Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Δεν καταλαβαίνω τι λογική της γιατρου πάντως! Αυτή κάτι θα ξέρει βέβαια! Πες της εσύ ότι ξαναεκανες. Μπορεί να μην χρειάζεται να ξανακάνεις . Άντε τέλεια!!! Περιμένουμε αντιδράσεις του άντρα σου!!! Χιχι!! Κάνε όνειρα για το μπεμπακι σου τώρα.....!!!! ❤️❤️❤️

Ναι δεν ξέρω ούτε κι εγώ. Ίσως να μην ήθελε να με αγχώσει; Ποιος ξέρει! Ναι θα της το ξαναπώ! Ελπίζω να συνεχίζει να ανεβαίνει να δουμε έστω το σάκο την τρίτη! Λογικά αν συνεχίσουν όλα φυσιολογικά θα εχει αυξηθεί πολύ μέχρι τότε και θα μπορούμε να δούμε έστω σάκο!

στις πριν 8 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Tέλειαααα!!!!μπραβο κορίτσι μου όλα ροδινα απο δω κ πέρα!αναμενουμε την ανακοινωση στον σύζυγο!!!!

Ναιιι θα σας ενημερώσω αν και νομίζω ότι δεν θα κάνει τίποτα απλά θα κοιτάει σα χανος χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Χαχαχαχαχαχα ναιιιιιιιι ποσο συμφωνωωωωωωω! Ελα θα μεινουμε τωρα παιδι μου! Να βγει ζυγακι τρελο και ομορφοοοο

Εγώ κορίτσια έχω γεννηθεί 23/09 και είμαι την πρώτην μέρα του ζυγου! Ειχα σκεφτεί λοιπόν ότι αν εμένα αυτό το μήνα έγκυος με τελευταία περίοδο 24/12 μπορεί και να γεννιόταν την ίδια μέρα με μένα! Αν τα υπολογίζω σωστά!

Αλλά....😓Ας γίνει οπότε θέλει δεν πειράζει, αρκεί να γινει!😽Όλα για κάποιο λόγο γίνονται για μένα στη ζωή !!🤱❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

λες ε???διχάζομαι για τον ζυγό ,είναι λίγο θύμα -ζώδιο θαρρώ!!!ο άντρας μου ευελπιστεί σαν την @dage Χριστούγεννα για να βγει σαν τα μούτρα του τοξότης , να με στείλουν στο Δαφνί εμένα!!![smilie=laughing7.g:

εγώ κορίτσια μόνο με κρασάκι χαλαρώνω, αλλά πάει και αυτό το κόψαμε!!:cry:

Κοίτα τώρα να δεις που με βάλατε να διαβάζω στο oroskopos.gr/ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΤΟΞΟΤΕΣ: Σάββας Ξηρός απαπαπαπααα θα με κάνετε τώρα να ψάξω τα όρια, το πριν και το μετά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η dage είπε:

Δε σας προλαβαίνω χαχαχα Κοίτα νομίζω πρέπει να το χεις λίγο το γονίδιο αλλά πέρα από την πλάκα ο διαλογισμός με βοηθάει πολύ. Μη γελάτε, αλήθεια. 😋

Η αλήθεια είναι ότι κ εγώ προσπάθησα με τον διαλογισμό και διάφορες αλλες τεχνικές που βλέπω στο youtube αλλά και παλι το άγχος παραμένει 😣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η toulipa8 είπε:

λες ε???διχάζομαι για τον ζυγό ,είναι λίγο θύμα -ζώδιο θαρρώ!!!ο άντρας μου ευελπιστεί σαν την @dage Χριστούγεννα για να βγει σαν τα μούτρα του τοξότης , να με στείλουν στο Δαφνί εμένα!!![smilie=laughing7.g:

εγώ κορίτσια μόνο με κρασάκι χαλαρώνω, αλλά πάει και αυτό το κόψαμε!!:cry:

Εγώ είμαι 19/7 καρκίνος αλλά δεν μοιάζω ακριβώς. Και η μάνα μου είναι καρκίνος αλλά καμια σχεση οι χαρακτήρες μας! Εχω οροσκόπο λεων και πολλούς πλανητες στον παρθένο΄(αλλοπρόσαλλο πλάσμα) 😂

Αλλα εντάξει για πλάκα τα παρακολουθώ όχι ότι τα πιστεύω!

Κορίτσια ας έρθουν τα μωρά μας να έχουν υγεία και ας είναι ότι ζώδιο τύχει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenikon Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, το λέω συνέχεια και το πιστεύω πραγματικά οτι όλα για κάποιο λόγο γίνονται και τα πάντα είναι ένα μάθημα.

@dage  παιδί μου στο λέω εγώ που το ζω!!ΘΕΟΜΟΥΡΛΟΙ σε δευτερόλεπτα πάνε από τα τέρμα νεύρα στις αγκαλιές και στα φιλιά!!η παράνοια η ίδια [smilie=laughing7.g: νομίζω και ο Εσκομπάρ τοξότης ήταν!!

@Dimitra91 παρθένος είναι ο μπαμπάκας μου , να ναι καλά ο γλυκούλης μου αλλά ηρωίδα η μάνα μου πραγματικα!!πιο ψυχαναγκαστικός δεν πάει και στο λέω εγώ που πριν βάλω ηλιακό θερμοσιφωνα κοίταγα την ασφάλεια 3 φορές την ημέρα [smilie=laughing7.g:  

εννοείται γερά να είναι και να έρθουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

@Sofia33 @dage @Elenitsa92 Ευχαριστώωωωωω!!! Ναι έχει αυξηθεί 100% και κάτι παραπάνω! Μου έφυγε ένα βάρος η αλήθεια είναι αλλά είμαι συγκρατημένη ακόμα!

@Elenikon Δεν μίλησα γιατι μου είπε να πάω Τριτη να με δει, δεν μου είπε να ξανακάνω χοριακή 🤣 Οπότε φαντάζομαι την Τριτη θα μου ξαναγράψει χοριακή σίγουρα! Ναι θα του ετοιμάσω αυτά που σκέφτομαι και θα του τα δώσω το Σάββατο το πρωί! 🤩

Μέχρι να έχω εγώ κι άλλα νέα, περιμένω απο εσάς ευχάριστα!!!!!

Συγχαρητήρια, μια χαρά ο διπλασιασμος σου! 

Ποια μέρα του κύκλου είσαι τώρα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Εγώ είμαι 19/7 καρκίνος αλλά δεν μοιάζω ακρινώς. Και η μάνα μου είναι καρκίνος αλλά καμια σχεση οι χαρακτήρες μας! Εγω έχω οροσκόπο λεων και πολλούς πλανητες στον παρθένο 😂

Αλλα εντάξει για πλάκα τα παρακολουθώ όχι ότι τα πιστεύω!

Κορίτσια ας έρθουν τα μωρά μας να έχουν υγεία και ας είναι ότι ζώδιο τύχει!!!!

Την ίδια μέρα έχουμε γενέθλια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Εγώ κορίτσια έχω γεννηθεί 23/09 και είμαι την πρώτην μέρα του ζυγου! Ειχα σκεφτεί λοιπόν ότι αν εμένα αυτό το μήνα έγκυος με τελευταία περίοδο 24/12 μπορεί και να γεννιόταν την ίδια μέρα με μένα! Αν τα υπολογίζω σωστά!

Αλλά....😓Ας γίνει οπότε θέλει δεν πειράζει, αρκεί να γινει!😽Όλα για κάποιο λόγο γίνονται για μένα στη ζωή !!🤱❤️

Συμφωνώ απόλυτα!!! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!!

@St33 Σοβαρα;;; Τι τέλεια!!!! Ποιο έτος;;;

@misofeggaro Ευχαριστώωω!!! Μακάρι να συνεχίσει έτσι και καλύτερα! Αυτό δυστυχώς δε μπορώ να στο απαντήσω, γιατί λόγω πολυκυστικών, δεν ξέρω τι γίνεται πάντα με τον κύκλο μου. Πάντως TEP εχω 2/12. Αλλά όλα έγιναν πολύ πολύ καθυστερημένα! 

@toulipa8 Χαχαχαχ ηρωίδα!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα!!! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!!

@St33 Σοβαρα;;; Τι τέλεια!!!! Ποιο έτος;;;

@misofeggaro Ευχαριστώωω!!! Μακάρι να συνεχίσει έτσι και καλύτερα! Αυτό δυστυχώς δε μπορώ να στο απαντήσω, γιατί λόγω πολυκυστικών, δεν ξέρω τι γίνεται πάντα με τον κύκλο μου. Πάντως TEP εχω 2/12. Αλλά όλα έγιναν πολύ πολύ καθυστερημένα! 

@toulipa8 Χαχαχαχ ηρωίδα!!!!!

 

1990

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Εγώ είμαι 19/7 καρκίνος αλλά δεν μοιάζω ακριβώς. Και η μάνα μου είναι καρκίνος αλλά καμια σχεση οι χαρακτήρες μας! Εχω οροσκόπο λεων και πολλούς πλανητες στον παρθένο΄(αλλοπρόσαλλο πλάσμα) 😂

Αλλα εντάξει για πλάκα τα παρακολουθώ όχι ότι τα πιστεύω!

Κορίτσια ας έρθουν τα μωρά μας να έχουν υγεία και ας είναι ότι ζώδιο τύχει!!!!

Εγω είμαι Λέων, να σου πω δεν τα παρακολουθώ αλλά τα κοινα χαρακτηριστικά τα πιστεύω!!

@St33 κορίτσιααααα μην λέτε ημερομηνίες γέννησης που τελειώνουν σε 90κατι , υπάρχουμε κ εμείς του 80κατι και μας πιάνει ταχυκαρδία!!!:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Εγω είμαι Λέων, να σου πω δεν τα παρακολουθώ αλλά τα κοινα χαρακτηριστικά τα πιστεύω!!

@St33 κορίτσιααααα μην λέτε ημερομηνίες γέννησης που τελειώνουν σε 90κατι , υπάρχουμε κ εμείς του 80κατι και μας πιάνει ταχυκαρδία!!!:mrgreen:

χαχαχα σιγα τι 80κατι τι 90κατι ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

χαχαχα σιγα τι 80κατι τι 90κατι ! :lol:

Αναλόγως κορίτσια! Άμα είσαι στην αρχή του 80κατι ακόμα χειρότερα!😩😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

λες ε???διχάζομαι για τον ζυγό ,είναι λίγο θύμα -ζώδιο θαρρώ!!!ο άντρας μου ευελπιστεί σαν την @dage Χριστούγεννα για να βγει σαν τα μούτρα του τοξότης , να με στείλουν στο Δαφνί εμένα!!![smilie=laughing7.g:

εγώ κορίτσια μόνο με κρασάκι χαλαρώνω, αλλά πάει και αυτό το κόψαμε!!:cry:

Οοοχι τα ζυγακια ειναι ονειρικα! Ο αντρας μου ειναι ζυγος! Βεβαια ειναι θεμα ταιριασματος ο καθενας! 
δεκεμβριο μπορει να βγει τοξοτακι ή αιγοκερακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Εγώ κορίτσια έχω γεννηθεί 23/09 και είμαι την πρώτην μέρα του ζυγου! Ειχα σκεφτεί λοιπόν ότι αν εμένα αυτό το μήνα έγκυος με τελευταία περίοδο 24/12 μπορεί και να γεννιόταν την ίδια μέρα με μένα! Αν τα υπολογίζω σωστά!

Αλλά....😓Ας γίνει οπότε θέλει δεν πειράζει, αρκεί να γινει!😽Όλα για κάποιο λόγο γίνονται για μένα στη ζωή !!🤱❤️

Γλυκια μου ζυγινα! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dage είπε:

Κοίτα τώρα να δεις που με βάλατε να διαβάζω στο oroskopos.gr/ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΤΟΞΟΤΕΣ: Σάββας Ξηρός απαπαπαπααα θα με κάνετε τώρα να ψάξω τα όρια, το πριν και το μετά 😂

Μη διαβαζεις σε σαιτ!!! Εδω να ρωτας σε μενα ο,τι θελεις!!!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Εγώ είμαι 19/7 καρκίνος αλλά δεν μοιάζω ακριβώς. Και η μάνα μου είναι καρκίνος αλλά καμια σχεση οι χαρακτήρες μας! Εχω οροσκόπο λεων και πολλούς πλανητες στον παρθένο΄(αλλοπρόσαλλο πλάσμα) 😂

Αλλα εντάξει για πλάκα τα παρακολουθώ όχι ότι τα πιστεύω!

Κορίτσια ας έρθουν τα μωρά μας να έχουν υγεία και ας είναι ότι ζώδιο τύχει!!!!

Περιπτωσαρα εισαι εσυ κοριτσι μουυυυ 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αναλόγως κορίτσια! Άμα είσαι στην αρχή του 80κατι ακόμα χειρότερα!😩😁

:lol::lol::lol:

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Οοοχι τα ζυγακια ειναι ονειρικα! Ο αντρας μου ειναι ζυγος! Βεβαια ειναι θεμα ταιριασματος ο καθενας! 
δεκεμβριο μπορει να βγει τοξοτακι ή αιγοκερακι....

Δεν ειναι καθόλου ονειρικά! χαχαχα και ο πατερας μου είναι ζυγός και η αδερφή μου.... Πόλεμος στο σπίτι ζυγοί εναντίον καρκίνων χαχαχαχαχαχαχ. Αλλά εςίναι θέμα ταιριάσματος όπως είπες! Έχω φίλη ζυγό που είναι τέλεια! Καλά και ο πατερας μου κ οι αδερφή μου καλοί είναι αλλά και οι 2 σπαστικοί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Περιπτωσαρα εισαι εσυ κοριτσι μουυυυ 🥰🥰

χαχαχαχαχαχαχ ναι ασε άσε! Ανίατη περίπτωση :lol: και να σου πω το πιο αστείο; Ο αρραβωνιαστικός μου είναι δίδυμος χαχαχαχαχαχαχχ

Το 86 απο το 90 είναι μόνο 4 χρόνια! Σιγάααα το πράγμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η toulipa8 είπε:

Εγω είμαι Λέων, να σου πω δεν τα παρακολουθώ αλλά τα κοινα χαρακτηριστικά τα πιστεύω!!

@St33 κορίτσιααααα μην λέτε ημερομηνίες γέννησης που τελειώνουν σε 90κατι , υπάρχουμε κ εμείς του 80κατι και μας πιάνει ταχυκαρδία!!!:mrgreen:

Πες τα ρε αγαπη μου! Τι 90 και κατι;;;; Υπαρχουν τετοιες ηλικιες;;;;;;;;;;;; Εγω ειμαι το 86

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

:lol::lol::lol:

Δεν ειναι καθόλου ονειρικά! χαχαχα και ο πατερας μου είναι ζυγός και η αδερφή μου.... Πόλεμος στο σπίτι ζυγοί εναντίον καρκίνων χαχαχαχαχαχαχ. Αλλά εςίναι θέμα ταιριάσματος όπως είπες! Έχω φίλη ζυγό που είναι τέλεια! Καλά και ο πατερας μου κ οι αδερφή μου καλοί είναι αλλά και οι 2 σπαστικοί!

Ειναι περιεργα οντα οι ζυγοι. Αλλα οι καρκινοι ειναι πιο περιεργα να ξερεις! Γενικα, ζωδια του νερου ειναι πολυ ιδιαιτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofia33 είπε:

Ειναι περιεργα οντα οι ζυγοι. Αλλα οι καρκινοι ειναι πιο περιεργα να ξερεις! Γενικα, ζωδια του νερου ειναι πολυ ιδιαιτερα! 

Για πες μας τι ξέρεις για τους καρκινους με ενδιαφέρει, αν και πιο πολυ λεων μοιάζω αλλά όπως έιπα αλλοπρόσαλλο πλάσμα! χαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Πες τα ρε αγαπη μου! Τι 90 και κατι;;;; Υπαρχουν τετοιες ηλικιες;;;;;;;;;;;; Εγω ειμαι το 86

Κ εγώ το 86 αγαπημένη συνομιλικη μου 😍 καλέ μπουμπουκακια είμαστε δεν το συζητώ αλλά εσείς του 90+ κρύβετε λόγια μην μας πιάνει κρύος ιδρώτας χαχαχαχ

@Dimitra91εσυ που μοιάζεις σε Λέων σε αγαπώ!! Τα καλύτερα παιδιά είμαστε τα λιοντάρακια ! Και μετριόφρων πάνω από ολα🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...