Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματεεγχυση


Teo85

Recommended Posts

Καλησπερα ήθελα να ρωτήσω κάποια κοπέλα αν ξέρει υπάρχει περίπτωση να πάρεις χάπια σπερματέγχυσης και να σου επηρεάσουν τα λευκά αιμοσφαίρια να έχεις πτώση των λευκών αιμοσφαιρίων;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Teo85 είπε:

Καλησπερα ήθελα να ρωτήσω κάποια κοπέλα αν ξέρει υπάρχει περίπτωση να πάρεις χάπια σπερματέγχυσης και να σου επηρεάσουν τα λευκά αιμοσφαίρια να έχεις πτώση των λευκών αιμοσφαιρίων;

Κορίτσι μου καλησπέρα επειδή έχω κάνει 3 σπερματενχυσης δεν μου έχουν αναφέρει τπτ τέτοιο , έχεις κάνει και δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς θεού δεν θέλω να σε ανησυχήσω απλά πήρε η γυναίκα μου κάτι χάπια για σπερματέγχυση που στο τέλος δεν έγινε κ η σπερματέγχυση κ μετά από κανα μήνα που έκανε εξετάσεις ήταν πεσμένα τα λευκά.απλα επειδή έχω αγχωθεί αν θα μπορέσουμε να ξανακάνουμε σπερματέγχυση για αυτό ρώτησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Teo85 είπε:

Προς θεού δεν θέλω να σε ανησυχήσω απλά πήρε η γυναίκα μου κάτι χάπια για σπερματέγχυση που στο τέλος δεν έγινε κ η σπερματέγχυση κ μετά από κανα μήνα που έκανε εξετάσεις ήταν πεσμένα τα λευκά.απλα επειδή έχω αγχωθεί αν θα μπορέσουμε να ξανακάνουμε σπερματέγχυση για αυτό ρώτησα.

Καλύτερα μιλήστε με το γιατρό σας! Εχω την εντύπωση οτι είναι άσχετο... τα χάπια αυτά συνήθως ειναι κλομιφαινη που δίνεται γενικά κ δεν το εχω ακούσει ποτέ... μιλήστε κ με ενα παθολόγο γιατί κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός...

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...