Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα σε όλες! Μάλλον με τη σειρά μου αρρώστησα και εγώ. Χθες ξύπνησα τα χαράματα με πονοκέφαλο άρχισα να ανακατεύομαι. Μέχρι κ εμετό έκανα.... Σήμερα ξύπνησα με τον ίδιο πονοκέφαλο ευτυχώς ο μικρός φαίνεται να είναι εντελώς καλά! 

Τώρα είμαι μια εβδομάδα πριν την ωορρηξια αν είχε γίνει άλλη μέρα του κύκλου θα έφτιαχνα συμπτώματα στο μυαλό μου χαχαχα

@XritaΌταν έκανα σαλπιγκογραφια πόνεσα κ εγώ πολύ αλλά θυμάμαι κ πόναγε το υγρό εκείνη τη στιγμή μετά αν θυμάμαι καλά είχα για καμιά δύο μέρες μικρά πονακια.... 

 

Περαστικά σου κοπέλα μου. Εύχομαι να αναρρώσεις γρήγορα. Σημασία έχει να μην αρρωστήσει το μωρό. Εμείς αντέχουμε! Πριν λίγο καιρό που πέρασα μια ίωση από τον φόβου μου μην τον κολλήσω κοιμόμουν στο σαλόνι. Κι αυτό το καημένο ερχόταν όλη την ώρα και με φιλούσε. Άντε τώρα εσύ να αντισταθείς!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Μην ξεχνάς ότιο καθε ανθρωπος αντιλαμβάνετε τον πονο διαφορετικα σε κτ π για μενα θα ουρλιαξω εσυ μπορει ν πεις ελα Μωρε παιχνιδακι κ τ αντίθετο...περιμενε τα αποτελεσματα κ μη βαζεις κακα στ νου σου

Συμφωνώ απολύτως! Εμένα και τα φρύδια να μου βγάλεις πονάω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η liza_pan93 είπε:

Σ'αυτό πόσο δίκιο έχεις...έκανα πέρα τον εαυτό μου και έβαλα όλα τα υπόλοιπα (και κάποια άκυρα) μπροστά. Η αλήθεια είναι πως έχω όλο αυτό το "μαυρο", ανέκαθεν, αλλά το είχα καταπολεμήσει πριν κάποιον καιρό. Και τώρα, τού άνοιξα ορθάνοιχτα την πόρτα στη ζωή μου και θρονιάστηκε για τα καλά. Επέστρεψε ακόμη πιο βαρύ. Και πάντα έλεγα πως εγώ φταίω, δεν είμαι αρκετά δυνατή να το παλέψω, μέχρι που κατάλαβα ότι είναι ο ίδιος μου ο εαυτός και όχι τα άσχημα που γίνονται ή οι γύρω μου που με πληγώνουν. Είναι ακόμη πιο δύσκολο. Πέφτω να κοιμηθώ και ξέρω πως μέσα στη νύχτα θα τρελαθώ, και μετά θα φοβηθώ γιατί θα με πνίξουν οι σκέψεις, και κάθε μέρα είμαι έτσι. Πρέπει να αφήσω χώρο για να μπουν οι δικοί μου άνθρωποι και να χαλαρώσω (άλλο κακό κι αυτό..όταν δεν είμαι καλά, εξαφανίζομαι, δεν απαντάω σε τηλέφωνα, τίποτα). Μακρηγόρησα και πάλι και σας μαύρισα κι εσας κορίτσια. Ευχαριστώ και πάλι πάρα πάρα πολύ ❤️ ❤️❤️

Αχ κορίτσι μου στεναχωριέμαι να διαβάζω τέτοια. Όμως σε νιώθω γιατί πέρασα τέτοιες φάσεις. Όλοι περνάνε... όμως αν θες να σου δώσω μια συμβουλή... κοίτα αυτά που έχεις κι όχι αυτά που υποθέτεις ότι δεν θα έχεις. Κάνεις δεν ξέρει τι μας περιμένει. Έχεις ανθρώπους που σ' αγαπάνε κι αυτό έχει την μεγαλύτερη αξία. Στο χέρι σου είναι να διώξεις το μαύρο και να χρωματίσεις την ζωή σου με τα πιο έντονα και όμορφα χρώματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Συμφωνώ απολύτως! Εμένα και τα φρύδια να μου βγάλεις πονάω!?

Καλα εμενα ν δεις φρυδια μουστάκι ποτε δεν παω την ιδια μερα κ για τα 2 κλαιω... παω κ μ τα βγαζουν με τισ κλωστες. Ποοοοονος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lactaki είπε:

σαν γενική εικονα είπε πως ειναι καλό απλά μπορούμε να το κάνουμε κ καλύτερο αφού μπορούμε με τιε βιταμίνες γιατί οχι... έχεις δικιο πραγματικά μ έδωσε αισιοδοξία!!! δε νομίζω δεν είπε κατι σχετικό με το σπέρμα.. δείγμα από εμένα αλλά γιατί δε ρώτησα γιατί θα ναι το επόμενο βήμα..

Κι εμείς παρόλο που είχαμε καλό σπερμοδιαγραμμα μας έδωσε βιταμίνες. Όντως έκαναν δουλειά γιατί βελτιώθηκε κι άλλο το σπέρμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα ομορφιές μουυυ :-) τι κάνετε;;;;; Σας στέλνω παγωμένα φιλιά ?❄️

Καλημερα και απο εμενα κοριτσια μου !!! ♥️♥️

C1BF455F-5743-4CE1-89D4-76FB16AB8292.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα ομορφιές μουυυ :-) τι κάνετε;;;;; Σας στέλνω παγωμένα φιλιά ?❄️

Καλημέραα σε όλες ❤️❤️

@Αννια27 πού μένεις θύμισε μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εμείς παρόλο που είχαμε καλό σπερμοδιαγραμμα μας έδωσε βιταμίνες. Όντως έκαναν δουλειά γιατί βελτιώθηκε κι άλλο το σπέρμα?

ναι ευτυχώς μόνο για 2 μήνες μας είπε κ μετά επανάληψη το σπερμοδιάγραμμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια δε θυμαμαι τι σας εγραψα χθες αλλά τώρα εφαγα φλασιά μ πε να κανω μια εξέταση καλλιεργειας... τι δειγμα θα παρει τι εξεταση μπορει να ναι αυτη που δε την εχω κανει? χαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κορίτσια δε θυμαμαι τι σας εγραψα χθες αλλά τώρα εφαγα φλασιά μ πε να κανω μια εξέταση καλλιεργειας... τι δειγμα θα παρει τι εξεταση μπορει να ναι αυτη που δε την εχω κανει? χαχα...

geia soy κορίτσι! καλλιέργεια κολπικού υγρού μάλλον λες. Βρίσκουν αν υπάρχουν τίποτα μικρόβια κλπ. Δε νομίζω να μην έχεις κάνει... μου το ζήτησαν για την εξωσωματική ειναι προαπαιτούμενο γι'αυτό το έκανα. Ψάχνει όμως κ για πράγματα όπως πχ χλαμύδια που είναι αιτία υπογονιμότητας ή άλλα παρόμοια. Τίποτα δεν θα σου βγει αλλά καλά κάνει και αποκλείει τα πάντα!

Επίσης μπράβο του που σου πρότεινε να πας αλλού για σπερματέγχυση (αν πας) γιατί δείχνει ότι είναι σοβαρός άνθρωπος. Όντως το σπέρμα χρειάζεται επεξεργασία και από όσο ξέρω δεν μπορεί να γίνει έτσι απλά σε ένα απλό εργαστήριο. Λακτάκι μου ηρέμησε λίγο να προσπαθήσεις χαλαρά κ αν ρε παιδί μου ούτε μέχρι το καλοκαίρι γίνει κάτι το βλέπεις. Εγώ είμαι άλλη περίπτωση το πήγα full ταχύτητα επειδή ήμουν 37, αν ήμουν 29 εννοείται απλά θα έδινα χρόνο.  Από εκεί και πέρα προχώρα πιο σύντομα μόνο αν δεν αντέχεις άλλο να προσπαθείς ψυχολογικά, σωματικά έχεις κάθε περιθώριο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

geia soy κορίτσι! καλλιέργεια κολπικού υγρού μάλλον λες. Βρίσκουν αν υπάρχουν τίποτα μικρόβια κλπ. Δε νομίζω να μην έχεις κάνει... μου το ζήτησαν για την εξωσωματική ειναι προαπαιτούμενο γι'αυτό το έκανα. Ψάχνει όμως κ για πράγματα όπως πχ χλαμύδια που είναι αιτία υπογονιμότητας ή άλλα παρόμοια. Τίποτα δεν θα σου βγει αλλά καλά κάνει και αποκλείει τα πάντα!

Επίσης μπράβο του που σου πρότεινε να πας αλλού για σπερματέγχυση (αν πας) γιατί δείχνει ότι είναι σοβαρός άνθρωπος. Όντως το σπέρμα χρειάζεται επεξεργασία και από όσο ξέρω δεν μπορεί να γίνει έτσι απλά σε ένα απλό εργαστήριο. Λακτάκι μου ηρέμησε λίγο να προσπαθήσεις χαλαρά κ αν ρε παιδί μου ούτε μέχρι το καλοκαίρι γίνει κάτι το βλέπεις. Εγώ είμαι άλλη περίπτωση το πήγα full ταχύτητα επειδή ήμουν 37, αν ήμουν 29 εννοείται απλά θα έδινα χρόνο.  Από εκεί και πέρα προχώρα πιο σύντομα μόνο αν δεν αντέχεις άλλο να προσπαθείς ψυχολογικά, σωματικά έχεις κάθε περιθώριο... 

ναι αγαπημένη μου αυτό μ πε κ εκείνος να ηρεμήσω πάνω απ όλα... νιωθω αισιόδοξη γιατί νιωθω πως ειχα παρει λαθος δρόμο... τώρα ο ανθρωπος μ κατευθυνε καλυτερα ..

συγχιζομαι για τον εξωτερικο που πηγαινα κ εκανα τις προκλησεις οκ βλεπεις ενα καλο σπερμοδιαγραμμα δε μπορεις να μας προτεινεις κ κατι ακομα?? πχ τις βιταμίνες για κατι καλύτερο ή κ για μενα εξτρα εξετάσεις.. δλδ θα συνεχιζα καθε μηνα υπερηχο αν δε σταματούσα με τον εξωτερικο γιατρο κ καθε μηνα τα ιδια καμια καινουργια προταση... μονο τα αντισσυλιπτικα που μ πε να παρω ηταν η προταση... κ φρικαρε οταν του το ειπα χθες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ναι αγαπημένη μου αυτό μ πε κ εκείνος να ηρεμήσω πάνω απ όλα... νιωθω αισιόδοξη γιατί νιωθω πως ειχα παρει λαθος δρόμο... τώρα ο ανθρωπος μ κατευθυνε καλυτερα ..

συγχιζομαι για τον εξωτερικο που πηγαινα κ εκανα τις προκλησεις οκ βλεπεις ενα καλο σπερμοδιαγραμμα δε μπορεις να μας προτεινεις κ κατι ακομα?? πχ τις βιταμίνες για κατι καλύτερο ή κ για μενα εξτρα εξετάσεις.. δλδ θα συνεχιζα καθε μηνα υπερηχο αν δε σταματούσα με τον εξωτερικο γιατρο κ καθε μηνα τα ιδια καμια καινουργια προταση... μονο τα αντισσυλιπτικα που μ πε να παρω ηταν η προταση... κ φρικαρε οταν του το ειπα χθες..

κοίτα για τα αντισυλληπτικά δεν ξέρω όμως ειλικρινά ποτέ δεν κατάλαβα γιατί σου έδωσε τόσους κύκλους κλομιφαίνη... εγώ (στο έχω ξαναπεί) το συζήτησα κ με το δικό μου γιατρό και με δεύτερο (ειδικός και αυτός στην εξωσ) που πήγα για μια δεύτερη γνώμη και ήταν και οι 2 κάθετοι ότι για γυναίκα που έχει τακτική ωορρηξία δεν υπάρχει μεγάλο όφελος. Νομίζω ο γιατρός αυτός που βλέπεις τώρα είναι πιο συνετός. Πάντως αν θες για μια γνώμη μπορείς να στείλεις ρε παιδί μου σε κάποιον πιο ειδικό το ιστορικό και τις εξετάσεις σου να δεις τι θα σου πει... αλλά ειλικρινά δώσε λίγο χρόνο ακόμα, ούτε 30 δεν είσαι ? Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέραα σε όλες ❤️❤️

@Αννια27 πού μένεις θύμισε μου;;

Αθήνα αγάπη μου,απλά είμαι πολύ κρυουλιαρα χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες της παρέας εγώ πήγα γιατρό σήμερα και είδα τον ομορφότερο σπόρο..χάρηκα τόσο πολύ..φάνηκε μόνο ο σάκος βέβαια γιατί είμαστε πολύ μικρουλιδες ακόμα αλλά ηρέμησα και χάρηκα και όλα..χθες είχα δύο σταγόνες καφέ ροζ υγρά και έπαθα έναν πανικό αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι νορμάλ μου δώσε ένα ουτροζεσταν μόνο και μου είπε σε δύο εβδομάδες να πάω να ακούσουμε καρδούλα..στέλνω άπειρη μεπμπεδοσκονη και πολλές ευχές όλες να το ζήσετε όσο πιο γρήγορα γίνεται ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες της παρέας εγώ πήγα γιατρό σήμερα και είδα τον ομορφότερο σπόρο..χάρηκα τόσο πολύ..φάνηκε μόνο ο σάκος βέβαια γιατί είμαστε πολύ μικρουλιδες ακόμα αλλά ηρέμησα και χάρηκα και όλα..χθες είχα δύο σταγόνες καφέ ροζ υγρά και έπαθα έναν πανικό αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι νορμάλ μου δώσε ένα ουτροζεσταν μόνο και μου είπε σε δύο εβδομάδες να πάω να ακούσουμε καρδούλα..στέλνω άπειρη μεπμπεδοσκονη και πολλές ευχές όλες να το ζήσετε όσο πιο γρήγορα γίνεται ❤️

Μπραβο κοριτσι μου φανταζομαι ποσο χαρουμενη εισαι ♥️????Σου ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι το τελος μακαρι και εμεις να ζησουμε τετοιες στιγμες !!! Να προσεχεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

ναι αγαπημένη μου αυτό μ πε κ εκείνος να ηρεμήσω πάνω απ όλα... νιωθω αισιόδοξη γιατί νιωθω πως ειχα παρει λαθος δρόμο... τώρα ο ανθρωπος μ κατευθυνε καλυτερα ..

συγχιζομαι για τον εξωτερικο που πηγαινα κ εκανα τις προκλησεις οκ βλεπεις ενα καλο σπερμοδιαγραμμα δε μπορεις να μας προτεινεις κ κατι ακομα?? πχ τις βιταμίνες για κατι καλύτερο ή κ για μενα εξτρα εξετάσεις.. δλδ θα συνεχιζα καθε μηνα υπερηχο αν δε σταματούσα με τον εξωτερικο γιατρο κ καθε μηνα τα ιδια καμια καινουργια προταση... μονο τα αντισσυλιπτικα που μ πε να παρω ηταν η προταση... κ φρικαρε οταν του το ειπα χθες..

Συγνώμη επειδή κάπου χάθηκα νομίζω αντισυλληπτικα με ποια λογική σου είπε να πάρεις;;; ο δικός μου γιατρός μου είπε να πάρω για να μην πιάσω παιδί στο 6μηνο μετά το χειρουργείο. Σε σένα όμως αντισυλληπτικα για ποιο λόγο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες της παρέας εγώ πήγα γιατρό σήμερα και είδα τον ομορφότερο σπόρο..χάρηκα τόσο πολύ..φάνηκε μόνο ο σάκος βέβαια γιατί είμαστε πολύ μικρουλιδες ακόμα αλλά ηρέμησα και χάρηκα και όλα..χθες είχα δύο σταγόνες καφέ ροζ υγρά και έπαθα έναν πανικό αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι νορμάλ μου δώσε ένα ουτροζεσταν μόνο και μου είπε σε δύο εβδομάδες να πάω να ακούσουμε καρδούλα..στέλνω άπειρη μεπμπεδοσκονη και πολλές ευχές όλες να το ζήσετε όσο πιο γρήγορα γίνεται ❤️

Όντως είναι μια τόση δα κουκίδα! Είναι ένα θαύμα! Θυμάμαι είχα πάει στο σπίτι και χαζευα την εικόνα. Έλεγα αυτό είναι το παιδάκι μου! Και όταν θα ακούσεις την καρδούλα του ή θα δεις ένα τόσο δα ανθρωπάκι να κουνιέται μέσα σου θα τρελαθείς! Κι ο χρόνος θα περάσει τόσο γρήγορα που δεν θα το καταλάβεις! Θα το πάρεις στην αγκαλιά σου και τότε θα συνειδητοποιήσεις τι σημαίνει πραγματική αγάπη. Είναι δύσκολο να το εξηγήσεις αλλά από εκείνη την στιγμή δεν θα σε ενδιαφέρει τίποτα παραπάνω από αυτό ούτε καν ο ίδιος σου ο εαυτός!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες της παρέας εγώ πήγα γιατρό σήμερα και είδα τον ομορφότερο σπόρο..χάρηκα τόσο πολύ..φάνηκε μόνο ο σάκος βέβαια γιατί είμαστε πολύ μικρουλιδες ακόμα αλλά ηρέμησα και χάρηκα και όλα..χθες είχα δύο σταγόνες καφέ ροζ υγρά και έπαθα έναν πανικό αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι νορμάλ μου δώσε ένα ουτροζεσταν μόνο και μου είπε σε δύο εβδομάδες να πάω να ακούσουμε καρδούλα..στέλνω άπειρη μεπμπεδοσκονη και πολλές ευχές όλες να το ζήσετε όσο πιο γρήγορα γίνεται ❤️

Το ομορφότερο σποράκι της ζωής σου! Φαντάζομαι ποσό όμορφη στιγμή ήταν που να την ζήσω κιόλας ? να σου ζήσει κορίτσι μου να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σήμερα έκλεισα ραντεβού με τη γιατρό μου 22/01. Είπα να αφήσω και τον επόμενο κύκλο να περάσει κυρίως λόγο των γιορτών και με τον νέο χρόνο να αρχίσω να ψάχνομαι..10 μήνες μπορεί να μην ακούγετε πολλης καιρός όμως θεωρώ ότι ίσως να υπάρχει κάτι που δεν το ξέρω και καλύτερα να ξεκινήσω εξετάσεις ετσι ώστε να μην σκέφτομαι μετά ότι έχασα τόσο καιρό για το τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια σήμερα έκλεισα ραντεβού με τη γιατρό μου 22/01. Είπα να αφήσω και τον επόμενο κύκλο να περάσει κυρίως λόγο των γιορτών και με τον νέο χρόνο να αρχίσω να ψάχνομαι..10 μήνες μπορεί να μην ακούγετε πολλης καιρός όμως θεωρώ ότι ίσως να υπάρχει κάτι που δεν το ξέρω και καλύτερα να ξεκινήσω εξετάσεις ετσι ώστε να μην σκέφτομαι μετά ότι έχασα τόσο καιρό για το τίποτα...

Και καλά έκανες κορίτσι μου. Σίγουρα δεν είναι μεγάλο διάστημα αλλά δεν θα χάσεις τίποτα να κοιτάξεις κάποια πράγματα. Έτσι θα είσαι κι εσύ πιο ήσυχη. Προσωπικά όταν κάνω υποθέσεις ότι μπορεί να έχω κάτι αυτό μου προκαλεί τεράστιο άγχος. Εύχομαι να είναι όλα καλά και σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...