Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Για πες μας τι ξέρεις για τους καρκινους με ενδιαφέρει, αν και πιο πολυ λεων μοιάζω αλλά όπως έιπα αλλοπρόσαλλο πλάσμα! χαχα! 

Θελω ωρα και ημερομηνια γεννησης για να σου πω συγκεκριμενα πραγματα!!! Και οσον αφορα στο συζυγο που ειναι διδυμος, λατρευω τα διδυμακια. Τα καλυτερα πλασματα που κυκλοφορουν! (Εχω κ ωροσκοπο διδυμο και γενικα ειμαι σχεδον διδυμος οποτε τα λατρευω!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Κ εγώ το 86 αγαπημένη συνομιλικη μου 😍 καλέ μπουμπουκακια είμαστε δεν το συζητώ αλλά εσείς του 90+ κρύβετε λόγια μην μας πιάνει κρύος ιδρώτας χαχαχαχ

@Dimitra91εσυ που μοιάζεις σε Λέων σε αγαπώ!! Τα καλύτερα παιδιά είμαστε τα λιοντάρακια ! Και μετριόφρων πάνω από ολα🤣

Γλυκουλα μου ειμαστε θεεες οχι απλα μπουμπουκακια!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Πάλι εξάντλησα τις καρδούλες μου! Έξαλλη γίνομαι με αυτό πράγμα!!!

Και γω ρε γαμωτο. Ελεος δηλαδη. Να μην μπορουμε να εκφραστουμε!!!!!😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Κ εγώ το 86 αγαπημένη συνομιλικη μου 😍 καλέ μπουμπουκακια είμαστε δεν το συζητώ αλλά εσείς του 90+ κρύβετε λόγια μην μας πιάνει κρύος ιδρώτας χαχαχαχ

@Dimitra91εσυ που μοιάζεις σε Λέων σε αγαπώ!! Τα καλύτερα παιδιά είμαστε τα λιοντάρακια ! Και μετριόφρων πάνω από ολα🤣

χαχαχαχα ναι ναι ! επίησης συμφωνώ για τις καρδούλες! εκνευρίζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

χαχαχαχαχαχαχ ναι ασε άσε! Ανίατη περίπτωση :lol: και να σου πω το πιο αστείο; Ο αρραβωνιαστικός μου είναι δίδυμος χαχαχαχαχαχαχχ

Το 86 απο το 90 είναι μόνο 4 χρόνια! Σιγάααα το πράγμα!

Δημητρααα εγω ειμαι λεων με ωροσκόπο καρκινο...

Και ο αρραβωνιαστικος μου δίδυμος 😂😁   

Εχεις και εσυ τρομερό συνδυασμό ζωδίων 😉   

Παντως οι γυναικες καρκινακια είστε πολυ δυναμικες γυναικες... και τσαουσες  😉 με την καλη την έννοια!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Δημητρααα εγω ειμαι λεων με ωροσκόπο καρκινο...

Και ο αρραβωνιαστικος μου δίδυμος 😂😁   

Εχεις και εσυ τρομερό συνδυασμό ζωδίων 😉   

Παντως οι γυναικες καρκινακια είστε πολυ δυναμικες γυναικες... και τσαουσες  😉 με την καλη την έννοια!! 😘

Χαχαχαχ αλήθεια;;; Τρομερό!Κάτι μου λέει οτι θα καναμε καταπληκτική παρεα!!! Δυναμική είμαι σίγουρα (παραείμαι μπορώ να πω:lol:) και τσαούσα είμαι εκεί που πρέπει! Η μάνα μου όμως που είναι κι αυτή καρκίνος δεν είναι καθόλου δυναμική και καθόλου τσαούσα! :lol: Ποιος ξέρει τώρα τι συμβαίνει γενικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Δημητρααα εγω ειμαι λεων με ωροσκόπο καρκινο...

Και ο αρραβωνιαστικος μου δίδυμος 😂😁   

Εχεις και εσυ τρομερό συνδυασμό ζωδίων 😉   

Παντως οι γυναικες καρκινακια είστε πολυ δυναμικες γυναικες... και τσαουσες  😉 με την καλη την έννοια!! 😘

Ααααααα ποτέ έχεις γενέθλια???? Μην μου πεις κ εσύ χρονολογία κ ταβλιαστω!!!εγώ είμαι 08/08 !!!

@Sofia33 @Dimitra91 ♥️💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

Ααααααα ποτέ έχεις γενέθλια???? Μην μου πεις κ εσύ χρονολογία κ ταβλιαστω!!!εγώ είμαι 08/08 !!!

@Sofia33 @Dimitra91 ♥️💕 

17/8/84 

😘😘😘

Λιονταρινα και εσυ!!???

Αυτα ειναι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακολουθώ τη συζήτηση κορίτσια και με κάνατε να γελάσω ! 
 

@Sofia33 εγώ είμαι Υδροχόος με ωροσκόπο δίδυμο , τι έχεις να πεις ; 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Παρακολουθώ τη συζήτηση κορίτσια και με κάνατε να γελάσω ! 
 

@Sofia33 εγώ είμαι Υδροχόος με ωροσκόπο δίδυμο , τι έχεις να πεις ; 😋

Εσυ κοριτσαρα μου εισαι αερινη και δημιουργικη! Εξυπνη και ευελικτη! Σταθερη και αιωρουμενη ταυτοχρονως! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

17/8/84 

😘😘😘

Λιονταρινα και εσυ!!???

Αυτα ειναι!!!!!!!

Καλημέρα! Άντε να 'μαστε δυο οι γηραιότερες να μη νοιώθω άσχημα 😂 Πάλι καλά γιατί έλεγα δε θα ξαναμπώ στο φόρουμ!! 

Κορίτσια εγώ είμαι Υδροχόος σκέτο. Εκεί τελειώνουν οι γνώσεις μου περι ζωδίων! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dage είπε:

Καλημέρα! Άντε να 'μαστε δυο οι γηραιότερες να μη νοιώθω άσχημα 😂 Πάλι καλά γιατί έλεγα δε θα ξαναμπώ στο φόρουμ!! 

Κορίτσια εγώ είμαι Υδροχόος σκέτο. Εκεί τελειώνουν οι γνώσεις μου περι ζωδίων! 

Χαχαχαχ καλημέρα μια από τα ίδια και εγώ Λέων και τέλεια! Παρακάτω δεν!

Καλέ τι γηραιότερες;;του 86 εγώ και η sofia ,join the club! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Sofia33 είπε:

Εσυ κοριτσαρα μου εισαι αερινη και δημιουργικη! Εξυπνη και ευελικτη! Σταθερη και αιωρουμενη ταυτοχρονως! ❤️

Μια τρέλα γενικά😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια!!!

Πως είστε σήμερα;

@Elenitsa92 Πως είσαι;;; Έχουμε κανένα σημάδι που να δηλώνει ότι είναι καθ οδόν η "Κυρία";

Εγώ έχω αρκετά πονάκια.... Θα δούμε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η dage είπε:

Καλημέρα! Άντε να 'μαστε δυο οι γηραιότερες να μη νοιώθω άσχημα 😂 Πάλι καλά γιατί έλεγα δε θα ξαναμπώ στο φόρουμ!! 

Κορίτσια εγώ είμαι Υδροχόος σκέτο. Εκεί τελειώνουν οι γνώσεις μου περι ζωδίων! 

Αααα ολα κ ολα δεν θελω τέτοια!!!!

Μια χαρα πιπινακια ημαστε και εμεις 😘😘😘😘😘😘😂😂😂😂😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Kαλησπέρα κορίτσια!!!

Πως είστε σήμερα;

@Elenitsa92 Πως είσαι;;; Έχουμε κανένα σημάδι που να δηλώνει ότι είναι καθ οδόν η "Κυρία";

Εγώ έχω αρκετά πονάκια.... Θα δούμε!

 

Καλησπέρα, εγώ νιώθω ένα πρήξιμο σαν το ανθρωπάκι της pirelli ένα πράγμα!!κ έχω την αίσθηση οτι η κυριούλα θα κάνει νωρίτερα την εμφάνιση της!

Νομίζω τα πονάκια είναι λογικά αφού το σποράκι σου φτιάχνει το σπιτάκι του!!!είναι στα μπετά τώρα![smilie=laughing7.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Kαλησπέρα κορίτσια!!!

Πως είστε σήμερα;

@Elenitsa92 Πως είσαι;;; Έχουμε κανένα σημάδι που να δηλώνει ότι είναι καθ οδόν η "Κυρία";

Εγώ έχω αρκετά πονάκια.... Θα δούμε!

 

Νομιζω ειναι φυσιολογικα τα πονακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Καλησπέρα, εγώ νιώθω ένα πρήξιμο σαν το ανθρωπάκι της pirelli ένα πράγμα!!κ έχω την αίσθηση οτι η κυριούλα θα κάνει νωρίτερα την εμφάνιση της!

Νομίζω τα πονάκια είναι λογικά αφού το σποράκι σου φτιάχνει το σπιτάκι του!!!είναι στα μπετά τώρα![smilie=laughing7.g:

Χαχαχ με εκανες και γελασα! Τελεια η παρομοιωση σου!!!

εγω παλι περιμενω περιοδο μετα τις 28/01 αλλα με εχει φαει η αγωνια της αναμονης γαμωτο! Δεν εχω κανενα ουσιαστικο συμπτωμα εκτος ισως απο τραβηγματακια χαμηλα. Αντε να περασουν οι μερες δεν μπορω την αναμονη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Χαχαχ με εκανες και γελασα! Τελεια η παρομοιωση σου!!!

εγω παλι περιμενω περιοδο μετα τις 28/01 αλλα με εχει φαει η αγωνια της αναμονης γαμωτο! Δεν εχω κανενα ουσιαστικο συμπτωμα εκτος ισως απο τραβηγματακια χαμηλα. Αντε να περασουν οι μερες δεν μπορω την αναμονη! 

Κ εγώ κανονικά 1/2 αλλά έτσι όπως νιώθω το κόβω για νωρίτερα,Θετικό θαρρώ φίλη μου που δεν νιώθεις τίποτα!!!!Σταυρώνουμε δαχτυλακιαααααα να μην την δεις την ανεπιθύμητη!!

🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Kαλησπέρα κορίτσια!!!

Πως είστε σήμερα;

@Elenitsa92 Πως είσαι;;; Έχουμε κανένα σημάδι που να δηλώνει ότι είναι καθ οδόν η "Κυρία";

Εγώ έχω αρκετά πονάκια.... Θα δούμε!

 

Καλησπέρα κορίτσι μου ! Την έκανε ήδη την εμφάνιση η κυρία προ λίγου ,με όλα της τα καλά 😋 ( πόνους κλπ) οποτε γράψε με στο πινακακι για τον επόμενο μηνα 22/2, δε πτοουμαστε, έχει ο Θεος, θα έρθει όταν είναι η κατάλληλη στιγμή ! 
Νομίζω ότι τα πονάκια είναι φυσιολογικά , μην αγχώνεσαι , έχω καλό προαίσθημα για σένα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Καλησπέρα, εγώ νιώθω ένα πρήξιμο σαν το ανθρωπάκι της pirelli ένα πράγμα!!κ έχω την αίσθηση οτι η κυριούλα θα κάνει νωρίτερα την εμφάνιση της!

Νομίζω τα πονάκια είναι λογικά αφού το σποράκι σου φτιάχνει το σπιτάκι του!!!είναι στα μπετά τώρα![smilie=laughing7.g:

Χαχαχαχα μακάρι να είναι στα μπετά που λες και όχι στα θεμέλια! :lol:

Όοοχι δεν θα σου έρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenitsa92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου ! Την έκανε ήδη την εμφάνιση η κυρία προ λίγου ,με όλα της τα καλά 😋 ( πόνους κλπ) οποτε γράψε με στο πινακακι για τον επόμενο μηνα 22/2, δε πτοουμαστε, έχει ο Θεος, θα έρθει όταν είναι η κατάλληλη στιγμή ! 
Νομίζω ότι τα πονάκια είναι φυσιολογικά , μην αγχώνεσαι , έχω καλό προαίσθημα για σένα 😊

Έχε έχε εσύ να παίρνω κουράγιο!!! Δε πειράζει κορίτσι μου!! Πάμε για τον επόμενο με φόρα!!!!

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Χαχαχ με εκανες και γελασα! Τελεια η παρομοιωση σου!!!

εγω παλι περιμενω περιοδο μετα τις 28/01 αλλα με εχει φαει η αγωνια της αναμονης γαμωτο! Δεν εχω κανενα ουσιαστικο συμπτωμα εκτος ισως απο τραβηγματακια χαμηλα. Αντε να περασουν οι μερες δεν μπορω την αναμονη! 

Τα τραβηγματάκια είναι θετικό σημάδι!!! Αναμένουμε αγωνιωδώς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@St33: 19/1

@Sofia33 : 28-31/1

@toulipa8 : 1/2

@Mari84: 1/2

@tzina819 : ?

@Dimitra24: 16/2

@Elenikon :  21/2

@Elenitsa92 : 22/2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Sofia33 είπε:

Θελω ωρα και ημερομηνια γεννησης για να σου πω συγκεκριμενα πραγματα!!! Και οσον αφορα στο συζυγο που ειναι διδυμος, λατρευω τα διδυμακια. Τα καλυτερα πλασματα που κυκλοφορουν! (Εχω κ ωροσκοπο διδυμο και γενικα ειμαι σχεδον διδυμος οποτε τα λατρευω!)

Τέλεια! Λοιπόν 19/7/1991 9:10 (ή 9:05) αλλά νομίζω 9:10 :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...