Μετάβαση σε περιεχόμενο

και ναι ειναι θετικο!!!


Recommended Posts

καλησπερα σας,

ειμαι και επισημα 35 απο χθες και εδω και μια εβδομαδα ανακαλυψα οτι ειμαι εγκυος. πεταω σε πελαγη ευτυχιας. τωρα αρχιζει το αγχος,οι φοβοι,οι ερευνες. αρχικα αυριο θα κανω την β-χοριακη.μεχρι εδω καλα. επειδη οικονομικα ειμαστε καπως στενεμενοι,αποφασισαμε με τον συζηγο να γεννησω σε δημοσιο μαιευτηριο. δυστυχως ο γυναικολογος μου συνεργαζεται με ιδιωτικα. μου ειπαν για εναν καλο γιατρο στο αλεξανδρας αλλα θελω και την δικη σας γνωμη. δυσκολα εμπιστευομαι τους γιατρους γενικοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κ εγω σημερα εμαθα τα ευχαριστα !!!

Τωρα να δεις κ εγω αγχος!!!

Καλη εγκυμοσυνη να εχουμε ολες μας κ θετικα τεστακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Αχ κ εγω σημερα εμαθα τα ευχαριστα !!!

Τωρα να δεις κ εγω αγχος!!!

Καλη εγκυμοσυνη να εχουμε ολες μας κ θετικα τεστακια!!!

καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη να εχουμε!!!! καλοκαιρινα μωρακια!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό! Απόλαυσέ το φουλ! Με πολλή προσοχή αλλά με λίγο άγχος!Ποιον γιατρό έχεις στο Αλεξάνδρα αν επιτρεπεται; Κι εγώ εκεί γέννησα το 2ο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Joannaero είπε:

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό! Απόλαυσέ το φουλ! Με πολλή προσοχή αλλά με λίγο άγχος!Ποιον γιατρό έχεις στο Αλεξάνδρα αν επιτρεπεται; Κι εγώ εκεί γέννησα το 2ο..

σε ευχαριστω πολυ!!!!!!δεν εχω κλεισει ακομα, μου ειπαν για τον κ.Αλεξοπουλο οτι ειναι πολυ καλος. Εσυ ποιον ειχες; να τα χαιρεσε τα παιδακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kalina είπε:

σε ευχαριστω πολυ!!!!!!δεν εχω κλεισει ακομα, μου ειπαν για τον κ.Αλεξοπουλο οτι ειναι πολυ καλος. Εσυ ποιον ειχες; να τα χαιρεσε τα παιδακια σου!!!

Καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη κορίτσια!!! Ό Αλεξόπουλος είναι πολύ καλός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσι, απόλαυσέτο γιατί περνά ο καιρός σαν νεράκι!!με το καλό ,ολα θα γίνουν,το μωράκι να ειναι καλά κ ολα τα άλλα ειναι λεπτομέρειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι βγηκε η πρωτη εξεταση...η β-χοριακη στα 3929mIU/mL και με βγαζει προς τις 6 εβδομαδες!!!! ειμαι τοσο ενθουσιασμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...