Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθεια για σύλληψη


Cookie Dough

Recommended Posts

Καλημέρα! Είμαι 37 και εχω μια κόρη 10 χρονών. Ξεκινήσαμε να προσπαθούμε με τον σύντροφό μου εδω και δύο μηνες για μωράκι.. αυτό το μήνα είχα γόνιμες μέρες από 15-21/11. Επαφές έγιναν την 17/11 και στις 20/11 με πιθανή μέρα ωορρηξίας την 20/11.. τις μέρες 18 και 19/11 είχα τα γνωστά πονάκια με πολλά υγρά και λίιιγο αίμα σαν κόκκινες ίνες. Από χθες  έχω επίσης υγρά, κολλώδη και με λίγο κόκκινο ή καφέ, με πιο έντονα πονάκια..Το θέμα είναι ότι η επαφή της 20 έγινε "παραδοσιακά "?και κάθισα και ξαπλωμένη για παν ενδεχόμενο.. αλλά της 17 η εκσπερμάτιση ήταν με εμένα μπρούμυτα ? και την ενιωσα λίγο "ρηχή".. μετά από λίγο σηκώθηκα κανονικά..Λέτε να έγινε κάτι καλό; σορυ για το μεγάλο ποστ.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Cookie Dough καλησπέρα!!! εννοείται ότι υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης αν είχες επαφή στις γόνιμες μέρες..όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν και ιδιαίτερη σημασία... εύχομαι με το καλό να μην έρθει η περίοδος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Cookie Dough είπε:

Καλημέρα! Είμαι 37 και εχω μια κόρη 10 χρονών. Ξεκινήσαμε να προσπαθούμε με τον σύντροφό μου εδω και δύο μηνες για μωράκι.. αυτό το μήνα είχα γόνιμες μέρες από 15-21/11. Επαφές έγιναν την 17/11 και στις 20/11 με πιθανή μέρα ωορρηξίας την 20/11.. τις μέρες 18 και 19/11 είχα τα γνωστά πονάκια με πολλά υγρά και λίιιγο αίμα σαν κόκκινες ίνες. Από χθες  έχω επίσης υγρά, κολλώδη και με λίγο κόκκινο ή καφέ, με πιο έντονα πονάκια..Το θέμα είναι ότι η επαφή της 20 έγινε "παραδοσιακά "?και κάθισα και ξαπλωμένη για παν ενδεχόμενο.. αλλά της 17 η εκσπερμάτιση ήταν με εμένα μπρούμυτα ? και την ενιωσα λίγο "ρηχή".. μετά από λίγο σηκώθηκα κανονικά..Λέτε να έγινε κάτι καλό; σορυ για το μεγάλο ποστ.. ?

Μήπως η ωορρηξία σου ήταν τις μέρες που είχες και τα πονακια αλλά και το αιματακι? 18-19 δηλαδή? Τώρα η στάση δεν παίζει ρόλο αρκεί να γίνει η εκσπερμάτιση στον κόλπο μην αγχώνεσαι!! Εγώ σκέψου ότι σηκώνομαι αμέσως μετά την επαφή!! Θέλει ηρεμιααα και χαλάρωση!  Θα έρθει και το δεύτερο παιδάκι σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.. σήμερα προστέθηκε και λίγο κόκκινο στο σκηνικό, καθώς και πόνοι σαν περιόδου.......?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2019 at 10:54 ΜΜ, ο/η Cookie Dough είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.. σήμερα προστέθηκε και λίγο κόκκινο στο σκηνικό, καθώς και πόνοι σαν περιόδου.......?

Καλησπέρα!! Ποτέ περιμένεις να μη σου έρθει περίοδος;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2019 at 8:19 ΠΜ, ο/η Cookie Dough είπε:

Καλημέρα! Είμαι 37 και εχω μια κόρη 10 χρονών. Ξεκινήσαμε να προσπαθούμε με τον σύντροφό μου εδω και δύο μηνες για μωράκι.. αυτό το μήνα είχα γόνιμες μέρες από 15-21/11. Επαφές έγιναν την 17/11 και στις 20/11 με πιθανή μέρα ωορρηξίας την 20/11.. τις μέρες 18 και 19/11 είχα τα γνωστά πονάκια με πολλά υγρά και λίιιγο αίμα σαν κόκκινες ίνες. Από χθες  έχω επίσης υγρά, κολλώδη και με λίγο κόκκινο ή καφέ, με πιο έντονα πονάκια..Το θέμα είναι ότι η επαφή της 20 έγινε "παραδοσιακά "?και κάθισα και ξαπλωμένη για παν ενδεχόμενο.. αλλά της 17 η εκσπερμάτιση ήταν με εμένα μπρούμυτα ? και την ενιωσα λίγο "ρηχή".. μετά από λίγο σηκώθηκα κανονικά..Λέτε να έγινε κάτι καλό; σορυ για το μεγάλο ποστ.. ?

Καλησπέρα! Εύχομαι θετικα αποτελέσματα! Να ξέρεις πως αν έγινε η σύλληψη και η εκσπερμάτωση ήταν με σενα μπρούμυτα όπως είπες, να περιμένεις αγοράκι!?Όταν η στάση είναι από πίσω,βοηθα το σπερμα να κατευθυνεται πιο γρήγορα προς την μήτρα κ επειδή τα γρηγορότερα σπέρματοζωαρια ειναι αρσενικά , τότε αν επιτευχθεί σύλληψη το φύλο είναι αγόρι. Εμπεριστατωμένο κ δοκιμασμένο αυτό που σου λέω!?παντως οι επαφουλες σου ήταν μια χαρά. Καλά κανεις που κάθεσαι λίγη ώρα ξαπλωμένη. Έχε λίγο υπομονή μέχρι την ημέρα της περιόδου σου. Ποτέ περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...