Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Elenitsa92 : 22/2

@Denizz : 29/2

@St33: ?

@Mari84:  5/3

@ntinaki83 : 15/3

@Dimitra24: 17/3

@Elenikon :  17/3

@Sofia0294 : 20/3

@tzina819 : 12/5

 

@Elenitsa92 Πως είσαι κορίτσι;; Κάποιο νέο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Απαράδεκτο πραγματικά. Και αν δηλαδή δεν γινόταν να γεννησει αλλιώς η γυναίκα; Αν υπήρχαν επιπλοκές αν ήταν ζήτημα ζωης και θανάτου;;;; Οι κατινάρες εκει να κρίνουν ότι η καισαρική είναι η εύκολη λύση! Που στην τελική μπορεί να γεννάς εύκολα αλλά μετα υποφέρεις απο τους πόνους της εγχείρισης!

Ελα ντεεεεεε το πιο δυσκολο θεωρω ειναι.. εχω ακουσει κιολασ η καισαρικη δεν ειναι γεννα ειναι χειρουργείο... ναι χειρουργείο ειναι αλλα ρε φιλες παιδι εβγαλε η αλλη τι δενε ιναι γεννα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimitra91 λοιπον χαρτια οικογενειακης καταστασεως ,ταυτοτητες, λογαριασμος δεκο για μονιμη κατοικια, χαρτοσημα γυρω στα 15 ευρω στοιχιζουν κ 1 δημοσιευση σε εφημεριδα...αυτα μου ειπε απο οσο θυμάται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

@Dimitra91 λοιπον χαρτια οικογενειακης καταστασεως ,ταυτοτητες, λογαριασμος δεκο για μονιμη κατοικια, χαρτοσημα γυρω στα 15 ευρω στοιχιζουν κ 1 δημοσιευση σε εφημεριδα...αυτα μου ειπε απο οσο θυμάται!!!

Υπέροχα! σε ευχαριστώ άπειρα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/2/2020 at 6:12 ΜΜ, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα σε ολες!!καλη τσικνοπεμπτη!! @Sofia0294 ολες αγχωνομαστε οταν ειναι να ερθει η περιοδος ...εδω αγχωθηκα εγω που ημουν στο 1ο μηνα προσπαθειών κ ηξερα οτι δεν παιζει να γινει τοσο ευκολα..αλλα πραγματικα ξερω πολλες κοπελες που εμειναν εγκυος γιατι δεν το σκεφτονταν καν...απλα ξεκιναγαν τις επαφες κ επειδη ήταν σιγουρες αρα κ χαλαρες οτι δεν θα πιάσουν εύκολα τους τυχαινε...εισαι πολυ νεα κ θα σου ερθει κ εσενα ...στο ευχομαι συντομα απο καρδιας😊!!!

Αυτό είναι αλήθεια κορίτσια. Ούτε και εγώ το πίστευα αλλά ισχύει. Εμείς ξεκινήσαμε χαλαρά με τη σκέψη όταν έρθει και ήρθε στο πρώτο μήνα. Μακάρι να πάει καλά μέχρι τέλους αλλά σίγουρα ότι δεν το βάλαμε σκοπό σύντομα μάλλον βοήθησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Αυτό είναι αλήθεια κορίτσια. Ούτε και εγώ το πίστευα αλλά ισχύει. Εμείς ξεκινήσαμε χαλαρά με τη σκέψη όταν έρθει και ήρθε στο πρώτο μήνα. Μακάρι να πάει καλά μέχρι τέλους αλλά σίγουρα ότι δεν το βάλαμε σκοπό σύντομα μάλλον βοήθησε

Τι να πω.. τυχερά είναι αυτά! 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

@Denizz Μου... τι να πω πλέον. Είναι τόσο ρηχοί κάποιοι άνθρωποι και έχουν τέτοιο κόμπλεξ που το βγάζουν με τις απόψεις τους...... Καταλαβαίνω ότι η γλώσσα κοκκαλα δεν έχει και κοκκαλα λυγίζει και ξέρω πως δεν είναι εφικτό να μην στενοχωρηθείς.... Οπότε θα σου πω απλά πως καλά έχετε κάνει και δεν έχετε πει για τις προσπάθειές σας! Συνήθως αυτοί οι άνθρωποι είναι και πολύ ζηλόφθονες... Συμφωνώ εν μέρη, αλλά κι εμείς που πιάσαμε αμέσως, δεν έχω καθόλου αυτή την άποψη και ούτε θεωρώ πως είμαστε ανώτεροι. Ανώτεροι είναι όσοι προσπαθούν χρόνια ολόκληρα και δεν εγκαταλείπουν μέχρι να επιτύχουν τον στόχο τους! Οπότε keep it up!!!!!!!

 @Γωγω 98 Κορίτσι μου! Μην συγχύζεσαι και μη δίνεις σημασία σε ανθρώπους που θέλουν φασαρίες τώρα! Σκέψου το νινί σου και μην δίνεις σημασία σε τίποτε άλλο... Ξεκουράσου και χαλάρωσε!!!!

Αχ κορίτσι πόσο συμφωνώ? Θαυμάζω όλες τις κοπέλες που προσπαθούν καιρό και χρόνια με η χωρίς προβλήματα γιατί το να πιάσεις με τη πρώτη και αυτό τύχη είναι και δνε παίζει ρόλο στην ουσία ούτε για το μωρό που θα γεννήσεις ούτε για το τι γονέας θα είσαι κτλ. Μακάρι κανένα κορίτσι να μην ταλαιπωρηθεί αλλά δεν μας κάνει περισσότερο η λιγότερο γυναίκες ή μάνες το πόσο γρήγορα η εύκολα πιάσαμε παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofia0294 είπε:

Τι να πω.. τυχερά είναι αυτά! 😊 

Ισχύει κορίτσι μου! Νομίζω όταν δεν υπάρχει κάποιο θέμα είναι απλά τύχη. Μακάρι να μην σε ρίχνει ψυχολογικά και να μην περνάς δύσκολες στιγμές ούτε εσύ ούτε καμία κοπέλα ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LadyP είπε:

Ισχύει κορίτσι μου! Νομίζω όταν δεν υπάρχει κάποιο θέμα είναι απλά τύχη. Μακάρι να μην σε ρίχνει ψυχολογικά και να μην περνάς δύσκολες στιγμές ούτε εσύ ούτε καμία κοπέλα ποτέ!

Η αλήθεια είναι ότι γενικά δε με λες κ τον πιο τυχερο άνθρωπο! Εννοώ ότι δεν μ λείπει τιποτα γενικά έχω την υγεία μ κ εγώ κ η οικογένειά μ δόξα το θεό κ αυτό για μενα είναι το πιο σημαντικό! Απλα είμαι λίγο γκανεμα! Οταν θελω κατι ή λεω κάτι πάντα πάει κάτι στραβά! 😂 με ριχνει στην αρχή λίγο ψυχολογικά επειδή βλέπω παντού στον περίγυρο μ κοπέλες να κάνουν μωράκια! Αλλά αυτό π σας λέω είναι αλήθεια.. μιλάμε παντού μωρά! 😅 ίσως ειναι βέβαια από την επιθυμία μ να συμβεί κ σε μένα δε ξέρω.. 🤔 όπως κ να 'χει δεν μπορω να κάνω τιποτα άλλο πλέον απ'το να προσπαθώ κ να ελπίζω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι γενικά δε με λες κ τον πιο τυχερο άνθρωπο! Εννοώ ότι δεν μ λείπει τιποτα γενικά έχω την υγεία μ κ εγώ κ η οικογένειά μ δόξα το θεό κ αυτό για μενα είναι το πιο σημαντικό! Απλα είμαι λίγο γκανεμα! Οταν θελω κατι ή λεω κάτι πάντα πάει κάτι στραβά! 😂 με ριχνει στην αρχή λίγο ψυχολογικά επειδή βλέπω παντού στον περίγυρο μ κοπέλες να κάνουν μωράκια! Αλλά αυτό π σας λέω είναι αλήθεια.. μιλάμε παντού μωρά! 😅 ίσως ειναι βέβαια από την επιθυμία μ να συμβεί κ σε μένα δε ξέρω.. 🤔 όπως κ να 'χει δεν μπορω να κάνω τιποτα άλλο πλέον απ'το να προσπαθώ κ να ελπίζω! 

Όχι απλά να ελπίζεις να είσαι σίγουρη ότι θα έρθει. ! Και μετά θα είσαι εσύ και μωράκι ! Δεν ελπίζουμε. .. θα γίνει ο κόσμος να χαλάσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Να σου πω την αλήθεια το σκέφτηκα κ εγώ για τεστ ωορρηξίας αλλά εδώ σ λένε όταν το σκέφτεσαι δεν μένεις έγκυος.. που να χρησιμοποιήσουμε κ τα τεστ δηλαδή! Επίσης εγώ νιώθω όταν εχω ωορρηξία για 2 μέρες έχω κάτι πονακια στις ωοθήκες.. Εσύ δε νιώθεις κάτι?

Νιώθω και εγώ πονακια. Απλά έλεγα να το σιγουρεψω και με τεστ. Γιατί είδα ότι έχει βοηθήσει πολλές κοπέλες. Θα το κάνω έτσι αυτόν το μήνα και αν δω ότι με αγχώνει περισσότερο η διαδικασία, θα τα παρατήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ομορφα τι κανετε;;

Εγω σπιτι με τον αντρουλη μου εχουμε χουχουλιασει και βλεπουμε τηλεοραση.

Σήμερα του εδωσα το δωρο του για την επετειο μας ένα κινητο και χαρηκε πολυ.

Αν και η επετειος μας ειναι 28 του μηνος δεν μπορούσα να κρατηθω και του το εδωσα μια εβδομαδα πριν...

Ελπιζω μεσα μου σαν τρελη την αλλη εβδομαδα να του δωσω και δευτερο δωρο...

Το εχω παρει εδω και καιρο , οταν με το καλο μείνω εγκυος...

Ενα κουτι με ενα ζευγαρι βρεφικα παπουτσάκια και μια καρτα που γραφει μεσα ανυπομονώ να σε γνωρίσω μπαμπα μου.

Ελπιζω αυτο το μηνα να έχει γινει το θαυμα και την αλλη παρασκευη να εχω ενα θετικο τεστ και να ειναι η ωραιοτερη επετειος μας μετα απο την προταση γαμου που μου ειχε κανει οταν κλεισαμε 5 χρονια❤    

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Κοριτσακια μου ομορφα τι κανετε;;

Εγω σπιτι με τον αντρουλη μου εχουμε χουχουλιασει και βλεπουμε τηλεοραση.

Σήμερα του εδωσα το δωρο του για την επετειο μας ένα κινητο και χαρηκε πολυ.

Αν και η επετειος μας ειναι 28 του μηνος δεν μπορούσα να κρατηθω και του το εδωσα μια εβδομαδα πριν...

Ελπιζω μεσα μου σαν τρελη την αλλη εβδομαδα να του δωσω και δευτερο δωρο...

Το εχω παρει εδω και καιρο , οταν με το καλο μείνω εγκυος...

Ενα κουτι με ενα ζευγαρι βρεφικα παπουτσάκια και μια καρτα που γραφει μεσα ανυπομονώ να σε γνωρίσω μπαμπα μου.

Ελπιζω αυτο το μηνα να έχει γινει το θαυμα και την αλλη παρασκευη να εχω ενα θετικο τεστ και να ειναι η ωραιοτερη επετειος μας μετα απο την προταση γαμου που μου ειχε κανει οταν κλεισαμε 5 χρονια❤    

 

να ειστε παντα ευτυχισμενοι και ερωτευμένοι!!κ με το καλο ενα θετικο τεστακι😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

να ειστε παντα ευτυχισμενοι και ερωτευμένοι!!κ με το καλο ενα θετικο τεστακι😊😊

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!

Και σε σενα εύχομαι οτι καλυτερο ❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/2/2020 at 1:33 ΜΜ, ο/η Sofia0294 είπε:

Αγάπη προσπάθησε να ηρεμήσεις,  ξάπλωσε χαλάρωσε σκέψου το μωράκι που έχεις στη κοιλίτσα σ κ μην αφήσεις κανέναν να στο χαλάσει κ για κανένα λόγο! Περνάς την ομορφότερη φάση της ζωής σου μην το ξεχνάς !

Γεια σου κορίτσι τι κανεις? Αυτό προσπαθώ να κανω όσο γινεται να μην δίνω σημασία αλλά υπάρχουν κάποιοι καλοθελητές που ενώ το ξέρουν ότι είμαι έγκυος μου πάνε κόντρα...βεβαια δεν πειράζει έχω σχηματίσει γνώμη γιαυτους. Οπότε από εδώ και πέρα θα κοιτάω τον άντρα μου και το μωρό που έχω μέσα μου γιατί αν δίνω βάρος κάθε φορά στα λόγια θα πάω στο τρελάδικο 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τί κάνετε? Σκεφτόμαστε να κάνουμε πολιτικό γάμο και εμεις απλά εγώ είμαι από άλλον τόπο και έχω μετακομίσει στου άντρα μου την μεριά. Πρέπει να βγάλω από το δικό μου δημαρχείο τα χαρτιά όσον αφορά την ληξιαρχική πράξη γέννησης εφόσον είμαι σε άλλον δήμο δηλωμενη? Πρέπει να πάρω κάποια έγκριση από τον δήμο μου είμαι λίγο άσχετη γιαυτό?💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γωγω 98 είπε:

Γεια σου κορίτσι τι κανεις? Αυτό προσπαθώ να κανω όσο γινεται να μην δίνω σημασία αλλά υπάρχουν κάποιοι καλοθελητές που ενώ το ξέρουν ότι είμαι έγκυος μου πάνε κόντρα...βεβαια δεν πειράζει έχω σχηματίσει γνώμη γιαυτους. Οπότε από εδώ και πέρα θα κοιτάω τον άντρα μου και το μωρό που έχω μέσα μου γιατί αν δίνω βάρος κάθε φορά στα λόγια θα πάω στο τρελάδικο 😁

Γεια σου Γωγουλα μου καλά είμαι! Καλοθελητές θα υπάρχουν πάντα να ξέρεις! Δυστυχώς κάποιοι άνθρωποι χαίρονται με τις δυστυχίες των άλλων κ παίρνουν τροφή από αυτό! Κ όλα να είναι καλά θα κοιτάξουν να βρουν κάτι να το χαλάσουν γιατί έτσι έχουν μάθει να λειτουργούν, γιατί είναι κομπλεξικοί κ συνήθως έχουν κάποιο πρόβλημα οι ίδιοι που αντί να κοιτάξουν να το διορθώσουν προσπαθούν να χαλάσουν των άλλων ώστε να νιώθουν αυτοί καλά! Εσύ απλά από εδώ κ πέρα θα μάθεις να ξεδιαλεγεις τους ανθρώπους κ να κρατάς δίπλα σου μόνο όσους αξίζουν! Όσον αφορά τον πολιτικό γάμο δυστυχώς δεν γνωρίζω να σ απαντήσω.. Ίσως να πας σε κάποιο ΚΕΠ της περιοχής να ενημερωθείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!!!απο οσο ξερω ολα τα κεπ σου βγαζουν ληξιαρχικες πραξεις κ χαρτια οικογενειακης καταστασεως...εγω ας πουμε εβγαλα τα χαρτια για  θρησκευτικο γαμο σε κεπ στο πειραια ενω ημουν δημοτης σε χωριο του πηλιου. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια τί κάνετε? Σκεφτόμαστε να κάνουμε πολιτικό γάμο και εμεις απλά εγώ είμαι από άλλον τόπο και έχω μετακομίσει στου άντρα μου την μεριά. Πρέπει να βγάλω από το δικό μου δημαρχείο τα χαρτιά όσον αφορά την ληξιαρχική πράξη γέννησης εφόσον είμαι σε άλλον δήμο δηλωμενη? Πρέπει να πάρω κάποια έγκριση από τον δήμο μου είμαι λίγο άσχετη γιαυτό?💗

Καλησπέρα κορίτσι! Επειδή έκανα πρόσφατα όλα τα χαρτιά, ληξιαρχική πράξη παίρνεις από το δήμο που γεννήθηκες...αν γεννήθηκες στο δικό σου δήμο ναι από εκεί τα παίρνεις. Εγώ πχ είμαι δημότης Νέας Σμύρνης αλλά γεννήθηκα στο Μαρούσι στο Μητέρα, άρα πήρα τη ληξιαρχική πράξη από κει. Κάναμε βέβαια αίτηση στο δήμο μου και την έστειλαν εκεί,αλλά δε γίνεται σε όλους τους δήμους. Ό, τι άλλο θες ρώτα με τα έκανα πολύ πρόσφατα! Πότε σκέφτεστε με το καλό; 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ το οικογενειακης Κ ληξιαρχική πράξη γέννησης απευθείας απο οποιοδήποτε ΚΕΠ!!!! Είναι σίγουρο αυτό.....οπότε χαλαρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!πως τα παίρνατε ;;;

Εμενα αυτό το σκ είναι σκέτη καταστροφή....Οποίες θυμάστε το αγόρι μου ήταν αρκετά στρεσαρισμένος με την δουλειά γιατί είχε άσχημο κλίμα κ παραιτήθηκε...Αύριο ξεκινάει σε καινουρια δουλειά με καλύτερο μισθό!!

 

Με όλες αυτές τις αλλαγές πήγαμε χθες να κοιμηθούμε και τον έπιασε η καρδιά του έτσι στα ξαφνικά και πήγαμε στο νοσοκομείο και Όλο το βράδυ το βγάλαμε εκεί!!!

Ευτυχώς είναι όλα καλά με την καρδιά του....(μας είπαν μπορεί να είναι νευροπονος από το άγχος)) και γυρίσαμε σπίτι!!!

 

ειμαι πολύ στεναχωρημένη  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Επειδή έκανα πρόσφατα όλα τα χαρτιά, ληξιαρχική πράξη παίρνεις από το δήμο που γεννήθηκες...αν γεννήθηκες στο δικό σου δήμο ναι από εκεί τα παίρνεις. Εγώ πχ είμαι δημότης Νέας Σμύρνης αλλά γεννήθηκα στο Μαρούσι στο Μητέρα, άρα πήρα τη ληξιαρχική πράξη από κει. Κάναμε βέβαια αίτηση στο δήμο μου και την έστειλαν εκεί,αλλά δε γίνεται σε όλους τους δήμους. Ό, τι άλλο θες ρώτα με τα έκανα πολύ πρόσφατα! Πότε σκέφτεστε με το καλό; 😊

Κι εγώ γεννήθηκα στους Αμπελόκηπους Αθηνών αλλά μεγάλωσα στον Πειραιά όπου είναι και ο δήμος μου αλλά τώρα μένω Κρητη και γιαυτό δεν ήξερα. Σκεφτόμαστε μέχρι το καλοκαίρι να το έχουμε κάνει σίγουρα 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κι εγώ γεννήθηκα στους Αμπελόκηπους Αθηνών αλλά μεγάλωσα στον Πειραιά όπου είναι και ο δήμος μου αλλά τώρα μένω Κρητη και γιαυτό δεν ήξερα. Σκεφτόμαστε μέχρι το καλοκαίρι να το έχουμε κάνει σίγουρα 💗

Μάλλον από Αμπελόκηπους το παίρνεις οπότε 💗💗 αν είσαι δημότης Πειραιά ρώτα στον Πειραιά και θα σου πουν εκείνοι ακριβώς! Τέλεια 😊 με το καλό! 😊 Εμείς κλείσαμε ημερομηνία 20 Μαρτίου 😊😊💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!πως τα παίρνατε ;;;

Εμενα αυτό το σκ είναι σκέτη καταστροφή....Οποίες θυμάστε το αγόρι μου ήταν αρκετά στρεσαρισμένος με την δουλειά γιατί είχε άσχημο κλίμα κ παραιτήθηκε...Αύριο ξεκινάει σε καινουρια δουλειά με καλύτερο μισθό!!

 

Με όλες αυτές τις αλλαγές πήγαμε χθες να κοιμηθούμε και τον έπιασε η καρδιά του έτσι στα ξαφνικά και πήγαμε στο νοσοκομείο και Όλο το βράδυ το βγάλαμε εκεί!!!

Ευτυχώς είναι όλα καλά με την καρδιά του....(μας είπαν μπορεί να είναι νευροπονος από το άγχος)) και γυρίσαμε σπίτι!!!

 

ειμαι πολύ στεναχωρημένη  

Περαστικά του κορίτσι μου. Να του πεις όσο μπορεί να αποβάλει το άγχος του. Είδες που βρήκε μια καλύτερη δουλειά! Είναι χειρότερο να δουλεύει σε ένα άσχημο περιβάλλον. Το πέρασα κι εγώ κάποτε και είναι απαίσιο. Επίσης πήγα πέρσι σε 4 διαφορετικούς καρδιολόγους. Κι όλοι με βρήκαν μια χαρά και καταλήξαμε ότι ήταν μυϊκό. Όσο στρεσαριζομουνα τόσο χειροτέρευε. Άστα τον τρελανα τον άντρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!πως τα παίρνατε ;;;

Εμενα αυτό το σκ είναι σκέτη καταστροφή....Οποίες θυμάστε το αγόρι μου ήταν αρκετά στρεσαρισμένος με την δουλειά γιατί είχε άσχημο κλίμα κ παραιτήθηκε...Αύριο ξεκινάει σε καινουρια δουλειά με καλύτερο μισθό!!

 

Με όλες αυτές τις αλλαγές πήγαμε χθες να κοιμηθούμε και τον έπιασε η καρδιά του έτσι στα ξαφνικά και πήγαμε στο νοσοκομείο και Όλο το βράδυ το βγάλαμε εκεί!!!

Ευτυχώς είναι όλα καλά με την καρδιά του....(μας είπαν μπορεί να είναι νευροπονος από το άγχος)) και γυρίσαμε σπίτι!!!

 

ειμαι πολύ στεναχωρημένη  

περαστικά του..τελικα το αγχος ειναι το χειρότερο πραγμα..ολα καλα θα πανε θα δεις στη νεα του δουλεια..κ εγω στη προηγουμενη δουλεια ειχα καταντησει απο το αγχος να μη κοιμαμαι καλα κ να κανω συνεχεια εμετους ασε που στο τέλος γυρνουσα σπιτι κ εκλαιγα απο το ψυχολογικο πρόβλημα που μου ειχαν δημιουργησει...εδω κ 1 χρονο που εχω αλλαξει δουλεια εχω αλλαξει ηρεμησα και κοιμαμαι σαν πουλακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...