Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφέ υγρά πριν την περίοδο


lydaki

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lydaki είπε:

Καλημέρα!!!!Τι έγινε τελικά????

Καλημέρα κορίτσι μου! Τίποτα δεν έγινε... περιμένω να μου πει η γυναικολόγος μου εάν θα πρέπει να κάνω εξετάσεις, χοριακή, ορμονικές δεν ξέρω... Απογοητευτηκα λιγο γιατι ενω πίνω κάποια φυτικά σκευασματα (ινοφερτ) εδώ και 2 μήνες βλέπω ότι χειροτερέυω. Ποτέ δεν είχα τετοια ροή....

Θα σε ενημερώσω μόλις έχω νέα! Εσυ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Τίποτα δεν έγινε... περιμένω να μου πει η γυναικολόγος μου εάν θα πρέπει να κάνω εξετάσεις, χοριακή, ορμονικές δεν ξέρω... Απογοητευτηκα λιγο γιατι ενω πίνω κάποια φυτικά σκευασματα (ινοφερτ) εδώ και 2 μήνες βλέπω ότι χειροτερέυω. Ποτέ δεν είχα τετοια ροή....

Θα σε ενημερώσω μόλις έχω νέα! Εσυ πως είσαι;

Οκκκκκ.....εγώ καλά είμαι!!!!Η ροή κανονικοτατη..... Συνεχίζει μόνο καφέ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lydaki είπε:

Οκκκκκ.....εγώ καλά είμαι!!!!Η ροή κανονικοτατη..... Συνεχίζει μόνο καφέ??

Λίγο ροζ και καφε μαζί... Να σε ρωτήσω κάτι μιας που είσαι πιο έμπειρη, εγώ πριν ξεκινήσω προσπάθειες, έκανα εξετάσεις τα πάντα κια προγεννητικό έλεγχο και ήταν όλα άριστα. όμως δεν είμαι σίγουρη αν έκανα ορμονικές.... οι ορμονικές πότε γίνονται και πότε τις κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Λίγο ροζ και καφε μαζί... Να σε ρωτήσω κάτι μιας που είσαι πιο έμπειρη, εγώ πριν ξεκινήσω προσπάθειες, έκανα εξετάσεις τα πάντα κια προγεννητικό έλεγχο και ήταν όλα άριστα. όμως δεν είμαι σίγουρη αν έκανα ορμονικές.... οι ορμονικές πότε γίνονται και πότε τις κάνεις;

Αν θυμάμαι καλά τις ορμονικές τις έκανα εφόσον ήμουν έγκυος.Οταν πάω σπίτι θα δω τις εξετάσεις και θα σου πω σίγουρα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lydaki είπε:

Αν θυμάμαι καλά τις ορμονικές τις έκανα εφόσον ήμουν έγκυος.Οταν πάω σπίτι θα δω τις εξετάσεις και θα σου πω σίγουρα . 

Σε ευχαριστώ πολύ! Έχω αγχωθεί αρκετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2019 at 12:19 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Λίγο ροζ και καφε μαζί... Να σε ρωτήσω κάτι μιας που είσαι πιο έμπειρη, εγώ πριν ξεκινήσω προσπάθειες, έκανα εξετάσεις τα πάντα κια προγεννητικό έλεγχο και ήταν όλα άριστα. όμως δεν είμαι σίγουρη αν έκανα ορμονικές.... οι ορμονικές πότε γίνονται και πότε τις κάνεις;

Χιλια συγγνωμη που γινομαι αδιάκριτη αλλα τελικα τι εγινε;;

Ρωταω γιατί εχω ακριβως το ίδιο με σενα...

Ηταν να αδιαθετησω την Πεμπτη που μας περασε αλλα 3 μέρες νωριτερα ειχα λιγα καφε και την αλλη μερα λιγο ροζ και μετα τελος.

Να σημειωσω οτι στην περιοδο σπαραζω στους πονους και στις δυο αυτές μερες δεν ενιωσα τιποτα...καθολου πονο.

Πηγα και εκανα χοριακη σημερα αλλα τα αποτελεσματα θα τα εχω δευτερα!

Ειμαι να σκασω...!! 

         

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/11/2019 at 12:42 ΠΜ, ο/η Mari84 είπε:

Χιλια συγγνωμη που γινομαι αδιάκριτη αλλα τελικα τι εγινε;;

Ρωταω γιατί εχω ακριβως το ίδιο με σενα...

Ηταν να αδιαθετησω την Πεμπτη που μας περασε αλλα 3 μέρες νωριτερα ειχα λιγα καφε και την αλλη μερα λιγο ροζ και μετα τελος.

Να σημειωσω οτι στην περιοδο σπαραζω στους πονους και στις δυο αυτές μερες δεν ενιωσα τιποτα...καθολου πονο.

Πηγα και εκανα χοριακη σημερα αλλα τα αποτελεσματα θα τα εχω δευτερα!

Ειμαι να σκασω...!! 

         

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!!τι έγινε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2019 at 12:28 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Έχω αγχωθεί αρκετα!

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!!Σε έχω ξεχάσει τελείως όμως!!!!τρέχαμε με γαστρεντερίτιδα όλοι οικογενειακώς και είχαμε και την αδερφή μου στο νοσοκομείο και δεν πρόλαβα να δω τίποτε!!!!Είχες καμια εξέλιξη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

@Mari84 Κορίτσι μου συγνώμη αλλά δεν μου εμφάνιζε το μηνυμά σου. Τώρα το είδα!!! Τι έγινε τελικά; Εμένα μου ήρθε περίοδος στις 12/11 τελικα!

@lydaki Πωπω εύχομαι να είναι περαστικά κορίτσι μου!!! Δεν έγινε τίποτα μην ανησυχείς καταλαβαίνω:D  Λοιπόν όπως είπα, είχα λίγο πιο κανονική ροή στις 12.11 οπότε το θεώρησα περίοδο. Επίσης, έκανα στις 17.11 τεστ ωορρηξίας για να δω πως δουλεύουν και ήταν θετικό! Και μετά έκανα και στις 18 & 19 και όντως ήμουν σε γόνιμες οπόοοτε μάλλον πως η περίοδος μου μετράει από τις 6.11 που είδα τα καφε ίχνη! Πραγματικά είναι μεγάλο μπέρδεμα ο γυναικείος οργανισμός!

Όπως και να έχει την εκμεταλεύτηκα  τη μία  μέρα :lol:, θα δούμε όμως! Επίσης πήγα στον ενδοκρινολόγο και ήταν όλα καθαρα!

Εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

@Mari84

@lydaki Πωπω εύχομαι να είναι περαστικά κορίτσι μου!!! Δεν έγινε τίποτα μην ανησυχείς καταλαβαίνω:D  Λοιπόν όπως είπα, είχα λίγο πιο κανονική ροή στις 12.11 οπότε το θεώρησα περίοδο. Επίσης, έκανα στις 17.11 τεστ ωορρηξίας για να δω πως δουλεύουν και ήταν θετικό! Και μετά έκανα και στις 18 & 19 και όντως ήμουν σε γόνιμες οπόοοτε μάλλον πως η περίοδος μου μετράει από τις 6.11 που είδα τα καφε ίχνη! Πραγματικά είναι μεγάλο μπέρδεμα ο γυναικείος οργανισμός!

Όπως και να έχει την εκμεταλεύτηκα  τη μία  μέρα :lol:, θα δούμε όμως! Επίσης πήγα στον ενδοκρινολόγο και ήταν όλα καθαρα!

Εσύ πως είσαι;

Άντε ωραία!!!! Μακάρι να έπιασε το σπορακι αυτές τις μέρες!!!!?Όντως πολύ περίεργος!!!!Για να μας παιδεύει και να μας βασανίζει!!!!?

Εγώ καλά είμαι.....τώρα είμαι και εγώ μάλλον στις γόνιμες γιατί έχω καποια υγρά και έχω και κάποια πονακια.....Αλλά λόγω ιώσεων και όλο αυτό με την αδερφή μου μέχρι στιγμής δεν κάναμε τίποτα ?!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lydaki είπε:

Άντε ωραία!!!! Μακάρι να έπιασε το σπορακι αυτές τις μέρες!!!!?Όντως πολύ περίεργος!!!!Για να μας παιδεύει και να μας βασανίζει!!!!?

Εγώ καλά είμαι.....τώρα είμαι και εγώ μάλλον στις γόνιμες γιατί έχω καποια υγρά και έχω και κάποια πονακια.....Αλλά λόγω ιώσεων και όλο αυτό με την αδερφή μου μέχρι στιγμής δεν κάναμε τίποτα ?!!!!

Ναι ειναι κι αυτα ρα απροοπτα στη ζωη μας και δεν μπορουμε να ειμαστε στρατιωτες! Εγω ελεγα και σημερα να προσπαθουσαμε αλλα το βλεπω δυσκολο γιατι τρεχπυμε κι εμεις! Περαστιλα να ειναι ολα ευχομαι!

Και μακαρι να εχπυμε ευχαριστα αυτο το μηνα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι ειναι κι αυτα ρα απροοπτα στη ζωη μας και δεν μπορουμε να ειμαστε στρατιωτες! Εγω ελεγα και σημερα να προσπαθουσαμε αλλα το βλεπω δυσκολο γιατι τρεχπυμε κι εμεις! Περαστιλα να ειναι ολα ευχομαι!

Και μακαρι να εχπυμε ευχαριστα αυτο το μηνα ???

Μακάρι κοπέλα μου!!!!Στο εύχομαι!!!!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...