Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κορίτσια μου,

αγαπημένη μου Τοκυο ,   @LOULOUdaki! πήγα σήμερα στο γιατρό μου στο νοσοκομείο.. μου έχει κάνει το κλικ βρε παιδι μου αυτός ο ανθρωπος/ ο μόνος λόγος που πήγα έξω ήταν επειδή ήταν στο νοσοκομείο κ έχει πολύ δουλειά.. τεσπά, ξανα γυρισα. είδε όλες μας τις εξετάσεις, κ μ πρότεινε να σταματήσω τα πάντα ότι χάπια παίρνω... προλακτίνη, προγεστερόνη δλδ.. να ηρεμήσω πάνω απ όλα ..με λίγα λόγια μου τα ψαλλε.. χαχαα.. μ πε οτι όταν αγχωνόμαστε βγάζουμε μια ουσία κ μπλοκάρουμε το σύστημα εκεί κάτω.. άντε να το ελέγξεις τώρα αλλά με ταρακούνησε λίγο ομολογώ...

επίσης είπε στον άντρα μου πως ειναι οκ το σπερμοδιάγραμμα αλλά μπορούμε να το κάνουμε κ άλλο καλύτερο κ θα παίρνει για 2 μηνες τις profertil (70 ευρω παρεπιπτόντως χαχαα) 

AAA sxetikα με τη σπερματέγχυση ήταν κάθετος προς το παρον.// δεν υπάρχει λόγος κ αν το χρειαστεί κάποια στιγμή καλύτερα Αθήνα/ δε ξανα κάνει μ πε εκείνος γιατί απ οτι καταλαβα θέλει πολύ καλη επεξεργασία κ δε την έχει απο τα μικροβιολογικά

την Τρίτη 12η μέρα του κύκλου θα πάω για υπέρηχο να δει τί γινεται γιατί όταν του είπα οτι βλέπαμε ωάρια ακόμα κ 22χιλ κατάλαβα πως δε του άρεσε κ πολύ.. γιατί μπορεί να μη είναι καλά αν μεγαλώνουν κ σπάνε σ αυτό το μέγεθος.. θα κάνουμε κ άλλες εξετάσεις μετά απ΄αυτό για να αποκλείσουμε κάθε ενδεχόμενο. ο σύζυγος ξανά σπερμοδιαγραμμα μετά τις βιταμίνες κ εμένα μ πε κάτι για κολπικό δείγμα δε το πολύ κατάλαβα τι θα ΠΆΡΕΙ ακριβως κ τί εξέταση είναι αυτη.... αυτά τα νέα μου σας κούρασα χαχα... αλλά νιώθω ξανά αισιόδοξη κ σιγουριά μ αυτό τον άνθρωπο..

 

Συμφωνώ σε όλα με το γιατρό σου! Για το σπερμοδιάγραμμα δεν έχω άποψη αλλά για να σας πει να πάρει βιταμίνες σημαίνει ότι μπορεί να είδε κάτι που μπορεί να βελτιωθεί. Για το κολπικό δείγμα, μήπως εννοούσε το τεστ που έχετε επαφή και μετά παίρνει δείγμα για να δει αν υπάρχουν κινητά σπερματοζωάρια; Το θετικό είναι ότι σου αναπτέρωσε το ηθικό! 

@Tokyo φίλη μου εσύ πως πας; Πάω από το ένα φόρουμ στο άλλο αλλά δεν τα καταφέρνω πολύ καλά με την παρακολούθηση των θεμάτων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Συμφωνώ σε όλα με το γιατρό σου! Για το σπερμοδιάγραμμα δεν έχω άποψη αλλά για να σας πει να πάρει βιταμίνες σημαίνει ότι μπορεί να είδε κάτι που μπορεί να βελτιωθεί. Για το κολπικό δείγμα, μήπως εννοούσε το τεστ που έχετε επαφή και μετά παίρνει δείγμα για να δει αν υπάρχουν κινητά σπερματοζωάρια; Το θετικό είναι ότι σου αναπτέρωσε το ηθικό! 

@Tokyo φίλη μου εσύ πως πας; Πάω από το ένα φόρουμ στο άλλο αλλά δεν τα καταφέρνω πολύ καλά με την παρακολούθηση των θεμάτων.

Γεια σου φίλη μου! Καλά είμαι, στην αναμονή! Ανάλογα με το πως θα πέσουν οι μέρες θα προχωρήσω σε μεταφορά κ βλέπουμε! Δύο θα βάλω κ απο εκεί κ πέρα ελπίζω! Εσύ πως είσαι; το μωράκι σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Συμφωνώ σε όλα με το γιατρό σου! Για το σπερμοδιάγραμμα δεν έχω άποψη αλλά για να σας πει να πάρει βιταμίνες σημαίνει ότι μπορεί να είδε κάτι που μπορεί να βελτιωθεί. Για το κολπικό δείγμα, μήπως εννοούσε το τεστ που έχετε επαφή και μετά παίρνει δείγμα για να δει αν υπάρχουν κινητά σπερματοζωάρια; Το θετικό είναι ότι σου αναπτέρωσε το ηθικό! 

@Tokyo φίλη μου εσύ πως πας; Πάω από το ένα φόρουμ στο άλλο αλλά δεν τα καταφέρνω πολύ καλά με την παρακολούθηση των θεμάτων.

σαν γενική εικονα είπε πως ειναι καλό απλά μπορούμε να το κάνουμε κ καλύτερο αφού μπορούμε με τιε βιταμίνες γιατί οχι... έχεις δικιο πραγματικά μ έδωσε αισιοδοξία!!! δε νομίζω δεν είπε κατι σχετικό με το σπέρμα.. δείγμα από εμένα αλλά γιατί δε ρώτησα γιατί θα ναι το επόμενο βήμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Μπράβο μπράβο αγαπακι σημασία έχει να νιώθεις σίγουρη με τον γιατρό σου και πάνω απ'όλα χαλαρή και ήρεμη !!! Τέλος το ανχος κοριτσιααααα δεν βοηθάει πουθενά!!!!

ναιιι αυτό λέω κ εγώ ότι για να το λένε όλοι κάτι θα σημαίνει...μ πε κ συγκεκριμένα αλλά δε θυμάμαι ακριβώς.. είναι μια ορμόνη (μεγάλη κ δύσκολη λέξη χαχα) που την εκκρίνουμε όταν αγχωνόμαστε κ είναι σα να κλέινουμε τις ωοθήκες κ τη διαδικασία... άσε ασε τι κάνουμε οι κακούργες από μόνες μας..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, είχα ξανά γράψει στην συγκεκριμένη ανάρτηση το Σάββατο. Είχα κάνει χοριακη 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο και βγήκε αρνητική..ακόμα δεν έχω αδιαθετησει βρίσκομαι στην 3 μέρα καθυστέρησης και έχω λευκά υγρά οι πόνοι πάνε και έρχονται. Νιώθω πως έχω ακόμα ελπίδες αλλά αυτή την φορά θα περιμένω να περάσουν οι μέρες.. τι λέτε και εσεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ναιιι αυτό λέω κ εγώ ότι για να το λένε όλοι κάτι θα σημαίνει...μ πε κ συγκεκριμένα αλλά δε θυμάμαι ακριβώς.. είναι μια ορμόνη (μεγάλη κ δύσκολη λέξη χαχα) που την εκκρίνουμε όταν αγχωνόμαστε κ είναι σα να κλέινουμε τις ωοθήκες κ τη διαδικασία... άσε ασε τι κάνουμε οι κακούργες από μόνες μας..χαχα

Προλακτινη λέγεται και έχει άμεση σχέση με το αγχος η αλήθεια είναι.. Sorry που παρεμβληθηκα αλλά τυχαία έπεσε το μάτι μου στην ανάρτηση σου και γι αυτό σου έγραψα.. Καλή επιτυχία εύχομαι και γρήγορα με μπεμπακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimi80 είπε:

Προλακτινη λέγεται και έχει άμεση σχέση με το αγχος η αλήθεια είναι.. Sorry που παρεμβληθηκα αλλά τυχαία έπεσε το μάτι μου στην ανάρτηση σου και γι αυτό σου έγραψα.. Καλή επιτυχία εύχομαι και γρήγορα με μπεμπακι!

δε πειράζει αγαπημένη καλά έκανες κ έγραψες... την προλακτινη την ξέρω σαν όνομα γιατί έπαιρνα κ χαπάκι αλλά κάπως αλλιώς μ την είπε.. μπορεί να εννοούσε κ αυτή μ άλλη λέξη τι να πω// οτι κ να ναι πάντως καλό δε μας κάνει... σ ευχαριστώ  πολύ για τις ευχές σουυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

δε πειράζει αγαπημένη καλά έκανες κ έγραψες... την προλακτινη την ξέρω σαν όνομα γιατί έπαιρνα κ χαπάκι αλλά κάπως αλλιώς μ την είπε.. μπορεί να εννοούσε κ αυτή μ άλλη λέξη τι να πω// οτι κ να ναι πάντως καλό δε μας κάνει... σ ευχαριστώ  πολύ για τις ευχές σουυυυ

Η συγκεκριμένη ορμονη είναι αυτή που μπορεί να έχει μεγάλες διάκυμανσεις και ένας από τους λόγους είναι δυστυχώς το αγχος.. Είναι μια βασική ορμονη που μετράνε και στην εξωσωματική για να δούνε πως θα κινηθούν οι γιατροί.. Δε ξέρω αν υπάρχει κάποια άλλη ανάλογη ονομασία. Όπως και να χει το σίγουρο είναι ότι πρέπει να βγάλουμε το αγχος από τη ζωή μας για να έρθουν τα πολυποθητα μωράκια.. Να είσαι καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

@diana8 @Tzortzina123 καλημέρα κορίτσια για πείτε κ σε μένα την άσχετη...?? γιατί προτιμάτε δημόσιο;

Εγώ πάντως μετά τα 3700 που έσκασα στο ιασω για τρίκλινο για 3 μέρες νοσηλεία και μετά από αυτά που μου χρέωσαν ψηφίζω δημόσιο και πάλι δημόσιο στην τελική το πληρώνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ναιιι αυτό λέω κ εγώ ότι για να το λένε όλοι κάτι θα σημαίνει...μ πε κ συγκεκριμένα αλλά δε θυμάμαι ακριβώς.. είναι μια ορμόνη (μεγάλη κ δύσκολη λέξη χαχα) που την εκκρίνουμε όταν αγχωνόμαστε κ είναι σα να κλέινουμε τις ωοθήκες κ τη διαδικασία... άσε ασε τι κάνουμε οι κακούργες από μόνες μας..χαχα

Κορτιζόλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Γεια σας κορίτσια, είχα ξανά γράψει στην συγκεκριμένη ανάρτηση το Σάββατο. Είχα κάνει χοριακη 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο και βγήκε αρνητική..ακόμα δεν έχω αδιαθετησει βρίσκομαι στην 3 μέρα καθυστέρησης και έχω λευκά υγρά οι πόνοι πάνε και έρχονται. Νιώθω πως έχω ακόμα ελπίδες αλλά αυτή την φορά θα περιμένω να περάσουν οι μέρες.. τι λέτε και εσεις;;;

Έχεις σταθερό κύκλο; Αν όχι περίμενε....αν ναι κάνε ένα απλό τέστ φαρμακείου αν είσαι έγκυος θα δείξει και θα πάψεις να αγωνιάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Γεια σας κορίτσια, είχα ξανά γράψει στην συγκεκριμένη ανάρτηση το Σάββατο. Είχα κάνει χοριακη 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο και βγήκε αρνητική..ακόμα δεν έχω αδιαθετησει βρίσκομαι στην 3 μέρα καθυστέρησης και έχω λευκά υγρά οι πόνοι πάνε και έρχονται. Νιώθω πως έχω ακόμα ελπίδες αλλά αυτή την φορά θα περιμένω να περάσουν οι μέρες.. τι λέτε και εσεις;;;

Εάν έχεις σταθερό κύκλο κάνε τεστάκι λογικά με 3 μέρες καθυστέρηση θα δείξει!!! Έχεις σταθερό κύκλο γενικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Εάν έχεις σταθερό κύκλο κάνε τεστάκι λογικά με 3 μέρες καθυστέρηση θα δείξει!!! Έχεις σταθερό κύκλο γενικά;

Ναι έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών με κάποιες εξαιρέσεις 1-2 φορές τον χρόνο λόγο αλλαγής καιρού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Κορίτσια πόνεσα πολύ στη σαλπιγγογραφια πριν μου ρίξουν το υγρό κ όταν έριξαν το υγρό πόνεσα πιο πολύ από κράμπες περιόδου.Ειχα πάρει κ μπουσκοπαν δύο ώρες πριν...Τα αποτελέσματα δεν τα έχω ακόμα...Να ανησυχήσω ότι επειδή πόνεσα κάτι δεν ήταν καλά;;;

Μην ανησυχείς έχω κάνει 2 φορές και πόνεσα υπερβολικά και τις 2 όμως οι σάλπιγγες ήταν πλήρως διαβάτες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Ναι έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών με κάποιες εξαιρέσεις 1-2 φορές τον χρόνο λόγο αλλαγής καιρού. 

Πάρε βρε ένα τέστ φαρμακείου να σου φύγει η ιδέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πάρε βρε ένα τέστ φαρμακείου να σου φύγει η ιδέα

Απλά ήθελα να ρωτήσω σε περίπτωση που είμαι έγκυος γίνεται 2 μέρες πριν την περίοδο να μην δείχνει τίποτα η χοριακη;;; Έχω διαβάσει τόσα πολλά εδώ μέσα για κορίτσια που έκαναν χοριακη μια βδομάδα πριν και ήταν θετικά.. και εγώ έχω απογοητευτεί τόσο γιατί ήμουν πεπεισμένη πως θα ήμουν και η αλήθεια είναι πως φοβάμαι να κάνω το τεστ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Απλά ήθελα να ρωτήσω σε περίπτωση που είμαι έγκυος γίνεται 2 μέρες πριν την περίοδο να μην δείχνει τίποτα η χοριακη;;; Έχω διαβάσει τόσα πολλά εδώ μέσα για κορίτσια που έκαναν χοριακη μια βδομάδα πριν και ήταν θετικά.. και εγώ έχω απογοητευτεί τόσο γιατί ήμουν πεπεισμένη πως θα ήμουν και η αλήθεια είναι πως φοβάμαι να κάνω το τεστ... 

Ναι υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που η σύλληψη έγινε καθυστέρημενα....για αυτές δεν διάβασες; Χαχα πήγαινε κορίτσι μου πάρε ένα τέστ κι εύχομαι τα καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Ναι υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που η σύλληψη έγινε καθυστέρημενα....για αυτές δεν διάβασες; Χαχα πήγαινε κορίτσι μου πάρε ένα τέστ κι εύχομαι τα καλύτερα

Ευχαριστώ πολύ ελπίζω να επιστρέψω με καλα νέα..  που είναι και αυτή η κοπελίτσα που ρίχνει αυτή την μαγική σκόνη να ρίξει και λίγη σε μένα χαχα... !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: 01/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Aννια27:2020!

Καλησπέρα Κοριτσάκια!!! Αννια βάλε με κι εμένα στο πινακακι 01/01/2020.. Αν και δεν περιμένω πολλά σε αυτόν τον κύκλο αλλά ποτέ δεν ξέρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: 01/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Ευχαριστώ πολύ ελπίζω να επιστρέψω με καλα νέα..  που είναι και αυτή η κοπελίτσα που ρίχνει αυτή την μαγική σκόνη να ρίξει και λίγη σε μένα χαχα... !!!!!!

Περιμένουμε νέα σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Μην ανησυχείς έχω κάνει 2 φορές και πόνεσα υπερβολικά και τις 2 όμως οι σάλπιγγες ήταν πλήρως διαβάτες. 

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.Να είσαι καλά!Καλό απόγευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Οτι ειναι να γινει θα γινει κ εσυ απλα θα τ αντιμετωπισεις αναλογα απλα να σκεφτεσαι θετικά.

Δίκιο έχεις....Με τη θετική ενέργεια το χάνω λίγο αλλά τες πα..Σε ευχαριστώ κ πάλι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η liza_pan93 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό, τι κάνεις; πώς είσαι;;; ❤️❤️❤️ σε υπερευχαριστώ για τα όμορφά σου λόγια, μακάρι να μπορούσα να κάνω όσα μου γράφετε όλες εδώ μέσα. Ο εγωισμός μου ταυτόχρονα με πατάει και με κάνει ηττοπαθή. Δυστυχώς, ανέκαθεν ήμουν απαισιόδοξη και τώρα άρχισαν όλα να με τρώνε και να με βγάζουν εκτός στόχου. Στείλτε μου πολλή πολλή μπεμπεδόσκονη και ελπίζω να αποκτήσω κι εγώ κάποτε μπεπούλη ή μπεμπούλα ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ 

Γεια σου μωρό μ είμαι καλά εσύ???? Όλα καλά θα είναι αγάπη μου θα περάσουν όλα θα το δεις... Εγώ σου στέλνω μπεμπεδοσκονη ?????❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η gorgona είπε:

Γεια σας κορίτσια, είχα ξανά γράψει στην συγκεκριμένη ανάρτηση το Σάββατο. Είχα κάνει χοριακη 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο και βγήκε αρνητική..ακόμα δεν έχω αδιαθετησει βρίσκομαι στην 3 μέρα καθυστέρησης και έχω λευκά υγρά οι πόνοι πάνε και έρχονται. Νιώθω πως έχω ακόμα ελπίδες αλλά αυτή την φορά θα περιμένω να περάσουν οι μέρες.. τι λέτε και εσεις;;;

Κάνε ένα τεστακι κοριτσάκι μ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...