Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα η επιθυμία?


Recommended Posts

Γειά σας.... Πριν λίγο καιρό είχα μια βιοχημικη κύηση και από τότε προσπαθούμε.... Μετά απο πολύ καιρό έχω ξανά την ίδια ενόχληση στο στήθος μόνο που αυτή την φορά είναι στον ένα μαστο.... Και λόγο ακανινιστου κύκλου δεν μπορώ να ξέρω με σιγουριά αν έχω καθυστέρηση.... Βάση του μεγαλύτερου κύκλου μου έχω 3 μέρες.... Υπάρχει περίπτωση να είναι εγκυμοσύνη και να υπάρχει ενόχληση στον ένα μαστο?  Η θα αδιάθετησω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου αφού έχεις 3 μέρες καθυστέρηση γιατί δεν κάνεις ένα τεστάκι να σιγουρευτείς;; Έχεις πολλές πιθανότητες να είσαι και με τόσες μέρες θα δείξει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου αφού έχεις 3 μέρες καθυστέρηση γιατί δεν κάνεις ένα τεστάκι να σιγουρευτείς;; Έχεις πολλές πιθανότητες να είσαι και με τόσες μέρες θα δείξει!!

Γιατί έχω ακανόνιστο κύκλο και φοβάμαι το  αποτέλεσμα.... Μάλλον θα κάνω ένα αύριο το πρωί.... Επίσης φοβάμαι μην είναι πάλι βιοχημικη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Γιατί έχω ακανόνιστο κύκλο και φοβάμαι το  αποτέλεσμα.... Μάλλον θα κάνω ένα αύριο το πρωί.... Επίσης φοβάμαι μην είναι πάλι βιοχημικη.... 

Επειδή ήταν μία φορά δε σημαίνει ότι θα ξανατύχει!! Συνήθως αυτά είναι τυχαία και την επόμενη φορά πάνε όλα καλά!! Κάνε σήμερα και πες μας το αποτέλεσμα να χαρούμε όλες!! Έχεις αρκετές μέρες καθυστέρηση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Επειδή ήταν μία φορά δε σημαίνει ότι θα ξανατύχει!! Συνήθως αυτά είναι τυχαία και την επόμενη φορά πάνε όλα καλά!! Κάνε σήμερα και πες μας το αποτέλεσμα να χαρούμε όλες!! Έχεις αρκετές μέρες καθυστέρηση ?

Έκανα και είναι αρνητικο.... Ακόμη μια απογοήτευση... Πάμε ξανά για εξετάσεις.....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...