μέτρησα ... τίποτα στον αυτόματο!!!χαχα θα μάθουμε το σουκού.. τουλάχιστον η έτσι η αλλιώς θα μαι σπίτι να το χωνέψω πάλι χαχααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@diana8 κορίτσακι μου στο λέω δεν πρόκειται να αδιαθετεις το Δεκέμβρη κάθε φορά που ανεβάζω πίνακα δεν σου βάζω ημερομηνία και μετά πατάω επεξεργασία!! Δεν γίνεται είναι σίγουρα σημάδι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

@diana8 κορίτσακι μου στο λέω δεν πρόκειται να αδιαθετεις το Δεκέμβρη κάθε φορά που ανεβάζω πίνακα δεν σου βάζω ημερομηνία και μετά πατάω επεξεργασία!! Δεν γίνεται είναι σίγουρα σημάδι ?

Αννια ουτε σε μενα εβαλες ημερομηνια παλι? Βρε λες? χαχαχαχα @diana8 περιμενουμε και κοντα! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Εμένα με ξέχασες μαρη??χαχαχαχαχχαχαχα :))

Καλημέρα κορίτσια μουυυ

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

?Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ 

anna90: ?

Eirinik94: ?

Kostef: 26/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

diana8: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Πάρε δύο μωράκια τώρα για να δεις που θα βγει και αυτό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Εμένα με ξέχασες μαρη??χαχαχαχαχχαχαχα :))

Μα κι εγώ αυτό προσπαθώ να καταλάβω γιατί σας έχω χάσει λίγο τελευταία. Διαβάζω ότι έχεις θετικό τεστ αλλά δεν σε βλέπω στο πινακακι.... Με το καλό κοριτσάκι μια υγειης και τελειομγνη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Αννια ουτε σε μενα εβαλες ημερομηνια παλι? Βρε λες? χαχαχαχα @diana8 περιμενουμε και κοντα! χαχα

Συγνώμη κορίτσι μου τα έχω χάσει μόλις έχω γυρίσει βκαι από την δουλειά και δεν ξέρω τι πατάω!! Εάν όμως είστε μετά θα βάζω στοίχημα τα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Φιλενάδα μου όλα θα πάνε τέλεια το ξέρεις και εσύ και αυτό μου αρέσει τόσο πολύ σε σένα.. ❤️ αισιόδοξο κορίτσι μου θα έρθει το σπορακι σου και θα γίνεις η καλύτερη μανουλαααααα..

Κοριτσάρα μου γλυκιά εσύ φίλη μου!!!!! Πάλι θα συγκινηθώ σταματά!!!Ελπίζω να γίνει σύντομα να είναι κοντά τα νινακια μας ? !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: ?

Eirinik94: ?

Kostef: 26/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Σε ευχαριστώ! Εκεί ποντάρω , στο ατύχημα!!!? Οι επαφές είναι διακεκομμενες κ ευελπιστώ μπας κ τύχει!!! Έκανα τεστ κ βγήκε αρνητικό, απλά αυτή τη φορά ένιωθα Κ νιωθω λίγο διαφορετικά. Μπορεί κ να περνάω καμία ιωσουλα! Τι να πω!

Χαχαχαχ καλά κάνεις βρες τροπο???ότι νεότερο σε παρακαλώ ενημέρωσε με?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Συγχαρητήρια για τις εγκυούλες και καλή επιτυχία στις υπόλοιπες! Εύχομαι να δείτε χριστουγεννιάτικα θετικά τεστάκια ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Frogel ρε λες ναναι δυδυμακια... σου ευχομαι τα καλυτερα..

Κοριτσια μου τι υπεροχα 5 θετικα τεστακια ειναι αυταα... εχω χαρει απίστευτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχ καλά κάνεις βρες τροπο???ότι νεότερο σε παρακαλώ ενημέρωσε με?????

Μακάρι η περίπτωση σου να ίσχυε κ για μένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Μακάρι η περίπτωση σου να ίσχυε κ για μένα!

Στο εύχομαι κοριτσάκι μ γλυκό ?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

@Frogel ρε λες ναναι δυδυμακια... σου ευχομαι τα καλυτερα..

Κοριτσια μου τι υπεροχα 5 θετικα τεστακια ειναι αυταα... εχω χαρει απίστευτα...

??

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

@Frogel ρε λες ναναι δυδυμακια... σου ευχομαι τα καλυτερα..

Κοριτσια μου τι υπεροχα 5 θετικα τεστακια ειναι αυταα... εχω χαρει απίστευτα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...