Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Τι να πω..δεν έχω λόγια για τα τόσα πράγματα που βρήκες χρόνο να μου πεις. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Βιταμίνες παίρνει τις profertil περίπου 6 μήνες.πιθανον να χρειαστεί και κάποιες έξτρα μάλλον ε? Για κατάτμηση το έχω διαβάσει αλλά δεν μου έχουν πει κ οι ουρολόγοι τίποτα και λέω άσε μη τον τρελάνω τον άντρα μου 😛. Περιμένω σε δύο βδομάδες να πάω στη γυναικολόγο μου που την εμπιστεύομαι να ακούσω τη γνώμη της. Θα της πω να γράψει καμία βιταμίνη και σε εμένα . Σε ευχαριστώ πολύ ♥️♥️
    • Την προσπάθεια δεν την αφήνουμε, εννοειται.ειδικα ο άντρας μου είναι πολύ αισιόδοξος από τη φύση του κ το έχει σιγουρακι 😝. Εγώ πάλι το άκρως αντίθετο, με όσα διαβάζω θεωρώ απίθανη μια σύλληψη. Σίγουρα αν μου προτείνει ο γιατρός σπερματέγχυση θα το δοκιμάσω. Θα δούμε.. σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου ♥️
    • @Dim. σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Κι εγώ είχα πάει 01/07 εκει και προσευχήθηκα για όλες μας πείρα τη ζώνη,λάδι αγιασμό,έφαγα και το μυλαράκι! Τι να πώ..... ας βοηθήσει η χάρη της! Με το καλό βρε κορίτσι να έχεις ποιοτικά εμβρυάκια σου εύχομαι! 
    • @dimsea Ξέρουμε ότι και να σου πούμε σκέφτεσαι το χειρότερο. Δες το όμως λίγο διαφορετικά εάν είναι η 💓εκεί ακόμη το ξέρεις ότι δεν πρέπει να στεναχωριέσαι ☹️ Όλα θα πάνε καλά σου άναψα κεράκι στην Αγ.Ειρηνη την Χρυσοβαλάντου.Αυριο πάω για ωοληψια εγώ και δεν σου κρύβω εσένα σκέφτομαι όλοι την ημέρα σήμερα. Είμαι Σίγουρη αύριο θα ακούσετε 💓💓💞💓💓 στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 😍
    • Εγώ μπάνιο έκανα κανονικά...ούτε με την τουαλέτα είχα θέμα αν κ φοβόμουν πολύ στην ιδέα....ειλικρινά εγώ προσωπικά δεν έχω κάποια τραυματική εμπειρία κατά τη ανάρρωση.... περπάτημα κ παυσίπονα πριν πιάσει ο κανονικός πόνος.
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...