Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίοδος μετά από καισαρική


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα! Στις 9 Σεπτεμβρίου γέννησα το αγοράκι μου με καισαρική. Γενικά δεν είχα τρελή αιμορραγία μετά και από λοχεία είχα καθαρίσει σχεδόν στις 35 ημέρες. Στη συνέχεια για 5 ημέρες μου ήρθε έντονο κόκκινο αίμα όχι μεγάλης ροής σαν περίοδος μου φάνηκε και από τότε τίποτα. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω για τις εμπειρίες σας σε σχέση με την περίοδο μετά την καισαρική. Ο γιατρος Μου με είδε στις 40 ημερεσ Και όλα ήταν φυσιολογικά. Μετά από ποσό καιρό λοιπόν σας ήρθε κανονικά περιοδος και ρυθμίστηκε ο κύκλος σας; Να σημειώσω επίσης ότι δεν θηλάζω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η melita29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα! Στις 9 Σεπτεμβρίου γέννησα το αγοράκι μου με καισαρική. Γενικά δεν είχα τρελή αιμορραγία μετά και από λοχεία είχα καθαρίσει σχεδόν στις 35 ημέρες. Στη συνέχεια για 5 ημέρες μου ήρθε έντονο κόκκινο αίμα όχι μεγάλης ροής σαν περίοδος μου φάνηκε και από τότε τίποτα. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω για τις εμπειρίες σας σε σχέση με την περίοδο μετά την καισαρική. Ο γιατρος Μου με είδε στις 40 ημερεσ Και όλα ήταν φυσιολογικά. Μετά από ποσό καιρό λοιπόν σας ήρθε κανονικά περιοδος και ρυθμίστηκε ο κύκλος σας; Να σημειώσω επίσης ότι δεν θηλάζω ?

Καλησπέρα,και εγώ δεν θηλασα,μου ήρθε περίοδος μετά από 45 ημέρες,και από τότε μου έρχεται πάντα με καθυστέρηση δηλαδή στις 35 ημέρες στης 40 με κύκλο 30 ημερών.εγω γέννησα 31 Μάιου και ακόμη δεν έστρωσε ο κύκλος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...