Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

Καλή χρονιά σε όλες εύχομαι ο νέος χρόνος να φέρει σε καθεμία ο,τι επιθυμεί. 

Να πω και εγώ τη δική μου εμπειρία...

Την άνοιξη που μας πέρασε ξεκινήσαμε και εμείς τις πρώτες προσπάθειες.  Έμεινα έγκυοςΠολύ εύκολα από τον πρώτο μήνα κιόλας η εγκυμοσύνηόμως δεν κατέληξε καλα και είχα αποβολή στην ένατη εβδομάδα. 

Το Σεπτέμβριο ξεκινήσαμε ξανά της προσπάθειες χωρίς κάποιο αποτέλεσμα έως τώρα. Με είχε πάρει πολύ από κάτω σε σημείο να με πιάνουν κρίσεις άγχους και να χρειάζομαι ηρεμιστικά.

Από την εμπειρία μου λοιπόν θα σας πω ότι τελικά δεν χρειάζεται να αγχωνόμαστε γιατί το μεγαλύτερο μέρος των προβλημάτων μας ξεκινάει από κει εγώ άργησα να το καταλάβω, ότι είναι να γίνει θα γίνει για την καθεμιά μας ξεχωριστά! Αυτά τα λίγα από εμένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Πως ειστε τι κανετε? @Elenikon @Dimitra91 κοριτσια μου καιρο ειχαμε να τα πουμε και σας εψαχνα στην αλλη συζητηση!@Dimitra91 παρατηρω λιγο πολυ ο κυκλος μας παλι μοιαζει στις μερες αν κ εγω περιμενα 28/12 κ μου ρθε 25/12 τελικα.. Ειναι πολυ θετικο που δεν αδιαθετησες ακομη!!! Εγω πηγα στη γυναικολογο κ περιμενω αποτελεσματα σε λιγες μερες ορμονολογικων εξετασεων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Καλή Χρονιά με υγεία ευτυχία και αυτό που όλες μας επιθυμούμε να γίνει πραγματικότητα!!!!!

@Elenikon, @Natasha24 Πως είστε;

Καλώς ορίζω τα νέα μέλη!!! @Sofia33 Όπως πολύ σωστά σου είπε η Ελένη, δεν έχει νόημα να σκεφτόμαστε τι μπορεί να ήταν! Πάμε μπροστά δυνατά και θα τα καταφέρουμε!!!!

Σύμφωνα με την εφαρμογή του κινητού ήταν να αδιαθετήσω στις 29/12. Βέβαια, έχω 30αρη κύκλο συνήθως οπότε περίμενα στις 2/1. Δεν μου έχει έρθει και ούτε έχω κάποιο σύμπτωμα... Έλεγα να πάρω τεστ αλλά η αληθεια είναι πως από την μία θέλω να μάθω και απο την αλλη λέω να το αφήσω κάποιες μέρες ακόμα... Φοβάμαι και λίγο μήπως και τελικά δεν έφτιαξε ο κύκλος μου όπως νόμιζα (τα παλιά κορίτσια ξέρετε) ...

Καλως την!!! Συνηθως εχεις συμπτωματα πριν την περιοδο;;;αν δεν εχεις κανενα τωρα ενω κανονικα ειχες, ειναι πολυ καλο σημαδι!!! Μαζι με την «καθυστερηση» βεβαια! Περιμενε λιγες ακομη μερες κ πηγαινε κανε χοριακη να εχεις σιγουρα αποτελεσματα! Αντε με το καλο!!!! Να μας φερεις καλα νεα, να κανεις την αρχη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2020 at 6:30 ΠΜ, ο/η Elenitsa92 είπε:

Καλημέρα !!! 🙂 μαζί θα τα ξεκινήσουμε αυτό το μήνα , δεν έχω ακόμα εμπειρία αλλά σκέφτομαι για αρχή να ξεκινήσω ένα κάθε μεσημέρι από τη 10η μέρα του κύκλου και θα δω πως θα πάει !

Και εγώ τα ξεκίνησα τα τεστακια ωορρηξίας ! Ελπίζω να μας βγουν τυχερά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Καλή Χρονιά με υγεία ευτυχία και αυτό που όλες μας επιθυμούμε να γίνει πραγματικότητα!!!!!

@Elenikon, @Natasha24 Πως είστε;

Καλώς ορίζω τα νέα μέλη!!! @Sofia33 Όπως πολύ σωστά σου είπε η Ελένη, δεν έχει νόημα να σκεφτόμαστε τι μπορεί να ήταν! Πάμε μπροστά δυνατά και θα τα καταφέρουμε!!!!

Σύμφωνα με την εφαρμογή του κινητού ήταν να αδιαθετήσω στις 29/12. Βέβαια, έχω 30αρη κύκλο συνήθως οπότε περίμενα στις 2/1. Δεν μου έχει έρθει και ούτε έχω κάποιο σύμπτωμα... Έλεγα να πάρω τεστ αλλά η αληθεια είναι πως από την μία θέλω να μάθω και απο την αλλη λέω να το αφήσω κάποιες μέρες ακόμα... Φοβάμαι και λίγο μήπως και τελικά δεν έφτιαξε ο κύκλος μου όπως νόμιζα (τα παλιά κορίτσια ξέρετε) ...

Καλώς το το κορίτσι μας!!!!

Αααντε μακάρι να είσαι να χαρούμε!!!!! Έχεις ήδη καθυστερηση άρα μπορείς να κάνεις ένα τεστακι ή χοριακή μια και καλή!!!

Είχες βρει και τις γόνιμες με τα τεστακια ε; Θυμάμαι καλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! Πως ειστε τι κανετε? @Elenikon @Dimitra91 κοριτσια μου καιρο ειχαμε να τα πουμε και σας εψαχνα στην αλλη συζητηση!@Dimitra91 παρατηρω λιγο πολυ ο κυκλος μας παλι μοιαζει στις μερες αν κ εγω περιμενα 28/12 κ μου ρθε 25/12 τελικα.. Ειναι πολυ θετικο που δεν αδιαθετησες ακομη!!! Εγω πηγα στη γυναικολογο κ περιμενω αποτελεσματα σε λιγες μερες ορμονολογικων εξετασεων.

Καλώς την!! Σε χάσαμε όντως!! Ελπίζω να είσαι καλά! και εγώ αυτό το μήνα είχα αρκετές μέρες  καθυστέρηση πρώτη φορά και μου ήρθε 24/12. Επίσης πήγα στη γυναικολόγο και περιμένω τα αποτέλεσμα κλπ κατά τα άλλα καλά! Ελπίζω να έχουμε όλες ευχάριστα αυτό το μήνα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Sta33 είπε:

Καλή χρονιά σε όλες εύχομαι ο νέος χρόνος να φέρει σε καθεμία ο,τι επιθυμεί. 

Να πω και εγώ τη δική μου εμπειρία...

Την άνοιξη που μας πέρασε ξεκινήσαμε και εμείς τις πρώτες προσπάθειες.  Έμεινα έγκυοςΠολύ εύκολα από τον πρώτο μήνα κιόλας η εγκυμοσύνηόμως δεν κατέληξε καλα και είχα αποβολή στην ένατη εβδομάδα. 

Το Σεπτέμβριο ξεκινήσαμε ξανά της προσπάθειες χωρίς κάποιο αποτέλεσμα έως τώρα. Με είχε πάρει πολύ από κάτω σε σημείο να με πιάνουν κρίσεις άγχους και να χρειάζομαι ηρεμιστικά.

Από την εμπειρία μου λοιπόν θα σας πω ότι τελικά δεν χρειάζεται να αγχωνόμαστε γιατί το μεγαλύτερο μέρος των προβλημάτων μας ξεκινάει από κει εγώ άργησα να το καταλάβω, ότι είναι να γίνει θα γίνει για την καθεμιά μας ξεχωριστά! Αυτά τα λίγα από εμένα...

καλως ηρθες!!!! Ευχομαι συντομα να ευωδοθουν οι προσπαθειες σου και να εχεις μια ευτυχη καταληξη! Ειναι πολυ θετικο που μπορεις να συλλαβεις, ανεξαρτητως αποτελεσματος! Οι αποβολες, ειναι μεσα στο προγραμμα, οσο σκληρο κ αν ακουγεται αυτο. Η αδελφη μου με πολυκυστικες, ενδιαμεσα στα 2 παιδια της εκανε 3 αποβολες. Ευχομαι τα καλυτερα μεσα απ την καρδια μου κ να μην απογοητευομαστε κ πεφτουμε ψυχολογικα! Δυστυχως ή ευτυχως το ορμονικο συστημα αλληλεπιδρα αμεσα και εμμεσα με την ψυχολογια μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Eλπίζω να περνάτε μία υπέροχη Κυριακή!

@tzina819  Ναι χαθηκαμε με αυτά και με εκείνα!!! Δεν συμμετέχω πολύ στην άλλη συζήτηση, απλά παρακολουθώ όταν μπορώ!!! Τώρα είμαστε εδώ να τα ξαναπούμε :D:D:D Χαχα σοβαρά ε;; Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!!

@Elenikon Είχες δηλαδή 12 μέρες καθυστέρηση; Καλά αποτελέσματα και σε εσένα στις εξετάσεις σου!

@Sta33 Καλώς όρισες και καλή χρονιά!! Συμφωνώ με την @Sofia33, το ότι μπορείς να μείνεις έγκυος είναι υπέροχο. Οι ατυχίες είναι μέσα στο πρόγραμμα και ειναι κάτι ναι μεν οδυνηρό ψυχολογικά αλλά αν κολλήσεις σε αυτό το γεγονός θα επηρεάσεις όλη την υγεία σου. Οπότε κορίτσι μου, θα πρέπει να το διαχειριστείς σωστά και να προχωρήσεις στον στόχο σου με ηρεμία ψυχρεμία και χωρίς άγχος!❤️

Εγω ρε παιδιά,χτες πονούσα χαμηλά (πολύ χαμηλά) δεξιά και προς τη μέση της κοιλιάς όταν τρανταζόμουν ή όταν περπατούσα έντονα. Μήπως έχω καμιά σκωληκοειδίτιδα; Έχω αρχίσει και ανησυχώ λίγο είναι η αλήθεια.... Βέβαια τόσο χαμηλά σκωληκοειδίτιδα μου φαίνεται περίεργο. Επίσης, έχω ήδη κάνει αφαίρεση κήλης όταν ήμουν μωρό κοντά στο σημείο που νιώθω ενόχληση... Σήμερα είμαι καλύτερα φυσικά δεν έχω ίδιας έντασης ενόχληση. Έχει καμιά σας αντίστοιχη εμπειρία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Καλώς το το κορίτσι μας!!!!

Αααντε μακάρι να είσαι να χαρούμε!!!!! Έχεις ήδη καθυστερηση άρα μπορείς να κάνεις ένα τεστακι ή χοριακή μια και καλή!!!

Είχες βρει και τις γόνιμες με τα τεστακια ε; Θυμάμαι καλά; 

Ελενη μου το ειχα αφησει φλου τον προηγουμενο μηνα και δεν ειχα τσεκαρει τις γονιμες, απλα ειχα επαφες .... Τωρα δεν ξέρω,  στην ουσία εχω καθυστέρηση... Θα περιμενω μεχρι Τριτη Τεταρτη και αν δεν μου ερθει θα κανω τεστακι που να ξερω τι μου γινεται μην αγχωνομαι αδικα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Sofia33 είπε:

Καλως την!!! Συνηθως εχεις συμπτωματα πριν την περιοδο;;;αν δεν εχεις κανενα τωρα ενω κανονικα ειχες, ειναι πολυ καλο σημαδι!!! Μαζι με την «καθυστερηση» βεβαια! Περιμενε λιγες ακομη μερες κ πηγαινε κανε χοριακη να εχεις σιγουρα αποτελεσματα! Αντε με το καλο!!!! Να μας φερεις καλα νεα, να κανεις την αρχη! 

Εχω συμπτώματα, κυριως πονους περιόδου, πονος στο στήθος και  καμια φορα πονους στη μεση! Μακαρι βρε κοριτσι μου! Σου ευχομαι κι εσενα το ιδιο!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Eλπίζω να περνάτε μία υπέροχη Κυριακή!

@tzina819  Ναι χαθηκαμε με αυτά και με εκείνα!!! Δεν συμμετέχω πολύ στην άλλη συζήτηση, απλά παρακολουθώ όταν μπορώ!!! Τώρα είμαστε εδώ να τα ξαναπούμε :D:D:D Χαχα σοβαρά ε;; Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!!

@Elenikon Είχες δηλαδή 12 μέρες καθυστέρηση; Καλά αποτελέσματα και σε εσένα στις εξετάσεις σου!

@Sta33 Καλώς όρισες και καλή χρονιά!! Συμφωνώ με την @Sofia33, το ότι μπορείς να μείνεις έγκυος είναι υπέροχο. Οι ατυχίες είναι μέσα στο πρόγραμμα και ειναι κάτι ναι μεν οδυνηρό ψυχολογικά αλλά αν κολλήσεις σε αυτό το γεγονός θα επηρεάσεις όλη την υγεία σου. Οπότε κορίτσι μου, θα πρέπει να το διαχειριστείς σωστά και να προχωρήσεις στον στόχο σου με ηρεμία ψυχρεμία και χωρίς άγχος!❤️

Εγω ρε παιδιά,χτες πονούσα χαμηλά (πολύ χαμηλά) δεξιά και προς τη μέση της κοιλιάς όταν τρανταζόμουν ή όταν περπατούσα έντονα. Μήπως έχω καμιά σκωληκοειδίτιδα; Έχω αρχίσει και ανησυχώ λίγο είναι η αλήθεια.... Βέβαια τόσο χαμηλά σκωληκοειδίτιδα μου φαίνεται περίεργο. Επίσης, έχω ήδη κάνει αφαίρεση κήλης όταν ήμουν μωρό κοντά στο σημείο που νιώθω ενόχληση... Σήμερα είμαι καλύτερα φυσικά δεν έχω ίδιας έντασης ενόχληση. Έχει καμιά σας αντίστοιχη εμπειρία;

Νομιζω η σκωληκοειδιτιδα κανει εντονο πονο που ξεκινα απο κατω αριστερα κ επεικτεινεται σε ολη την κοιλιακη χωρα. Επισης συνοδα συμπτωματα ειναι η ναυτια κ ο πυρετος! Αν ειχες σκωληκοειδιτιδα περνωντας η ωρα θα χειροτερευες και θα διπλωνοσουν στους πονους. Οπως κ να χει, παρακολουθησε το κ αν νιωσεις να χειροτερευει πηγαινε γιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Εχω συμπτώματα, κυριως πονους περιόδου, πονος στο στήθος και  καμια φορα πονους στη μεση! Μακαρι βρε κοριτσι μου! Σου ευχομαι κι εσενα το ιδιο!😊😊

Στις ποσες μερες ειπαμε οτι εισαι; Ο γιατρος μου μου ειπε οτι καθυστερηση θεωρειται οταν εισαι +5 μερες του πιο μεγαλου σου κυκλου. Οποτε υπολογισε απο τον μεγαλυτερο κυκλο που ειχες προσθετοντας 5 μερες. Αν τις εχεις περασει εχεις πολλες πολλες πιθανοτητες!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia33 Μα κι εγώ αυτό νομίζω ότι δεν θα μπορούσα να κουνηθώ καν αν ήταν σκωληκοειδίτιδα... Θα το παρακολουθήσω αλλά σήμερα είμαι σαφώς καλύτερα απο εχθές! Εδώ και αρκετούς μήνες η περίοδός μου είναι από 28 μέχρι 32 μέρες.... αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στην 35η ημέρα στην ουσία χωρίς συμπτώματα περιόδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Eλπίζω να περνάτε μία υπέροχη Κυριακή!

@tzina819  Ναι χαθηκαμε με αυτά και με εκείνα!!! Δεν συμμετέχω πολύ στην άλλη συζήτηση, απλά παρακολουθώ όταν μπορώ!!! Τώρα είμαστε εδώ να τα ξαναπούμε :D:D:D Χαχα σοβαρά ε;; Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!!

@Elenikon Είχες δηλαδή 12 μέρες καθυστέρηση; Καλά αποτελέσματα και σε εσένα στις εξετάσεις σου!

@Sta33 Καλώς όρισες και καλή χρονιά!! Συμφωνώ με την @Sofia33, το ότι μπορείς να μείνεις έγκυος είναι υπέροχο. Οι ατυχίες είναι μέσα στο πρόγραμμα και ειναι κάτι ναι μεν οδυνηρό ψυχολογικά αλλά αν κολλήσεις σε αυτό το γεγονός θα επηρεάσεις όλη την υγεία σου. Οπότε κορίτσι μου, θα πρέπει να το διαχειριστείς σωστά και να προχωρήσεις στον στόχο σου με ηρεμία ψυχρεμία και χωρίς άγχος!❤️

Εγω ρε παιδιά,χτες πονούσα χαμηλά (πολύ χαμηλά) δεξιά και προς τη μέση της κοιλιάς όταν τρανταζόμουν ή όταν περπατούσα έντονα. Μήπως έχω καμιά σκωληκοειδίτιδα; Έχω αρχίσει και ανησυχώ λίγο είναι η αλήθεια.... Βέβαια τόσο χαμηλά σκωληκοειδίτιδα μου φαίνεται περίεργο. Επίσης, έχω ήδη κάνει αφαίρεση κήλης όταν ήμουν μωρό κοντά στο σημείο που νιώθω ενόχληση... Σήμερα είμαι καλύτερα φυσικά δεν έχω ίδιας έντασης ενόχληση. Έχει καμιά σας αντίστοιχη εμπειρία;

Ναι είχα αρκετή καθυστέρηση ...Όλα καλά με τη γιατρο που πήγα όμως! Λίγο το άγχος...Μια φορά το χρόνο κάνει τα παιχνίδια του καμιά φορά και αλλάζει ο κύκλος λενε.

Ο πόνος που λες μπορεί να είναι το έντερο, καμιά κύστη ωοθήκης ή μπορεί να έγινε το θύμα σου! Στο εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Ναι είχα αρκετή καθυστέρηση ...Όλα καλά με τη γιατρο που πήγα όμως! Λίγο το άγχος...Μια φορά το χρόνο κάνει τα παιχνίδια του καμιά φορά και αλλάζει ο κύκλος λενε.

Ο πόνος που λες μπορεί να είναι το έντερο, καμιά κύστη ωοθήκης ή μπορεί να έγινε το θύμα σου! Στο εύχομαι!

Το θαύμα σου ήθελα να πω! Χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Ελενη μου το ειχα αφησει φλου τον προηγουμενο μηνα και δεν ειχα τσεκαρει τις γονιμες, απλα ειχα επαφες .... Τωρα δεν ξέρω,  στην ουσία εχω καθυστέρηση... Θα περιμενω μεχρι Τριτη Τεταρτη και αν δεν μου ερθει θα κανω τεστακι που να ξερω τι μου γινεται μην αγχωνομαι αδικα! 

Ναι άφησε 2 μερούλες και κάνε τεστακι ή χοριακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Ναι είχα αρκετή καθυστέρηση ...Όλα καλά με τη γιατρο που πήγα όμως! Λίγο το άγχος...Μια φορά το χρόνο κάνει τα παιχνίδια του καμιά φορά και αλλάζει ο κύκλος λενε.

Ο πόνος που λες μπορεί να είναι το έντερο, καμιά κύστη ωοθήκης ή μπορεί να έγινε το θύμα σου! Στο εύχομαι!

χαχαχαχαχα το κατάλαβα!!!! Ναι ισχύει αυτό που λένε!!!Μπράβο που όλα είναι καλά,χαίρομαι!!!

Ναι μπορεί να είναι πολλά και διάφορα.... θα περιμένω ακόμα και όπως μου βγει! Θα προσπαθήσω να το ξεχάσω για την ακρίβεια 😂 και βλέπουμε.

Πως πέρασες τις γιορτές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

χαχαχαχαχα το κατάλαβα!!!! Ναι ισχύει αυτό που λένε!!!Μπράβο που όλα είναι καλά,χαίρομαι!!!

Ναι μπορεί να είναι πολλά και διάφορα.... θα περιμένω ακόμα και όπως μου βγει! Θα προσπαθήσω να το ξεχάσω για την ακρίβεια 😂 και βλέπουμε.

Πως πέρασες τις γιορτές;

Εύχομαι το καλύτερο!

Ωραία περασαμε!! Οικογενειακά και με φίλους !!! Εσύ;;πως τα περάσατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Εύχομαι το καλύτερο!

Ωραία περασαμε!! Οικογενειακά και με φίλους !!! Εσύ;;πως τα περάσατε; 

Εμείς αν και είχαμε μια απώλεια μέσα στις γιορτές, περάσαμε καλά. Οικογενειακά και μέσα στο σπίτι τον περισσότερο καιρό καθώς ο καιρός ήταν βροχερός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

@Sofia33 Μα κι εγώ αυτό νομίζω ότι δεν θα μπορούσα να κουνηθώ καν αν ήταν σκωληκοειδίτιδα... Θα το παρακολουθήσω αλλά σήμερα είμαι σαφώς καλύτερα απο εχθές! Εδώ και αρκετούς μήνες η περίοδός μου είναι από 28 μέχρι 32 μέρες.... αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στην 35η ημέρα στην ουσία χωρίς συμπτώματα περιόδου...

Good!!! Περιμενουμε νεα σε λιγες μερες!!! Νεα ΘΕΤΙΚΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofia33 είπε:

Good!!! Περιμενουμε νεα σε λιγες μερες!!! Νεα ΘΕΤΙΚΑΑΑΑ

Το ελπίζω αλλά και να μην είναι δεν πειράζει :D

Θα σας ενημερώσω φυσικά! Πριν και απο τον αρραβωνιαστικό μου  🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Εμείς αν και είχαμε μια απώλεια μέσα στις γιορτές, περάσαμε καλά. Οικογενειακά και μέσα στο σπίτι τον περισσότερο καιρό καθώς ο καιρός ήταν βροχερός!

Λυπάμαι για την απώλεια σας! Εύχομαι να είσαι καλά τωρα. Ευχομαι να μάθεις ότι είσαι έγκυος και να φέρεις χαρά στο σπιτικό σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Το ελπίζω αλλά και να μην είναι δεν πειράζει :D

Θα σας ενημερώσω φυσικά! Πριν και απο τον αρραβωνιαστικό μου  🤣🤣

Χαχαχαχαχα ναιιιιι θυμαμαι την κολλητη κ κουμπαρα μου που πρωτα το μαθα εγω για την εγκυμοσυνη της κ μετα οοολοι οι υπολοιποι!! Χαχαχα με το καλο κοριτσακι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες 🙂 ελπίζω να είστε όλες καλά και σιγά σιγά να μαθαίνουμε ευχάριστα νέα, εγώ θεωρητικά σήμερα μπαίνω στις γόνιμες μέρες , θα το επιβεβαιώσω και με τα τεστ και ότι γίνει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...