Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κουκλίτσα μου καλησπέρα...νιώθω την λαχτάρα σου...και εγώ 26 είμαι και προσπαθούμε 4 μήνες.περιμενω σε λίγες μέρες να μην αδιαθετήσω!!! και εγώ έχω κουραστεί και έχω απογοητευτεί παράλληλα αλλά επειδή το θέλουνε πολύ θα το προσπαθούμε κάθε μήνα με τον ίδιο ενθουσιασμό.. Τα μωρά δεν έρχονται κατά παραγγελία δυστυχώς κάνε λίγο υπομονή και εσυ και εγώ και είμαι σίγουρη πως θα έρθει και σε εμάς!!! να σε ρωτήσω τι εξετάσεις έχεις κάνει ;και πως και μπήκες σε αυτή τη διαδικασία τόση μικρή και με λίγους μήνες μόνο προσπαθειών ;;   εγω είπα 3-4 μήνες να περιμένω και μετά εξετάσεις 
    • καλησπερα σε ολες!!καλη τσικνοπεμπτη!! @Sofia0294 ολες αγχωνομαστε οταν ειναι να ερθει η περιοδος ...εδω αγχωθηκα εγω που ημουν στο 1ο μηνα προσπαθειών κ ηξερα οτι δεν παιζει να γινει τοσο ευκολα..αλλα πραγματικα ξερω πολλες κοπελες που εμειναν εγκυος γιατι δεν το σκεφτονταν καν...απλα ξεκιναγαν τις επαφες κ επειδη ήταν σιγουρες αρα κ χαλαρες οτι δεν θα πιάσουν εύκολα τους τυχαινε...εισαι πολυ νεα κ θα σου ερθει κ εσενα ...στο ευχομαι συντομα απο καρδιας😊!!!
    • Κορίτσια αυτά είναι μυστήριο πραγματικά... Εμένα πχ δεν γονιμοποιούνται. Πήραμε συνολικά 17 ώριμα ωάρια κ γονιμοποιηθηκαν ελάχιστα 7 συγκεκριμένα. Όμως μετά μπάμ όλα προχώρησαν κ μάλιστα τα 5 που τα αφήσαμε έγιναν βλαστοκυστες. Μια κακής ποιότητας που δεν την κρατήσαμε αλλά πάντως εγιναν! Τα κάναμε κ έλεγχο γιατί φοβήθηκα λόγω αυτής της αποτυχίας κ όμως μόνο 1 είχε θέμα. Το πρόβλημα είναι στη γονιμοποίηση δλδ. Η φύση είναι μυστήρια... Κ να σημειώσω με fsh 6 κ όλες τις ορμόνες καλές. Οπότε; Τέλοσπαντων δε βγαίνει άκρη! Λέω πάλι καλά που ο γιατρός το πάλεψε τόσο πολύ κ ασχολήθηκε κ με τέτοια ΑΜΗ πήρε τόσα πολλά ωάρια. Αν πετύχω το χρωστάω σε αυτό κ το ποσο ασχολήθηκε!
    • Μπράβο ρε κορίτσι υπέροχα νέα..  εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη μόνο χαρές από δω και πέρα.
    • Δεν μου έχει τύχει αλλά μυρίζομαι θετικό αποτέλεσμα!!!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...