Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κορίτσια παντως εγω πιστευω οτι καποιες φορες ισως το παιζουν χαλαροι...εμενα ας πουμε σας εχω πει οτι ο αντρας μου είναι χαλαρος κ ηρεμος σε αυτο το θεμα αλλα προχθες που κατι λεγαμε σχετικα με το σπερμα το πεταξε οτι ακομη ομως παιδακι δεν μας εκανε ( και είμαστε μονο στο 3ο μηνα προσπαθειων)..που σημαινει οτι μεσα τους και αυτους τους νοιαζει κ ισως να απορουν αν αργει αλλα δεν το λενε..

Αντρικός εγωισμός κορίτσι μου! Λες και από αυτό θα κριθεί ο αντρισμος τους. Είναι πιο εύκολο, και λυπάμαι που το λέω, για τους άλλους το πρόβλημα να το έχει η γυναίκα. Φυσικά και τους νοιάζει. Κι ο δικός μου ήθελε σαν τρελός παιδί αλλά δεν κουνιόταν και πολύ. Εγώ είχα πάθει εμμονή με αυτό και δεν μου αρέσει που το λέω αλλά έτσι ήταν. Εκτός αν έχει προνοήσει έτσι η φύση βρε κορίτσια για να ισορροπούν λίγο τα πράγματα! Φαντάζεστε να αντιδρούσαν όπως εμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αντρικός εγωισμός κορίτσι μου! Λες και από αυτό θα κριθεί ο αντρισμος τους. Είναι πιο εύκολο, και λυπάμαι που το λέω, για τους άλλους το πρόβλημα να το έχει η γυναίκα. Φυσικά και τους νοιάζει. Κι ο δικός μου ήθελε σαν τρελός παιδί αλλά δεν κουνιόταν και πολύ. Εγώ είχα πάθει εμμονή με αυτό και δεν μου αρέσει που το λέω αλλά έτσι ήταν. Εκτός αν έχει προνοήσει έτσι η φύση βρε κορίτσια για να ισορροπούν λίγο τα πράγματα! Φαντάζεστε να αντιδρούσαν όπως εμείς!

Σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο. Δν θέλω ουτε να φανταστώ πως θα ήταν η ζωή μας αν είμασταν αγχώδεις και οι 2. Χρειαζόμαστε πιστεύω κάποιον να μας μεταφέρει λίγη αισιοδοξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αντρικός εγωισμός κορίτσι μου! Λες και από αυτό θα κριθεί ο αντρισμος τους. Είναι πιο εύκολο, και λυπάμαι που το λέω, για τους άλλους το πρόβλημα να το έχει η γυναίκα. Φυσικά και τους νοιάζει. Κι ο δικός μου ήθελε σαν τρελός παιδί αλλά δεν κουνιόταν και πολύ. Εγώ είχα πάθει εμμονή με αυτό και δεν μου αρέσει που το λέω αλλά έτσι ήταν. Εκτός αν έχει προνοήσει έτσι η φύση βρε κορίτσια για να ισορροπούν λίγο τα πράγματα! Φαντάζεστε να αντιδρούσαν όπως εμείς!

εμενα ειναι λιγο κλειστος σε καποια πραγματα προτιμαει  να μην μου πει αν κατι τον στεναχωρει η τον προβληματιζει κ μπορει να με επηρρεασει αρνητικα...οταν τα ειχαμε σχεση εξ αποστασεως εγω κλαματα στεναχωρια τα εδειχνα ολα ...ο αντρας μου τα κρατούσε μεσα του για να μην στεναχωριεμαι κ οταν καποια στιγμή μου ανοίχτηκε καταλαβα οτι αυτος τα περνουσε πιο δραματικα απο μενα..οποτε κ τωρα ξερω τον απασχολεί το θεμα αλλα προτιμαει να το κρατάει για αυτον για να μην επηρρεαζομαι..αλλα ειναι ανοιχτός σε εξετασεις κ οτι χρειαστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλησπέρα!!!

εχω να γράψω εδώ και πολλές μέρες! Ελπίζω όλες να είστε καλά και συντομα να έχετε όλες ένα θετικό τεστ. 
εμείς έχουμε ξεκινήσει από τν Οκτώβριο επαφές αλλά δεν έχει γίνει ακόμα το θαυματακι.... έκανα εξετάσεις όλα καλά αλλά μου είπε ο γιατρός ότι δεν θέλει άγχος κ συντομα θα γίνει το θαύμα. 
σκεφτομαι να αρχίσω τα τεστ ωορρηξία εσείς τι λέτε; Τα έχετε δοκιμάσει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/3/2020 at 9:57 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου! Μακάρι να μην χρειαστεί να κάνεις τίποτα και το σπορακι ήδη να είναι καθ'οδόν! Πάντως δεν είναι μεγάλο το διάστημα που προσπαθείτε! Θα έρθει πιστεύω πολύ πολύ σύντομα θα δεις!💗

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου κ εσενα ευχομαι το ιδιο❤😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/3/2020 at 5:57 ΜΜ, ο/η Elisa91 είπε:

Κοριτσαρες μου καλησπέρα!!!

εχω να γράψω εδώ και πολλές μέρες! Ελπίζω όλες να είστε καλά και συντομα να έχετε όλες ένα θετικό τεστ. 
εμείς έχουμε ξεκινήσει από τν Οκτώβριο επαφές αλλά δεν έχει γίνει ακόμα το θαυματακι.... έκανα εξετάσεις όλα καλά αλλά μου είπε ο γιατρός ότι δεν θέλει άγχος κ συντομα θα γίνει το θαύμα. 
σκεφτομαι να αρχίσω τα τεστ ωορρηξία εσείς τι λέτε; Τα έχετε δοκιμάσει; 

Καλημερα κοριτσι μου!!εμενα προσωπικα δεν με βοηθησαν καθολου, με αγχωσαν παρα πολυ και δεν βρηκα και την ωορρηξια μου!! Ενα κυκλο τα εκανα και τα αφησα! Υπαρχουν ομως κοριτσια που τα βοηθησαν πολυ, μπορεις να κανεις την προσπαθεια σου και αναλογος βλεπεις αν σου κανουν η οχι🙂 καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε;;🙂 πως πατε με τον εγκλεισμο;; βρε κοριτσια ηθελα να ρωτησω αν καποια το εχει παθει, εχθες 22η ημερα του κυκλου ειχα ολη μερα σχεδον πονους περιοδου, τοσο νωρις δεν μου εχεις ξανα τυχει, μεχρι το βραδυ αργα που κοιμηθηκα το ενιωθα!! Σημερα βεβαια προς το παρον δεν εχω κατι!! Εχει τυχει σε καποια; να ερθει τοσο νωρις περιοδος; περιεργο μου φαινεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε;;🙂 πως πατε με τον εγκλεισμο;; βρε κοριτσια ηθελα να ρωτησω αν καποια το εχει παθει, εχθες 22η ημερα του κυκλου ειχα ολη μερα σχεδον πονους περιοδου, τοσο νωρις δεν μου εχεις ξανα τυχει, μεχρι το βραδυ αργα που κοιμηθηκα το ενιωθα!! Σημερα βεβαια προς το παρον δεν εχω κατι!! Εχει τυχει σε καποια; να ερθει τοσο νωρις περιοδος; περιεργο μου φαινεται!!

Καλημέρα! Νομιζω ότι το εχω αναφέρει οτι μου έχει τύχει να έχω πόνους περιόδου ή πολύ νωρίς ή καθ ολη την διάρκεια του κύκλου. Κ αναρωτιόμουν αν ειναι απο τα inogest που παίρνω. Παντως 22η δεν είναι κ τόσο περίεργο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Καλημέρα! Νομιζω ότι το εχω αναφέρει οτι μου έχει τύχει να έχω πόνους περιόδου ή πολύ νωρίς ή καθ ολη την διάρκεια του κύκλου. Κ αναρωτιόμουν αν ειναι απο τα inogest που παίρνω. Παντως 22η δεν είναι κ τόσο περίεργο 

Καλημερα κοριτσι μου!! Δεν θυμαμαι αν το εχεις αναφερει! Μμ κ εγω πινω τα inofert δεν ξερω αν εχουν σχεση, παντως δεν το εχω ξανα νιωσει τοσο νωρις ποτε!! Σε ευχαριστω για την απαντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Δεν θυμαμαι αν το εχεις αναφερει! Μμ κ εγω πινω τα inofert δεν ξερω αν εχουν σχεση, παντως δεν το εχω ξανα νιωσει τοσο νωρις ποτε!! Σε ευχαριστω για την απαντηση!

Εγω είμαι στην 30η μέρα σήμερα κ έχω πόνους εδω κ 10 μέρες...ειναι κάτι που συμβαίνει μην σε ανησυχεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Εγω είμαι στην 30η μέρα σήμερα κ έχω πόνους εδω κ 10 μέρες...ειναι κάτι που συμβαίνει μην σε ανησυχεί 

Τι κυκλο εχεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η St33 είπε:

Μακάρι 🥰 αν κ το νιώθω ότι θα έρθει...

Κορίτσι μου καλημερα! Κι εγώ έτσι ένιωθα και τελικά είμαι έγκυος! Είδα 2 μέρες σαν καφέ βλεννη και νόμιζα ότι έρχεται αλλά δεν... Εύχομαι να μην έρθει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Μακάρι 🥰 αν κ το νιώθω ότι θα έρθει...

Ασε να περασουν οι μερες κ αν δεν σου ρθει μεχρι την 33η ημερα κανε ενα τεστακι νομιζω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Marba είπε:

Κορίτσι μου καλημερα! Κι εγώ έτσι ένιωθα και τελικά είμαι έγκυος! Είδα 2 μέρες σαν καφέ βλεννη και νόμιζα ότι έρχεται αλλά δεν... Εύχομαι να μην έρθει!!! 

Μακάρι να είναι έτσι. Νιώθω οπως οταν μου έχει έρθει αλλα τίποτα ακόμα. @Κατερίνα!!! θα περιμένω για το τεστ κ τον Ιανουάριο ετσι ήμουν κ μου ήρθε την 34η!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η St33 είπε:

Μακάρι να είναι έτσι. Νιώθω οπως οταν μου έχει έρθει αλλα τίποτα ακόμα. @Κατερίνα!!! θα περιμένω για το τεστ κ τον Ιανουάριο ετσι ήμουν κ μου ήρθε την 34η!

Ααα εε τοτε περιμενε λιγο περισσοτερο!! Παντως δεν ξερω για σας αλλα εγω απο οταν ξεκινησαμε ελευθερες επαφες μια καποια αλλαγη την εχω δει στον κυκλο μου!! Τον Ιανουαριο που λες κ εσυ εφτασε τις 35 μερες που δεν μου ειχε συμβει ποτε ξανα, μεχρι 30 βια παει!! Δεν ξερω αν φταιει αυτο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααα εε τοτε περιμενε λιγο περισσοτερο!! Παντως δεν ξερω για σας αλλα εγω απο οταν ξεκινησαμε ελευθερες επαφες μια καποια αλλαγη την εχω δει στον κυκλο μου!! Τον Ιανουαριο που λες κ εσυ εφτασε τις 35 μερες που δεν μου ειχε συμβει ποτε ξανα, μεχρι 30 βια παει!! Δεν ξερω αν φταιει αυτο! 

Νομιζω φταίει το μυαλο μας πρώτα κ μετα ολα τα αλλα. Εγω Πριν ξεκινήσω τις προσπάθειες δεν έδινα σημασια σε τίποτα απο αυτα κ ολα ηταν μια χαρά..Τώρα με το παραμικρό αρχίζω να ψάχνω τι φταίει ενω ουσιαστικά ολα είναι όπως Πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Νομιζω φταίει το μυαλο μας πρώτα κ μετα ολα τα αλλα. Εγω Πριν ξεκινήσω τις προσπάθειες δεν έδινα σημασια σε τίποτα απο αυτα κ ολα ηταν μια χαρά..Τώρα με το παραμικρό αρχίζω να ψάχνω τι φταίει ενω ουσιαστικά ολα είναι όπως Πριν.

Μωρε δεν εχεις κ αδικο!!! Το μυαλο μας κανει πολλα!! Τις πρωτες φορες ημουν σιγουρη πως ημουν εγκυος καθε φορα ειχα ολα τα συμπτωματα!! Αρα μαλλον ετσι οπως το λες ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Denizz μου, ειδα το τεστ σου κ την χοριακη σου στο αλλο θεμα!

Σου ευχομαι τα καλυτερα και να σου πανε ολα κατ ευχην! Καλη εγκυμοσυνη με ενα υπεροχο μωρακι 🤗🤗🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!! Ελπίζω να ειστε όλες καλά!!Χάθηκα λιγο..Μπαίνω σας διαβάζω όμως ήθελα να ξεχαστώ από το θέμα εγκυμοσυνης!!

Σήμερα όμως δεν κρατηθηκα πρέπει να σας πω τα νέα!! Είχα 3,4 μέρες καθυστέρησης και είπα να κάνω σήμερα τεστ και είναι θετικό κορίτσια!! Δεν το πιστεύω...!!Το κοιτάω και το ξανακοιταω.... 

IMG_20200325_064555.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! Ελπίζω να ειστε όλες καλά!!Χάθηκα λιγο..Μπαίνω σας διαβάζω όμως ήθελα να ξεχαστώ από το θέμα εγκυμοσυνης!!

Σήμερα όμως δεν κρατηθηκα πρέπει να σας πω τα νέα!! Είχα 3,4 μέρες καθυστέρησης και είπα να κάνω σήμερα τεστ και είναι θετικό κορίτσια!! Δεν το πιστεύω...!!Το κοιτάω και το ξανακοιταω.... 

IMG_20200325_064555.jpg

Καλημερα!!! Συγχαρητηρια κοριτσι μου μπραβοοο, τι τελεια που ξεκινησε η μερα σου😊 η Παναγια που γιορταζει σημερα να σε βοηθησει να σου πανε ολα καλα ευχομαι🌺💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα!!! Συγχαρητηρια κοριτσι μου μπραβοοο, τι τελεια που ξεκινησε η μερα σου😊 η Παναγια που γιορταζει σημερα να σε βοηθησει να σου πανε ολα καλα ευχομαι🌺💕

Δεν ειχες καποιο αλλο συμπτωμα εκτος την καθυστερηση;;🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν ειχες καποιο αλλο συμπτωμα εκτος την καθυστερηση;;🙂

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν ειχες καποιο αλλο συμπτωμα εκτος την καθυστερηση;;🙂

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Εύχομαι και σε σένα σύντομα!❤️Λοιπόν θα σου πω...Δεν είχα κάποιο ιδιαίτερο σύμπτωμα..Έχω λίγη ενόχληση στο στήθος όπως πάντα πριν τη περίοδο. Που και που κάτι πονακια δεξια αλλά πολύ ελάχιστα. Έχω δυσκοιλιότητα που και αυτό πάντα το έχω βεβαια.Εχθές το βράδυ μόνο που έφαγα κάτι σαν πατατάκια λαχανικών και μετά με έπιασε μια καούρα.Εχω λίγη ανεβασμένη θερμοκρασία..Αυτά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...