Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τοκετος με βεντουζα (η εμπειρια μου)


Liou22

Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Liou22 είπε:

@z1989 σε ευχαριστω πολυ οντως θα ταν νομιζω καλυτερα αλλα τι να πεις!! Αποφασιζουν για εμας αλλα δεν ξερουμε ποτε εχουν δικιο! Ευχομαι να αποκτησω ξανα την θεληση για 2ο ?

αχ και η καισαρικη ειχε αλλα..δεν θελω να τα αναλυσω να μη προδιαθετω αρνητικα καμια κοπελα.οπως και να το κανουμε μια γεννα εχει τις δυσκολιες της.ας χαρουμε τα παιδακια μας τουλαχιστον πηγανε ολα καλα και τα εχουμε διπλα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Liou22 είπε:

@Nikoleta...  και εγω το ιδιο λεω καλυτερα να ειχα κανει καισαρικη, οχι πως δεν πονας η ειναι ευκολη αλλα δεν εχει να κανει με την ανατομια των γεν. μας οργανων! 

Σε ευχαριστω παρα πολυ και σου ευχομαι καλη αναρωση!❤

Ίσως αν θες δεύτερο παιδάκι τότε να πας με καισαρική. Πριν από αυτό όμως να το ψάξεις για να γίνεις καλά.

Σ' ευχαριστώ! Γιατί κι εγώ έχω μέλλον. Είμαι σήμερα 44 μέρες που γέννησα και στην ουρήθρα τσούζω, είμαι πολύ κόκκινη. Και πίσω στον πρωκτό έχω πρόβλημα. Φοβάμαι μήπως πειράχτηκε ο σφιγκτήρας με το ράψιμο. Θα πάω να με δει από κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nikoleta... μαλλον ετσι θα πραξω γιατι δεν με παιρνει να κοπω ξανα!!

αχ και εσυ τα ιδια κοπελα μου! Ευχομαι να ειναι ολα καλα! Τα ραματα εχουν φυγει;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...