Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mari84 είπε:

Βαλε και εμενα μπας και μου φερει γουρι το πινακακι σας 😊😘

Στις ποσες ν ασε βάλω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Sta33 :D :D:D Έχω διαβάσει ότι ανεβαίνει η τιμή σε 48 - 72 ώρες οπότε νομίζω Πέμπτη-Παρασκευή θα πάω που να είναι πιο "safe"!!!Τι τέλεια που μου στέλνετε θετικά vibes !!!!!

@Marba Nαι δυστυχώς! Μακάρι κορίτσι μου!!!

@Sofia33 Nαι δεν νομίζω να είχαμε μετά τις 2/1 ελεύθερη επαφή οπότε κι εγώ σε αυτό που λες καταλήγω. Εντάξει θα χαλαρώσω αλλά στον αρραβωνιαστικό μου θα το πω αφού δω την αύξηση των τιμών!!!  :lol:

Θα συμφωνήσω με την Τόκυο ότι αφού το έκανες σήμερα να πας Πέμπτη για να μην μπερδευτεις με τις ημέρες!! Πάντως με τις ημερομηνίες σου θεωρω μια χαρά τη τιμή της χοριακης !!εντάξει θα μας τρελάνεις εσύ! πραγματικά πως αντέχεις να μην το έχεις πει;πόσο τυχερός βασικά είναι που τον προστατευείς τόσο 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Θα συμφωνήσω με την Τόκυο ότι αφού το έκανες σήμερα να πας Πέμπτη για να μην μπερδευτεις με τις ημέρες!! Πάντως με τις ημερομηνίες σου θεωρω μια χαρά τη τιμή της χοριακης !!εντάξει θα μας τρελάνεις εσύ! πραγματικά πως αντέχεις να μην το έχεις πει;πόσο τυχερός βασικά είναι που τον προστατευείς τόσο 😍

Εναν τον έχω και είμαστε και 10,5 χρόνια μαζί από το σχολείο! Αλλά ανεξάρτητα απο αυτό,πως να τον στεναχωρήσω;Δεν μπορώ! Αλλά έλα να του τα πείς όμως γιατί ώρες ώρες με εκνευρίζει! χαχαχαχα

Ναι αυτό θα κάνω μάλλον που να έχω έναν μπούσουλα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@Sta33 : 19/1

@Dimitra24 : 19/1

@Elenitsa92 : 25/1

@Sofia33 : 28-31/1

@toulipa8 : 1/2

@Mari84: 1/2

@tzina819 : ?

@Elenikon :  21/2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Δημητρούλα όλα τέλεια θα είναι θα το δεις!!!❤️

Κορίτσια μου εγώ αδιαθετησα!Για κάποιο λόγο το ήξερα! Νωρίτερα λόγω μάλλον του προηγούμενου κύκλου που είχα τη μεγάλη καθυστέρηση, τι να πω. Οπότε τώρα περιμένω λογικά στις 21/2 περίπου. Πάντως το τεστ ωορρηξίας έπεσε μέσα γιατι μετά από 14 μέρες ήρθε ακριβώς η περίοδος. Τώρα θα περιμένω την 3η μέρα για να κάνω τις ορμονολογικες που μου έγραψε η γιατρός.

Εμείς ήμασταν μαζί αν θυμάμαι καλά , και εγώ έχω πολλούς πόνους περιόδου ,μπορεί να έρθει και νωρίτερα ! 
 

@Dimitra91 Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου ! Να σκέφτεσαι θετικά , ανυπομονώ να δω τι θα ετοιμάσεις για την ανακοίνωση 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Δεν υπάρχεις μιλάμε!! Το έκανα εικόνα αυτό που περιέγραψες και με έπιασαν τα γέλια στη δουλειά (ευτυχώς ήμουν μόνη μου εκείνη την ώρα :))) .

Αντέχω γιατί ο δικός μου είναι αρκετά ευαίσθητος σε αυτά τα θέματα και ψυχολογικά επηρεάζεται απίστευτα πολύ. Αν κάτι πάει στραβά θα ζοριστώ πολύ (σαν πιο ψύχραιμη) να τον επαναφέρω. Δεν υπάρχει λόγος ακόμα να αγχωθεί (γιατί είναι και αγχώδης και θα με έχει όλη την ώρα σαν να είμαι άρρωστη). Γι αυτό προσπαθώ λίγο να  προστατεύσω την δική του ψυχολογία και τα δικά μου νεύρα χαχαχαχα. Αλλά μετά την 2η χοριακή θα το μάθει :D θα σας ανεβάσω και φώτο απο αυτά που θα του ετοιμάσω :lol:

Χαχαχαχαχαχ μα πραγματικα υποκλινομαι κοριτσι μου!!!! Ναι να ανεβασεις!!! Να μας δωσεις και μας ιδεες!! Αν κ γω δεν υπαρχει περιπτωση να αντεξω! Θα το πω αμεσως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσιααα !!! Εγώ χθες το μεσημερι δεν άντεξα και έκανα τεστ .. Αρνητικό φυσικά 😔.. παρόλο αυτά δεν μου έχει έρθει τίποτα ακόμη ... Είδα χθες στο εσώρουχο μου μια καφέ μικρή κηλίδα και λέω ήρθε αλλά στο σκούπισμα δεν είχα τίποτα  και ούτε όσες φορές πήγα μετά είχα κάτι ... Ήμουν σίγουρη ότι το πρωί θα μου είχε έρθει αλλά πάλι τίποτα ... Δεν ξέρω τι είναι αυτά που μου κάνει αυτή τη φορά 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρα κοριτσιααα !!! Εγώ χθες το μεσημερι δεν άντεξα και έκανα τεστ .. Αρνητικό φυσικά 😔.. παρόλο αυτά δεν μου έχει έρθει τίποτα ακόμη ... Είδα χθες στο εσώρουχο μου μια καφέ μικρή κηλίδα και λέω ήρθε αλλά στο σκούπισμα δεν είχα τίποτα  και ούτε όσες φορές πήγα μετά είχα κάτι ... Ήμουν σίγουρη ότι το πρωί θα μου είχε έρθει αλλά πάλι τίποτα ... Δεν ξέρω τι είναι αυτά που μου κάνει αυτή τη φορά 🤷

Καλημέρα κορίτσι μου! Το τεστ επειδή το έκανες μεσημέρι μπορεί να μην είναι και τόσο έγκυρο. Σου εχει τύχει να ξαναδείς καφέ πριν τη περίοδο; Μπορεί να είναι εμφυτευσης και τώρα να ξεκίνησε να αυξάνεται η χοριακη. Αν έχεις σταθερό κύκλο θα σου πρότεινα να κάνεις χοριακη που είναι 100% έγκυρη για να ηρεμήσεις κιόλας ! Σου εύχομαι ολόψυχα θετικό αποτέλεσμα!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Το τεστ επειδή το έκανες μεσημέρι μπορεί να μην είναι και τόσο έγκυρο. Σου εχει τύχει να ξαναδείς καφέ πριν τη περίοδο; Μπορεί να είναι εμφυτευσης και τώρα να ξεκίνησε να αυξάνεται η χοριακη. Αν έχεις σταθερό κύκλο θα σου πρότεινα να κάνεις χοριακη που είναι 100% έγκυρη για να ηρεμήσεις κιόλας ! Σου εύχομαι ολόψυχα θετικό αποτέλεσμα!! 😘

Μπορεί να μου έρθει μερικές φορές καφέ αλλά όχι έτσι .. Συνήθως μπορεί να δω στο σκούπισμα αρκετό  και όταν ξαναπάω τουαλέτα να έχει κατέβει το αίμα ... Ναι δεν μου έχει ξανατυχει να έχω πάλι 3 μέρες καθυστέρηση γ αυτό παραξενευομαι... Σκέφτομαι αν δεν μου έχει έρθει μέχρι την Παρασκευή να πάω να κάνω μία χοριακη ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρα κοριτσιααα !!! Εγώ χθες το μεσημερι δεν άντεξα και έκανα τεστ .. Αρνητικό φυσικά 😔.. παρόλο αυτά δεν μου έχει έρθει τίποτα ακόμη ... Είδα χθες στο εσώρουχο μου μια καφέ μικρή κηλίδα και λέω ήρθε αλλά στο σκούπισμα δεν είχα τίποτα  και ούτε όσες φορές πήγα μετά είχα κάτι ... Ήμουν σίγουρη ότι το πρωί θα μου είχε έρθει αλλά πάλι τίποτα ... Δεν ξέρω τι είναι αυτά που μου κάνει αυτή τη φορά 🤷

Καλημέρα!
Τώρα ξεκινήσατε ελεύθερες επαφές; 
Πάντως μπορεί να έγινε καθυστεημέρη σύλληψη γιαυτό να μην δέιχνει ακόμα, και δεν βοηθάει που το έκανες μεσημέρι.
Επίσης να ξέρεις πως οταν ξεκινάμε ελευθερες επαφες το σπέρμα αποδιοργανώνει λίγο τον κύκλο μας.
Εϋχομαι να είσαι και να μας πεις καλά νέα σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Τώρα ξεκινήσατε ελεύθερες επαφές; 
Πάντως μπορεί να έγινε καθυστεημέρη σύλληψη γιαυτό να μην δέιχνει ακόμα, και δεν βοηθάει που το έκανες μεσημέρι.
Επίσης να ξέρεις πως οταν ξεκινάμε ελευθερες επαφες το σπέρμα αποδιοργανώνει λίγο τον κύκλο μας.
Εϋχομαι να είσαι και να μας πεις καλά νέα σύντομα!

 Μακάρι και σε ευχαριστώ πολύ ... Και εγώ  αυτό πιστεύω ότι φταίει γιατί ναι  ήταν οι πρώτες ελεύθερες επαφές και το έχω διαβάσει κ εγω ότι αλλάζει ο κυκλος μας μετά τις πρώτες ελεύθερες επαφές ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

 Μακάρι και σε ευχαριστώ πολύ ... Και εγώ  αυτό πιστεύω ότι φταίει γιατί ναι  ήταν οι πρώτες ελεύθερες επαφές και το έχω διαβάσει κ εγω ότι αλλάζει ο κυκλος μας μετά τις πρώτες ελεύθερες επαφές ...

Καλημέρα Δημητρούλα!

Ισχύει αυτό που λέει η misofeggaro. Κι εγω το παρατήρησα σε εμένα! Αλλά όμως ποτέ δεν ξέρεις!!!! Μπορεί να ήταν όντως εμφύτευσης!!!!! Αχ μακααααααααρι!!!!! Θετικές σκέψεις μόνο και υπομονή!Θα σου έλεγα να δεις αν και αυριο δεν σου έρθει να πας για χοριάκη!!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα Δημητρούλα!

Ισχύει αυτό που λέει η misofeggaro. Κι εγω το παρατήρησα σε εμένα! Αλλά όμως ποτέ δεν ξέρεις!!!! Μπορεί να ήταν όντως εμφύτευσης!!!!! Αχ μακααααααααρι!!!!! Θετικές σκέψεις μόνο και υπομονή!Θα σου έλεγα να δεις αν και αυριο δεν σου έρθει να πας για χοριάκη!!!! 🥰🥰🥰

Μακαααρι αλλά δε νομίζω ... Ναι έτσι λέω κ εγώ να δω τι θα γίνει σήμερα και αύριο και αν δεν θα πάω την Παρασκευή για χοριακη για να είμαι σίγουρη ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

Εγω σημερα ειμαι στην 3η μερα μετα την ωορρηξία και πριν καμια ωρα με επιασαν πονοι περιοδου για μιση ωρα. 

Αντε να περασουν 2 εβδομαδες να δουμε τι καναμε αυτο τον μηνα!!

Εχω και αυτη την #@##δουλεια που ειναι 8 ωρες ορθοστασια και πολυ κουβαλημα και φοβαμαι καθε φορα μην εχει γινει το θαυμα και εχω μεινει έγκυος και χαθουν ολα εξαιτίας της δουλειας μου...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

Εγω σημερα ειμαι στην 3η μερα μετα την ωορρηξία και πριν καμια ωρα με επιασαν πονοι περιοδου για μιση ωρα. 

Αντε να περασουν 2 εβδομαδες να δουμε τι καναμε αυτο τον μηνα!!

Εχω και αυτη την #@##δουλεια που ειναι 8 ωρες ορθοστασια και πολυ κουβαλημα και φοβαμαι καθε φορα μην εχει γινει το θαυμα και εχω μεινει έγκυος και χαθουν ολα εξαιτίας της δουλειας μου...  

Καλως το κοριτσι!!!Σε ποιο μηνα προσπαθειων εισαι;;;;

Το καταλαβαινω αυτο με τη δουλεια. Δεν υπαρχει πιθανοτητα να αλλαξεις ποστο; αν κ πιστευω οτι η ορθοστασια δεν επηρεαζει τοσο οσο το κουβαλημα. Και σιγουρα δεν επηρεαζει τη συλληψη! Οταν ομως με το καλο μεινεις εγκυος(ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου) θα κοψεις τα κουβαληματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

Εγω σημερα ειμαι στην 3η μερα μετα την ωορρηξία και πριν καμια ωρα με επιασαν πονοι περιοδου για μιση ωρα. 

Αντε να περασουν 2 εβδομαδες να δουμε τι καναμε αυτο τον μηνα!!

Εχω και αυτη την #@##δουλεια που ειναι 8 ωρες ορθοστασια και πολυ κουβαλημα και φοβαμαι καθε φορα μην εχει γινει το θαυμα και εχω μεινει έγκυος και χαθουν ολα εξαιτίας της δουλειας μου...  

Καλησπέρα!! Εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας!! Αν είναι να γίνει η σύλληψη θα γίνει δεν νομίζω ότι επηρεάζει η ορθοστασία το θέμα είναι τι κάνεις μετά...αυτές οι μέρες αναμονής δεν περνανε με τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !! Πώς μου είστε;;;

@Dimitra91 σήμερα θα πας για χοριακη ;;;εύχομαι ένα τερρρρραααστιο αριθμό!

@Dimitra24 @Sta33 ακόμα άφαντη η ανεπιθύμητη;;;4η μέρα;;;🤩

Εγώ σήμερα ξύπνησα με στήθος μπόμπα κ πόνο, καλό δεν είναι αλλαααααα θετική σκεψηηη.Ελπιδα μέχρι το τελευταίο λεπτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Πώς μου είστε;;;

@Dimitra91 σήμερα θα πας για χοριακη ;;;εύχομαι ένα τερρρρραααστιο αριθμό!

@Dimitra24 @Sta33 ακόμα άφαντη η ανεπιθύμητη;;;4η μέρα;;;🤩

Εγώ σήμερα ξύπνησα με στήθος μπόμπα κ πόνο, καλό δεν είναι αλλαααααα θετική σκεψηηη.Ελπιδα μέχρι το τελευταίο λεπτό!

Καλημέρα!

Ναι τίποτα ακόμα 😯😯😯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Πώς μου είστε;;;

@Dimitra91 σήμερα θα πας για χοριακη ;;;εύχομαι ένα τερρρρραααστιο αριθμό!

@Dimitra24 @Sta33 ακόμα άφαντη η ανεπιθύμητη;;;4η μέρα;;;🤩

Εγώ σήμερα ξύπνησα με στήθος μπόμπα κ πόνο, καλό δεν είναι αλλαααααα θετική σκεψηηη.Ελπιδα μέχρι το τελευταίο λεπτό!

Καλημέρα!!!! Ούτε κακό ειναι όμως!!!!!  Θετική σκέψη!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Sta33 είπε:

Καλημέρα!

Ναι τίποτα ακόμα 😯😯😯

Άντε βρε κορίτσια να ακούσουμε και άλλα θετικααααα!!!!❤️❤️Σας το εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η toulipa8 είπε:

τελειαααααα!!Πότε σκέφτεσαι να κάνεις τεστάκι??

Έκανα ένα την πρώτη μέρα καθυστέρησης και ήταν αρνητικό. Θα περιμένω δεν κάνω άλλο. Νομίζω ενθουσιάζομαι χωρίς λόγο και μετά με ρίχνει πολύ ψυχολογικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Πώς μου είστε;;;

@Dimitra91 σήμερα θα πας για χοριακη ;;;εύχομαι ένα τερρρρραααστιο αριθμό!

@Dimitra24 @Sta33 ακόμα άφαντη η ανεπιθύμητη;;;4η μέρα;;;🤩

Εγώ σήμερα ξύπνησα με στήθος μπόμπα κ πόνο, καλό δεν είναι αλλαααααα θετική σκεψηηη.Ελπιδα μέχρι το τελευταίο λεπτό!

Καλημερα κοριτσιααα!! Εμένα δυστυχώς μου ήρθε χθες το μεσημέρι ☹️☹️☹️.. Στεναχωρηθηκα αρκετά η αλήθεια είναι αλλά από την άλλη σκέφτομαι εντάξει πρωτος μήνας ήταν ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...