Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η liza_pan93 είπε:

Κορίτσι μου καλή χρονιά και χρόνια πολλά!!! Πόσο όμορφα τα γράφεις ❤️❤️❤️❤️ Όντως, νιώθω σαν αχάριστη αλλά κι εγω δεν μπορω να ηρεμήσω! Πάνω που λίγο χαλάρωσα στις γιορτές, σε συναντήσεις με τους συγγενείς έσπαγαν τα νευρα μου...Όλοι θέλουν μωρό και το θεωρούν πανεύκολο! Πού να ήξεραν....

Καλή χρονιά και σ' εσένα κορίτσι μου. Εύχομαι ο νέος χρόνος να σου φέρει ότι έχεις ονειρευτεί! Αχ αυτό με τους συγγενείς!Μην τους δίνεις σημασία. Εμένα όλο στην κοιλιά με κοιτούσαν ( κι έχω και λίγο κοιλίτσα🙄). Αλλά μην νομίζεις ότι θα γλιτώσεις και μετά. Δεν πρόλαβα να γεννήσω καλά καλά και μου έλεγαν άντε κι ένα δεύτερο. Ακόμα μου λένε μερικοί. Μισό λεπτό να το παραγγείλω κι έφτασε! Δηλαδή θα τρελαθώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η liza_pan93 είπε:

Ελενάκι μου γλυκό χρόνια πολλά και καλή χρονιά!!! ❤️❤️❤️ πώς είναι το μπεμπέ σου;; ο μικρούλης σου;; αχχχ στείλε στείλε και σε εμένα!!!

Καλη χρονια κουκλιτσα μου κ ο γιοκας μου κ η κορουλα μου ειναι μια χαρα δοξα το θεο😍😍😍😍σου στελνω άπειρη μπεμπεδοσκονη σε πια φάση βρίσκεσαι κουκλα μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Κορίτσια μου, που είστε όλες Εσεις π μιλάγαμε για την εγκυμοσύνη μας; μου έλειψαν οι συζητήσεις μας τα νέα μας είσασταν δίπλα μου σε όλη την εγκυμοσύνη μου στα θέματα της εγκυμοσύνης μου στις χαρές μου. Μου λείψατε κοριτσια θέλω πολύ τα μάθω τα νέα σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...