Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσάκι εγώ σήμερα ημέρα των γενεθλίων μου αδιαθετησα.. δεν πειράζει ξεκινάω εξωσωματική ούτως ή άλλως. Όπως είπε και το @Lacostaki θετική σκεψη

Πολύχρονη τοξοτακι, πάντα γερή κι αυθεντική όπως είσαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!Να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Μας έδωσες πολλή χαρά!! και πολύ κουράγιο για τον καιρό που προσπαθείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariaira είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Χτες πηγαμε για τον δευτερο υπερηχο δοξα το θεο ολα καλα! Το νινι μεγαλωσε, εβγαλε χερακια ποδαρακια και μυτουλα!!

Σε δυο εβδομαδες παμε για την αυχενικη!!!

Princess28 καλη εγκυμοσυνη να εχεις κοριτσι μ!!!

Μπράβο κοριτσαρα μουυυυυ εμείς θα πάμε την άλλη Πέμπτη να ακούσουμε καρδούλα...στην αυχενική θα το δεις ακόμα καλύτερα μα πόσο όμορφο συναίσθημα ❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσάκι εγώ σήμερα ημέρα των γενεθλίων μου αδιαθετησα.. δεν πειράζει ξεκινάω εξωσωματική ούτως ή άλλως. Όπως είπε και το @Lacostaki θετική σκεψη

Σταυρι μου χρόνια πολλά ότι μα ότι επιθυμείς οι τοξοτινες είναι ορόσημα στη ζωή μου και ξέρω πόση δύναμη κρύβεται και πίστη..όλα θα πάνε καλά καλη επιτυχία στην εξωσωματική και εύχομαι σύντομα ευχάριστα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου..πρωί πρωί πήγα για χοριακη και περιμένω την γιατρό να με πιάσει πίσω να κλείσω ραντεβού.. πριν λίγο πήγα τουαλέτα και είχα σταγόνες από αίμα..πρέπει να ανησυχήσω ;; ?

Κοριτσάρα μου κατά συντριπτική πλειοψηφία δεν είναι συνήθως τίποτα..ανάφερε το στο γιατρό σου μήπως χρειάζεσαι προγεστερόνη αλλά το πιθανότερο είναι ότι είναι αιματακι εμφύτευσης..εγώ είχα σταγονιτσες τη μέρα που έκανα το τεστ αφού πριν δω το αποτέλεσμα σκεφτόμουν αρεεε άμοιρη κάνεις και τεστ εδώ σου έρχεται περίοδος..χαχαχαχα τελικά ήταν θετικό και όλα πάνε καλά..ο γιατρός εμένα μου εδωσε ένα ουτροζεσταν και από τότε δεν έχω ίχνος αιματακι..μην αγχώνεσαι συνήθως οι γιατροί λένε να ανησυχήσουμε αν είναι κανονική ροή κόκκινο αίμα συνοδευόμενο από έντονες κράμπες..όποτε ηρέμησε και όλα θα πάνε τελειαααα..περιμένουμε αριθμό χοριακης..:) θα είσαι σε ιδιώτη γιατρό η νοσοκομείο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσάκι εγώ σήμερα ημέρα των γενεθλίων μου αδιαθετησα.. δεν πειράζει ξεκινάω εξωσωματική ούτως ή άλλως. Όπως είπε και το @Lacostaki θετική σκεψη

Χρονια σου πολλα !!! Ευχομαι καλη επιτυχια να εχεις και πανω απ ολα να σκεφτομαστε θετικα !!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mt3508 Συγχαρητηρια!!!!!!!!! Χαρηκα πολύ για σένα κορίτσι μου..  Στείλε και σε μας μπεμπεδόσκονη! 

Μου φαίνεται στο νεο θεμα θα τσακωθούμε πια θα το ανοίξει χαχα! ΕΙναι γουρλίδικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάρα μου κατά συντριπτική πλειοψηφία δεν είναι συνήθως τίποτα..ανάφερε το στο γιατρό σου μήπως χρειάζεσαι προγεστερόνη αλλά το πιθανότερο είναι ότι είναι αιματακι εμφύτευσης..εγώ είχα σταγονιτσες τη μέρα που έκανα το τεστ αφού πριν δω το αποτέλεσμα σκεφτόμουν αρεεε άμοιρη κάνεις και τεστ εδώ σου έρχεται περίοδος..χαχαχαχα τελικά ήταν θετικό και όλα πάνε καλά..ο γιατρός εμένα μου εδωσε ένα ουτροζεσταν και από τότε δεν έχω ίχνος αιματακι..μην αγχώνεσαι συνήθως οι γιατροί λένε να ανησυχήσουμε αν είναι κανονική ροή κόκκινο αίμα συνοδευόμενο από έντονες κράμπες..όποτε ηρέμησε και όλα θα πάνε τελειαααα..περιμένουμε αριθμό χοριακης..:) θα είσαι σε ιδιώτη γιατρό η νοσοκομείο??

Ελπίζω όλα να πάνε καλά γιατί είδα και άλλες σταγόνες αίμα... η γιατρός περιμένει της μονάδες της χοριακης.. το αποτέλεσμα βγήκε θετικό μου είπε η χημικός όμως την τιμή θα την έχουμε το απόγευμα..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Ελπίζω όλα να πάνε καλά γιατί είδα και άλλες σταγόνες αίμα... η γιατρός περιμένει της μονάδες της χοριακης.. το αποτέλεσμα βγήκε θετικό μου είπε η χημικός όμως την τιμή θα την έχουμε το απόγευμα..?

Κοριτσι μου ολα θα πανε καλα !!! Σου στελνουμε ολες μας την θετικη μας ενεργεια !!! Ειδες το θετικο τεστακι και θα δουμε και μια ωραια χοριακη!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου ολα θα πανε καλα !!! Σου στελνουμε ολες μας την θετικη μας ενεργεια !!! Ειδες το θετικο τεστακι και θα δουμε και μια ωραια χοριακη!!! ??????

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mariaira είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Χτες πηγαμε για τον δευτερο υπερηχο δοξα το θεο ολα καλα! Το νινι μεγαλωσε, εβγαλε χερακια ποδαρακια και μυτουλα!!

Σε δυο εβδομαδες παμε για την αυχενικη!!!

Princess28 καλη εγκυμοσυνη να εχεις κοριτσι μ!!!

Καλημέρα γλυκούλα τι ωραία όλα αυτά που περιγράφεις, μακάρι να τα ζήσουμε σύντομα!!!! ??? 

Το άλλο το κοριτσάκι μας η Mt3508 είναι έγκυος όχι εγώ ??❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσάκι εγώ σήμερα ημέρα των γενεθλίων μου αδιαθετησα.. δεν πειράζει ξεκινάω εξωσωματική ούτως ή άλλως. Όπως είπε και το @Lacostaki θετική σκεψη

Χρόνια πολλάαα ❤️❤️? να σκέφτεσαι θετικά αν και σαν Τοξότης είμαι σίγουρη ότι είσαι αισιόδοξη και θετική! ☺️ Άντε και του χρόνου διπλή! ❤️❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Ελπίζω όλα να πάνε καλά γιατί είδα και άλλες σταγόνες αίμα... η γιατρός περιμένει της μονάδες της χοριακης.. το αποτέλεσμα βγήκε θετικό μου είπε η χημικός όμως την τιμή θα την έχουμε το απόγευμα..?

Κόκκινο αίμα βλέπεις??μην αγχώνεσαι κοριτσαρα μου όλα καλά θα πάνε..χαλάρωσε και ξεκουράσου αν μπορείς σήμερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

♥️♥️♥️

Κοριτσι μου επισης θα ηθελα να σε ρωτησω που ειπες για το στηθος Ειναι οπως οταν περιμενουμε ?? Γιατι και εγω καθε φορα το εχω ... :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου επισης θα ηθελα να σε ρωτησω που ειπες για το στηθος Ειναι οπως οταν περιμενουμε ?? Γιατι και εγω καθε φορα το εχω ... :) 

Ναι! Νομίζω ότι ο πόνος στο στήθος ήταν ακριβώς ο ίδιος με αυτό που είχα όταν περίμενα περίοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κόκκινο αίμα βλέπεις??μην αγχώνεσαι κοριτσαρα μου όλα καλά θα πάνε..χαλάρωσε και ξεκουράσου αν μπορείς σήμερα..

Ναι σταγόνες βέβαια.. είδα το πρωί μόλις ήρθα δουλειά τώρα πάω συνέχεια όμως σταμάτησε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Ναι! Νομίζω ότι ο πόνος στο στήθος ήταν ακριβώς ο ίδιος με αυτό που είχα όταν περίμενα περίοδο!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου !!! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Ναι σταγόνες βέβαια.. είδα το πρωί μόλις ήρθα δουλειά τώρα πάω συνέχεια όμως σταμάτησε..

Μην αγχώνεσαι όλα θα είναι καλά είμαι σίγουρη...να μας λες ότι νεότερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια επιτέλους μίλησα με την γιατρό..
Μου είπε μολις πάρει τα αποτελέσματα της χοριακης να την επαναλάβω σε 2 ημέρες για να δούμε ότι εξελίσσεται σωστά και μετά να κλείσουμε ραντεβού 
Επισης μου έγραψε χαπάκια να τα περνώ  κάθε 8 ώρες μαζί με τις βιταμίνες για να βοηθήσουν να εξελιχθεί σωστά 

Ξερω ότι ακούγετε λίγο περίεργο όμως μέχρι να κάνω και την δεύτερη χοριακη θα με κρατά μεγάλο άγχος..

Ελπιζω να πάνε όλα καλά! Γιατί ακόμα δεν άφησα τον εαυτό μου να ενθουσιαστεί..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια μου πραγματικά δεν ξέρω τι να πω! Μου τελείωσαν και οι καρδούλες για να βάλω σε όλες σας! Το μόνο που έχω να πω είναι ότι δεν συγκρατήθηκα για να οργανώσω κάτι και το είπα στον αντρουλι μου! Έμεινε κάγκελο έχει τρελαθεί! 10 μήνες μπορεί να μην ακούγονται πολλοί όμως ο κάθε μήνας απογοήτευσης φαινόταν ατελείωτος και ότι δεν θα ερχόταν ποτέ!

Τωρα είμαι βέβαια λίγο συγκρατημένη να πάω αύριο να κάνω χοριακή γιατί δεν το πιστεύω και μόλις πάρω αποτελέσματα θα τρελαθώ και να αρχίσω επιτέλους να μοιράζω μπεμπεδοσκονη?♥️??

Tι ωραίο νέο!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!!! Να πας για χοριακή και να μοιράσεις μπόλικη μπεμπεδόσκονη.... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Ναι ναι ναι ναι ναιιιι ειναι Θετικοτατο μπραβοοοοο κοριτσακι μ σου ευχομαι με το καλο κ ολα να πανε τελειαααααααααα τι χαρα μου εδωσεςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια επιτέλους μίλησα με την γιατρό..
Μου είπε μολις πάρει τα αποτελέσματα της χοριακης να την επαναλάβω σε 2 ημέρες για να δούμε ότι εξελίσσεται σωστά και μετά να κλείσουμε ραντεβού 
Επισης μου έγραψε χαπάκια να τα περνώ  κάθε 8 ώρες μαζί με τις βιταμίνες για να βοηθήσουν να εξελιχθεί σωστά 

Ξερω ότι ακούγετε λίγο περίεργο όμως μέχρι να κάνω και την δεύτερη χοριακη θα με κρατά μεγάλο άγχος..

Ελπιζω να πάνε όλα καλά! Γιατί ακόμα δεν άφησα τον εαυτό μου να ενθουσιαστεί..

 

Να ενθουσιαστεις γιατι ολα καλα θα πανε καρδια μ το αγχος αυτη την στιγμη δεν σου κανει καθόλου καλο να χαρεις οπως αγαπας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσάκι εγώ σήμερα ημέρα των γενεθλίων μου αδιαθετησα.. δεν πειράζει ξεκινάω εξωσωματική ούτως ή άλλως. Όπως είπε και το @Lacostaki θετική σκεψη

Χρόνια πολλά κορίτσι μου... να τα εκατοστήσεις!! Το επόμενο χρόνο στα γενέθλιά σου, εύχομαι να σβήνεις κεράκια με το μωρό σου αγκαλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μουυυυ μόλις πριν λίγο μπήκα!! Τι είδαν τα υπέροχα ματάκια μου ;;τι υπέροχο νεοοοο είναι αυτό @Mt3508 μου ;;;!!!!!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάρα μουυυυυ είσαι καραεγκυουλα σου εύχομαι μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη [smilie=love5.gif]?? εγώ κορίτσακια μου γύρισα από το χωριό ,δεν πήγα για δουλειά σήμερα γιατί βάλαμε αλουμίνια επιτέλους ?!!!!! Ραντεβού ακόμα δεν ξανά έκλεισα για το νοσοκομείο Έλενα ,ειπαμε με τον άντρα μου να αφήσουμε να περάσουν οι γιορτές και να πάμε δυναμικά και ξεκούραστα για πρώτη και τελευταία εξωσωματική ?

Αγάπη μου γλυκια κ πολυ καλα θαα κανετε νομιζω ειναι πολυ σωστη επιλογή ηρεμία θελει κ να ειστε χαλαροί κ η δυο κ ολα θα πανε τελειαααααααααα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσάκι εγώ σήμερα ημέρα των γενεθλίων μου αδιαθετησα.. δεν πειράζει ξεκινάω εξωσωματική ούτως ή άλλως. Όπως είπε και το @Lacostaki θετική σκεψη

Χρονια πολλα κ ευτυχισμένα γλυκια μου σου εύχομαι οτι καλυτερο με πολυ υγεια κ χαμόγελα ???❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου..πρωί πρωί πήγα για χοριακη και περιμένω την γιατρό να με πιάσει πίσω να κλείσω ραντεβού.. πριν λίγο πήγα τουαλέτα και είχα σταγόνες από αίμα..πρέπει να ανησυχήσω ;; ?

Εγω θα σου πω το εξής απο την στιγμή που εκανα το τεστ ειχα στην αρχή ροζ μετα αιμα κατι σταγονες κ μετα καφε με πηρε περιπου 3 βδομαδες αλλα δεν ηταν τπτ απλα αιμα που επρεπει να βγει δεν ειχε καμια σχεση με την εγκυμοσύνη αν ειναι σταγονες κ δεν εχεις πονο μην φοβασαι τπτ απλα να μην καθυστερήσεις τα ραντεβου σου για να ειααι πιο ησυχει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...