Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημερα κοριτσιααα!! Εμένα δυστυχώς μου ήρθε χθες το μεσημέρι ☹️☹️☹️.. Στεναχωρηθηκα αρκετά η αλήθεια είναι αλλά από την άλλη σκέφτομαι εντάξει πρωτος μήνας ήταν ...

Δήμητρα δεν πειράζει κορίτσι μου, μακάρι να μπορούσαμε όλες με τη μια να πετύχουμε το πολυπόθητο! Να σκέφτεσαι θετικά και κυρίως να μη στεναχωριέσαι και αγχώνεσαι. Πάμε για τον επόμενο μήνα ❤️

@Sta33 λίιιγη υπομονή ακόμη, αχ τι θα κάνουμε όλες με αυτό το άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sta33 έχεις δίκιο είναι ψυχοφθόρο , όποτε νιώσεις εσύ έτοιμη, αλλά μωρέ συ νομίζω ότι πλέον με τόσες μέρες καθυστέρησης οι πιθανότητες είναι υπερ σου! Το αρνητικό τεστ δεν σημαίνει τίποτα!![smilie=love7.gif]

@Dimitra24 κοριτσάκι μου πάμε για τον επόμενο μήνα με αισιοδοξία!εννοείται δεν θέλω απογοήτευση και ειδικά αφού ήταν ο πρώτος μήνας!Θετική σκέψη , και να πετάξουμε το άγχος μακρυάαααα!!ξου ξου το άγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@toulipa8 @Sofia33

Καλημερα κοριτσια μου !!!!!

Δυστυχως ουτε ποστο μπορω να αλλαξω ουτε τα βάρη να αποφυγω!

Το μονο καλο ειναι οτι αν μεινει έγκυος εχω μιλησει με τον διευθυντή μου και εχουνε πει οτι θα παιρνω ειδικα τον πρώτο καιρο αναρρωτική.

Παντως απο χτες εχω πονους περιοδου ειδικα από την αριστερή μερια...        

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Sofia33 είπε:

Καλως το κοριτσι!!!Σε ποιο μηνα προσπαθειων εισαι;;;;

Το καταλαβαινω αυτο με τη δουλεια. Δεν υπαρχει πιθανοτητα να αλλαξεις ποστο; αν κ πιστευω οτι η ορθοστασια δεν επηρεαζει τοσο οσο το κουβαλημα. Και σιγουρα δεν επηρεαζει τη συλληψη! Οταν ομως με το καλο μεινεις εγκυος(ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου) θα κοψεις τα κουβαληματα!!!

Ημαστε στον 5ο μηνα 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η dage είπε:

Δήμητρα δεν πειράζει κορίτσι μου, μακάρι να μπορούσαμε όλες με τη μια να πετύχουμε το πολυπόθητο! Να σκέφτεσαι θετικά και κυρίως να μη στεναχωριέσαι και αγχώνεσαι. Πάμε για τον επόμενο μήνα ❤️

@Sta33 λίιιγη υπομονή ακόμη, αχ τι θα κάνουμε όλες με αυτό το άγχος

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

@Sta33 έχεις δίκιο είναι ψυχοφθόρο , όποτε νιώσεις εσύ έτοιμη, αλλά μωρέ συ νομίζω ότι πλέον με τόσες μέρες καθυστέρησης οι πιθανότητες είναι υπερ σου! Το αρνητικό τεστ δεν σημαίνει τίποτα!![smilie=love7.gif]

@Dimitra24 κοριτσάκι μου πάμε για τον επόμενο μήνα με αισιοδοξία!εννοείται δεν θέλω απογοήτευση και ειδικά αφού ήταν ο πρώτος μήνας!Θετική σκέψη , και να πετάξουμε το άγχος μακρυάαααα!!ξου ξου το άγχος!!

Μακάρι κορίτσια μου τον επόμενο μήνα να μου έρθει το καλύτερο δώρο γενεθλίων !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημερα κοριτσιααα!! Εμένα δυστυχώς μου ήρθε χθες το μεσημέρι ☹️☹️☹️.. Στεναχωρηθηκα αρκετά η αλήθεια είναι αλλά από την άλλη σκέφτομαι εντάξει πρωτος μήνας ήταν ...

Κορίτσι μου είναι λογικό που στεναχωριέσαι. Έχει συμβεί σε όλες μας! Γι'αυτό είμαστε εδώ γιατί καταλαβαινόμαστε και δίνουμε κουριαγιο η μία στην άλλη!Είναι ο πρώτος μήνας ακομα άλλωστε !!! Θα έρθει σύντομα για όλες μας!!! Αισιοδοξία! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα σε όλες!❤❤❤

Παω για χοριακη θα σας διαβασω και θα σας απαντησω σε λιγο! 😘

Με το καλό μια τεραστίων διαστάσεων χοριακή!!!!!!😍😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

@toulipa8 @Sofia33

Καλημερα κοριτσια μου !!!!!

Δυστυχως ουτε ποστο μπορω να αλλαξω ουτε τα βάρη να αποφυγω!

Το μονο καλο ειναι οτι αν μεινει έγκυος εχω μιλησει με τον διευθυντή μου και εχουνε πει οτι θα παιρνω ειδικα τον πρώτο καιρο αναρρωτική.

Παντως απο χτες εχω πονους περιοδου ειδικα από την αριστερή μερια...        

Νομίζω κ εγώ ότι δεν παίζει σημασία στη σύλληψη αν σηκώνεις βάρη κ η ορθοστασία. Όταν μάθεις εννοείται ότι είσαι εγκυος θα πρέπει να προσέχεις...Σου εύχομαι να έρθει το μπεμπακι σύντομα!!!🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Ημαστε στον 5ο μηνα 😉😉

Τελεια τελεια!!! Μην πτοεισαι! Ηθικον ακμαιοτατον! Και γω στον 4 μηνα προσπαθειων ειμαι. Παμε δυναταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημερα κοριτσιααα!! Εμένα δυστυχώς μου ήρθε χθες το μεσημέρι ☹️☹️☹️.. Στεναχωρηθηκα αρκετά η αλήθεια είναι αλλά από την άλλη σκέφτομαι εντάξει πρωτος μήνας ήταν ...

ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ!!!!!! Μη στενοχωριεσαι! Το ξερω οτι σου βγαινει μια αυθορμητη στενοχωρια που σε κατακλυζει. Το καταλαβαινω αυτο. Κ γω ειχα πεσει πολυ ψυχολογικα στον πρωτο μηνα. Πιστευα οτι θα επιανα με την πρωτη. Και να, εφτασα αισιως τον 4ο μηνα προσπαθειων και σε πληροφορω τωρα αρχιζω και νιωθω πιο χαλαρη. Και σκεφτομαι οταν ειναι να ρθει, θα ρθει! Και πιστευω μονο κ μονο λογω χαλαρωματος και ηρεμιας, αυξανονται οι πιθανοτητες συλληψης! Οποτε παμε γερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ!!!!!! Μη στενοχωριεσαι! Το ξερω οτι σου βγαινει μια αυθορμητη στενοχωρια που σε κατακλυζει. Το καταλαβαινω αυτο. Κ γω ειχα πεσει πολυ ψυχολογικα στον πρωτο μηνα. Πιστευα οτι θα επιανα με την πρωτη. Και να, εφτασα αισιως τον 4ο μηνα προσπαθειων και σε πληροφορω τωρα αρχιζω και νιωθω πιο χαλαρη. Και σκεφτομαι οταν ειναι να ρθει, θα ρθει! Και πιστευω μονο κ μονο λογω χαλαρωματος και ηρεμιας, αυξανονται οι πιθανοτητες συλληψης! Οποτε παμε γερα!!!

Ναι και εγώ το πήρα απόφαση ότι πλέον δε θα αγχωθω πάλι ... Θα απολαμβάνω τις μέρες και ότι είναι να γινει θα γίνει ... Και ούτε δίνω βαση πάλι σε συμπτώματα ... Γιατι αυτά είναι που σε τρελαίνουν περισσότερο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα σε όλες!❤❤❤

Παω για χοριακη θα σας διαβασω και θα σας απαντησω σε λιγο! 😘

Αντε κοριτσακι μου με το καλο!!!!!! Να δεις μεγαλα νουμερα να ανοιξει η ψυχη μας!!!!!! Μη μας ξεχασεις!!! Εχουμε αγωνια!!!😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenikon Ευχαριστώ πολύ!!!!! Μακάρι να είναι μεγάλη όντως! Πριν λίγο γύρισα αλλά θα είναι έτοιμη κατά τις 2! Είχε όμως ο ατιμος ο μικροβιολόγος ένα χέρι! Πόνεσα πάρα πολύ (και δεν είμαι και μυγιάγγιχτη)🤨

@toulipa8 Ευχαριστώωωω!!!! Ωραία κορίτσι μου, όσο δεν την βλέπουμε έχουμε πάντα ελπίδες!!!!🥰

@Mari84 Mην αγχώνεσαι κορίτσι μου! Στη σύλληψη δεν επηρεάζει σίγουρα! Τώρα όταν το καταλάβεις δεν θα πρέπει να σηκώνεις βαριά πράγματα!❤️

@Sta33 Αχχχ αντε βρε κορίτσι μακάρι να γεμίζει το πινακάκι μας!!!! Προσπάθησε να είσαι χαλαρή!😍

@Dimitra24 Δημητρούλα μου δεν πειράζει! Οπως είπε και η Ελένη, όλες το έχουμε περάσει αυτό. Ο πρώτος μήνας είναι ξεκάθαρα δοκιμαστικός (έτσι το λέω εγώ) οπότε μην στεναχωριέσαι! Κάνε τις επαφές σου (γενικά, όχι μόνο στις γόνιμες), χαλάρωσε και θα σου έρθει το ευχάριστο εκεί που δεν το περιμένεις!Πάμε δυνατά για την επόμενη προσπάθεια!!! 😘

@dage KΙ εγώ περιμένω με αγωνία!!! Μόλις τα πάρω θα σας πω!!! 🤗

@Sofia33 Ευχαριστωωωωω! Δεν θα σας ξεχάσω εννοείται!!!🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@Sta33 : 19/1

@Elenitsa92 : 25/1

@Sofia33 : 28-31/1

@toulipa8 : 1/2

@Mari84: 1/2

@tzina819 : ?

@Dimitra24: 16/2

@Elenikon :  21/2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@Sta33 : 19/1

@Elenitsa92 : 25/1

@Sofia33 : 28-31/1

@toulipa8 : 1/2

@Mari84: 1/2

@tzina819 : ?

@Elenikon :  21/2

@Dimitra24: ?

16/2 βάλε με εμένα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dage είπε:

εγώ θα μπω στη λίστα όταν νιώσω έτοιμη 😂

🤣🤣 Eννοείται κορίτσι μου!!! Εγώ σε μία άλλη ομάδα που είχα μπει σε ένα πινακάκι με είχε αγχώσει για κάποιο λόγο πάρα πολύ και τον Νοέμβριο τους είπα και με έβγαλαν! Οπότε όταν νιώθεις έτοιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

🤣🤣 Eννοείται κορίτσι μου!!! Εγώ σε μία άλλη ομάδα που είχα μπει σε ένα πινακάκι με είχε αγχώσει για κάποιο λόγο πάρα πολύ και τον Νοέμβριο τους είπα και με έβγαλαν! Οπότε όταν νιώθεις έτοιμη!!!

Α εγώ δεν αγχώνομαι απλά δεν μπορώ να πω οτι προσπαθώ ιδιαίτερα.. θέλω να τελειώσω με τον προγεννητικό έλεγχο και απο τον επόμενο μήνα να ξεκινήσω φουλ. Και κάνω και όνειρα να μου έρθει χριστουγεννιάτικο μωρό ε.. χαχαχα! Εσεις έχετε παρόμοιες επιθυμίες ή είστε τίποτα φυσιολογικές;;😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dage είπε:

Α εγώ δεν αγχώνομαι απλά δεν μπορώ να πω οτι προσπαθώ ιδιαίτερα.. θέλω να τελειώσω με τον προγεννητικό έλεγχο και απο τον επόμενο μήνα να ξεκινήσω φουλ. Και κάνω και όνειρα να μου έρθει χριστουγεννιάτικο μωρό ε.. χαχαχα! Εσεις έχετε παρόμοιες επιθυμίες ή είστε τίποτα φυσιολογικές;;😂

Χαχαχχα... Να και κάτι άλλο κοινό μας!!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dage είπε:

Α εγώ δεν αγχώνομαι απλά δεν μπορώ να πω οτι προσπαθώ ιδιαίτερα.. θέλω να τελειώσω με τον προγεννητικό έλεγχο και απο τον επόμενο μήνα να ξεκινήσω φουλ. Και κάνω και όνειρα να μου έρθει χριστουγεννιάτικο μωρό ε.. χαχαχα! Εσεις έχετε παρόμοιες επιθυμίες ή είστε τίποτα φυσιολογικές;;😂

Πες μας τα μυστικά σου...🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η dage είπε:

Α εγώ δεν αγχώνομαι απλά δεν μπορώ να πω οτι προσπαθώ ιδιαίτερα.. θέλω να τελειώσω με τον προγεννητικό έλεγχο και απο τον επόμενο μήνα να ξεκινήσω φουλ. Και κάνω και όνειρα να μου έρθει χριστουγεννιάτικο μωρό ε.. χαχαχα! Εσεις έχετε παρόμοιες επιθυμίες ή είστε τίποτα φυσιολογικές;;😂

Χαχαχαχαχα σιγα μην ειμαστε τιποτα φυσιολογικες! Εγω παροτι βιολογος, ασχολουμαι κ με ζωδια! Τι να κανω ειναι η αδυναμια μου! Και δε θελω να μεινω εγκυος το φεβρουαριο γιατι θα μου βγει με αναδρομο ερμη και αναδρομο αρη το παιδι! Το ξερω οτι ειναι χαζα αυτα αλλα δεν μπορω! Εχω γινει αυτοδιδακτη αστρολογος χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι λοιπόν...!!! εκδηλωθείτε μια μια να μη νοιώθω άσχημα!

@Marba εντάξει ξέρεις οτι μέχρι τον Απρίλιο δε θα σε αφήσω σε ησυχία και μακάρι να μη σε αφήσω μέχρι να γεννήσουμε μαζί ❤️

@Sta33 μυστικά για τι απ'όλα;; χαχαχα

@Sofia33 Βιολόγος;; χα! ΕΚΠΑ; εγώ ίσα που ξέρω το ζώδιό μου! Εγώ το ενα κουσούρι που έχω είναι ο διαλογισμός.. το αλλο θα σας το πω αλλη φορα (ποιο απ'όλα δεν ξέρω!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dage είπε:

Έτσι λοιπόν...!!! εκδηλωθείτε μια μια να μη νοιώθω άσχημα!

@Marba εντάξει ξέρεις οτι μέχρι τον Απρίλιο δε θα σε αφήσω σε ησυχία και μακάρι να μη σε αφήσω μέχρι να γεννήσουμε μαζί ❤️

@Sta33 μυστικά για τι απ'όλα;; χαχαχα

@Sofia33 Βιολόγος;; χα! ΕΚΠΑ; εγώ ίσα που ξέρω το ζώδιό μου! Εγώ το ενα κουσούρι που έχω είναι ο διαλογισμός.. το αλλο θα σας το πω αλλη φορα (ποιο απ'όλα δεν ξέρω!)

ΕΚΠΑ ναι...πες μου οτι εχεις περασει και συ απο κει να τρελαθουμεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...