Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

Κοπελα μ.καλησπερα.γενικα ναι καθε μηνα ειναι στν ωρα της...απ τν ημερομηνια κ.περιμενω έρχεται παντα τν ίδια ημερομηνια πρωί..λεω να τ αφήσω ακομη 3 με 4 μερες και μετά να παω για χωριακη. Τι λες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

γιατί να μη πιστεύεις?? έκανες το τεστ πάρα πολύ νωρίς 5 μέρες πριν την αναμενόμενη... ξανα κάνε τεστάκι ή χοριακή πιστεύω πως θα μας έχεις ευχάρισταααα

Πηρα το τεστ της κλιαρ μπλου τ πρώιμη ανιχνευση..λες κοριτσακι μ; μακαρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eviksp1991 είπε:

Κ γω περιμενω αποτελεσματα απο χοριακη..!καλη μας επιτυχια κοριτσια!!

 

Καλη μας επιτυχια !! Ευχομαι μεσα απ τ καρδια μ.καλα Αποτελέσματα ♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/11/2019 at 6:49 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

@anna90

@diana8

@Eirinik94 κορίτσια μου;που είστε εσείς ;σας έχασα μήπως έχουμε χαρούμενα νέα :-) ???

Πάρα χαθήκαμε!! Δουλειά σπίτι σπίτι δουλειά :(

πολυ κούραση...νινακι ακόμη δεν έχουμε που θα πάει όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλη μας επιτυχια !! Ευχομαι μεσα απ τ καρδια μ.καλα Αποτελέσματα ♡♡♡

Κοριτσακια μου τζιφος...αρνητικη χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Πάρα χαθήκαμε!! Δουλειά σπίτι σπίτι δουλειά :(

πολυ κούραση...νινακι ακόμη δεν έχουμε που θα πάει όμως!!!

Καλησπεραα :)  @Αννια27

εγω αδιαθετησα στην ωρα μου ευχομαι τα αλλα κοριτσια να εχουν θετικα τεστακια !!! 
εγω θα ξεκινησω τα τεστ ωορρηξιας να προσπαθησω λιγο πιο σωστα ♥️♥️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Eviksp1991 είπε:

Κοριτσακια μου τζιφος...αρνητικη χοριακη!!

Δεν πειραζει κοριτσι μου μην στεναχωριεσαι θα ερθει και η δικια μας η στιγμη !!! Θετικη σκεψη και οσο μπορουμε χωρις αγχος :) ♥️ Εγω αδιαθετησα χθες .. και ηδη περιμενω να περασουν οι μερες να ξανα προσπαθησω !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η diana8 είπε:

35A6D8DC-BEA2-44EF-9EF0-E7AB27BD8471.thumb.jpeg.4f462665cfc310e32305cbb9621b04d3.jpegΚαλημεραα κοριτσια μου 

σημερα εφτιαξα τα χριστουγεννιατικα νυχακια μου ελπιζω να σας αρεσουν ♥️spacer.png

 

Φανταστικά! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Eviksp1991 είπε:

Κοριτσακια μου τζιφος...αρνητικη χοριακη!!

Μην στεναχωριέσαι γλυκιά μου. Θα έρθει η στιγμή που θα δεις το θετικό. Λίγο υπομονή θέλει αν και δεν είναι καθόλου εύκολο.Μας παιδεύουν τα ατιμουλικα αλλά τι να κάνουμε! Το αξίζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μην στεναχωριέσαι γλυκιά μου. Θα έρθει η στιγμή που θα δεις το θετικό. Λίγο υπομονή θέλει αν και δεν είναι καθόλου εύκολο.Μας παιδεύουν τα ατιμουλικα αλλά τι να κάνουμε! Το αξίζουν!

Ειναι η πρωτη ψυχρολουσια...αλλα ειναι στην φυση μας να παλευουμε...παμε στον επομενο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Δεν πειραζει κοριτσι μου μην στεναχωριεσαι θα ερθει και η δικια μας η στιγμη !!! Θετικη σκεψη και οσο μπορουμε χωρις αγχος :) ♥️ Εγω αδιαθετησα χθες .. και ηδη περιμενω να περασουν οι μερες να ξανα προσπαθησω !!! 

Ααα...ειμαστε πολλες δηλ!!εγω οχι ακομα..κ μου μπαινουν νεες ιδεες..τι να πω..θα φανει σε 2 3 μερουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπεραα❤️❤️❤️ελπιζω να ειστε ολες καλα.... Σημερα πηγα στον γιατρο ειδαμε το νινακι μας ολα ειναι μοα χαρα ακουσαμε καρδουλα ❤️ 2 Ιανουαρίου θα παω για αυχενική διαφάνεια και μου ειπε το εξής εγω εχθες μπηκα στην 10 εβδομάδα αλλα μου ειπς οτι το μωρο φαίνεται μεγαλύτερο δλδ 11 εβδομάδων τωρα εγω τελικα ποσο ειμαι????? ? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσια μου καλησπεραα❤️❤️❤️ελπιζω να ειστε ολες καλα.... Σημερα πηγα στον γιατρο ειδαμε το νινακι μας ολα ειναι μοα χαρα ακουσαμε καρδουλα ❤️ 2 Ιανουαρίου θα παω για αυχενική διαφάνεια και μου ειπε το εξής εγω εχθες μπηκα στην 10 εβδομάδα αλλα μου ειπς οτι το μωρο φαίνεται μεγαλύτερο δλδ 11 εβδομάδων τωρα εγω τελικα ποσο ειμαι????? ? ??

Γειά σου Ελενάκι μου! Τι ωραία νέα! Πόσο όμορφο συναίσθημα! Τι να κάνουμε! Εμείς φταίμε που είναι μοντελαρα το κορίτσι μας και φαίνεται ψηλότερο!!!!!❤️? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Καλησπεραα :)  @Αννια27

εγω αδιαθετησα στην ωρα μου ευχομαι τα αλλα κοριτσια να εχουν θετικα τεστακια !!! 
εγω θα ξεκινησω τα τεστ ωορρηξιας να προσπαθησω λιγο πιο σωστα ♥️♥️????

Εγώ που έκανα μόλις 2 μήνες τεστ ωορρηξιας θα σου πω το εξής... Πάντα καταλάβαινα την ωορρηξια μου με πόνο τώρα που έκανα τα τεστ κατάλαβα ότι νιώθω τον πόνο την μέρα του θετικού τεστ!!!!! Δηλαδή τόσο καιρό είχα ωορρηξια μια με δύο μέρες πιο μετά από ότι νόμιζα... Τώρα που τα σκέφτομαι σε πολλούς κύκλους σταματάγαμε νωρίς τις επαφές!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου Ελενάκι μου! Τι ωραία νέα! Πόσο όμορφο συναίσθημα! Τι να κάνουμε! Εμείς φταίμε που είναι μοντελαρα το κορίτσι μας και φαίνεται ψηλότερο!!!!!❤️? 

Γεια σου κουκλιτσα μου ειμαι το ευτυχισμένη που δεν μπορω να το εξηγήσω παρολο που ειναο το δεύτερο ειναι σαν να ειναι το πρώτο ?????χαχαχαχχχα μωρε λες γιαυτο πιστεύω στης 2 Ιανουαρίου να μαθουμε τι είναι ???εσυ πως εισαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσια μου καλησπεραα❤️❤️❤️ελπιζω να ειστε ολες καλα.... Σημερα πηγα στον γιατρο ειδαμε το νινακι μας ολα ειναι μοα χαρα ακουσαμε καρδουλα ❤️ 2 Ιανουαρίου θα παω για αυχενική διαφάνεια και μου ειπε το εξής εγω εχθες μπηκα στην 10 εβδομάδα αλλα μου ειπς οτι το μωρο φαίνεται μεγαλύτερο δλδ 11 εβδομάδων τωρα εγω τελικα ποσο ειμαι????? ? ??

Στην αυχενική θα σου πουν ακριβώς πόσο είσαι και θα σου δώσει την πητ!!! Λογικά θα έγινε πιο νωρίς η σύλληψη!!! 

Υπέροχη η στιγμή που ακούς τη καρδούλα!!!! Όλα να σου πάνε τέλεια κορίτσι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σου κουκλιτσα μου ειμαι το ευτυχισμένη που δεν μπορω να το εξηγήσω παρολο που ειναο το δεύτερο ειναι σαν να ειναι το πρώτο ?????χαχαχαχχχα μωρε λες γιαυτο πιστεύω στης 2 Ιανουαρίου να μαθουμε τι είναι ???εσυ πως εισαι? 

Κι εγώ πιστεύω το ίδιο θα νιώθω! Παρόλο που προσπαθώ για δεύτερο νιώθω τόσο ανυπόμονη λες και είναι το πρώτο. Στην αυχενική θα δώσει ένα καλό ποσοστό πιστεύω. Κι εγώ Θεσσαλονίκη την είχα κάνει αλλά δεν μπόρεσε να δει τίποτα. Βασικά επειδή έκανα κολπικό υπέρηχο δεν ήθελε να με κουράσει άλλο και με άφησε με την αμφιβολία. Κατά τ' άλλα αυτή την φορά με ταλαιπώρησε αρκετά η περίοδος γιατί είχα αρκετό πόνο. Δεν πειράζει καινούργιος μήνας ξεκινά και θέλω να είμαι αισιόδοξη! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλη μας επιτυχια !! Ευχομαι μεσα απ τ καρδια μ.καλα Αποτελέσματα ♡♡♡

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Λάθος
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Πηρα το τεστ της κλιαρ μπλου τ πρώιμη ανιχνευση..λες κοριτσακι μ; μακαρι!!

Κι εγώ αυτό πιστεύω ότι είσαι εγκυουλα 5 μέρες πριν την καθυστέρηση δεν δείχνει ούτε η χοριακη. Κάνε το τεστακι να βάλουμε κι άλλο θετικό στο πινακακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσια μου καλησπεραα❤️❤️❤️ελπιζω να ειστε ολες καλα.... Σημερα πηγα στον γιατρο ειδαμε το νινακι μας ολα ειναι μοα χαρα ακουσαμε καρδουλα ❤️ 2 Ιανουαρίου θα παω για αυχενική διαφάνεια και μου ειπε το εξής εγω εχθες μπηκα στην 10 εβδομάδα αλλα μου ειπς οτι το μωρο φαίνεται μεγαλύτερο δλδ 11 εβδομάδων τωρα εγω τελικα ποσο ειμαι????? ? ??

Μπράβο κοριτσάκι μου έτσι τέλεια να συνεχίσουν όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Εγώ που έκανα μόλις 2 μήνες τεστ ωορρηξιας θα σου πω το εξής... Πάντα καταλάβαινα την ωορρηξια μου με πόνο τώρα που έκανα τα τεστ κατάλαβα ότι νιώθω τον πόνο την μέρα του θετικού τεστ!!!!! Δηλαδή τόσο καιρό είχα ωορρηξια μια με δύο μέρες πιο μετά από ότι νόμιζα... Τώρα που τα σκέφτομαι σε πολλούς κύκλους σταματάγαμε νωρίς τις επαφές!!!! 

 

Συγνώμη αλλά έχω μια απορία.. Για ποιο λόγο σταματάγατε τις επαφές;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Στην αυχενική θα σου πουν ακριβώς πόσο είσαι και θα σου δώσει την πητ!!! Λογικά θα έγινε πιο νωρίς η σύλληψη!!! 

Υπέροχη η στιγμή που ακούς τη καρδούλα!!!! Όλα να σου πάνε τέλεια κορίτσι μου!!!!

Αααα ναι αν σου πω οτι δεν θυμαμαι τπτ ????σε ευχαριστώ πολυ κοριτσακι μου γλυκο κ σε εσενα τα καλυτερα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εγώ πιστεύω το ίδιο θα νιώθω! Παρόλο που προσπαθώ για δεύτερο νιώθω τόσο ανυπόμονη λες και είναι το πρώτο. Στην αυχενική θα δώσει ένα καλό ποσοστό πιστεύω. Κι εγώ Θεσσαλονίκη την είχα κάνει αλλά δεν μπόρεσε να δει τίποτα. Βασικά επειδή έκανα κολπικό υπέρηχο δεν ήθελε να με κουράσει άλλο και με άφησε με την αμφιβολία. Κατά τ' άλλα αυτή την φορά με ταλαιπώρησε αρκετά η περίοδος γιατί είχα αρκετό πόνο. Δεν πειράζει καινούργιος μήνας ξεκινά και θέλω να είμαι αισιόδοξη! ?

Ποσο μα ποσοε νιώθεις ???σου ευχομαι να ειναι ο μηνας σου ασε τον εαυτο σου ελευθερο κ ασε το μυαλο να σκέφτεται αλλα πραγματα κ θα δεις θα ερθει πολυ μου αρεσει που εισαι αισιόδοξη το αγαπω αυτο στους ανθρώπους ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου έτσι τέλεια να συνεχίσουν όλα 

Σε ευχαριστώ παρα μα παρα πολυ καρδουλα μου❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Συγνώμη αλλά έχω μια απορία.. Για ποιο λόγο σταματάγατε τις επαφές;; 

Γιατί άλλες μέρες επικεντρωνιμασταν μετά δεν έδινα βάση τόσο αφού πίστευα ότι πέρασαν οι γόνιμες. Έχουν περάσει και δύο χρόνια στο περίπου θυμάμαι. Εσείς μετά την ωορρηξια συνεχίζετε στον ίδιο ρυθμό μέχρι να έρθει η περίοδος??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...