Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Liza_pan93: ?

tzina829: 06/12

Ελενικον: 12/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Εαυγγελοςτ: 09/01/2020

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά! ♥️ Μακάρι η νέα εβδομάδα να φέρει πολλές χαρές και νέες εγκυούλες στην παρέα μας! Εμείς την Παρασκευή έχουμε το πρώτο ραντεβού στην γιατρό για να δούμε σάκο..

Υ.Γ: Σας στέλνω πολύ πολύ μπεμπεδόσκονη ???

Κορίτσακι μου να πάνε όλα τέλεια :-) περιμένουμε νέα σου!!! [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας! Πριν λίγο έκατσα ήρθαν όλοι και φάγαμε ωραία περάσαμε! Είχα πολύ καιρό να έχω τόσο κόσμο σπίτι μπορώ να πω το ευχαριστήθηκα!! 

στις πριν 6 ώρες, ο/η lactaki είπε:

βαλε με 23 μαζι με την @Kostef.. θα δούμε σίγουρα θετικό από εκείνη έτσι νιώθω.. εγώ απλά βλέπω την ημερομηνία χαχα τον άλλο ,μηνα έτσι που τα κανα... ακόμα να το χωνέψω αλλά από την άλλη καιρό έχω να νιώσω έτσι γιατί δεν περιμένω κάτι...δεν είναι εκεί το μυαλό μου...

Βρε λες??? Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!! Μακάρι να την πρόλαβες και να έρθει από εκεί που δε το περιμένεις!!! 

Εμείς αυτό το μήνα κάναμε το καθήκον μας με το παραπάνω αντε να δούμε στις 23 τι κάναμε, αν και δε νιώθω το παραμικροοοοο ποναλακι..... Λέω εγώ τώρα.... Προσπαθώ κ εγώ να απασχολουμαι να μη το σκέφτομαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσιαα εγώ είμαι εκδρομή με τον σύντροφο αυτές τις μέρες και περνάμε πολύ όμορφα(είμαι και στις γόνιμες), ελπίζω να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!!! ❤️❤️❤️

Εκδρομή και γόνιμες τέλειος συνδυασμός!!!! Καλά να περασετε?!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lactaki είπε:

εγώ κορίτσια σήμερα έκανα δουλειές κ μαγείρεψα σα να μην υπάρχει αύριο.... έπρεπε όμως γιατί από αύριο δε θα μπορώ μ το εορταστικό...

@Elenikon πάρε ένα τεστ η πηγαινε αυριο κανε μια χοριακη... γιατί αν βγει θετική θα είσαι σίγουρη κ δε θα παίζει με τα τεστ αν βγει αρνητικη θα χαλαρώσεις κ θα σου έρθει/...

@lactaki σου έστειλα προσωπικό μήνυμα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!καλες γιορτες να εχουμε..με υγεια αγαπη  και τυχη!βρισκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με σταθερο κυκλο 28 ημερων..μονο ο προηγουμενος ηταν 22.κ δςν ξερω κ γιατι..πρωτη φορα συνεβη αυτο..απο συμπτωματα τιποτα..μονο ενα φουσκωμα στο στομαχι,συχνοουρια και νευρα...πολλα νευρα..τι γινεται;εχω στεναχωρο παρελθον κ ανυπομονω σαν τρελη για το θετικο αποτελεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eviksp1991 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!καλες γιορτες να εχουμε..με υγεια αγαπη  και τυχη!βρισκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με σταθερο κυκλο 28 ημερων..μονο ο προηγουμενος ηταν 22.κ δςν ξερω κ γιατι..πρωτη φορα συνεβη αυτο..απο συμπτωματα τιποτα..μονο ενα φουσκωμα στο στομαχι,συχνοουρια και νευρα...πολλα νευρα..τι γινεται;εχω στεναχωρο παρελθον κ ανυπομονω σαν τρελη για το θετικο αποτελεσμα

Καλημερα κορίτσι κάνε τεστακι να ξεκινησει καλα η εβδομάδα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσι κάνε τεστακι να ξεκινησει καλα η εβδομάδα μας..

Να κανω λες εε;;δεν ειναι νωρις;;πωπω πως φοβαμαι μην δω παλι το αρνητικο..περσυ τετοια εποχη ειχα εξωμητριο..κ ακομα να συνελθω ψυχολογικα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eviksp1991 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!καλες γιορτες να εχουμε..με υγεια αγαπη  και τυχη!βρισκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με σταθερο κυκλο 28 ημερων..μονο ο προηγουμενος ηταν 22.κ δςν ξερω κ γιατι..πρωτη φορα συνεβη αυτο..απο συμπτωματα τιποτα..μονο ενα φουσκωμα στο στομαχι,συχνοουρια και νευρα...πολλα νευρα..τι γινεται;εχω στεναχωρο παρελθον κ ανυπομονω σαν τρελη για το θετικο αποτελεσμα

Καλημέρα κοπέλα μου! Αν καταλαβαίνεις την ωορρηξια σου και ήταν 14 μέρα η 15 πχ έχεις καλές πιθανότητες να είσαι έγκυος. Ξέρεις πότε έκανες αυτό το μήνα? Με κάποιο τεστ η να είχες ποναλακια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Αν καταλαβαίνεις την ωορρηξια σου και ήταν 14 μέρα η 15 πχ έχεις καλές πιθανότητες να είσαι έγκυος. Ξέρεις πότε έκανες αυτό το μήνα? Με κάποιο τεστ η να είχες ποναλακια? 

Το περιεργο της καταστασης ειναιβοτι δεν καταλαβα την ωορρηξια μου καθολου αυτον τον μηνα..παρολο που κραταω ημερολογιο κ την παρακολουθω συνεχεια.απ τις πολλες προσπαθειες κ απογοητευσεις τα παρατησα...μακαρι να ειναι ο τυχερος μου μηνας κ οχι αλλα ψυχοσωματικα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eviksp1991 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!καλες γιορτες να εχουμε..με υγεια αγαπη  και τυχη!βρισκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με σταθερο κυκλο 28 ημερων..μονο ο προηγουμενος ηταν 22.κ δςν ξερω κ γιατι..πρωτη φορα συνεβη αυτο..απο συμπτωματα τιποτα..μονο ενα φουσκωμα στο στομαχι,συχνοουρια και νευρα...πολλα νευρα..τι γινεται;εχω στεναχωρο παρελθον κ ανυπομονω σαν τρελη για το θετικο αποτελεσμα

Γειά σου κορίτσι! Καλές γιορτές και σ' εσένα! Αφού έχεις σταθερό κύκλο με 3 ημέρες καθυστέρηση λογικά θα δείξει κάτι. Αύριο το πρωί κάνε ένα τεστακι. Μην μένεις στο παρελθόν. Ότι έγινε έγινε. Κοίτα μόνο μπροστά. Πάρα πολλά κορίτσια είχαμε κάποια αποτυχία και μετά έγινε το θαυματακι μας! Πίστη να έχεις γλυκιά μου και όλα θα γίνουν!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου κορίτσι! Καλές γιορτές και σ' εσένα! Αφού έχεις σταθερό κύκλο με 3 ημέρες καθυστέρηση λογικά θα δείξει κάτι. Αύριο το πρωί κάνε ένα τεστακι. Μην μένεις στο παρελθόν. Ότι έγινε έγινε. Κοίτα μόνο μπροστά. Πάρα πολλά κορίτσια είχαμε κάποια αποτυχία και μετά έγινε το θαυματακι μας! Πίστη να έχεις γλυκιά μου και όλα θα γίνουν!❤️

Αντε η παναγιτσα μας να βαλει το χερακι της!!ετσι θα κανω,αν δεν ερθει κ αυριο..παω για χοριακη..δεν θα το τρεναρω αλλο λογω κ της εξωμητριας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!! Βλέπω πολλές εγκυμοσύνες κ χαίρομαι τρελά!!!!!!εύχομαι μέχρι τη πρωτοχρονιά κι άλλες εμφυτεύσεις!!!! Σας σκέφτομαι. Σας στέλνω θετική ενέργεια εγώ κ ο μπέμπης μου... Θέλουμε νύφες το 2020!!!!!θα σας παρακολουθούμε να βρούμε την καλύτερη!! ❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2019 at 2:20 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Αγαπαρα μου τι ωραία που θα δεις τον μικρουλι σου σε γιορτή πρέπει να είναι πολύ συγκινητικό εγώ τα ανίψια μου βλέπω και κλαίω φαντάσου στο δικό μου ? σε ταλαιπωρεί λίγο το νινακι σου και νομίζω θα είναι κοριτσάκι ?

Γεια σου αγαπη μου τελικα δεν το ειδα αλλαξαμε μερα τεταρτη θα παβ με το καλο.... Γενικα ειμαι πολυ συγκινημένη ειναι πολθ ομορφο που το ξανα ζω ???φαντάζομαι αλλα να ξερεις κ τα ανιψακια μας ειναι δικα μας παιδια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eviksp1991 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!καλες γιορτες να εχουμε..με υγεια αγαπη  και τυχη!βρισκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με σταθερο κυκλο 28 ημερων..μονο ο προηγουμενος ηταν 22.κ δςν ξερω κ γιατι..πρωτη φορα συνεβη αυτο..απο συμπτωματα τιποτα..μονο ενα φουσκωμα στο στομαχι,συχνοουρια και νευρα...πολλα νευρα..τι γινεται;εχω στεναχωρο παρελθον κ ανυπομονω σαν τρελη για το θετικο αποτελεσμα

Γεια σου κουκλα μου να κανεις αμεσως ενα τεστττττττ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2019 at 9:32 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου Ελενάκι μου! Ελπίζω να σου περάσει γρήγορα. Συνήθως στον 4ο αρχίζουμε και στρώνουμε λίγο. Όταν πας για αυχενική μπορεί να μας πει και τι περιμένουμε. Για να δούμε πόσο μέσα πέσαμε στις προβλέψεις! Τι θα είναι το πρώτο μας νινακι;? Αχ κι εμείς θα έχουμε γιορτουλα στον παιδικό. Πρώτη φορά θα τον δω! Νομίζω ότι θα με πάρουν τα ζουμια!

Κουκλιτσα μου Καλησπερααα αχ μακαρι γτ δεν παλεύεται δεν μπορω να φαωωωωω?????? για την αυχενική θα παω μετα τα Χριστούγεννα μαλλον τεταρτη θα παω τελικα στον γιατρό μπορει κ να μου πει κατι γτ στο πρωτο μ πριν την αυχενική μου προβλεψε αγορι κ δεν έκανε καθολου λαθος.... Και εγωωωωωω ασε μια απο τα ιδια σε νιωθω κ εγω πρωτη φορα θα τον δω καλου κακου θα παρω κ χαρτομάντιλα μαζι μου????και εννοείται πως θα σας πω το φύλλο μολις μάθω ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2019 at 11:22 ΜΜ, ο/η diana8 είπε:

Ευχομαι συντομα να νιωσεις καλυτερα κοριτσι μου ♥️♥️ 
Μακαρι να φανει στην αυχενικη... και να ειναι μια υπεροχη πριγκιπισσα ??? ομως οτι και να ειναι το παιδακι να ειναι πανω απ ολα καλα !!! 

Γλυκο μου κοριτσακι σε ευχαριστώ πολυ πολυ❤️❤️❤️❤️ετσι ακριβώς γερα να να ειναι μόνο ❤️❤️???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σημερα περιμενα να αδιαθετησω και μολις ηρθε στην ωρα της :) 

θα ηθελα να μου προτεινετε ποια τεστ ωορρηξιας να παρω με βαση οσα εχετε δοκιμασει εσεις ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου σημερα περιμενω να αδιαθετησω... 

θα ηθελα να μου προτεινετε ποια τεστ ωορρηξιας να παρω με βαση οσα εχετε δοκιμασει εσεις ... :) 

Γεια σου! Εγώ είχα δοκιμάσει τα one step. Πολύ οικονομικά και πάντα έβρισκα θετικό. Έγκυος όμως έμεινα με τα clearblue τα ροζ με το χαμόγελο (μπορεί να είναι και τυχαίο). Είναι πιο ακριβά αλλά αν τα πάρεις online θα πετύχεις καλύτερη τιμή. Τα one step ανιχνεύουν από LH 10 (πολύ ευαίσθητα) ενώ τα clearblue από LH 40. Οπότε όταν το clearblue γίνει θετικό είσαι πιο κοντά στην ωορρηξία και πρέπει να έχεις επαφή 2 μέρες, ενώ όταν γίνει θετικό το one step έχεις επαφή 3 μέρες. Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μουυυυ γεια σας καλή εβδομάδα πλησιάζουν οι γιορτουλες και χαίρομαι τοσοοο..εμένα με παιδεύει το σπορακι έχω αναγουλες όλη μέρα..δεν με έχει αφήσει ακόμα και τη νύχτα :( ρεν πειράζει όμως χαλάλι του.. κι εγώ έχω ραντεβού την Παρασκευή και θα ακούσουμε καρδούλαααα.. ανυπομονώ όσο δεν φαντάζεστε..είμαστε κι εμείς εκδρομή με το αγόρι μου αλλά δυστυχώς δεν είμαι πολύ καλή παρέα παρόλαυτα περνάμε όσο καλύτερα γίνεται :) εύχομαι θετικά τεστακια πολλααααα τώρα που πλησιάζουν τα Χριστούγεννα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2019 at 12:10 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα κορίτσια... που είστε καλέ σήμερα?? χαχα εγώ ετοιμάζομαι κναω τα μποτε μου... νυχια , μαλλιά , λειζερ.. όλα τα κανα.. απο αυριο τα κεφάλια μέσα. ξεκινάει το εορταστικό πρόγραμμα... πφφφφ....

εσείς όλα καλά?..  @Elenikon περιμένουμε νέα σου..

Τελικά πόσο διαφορετικές μπορούμε να είμαστε;; νύχια μαλλιά λαιζερ την ίδια μέρα;; και μόνο που το διάβασα κουραστηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2019 at 2:25 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Πολύ καλά κάνεις κορίτσι μου ξεκούραση και μποτε το καλύτερο :-) εγω γύρισα πριν λίγο από τον Βόλο είχαμε πάει διήμερο !! Δεν ξέρω τι μας έχει βρει και πάμε όλο εκδρομές :-) !! Οπότε τώρα δουλειές σπιτιού γιατί αύριο με την δουλειά δεν θα προλάβω!!! Καλά παραπάνω που λέγατε για κιλά δεν ήθελε καν να διαβάζω ? μιας και εγώ είμαι 1.68 όταν γνώρισα τον άντρα μου πριν 7-8 χρόνια ήμουν 62 κιλά στο γάμο πριν δύο χρόνια έφτασα 58 και πριν ένα χρόνο μετά τις τρεις σπερματενχυση ς έφτασα 75 ? οποτε τώρα πρέπει να κάνω διατροφή να χάσω πάλι τα κιλά γιατί ακόμα τα έχω :-( και εκτός αυτού ποτέ δεν γυμναζομουν!!! Δώστε συμβουλές εσείς που είστε πιο αδυνατουλες τι να κάνω να χάσω τα κιλά !!!!!!!!!

Εγώ δεν μπορώ να σου δώσω συμβουλή γιατί απλά εγώ είμαι αδυνατη από μόνη μου χωρίς να κάνω κάτι. Έτσι είμαι από μικρή ποτέ δεν πρόσεχα. Όσο για γυμναστική καμία σχέση με το είδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου σημερα περιμενω να αδιαθετησω... 

θα ηθελα να μου προτεινετε ποια τεστ ωορρηξιας να παρω με βαση οσα εχετε δοκιμασει εσεις ... :) 

Και εγώ μόνο τα onestep έχω χρησιμοποιήσει τώρα ήταν ο δεύτερος μήνας μόλις... Δεν έχω σχηματίσει ακόμα ολοκληρωμένη άποψη.... Ικανοποιημενη μπορώ να πω ότι είμαι προς το παρόν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...