Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Καλή εβδομάδα! Τι κάνετε;;;;; Πως είστε; 

Αφού πέρασε η προηγούμενη εβδομάδα αίματος, δακρύων και ιδρώτα (χαχα) επέστρεψα δυναμικά! Τα κορίτσια που περιμένουν να μην αδιαθετήσουν πως είναι;;; @Elenikon;;;;

Τα Χριστούγεννα θα ήθελα να πάμε έστω ένα 3ημεράκι σε ένα ορεινό κι απόμερο χωριό σε κατάλυμα με τζάκι και να μη βγούμε καθόλου απο εκεί μέσα!!!! Εκεί θα γίνει το θαύμα μας  χαχαχα 

Αν ξέρει κάποια κάποιο ωραίο ορεινό χωριουδάκι στην Κρήτη (Εκτός Ανώγεια) να μου προτείνει θα το εκτιμούσα πολύ!!!

Γενικά όμως οικογενειακά θα τα περάσουμε κι εμείς!

@Iroyla Με το καλό να έρθει το μωράκι σου στον κόσμο! Με έναν πόνο!

@Γωγω 98 Kαλή υπομονή κορίτσι μου!!!!!

 

Καλώς την!!! Εδώ κλασικά περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει και αυτή τη φορά!

Σου προτείνω εδώ: https://www.asprospotamos.gr/aspros-potamos/1/1.html ή στη Μηλιά στα Χανιά!! 

Και εμείς τα Χριστούγεννα κάπως έτσι θα τα περάσουμε χουχουλιαρικα στο Ρέθυμνο με τζάκι κλπ και Πρωτοχρονιά οικογενειακά στο δικό μας τζάκι!! Να περάσουμε όλες τέλεια κορίτσια και να έρθει το πολυπόθητο μπεμπέ που θέλουμε πολύ!❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/12/2019 at 10:32 ΜΜ, ο/η Elenikon είπε:

Καλώς την!!! Εδώ κλασικά περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει και αυτή τη φορά!

Σου προτείνω εδώ: https://www.asprospotamos.gr/aspros-potamos/1/1.html ή στη Μηλιά στα Χανιά!! 

Και εμείς τα Χριστούγεννα κάπως έτσι θα τα περάσουμε χουχουλιαρικα στο Ρέθυμνο με τζάκι κλπ και Πρωτοχρονιά οικογενειακά στο δικό μας τζάκι!! Να περάσουμε όλες τέλεια κορίτσια και να έρθει το πολυπόθητο μπεμπέ που θέλουμε πολύ!❤️?

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!! Τι κάνετε;;

Ελένη πως πάει η περίοδός σου; Έχεις κάποιο σύμπτωμα; Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Πανέμορφο το μέρος που μου έστειλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!! Τι κάνετε;;

Ελένη πως πάει η περίοδός σου; Έχεις κάποιο σύμπτωμα; Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Πανέμορφο το μέρος που μου έστειλες!!!!!

Καλησπέρα σε όλες!!

Εγώ εδώ στη δουλειά..εσύ όλα καλά;; Δεν έχω πόνο στο στηθος όπως συνήθως ..μόνο κάποια υγρά κ κάτι πονακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Το κάνετε;; Ελπίζω να έχετε μια όμορφη μέρα! 

Εδώ στο Ηράκλειο κουνιομαστε λίγο με τους σεισμούς αυτές τις μέρες! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2019 at 7:38 ΜΜ, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;;χαθήκατε..

Αχ κοριτσι μου ναι! Σας σκέφτομαι συχνά αλλα ειναι μια πολυ πιεστική περιοδος στη δουλειά και τρεχω ολη ολη μερα με αποτελεσμα να μην προλαβαινω να μπαίνω! Πως εισαι εσυ? Αδιαθετησες? (πες μου οχιιιι)

Οι υπολοιπες που ειναιιιι?? Πως περνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχ κοριτσι μου ναι! Σας σκέφτομαι συχνά αλλα ειναι μια πολυ πιεστική περιοδος στη δουλειά και τρεχω ολη ολη μερα με αποτελεσμα να μην προλαβαινω να μπαίνω! Πως εισαι εσυ? Αδιαθετησες? (πες μου οχιιιι)

Οι υπολοιπες που ειναιιιι?? Πως περνουν?

Προσωπικα ταλαιπωρούμαι από γρίπη και είναι δύσκολο!!!

Να προσέχετε, είναι ύπουλος ο καιρος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Iroyla είπε:

Προσωπικα ταλαιπωρούμαι από γρίπη και είναι δύσκολο!!!

Να προσέχετε, είναι ύπουλος ο καιρος??

Περαστικά κουκλα μου! Ειναιβυπουλος και εχω παρατηρήσει οτι δεν περναει ευκολα αυτο το κρυολογημα! Και η αδερφη μου τα ταλαιπωρείται εδω και αρκετες εβδομαδες!

Κάνε υπομονή, πινε τα ζεστα σου Ροφήματα και βασικοτερο παιρνε ολες τις απαραίτητες βιταμινες που χρειάζεσαι τωρα και συντομα θα νιωσρις καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια τί κάνετε? Είχα δίκιο που δεν ήμουν αισιόδοξη..τελικά αδιαθετησα πάλι οπότε πρέπει να το ψάξω..

Εντάξει κορίτσι μου, κάνε ότι νομίζεις από εξετάσεις κτλπ ώστε να νιώθεις ότι το έχεις ψάξει το θέμα όσο ήθελες και απο εκεί και πέρα θα δεις πως θα κινηθείς! Μόνο να μην στεναχωριέσαι! Όλα καλά θα πάνε αργά ή γρήγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/12/2019 at 1:27 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Περαστικά κουκλα μου! Ειναιβυπουλος και εχω παρατηρήσει οτι δεν περναει ευκολα αυτο το κρυολογημα! Και η αδερφη μου τα ταλαιπωρείται εδω και αρκετες εβδομαδες!

Κάνε υπομονή, πινε τα ζεστα σου Ροφήματα και βασικοτερο παιρνε ολες τις απαραίτητες βιταμινες που χρειάζεσαι τωρα και συντομα θα νιωσρις καλυτερα!

Ευχαριστώ πολύ!!!Τα εκανα όλα, με βασανίζειλιγότερο! Να προσέχετε κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2019 at 7:38 ΜΜ, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;;χαθήκατε..

Καλημέρα σε όλες!!! Όλα όμορφα, εν αναμονή της άδειασ των Χριστουγέννων!!!

Τι κάνετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/12/2019 at 9:11 ΠΜ, ο/η Iroyla είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! Όλα όμορφα, εν αναμονή της άδειασ των Χριστουγέννων!!!

Τι κάνετε???

Γειααααα!

Σημερα ξεκίνησε η αδεια μου αν κ δεν τη καταλαβ ακόμη! Λεω να κανω κουραμπιέδες, ισως και μελομακάρονα! Εσυυυυ? Σου περασε καπως η γριπη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Γειααααα!

Σημερα ξεκίνησε η αδεια μου αν κ δεν τη καταλαβ ακόμη! Λεω να κανω κουραμπιέδες, ισως και μελομακάρονα! Εσυυυυ? Σου περασε καπως η γριπη?

Εγώ εκανα μελομακάρονα!!!☺️ Κι εμένα ήδη ξεκίνησε και το απολαμβάνω!!! Είμαι πολύ καλύτερα, αλλά ακόμη όχι τελείως καλά!!! Εσυ τι κανεις;; Έκανες τελικά γλυκάκια;

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Iroyla είπε:

Εγώ εκανα μελομακάρονα!!!☺️ Κι εμένα ήδη ξεκίνησε και το απολαμβάνω!!! Είμαι πολύ καλύτερα, αλλά ακόμη όχι τελείως καλά!!! Εσυ τι κανεις;; Έκανες τελικά γλυκάκια;

 

 

Έκανα κουραμπιέδες 1η φορα φετος και εγιναν υπεροχοι!! Και του χρόνου να ειμαστε καλα κοριτσι μου να ξανακανουμε! Παρ ολο που ειμαι σχεσον καθε μερα στην αγορα αρχισα κι εγω να απολαμβάνω την αδεια μου ??? 

χαίρομαι που εισαι καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Έκανα κουραμπιέδες 1η φορα φετος και εγιναν υπεροχοι!! Και του χρόνου να ειμαστε καλα κοριτσι μου να ξανακανουμε! Παρ ολο που ειμαι σχεσον καθε μερα στην αγορα αρχισα κι εγω να απολαμβάνω την αδεια μου ??? 

χαίρομαι που εισαι καλυτερα!

???? Καλές γιορτές, με υγεία!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;;;;

Συγνώμη χάθηκα γιατί είχα πρόβλημα με το ίντερνετ στο κινητό!Αυτό το μήνα είχα πρώτη φορά αρκετά μεγάλη καθυστέρηση και μόλις σήμερα μου ήρθε η περίοδος...Τη Δευτέρα έχω και τον ετήσιο γυναικολογικό έλεγχο μου να μιλήσω και με την γυναικολόγο για συμβουλές κλπ 

Εύχομαι σε όλες να περάσετε όμορφα στις γιορτές! Με υγεία πάνω από όλα και με ένα μπεμπακι το νέο χρόνο να έχουμε όλες αγκαλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα ! Χρονια πολλά σε όλες ! Είμαι καινούργια εδώ και έχουμε ξεκινήσει και εμείς προσπάθεια για εγκυμοσύνη ,διάβασα τις συζητήσεις σας και νιώθω απόλυτα το άγχος σας ,έχω κάνει άπειρες αναζητήσεις για το θέμα της σύλληψης , παρηγγειλα και τεστ ωορρηξιας home test να τα ξεκινήσω τον επόμενο μήνα , αύριο περιμένω περίοδο και σήμερα έκανα ένα τεστ και ήταν αρνητικό , εύχομαι ο νέος χρόνος να φέρει σε όλες ότι επιθυμούν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Elenitsa92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ! Χρονια πολλά σε όλες ! Είμαι καινούργια εδώ και έχουμε ξεκινήσει και εμείς προσπάθεια για εγκυμοσύνη ,διάβασα τις συζητήσεις σας και νιώθω απόλυτα το άγχος σας ,έχω κάνει άπειρες αναζητήσεις για το θέμα της σύλληψης , παρηγγειλα και τεστ ωορρηξιας home test να τα ξεκινήσω τον επόμενο μήνα , αύριο περιμένω περίοδο και σήμερα έκανα ένα τεστ και ήταν αρνητικό , εύχομαι ο νέος χρόνος να φέρει σε όλες ότι επιθυμούν ?

Χρονια πολλά και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Έχουμε λίγο όλες ψιλοχαθεί απο τη συζήτηση προφανώς η καθημερινότητα και η πίεση τωρα στις γιορτές μας επηρεάζουν όλες!!!

Σου εύχομαι σύντομα με θετικό τεστάκι!!! Πόσο χρονών είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Χρονια πολλά και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Έχουμε λίγο όλες ψιλοχαθεί απο τη συζήτηση προφανώς η καθημερινότητα και η πίεση τωρα στις γιορτές μας επηρεάζουν όλες!!!

Σου εύχομαι σύντομα με θετικό τεστάκι!!! Πόσο χρονών είσαι;;;

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 🙂 είμαι 28 απλά νομίζω έχω πάθει ψύχωση με το θέμα και πρέπει να ηρεμήσω ,αν έχει καμία κάποια συμβουλή γι αυτό  θα ήθελα πολύ να την ακούσω ! Ελπίζω να περνάτε όμορφα αυτές τις μέρες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 🙂 είμαι 28 απλά νομίζω έχω πάθει ψύχωση με το θέμα και πρέπει να ηρεμήσω ,αν έχει καμία κάποια συμβουλή γι αυτό  θα ήθελα πολύ να την ακούσω ! Ελπίζω να περνάτε όμορφα αυτές τις μέρες !

Κι εγω 28 ειμαι 😄! Ξεκινησαμε Οκτώβριο προσπαθειες και εγω ειχα ψυχωση μέχρι που επαθα μια κρίση και αλλαξα τροπο σκεψης! Με ειχε κουρασει και πιεζομουν παρα πολυ και ολο αυτο δημιουργούσε προβλήματα γενικα. Οποτε πλεον ειμαι χαλαρη καο το μονο που λεω ειναι ότι οταν ειναι να ερθει, θα έρθει! Αυτο σε συμβουλεύω, να χαλαρώσεις. Να κανεις τις προσπάθειές σου αλλα μην τρελαινεσαι εαν τον 1ο μηνα ή τον 2ο δεν έχεις μεινει! Ολη αυτη η διαδικασια θελει ηρεμια και χαλάρωση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κι εγω 28 ειμαι 😄! Ξεκινησαμε Οκτώβριο προσπαθειες και εγω ειχα ψυχωση μέχρι που επαθα μια κρίση και αλλαξα τροπο σκεψης! Με ειχε κουρασει και πιεζομουν παρα πολυ και ολο αυτο δημιουργούσε προβλήματα γενικα. Οποτε πλεον ειμαι χαλαρη καο το μονο που λεω ειναι ότι οταν ειναι να ερθει, θα έρθει! Αυτο σε συμβουλεύω, να χαλαρώσεις. Να κανεις τις προσπάθειές σου αλλα μην τρελαινεσαι εαν τον 1ο μηνα ή τον 2ο δεν έχεις μεινει! Ολη αυτη η διαδικασια θελει ηρεμια και χαλάρωση! 

Έχεις δίκιο απόλυτο ,αυτά σκέφτομαι και εγώ με τη λογική μου και εμείς από Οκτώβρη ουσιαστικά ξεκινήσαμε ,εύχομαι σύντομα σε όλες μας τα καλύτερα αποτελέσματα 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Χρόνια πολλά με υγεία και ότι επιθυμεί η καθεμία σας ευχομαι!! Εύχομαι η νέα χρονιά να μας φέρει σε όλες το μπεμπακι μας! Να περάσετε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/12/2019 at 4:02 ΜΜ, ο/η Elenitsa92 είπε:

Έχεις δίκιο απόλυτο ,αυτά σκέφτομαι και εγώ με τη λογική μου και εμείς από Οκτώβρη ουσιαστικά ξεκινήσαμε ,εύχομαι σύντομα σε όλες μας τα καλύτερα αποτελέσματα 🙂

Καλώς ήρθε κορίτσι μου!! Όπως σου είπε και η Δήμητρα το άγχος δεν βοηθάει. Και γω 28 χρόνων είμαι και ξεκινήσαμε προσπάθειες και εμείς τον Οκτώβρη. Αυτό τον μήνα είχα αρκετές μέρες καθυστέρηση και πολύ πιθανόν να έφταιγε το άγχος μου. Σήμερα έχω ραντεβού με την γυναικολόγο για τον ετήσιο λεγχο μου και ελπίζω να φύγω πιο αισιόδοξη. 

Εύχομαι σύντομα να έχουμε όλες τα ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Καλώς ήρθε κορίτσι μου!! Όπως σου είπε και η Δήμητρα το άγχος δεν βοηθάει. Και γω 28 χρόνων είμαι και ξεκινήσαμε προσπάθειες και εμείς τον Οκτώβρη. Αυτό τον μήνα είχα αρκετές μέρες καθυστέρηση και πολύ πιθανόν να έφταιγε το άγχος μου. Σήμερα έχω ραντεβού με την γυναικολόγο για τον ετήσιο λεγχο μου και ελπίζω να φύγω πιο αισιόδοξη. 

Εύχομαι σύντομα να έχουμε όλες τα ευχάριστα!!

Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και όπως πρέπει με το γιατρό ,καλή χρόνια σε όλες με υγεία και τα πιο ευχάριστα νέα 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...