Μετάβαση σε περιεχόμενο
ElektraGr

ANYNET ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑΣ

Recommended Posts

Καλημέρα σας ! Όποια κοπέλα έχει κάνει αίτηση μπορεί να μου διευκρινίσει για το τι χαρτί θέλει από ψυχίατρο ; Είναι σαν αυτό που πάμε για εξέταση σε κάποιες δουλειές για το αν είμαστε κατάλληλοι πχ για εργασία ;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Καλημερα κοριτσια μου !!  Ειμαι 3 μερες πριν την περιοδο και εχω εντονους πονους στο στηθος νιωθω πως θα κανει μπαμ και απο το βαρος 😂😝  ειμαι σιγουρη πως θα ερθει γιατι παντα συμβαινει το ιδιο...εκανα οτι καλυτερο μπορουσα απο επαφες αυτο τ μηνα ...ομως δεν πειραζει ειμαι χαρουμενη ερχονται γιορτες θα εχω λιγη ξεκουραση ... θα φτιαξω μελομακαρονα ...θα βρεθουμε με τους αγαπημενους μας ανθρωπους και αυτο εχει σημασια να ειμαστε καλα εμεις ολα θα ερθουν !!! 🙏🏻🙏🏻 
    • @Niki94 Νίκη μου καλημέρα!!! όλα δείχνουν θετικά κορίτσι μου!!!  να πας να κάνεις τη χοριακούλα σου και θα δεις οτι όλα θα πάνε καλά.. Μεγάλη χαρά αυτά τα Χριστούγεννα...εύχομαι και στις υπόλοιπες κοπέλες που περιμένουν αυτές τις μέρες αποτελέσματα, να είναι μόνο θετικά τα αποτελέσματα και να γεμίσουν τα πρόσωπά σου χαρά και ευτυχία!!
    • Μην αγχωνεσε στην πρωτη μ κορη καπως έτσι ήταν τα πράγματα απλα εδώ ειπα να προσπαθησω περισσοτερο μιας κ ειδικα τις πρώτες μερες θήλαζα μόνο αλλα το γαλα μ αρχισε να μην φτάνει κ να βλεπω πορτοκαλί σημάδια στην πάνα κατι που έδειχνε σημάδι αφυδάτωσης Σε ολες μας σχεδον ματώνει απλα θέλει υπομονη εμενα σημερα 13 ημέρες μετα αρχισαν να ηρεμούν  εγω ξεκίνησα χάπια μαγιάς για να κατεβάσω περισσοτερο γαλα διοτι δεν ειχα πολυ και αναμενω να δω τα αποτελέσματα...  
    • @Tokyo @ViKcy μου καλημέρα και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια. Λοιπόν ήρθε η κοπέλα και μου έφερε 2 κουτιά gonal των 900 IU/1.5  μου ειπε θα μου δωσει κι αλλα όταν έρθω Αθήνα για εμβρυομεταφορα.
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...