Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Γεια σου και καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Όχι δεν μου το είπε αυτό! Μάλλον σου έγραψε ορμονολογικές οι οποίες γίνονται εκείνες τις ημέρες του κύκλου!!! Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!

Να εισαι καλα ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Να έχετε μια όμορφη μέρα!! Τι  κάνετε;;; Τελικά tzina819 σου ήρθε κανονική ροή;;;

Καλησπέρα!!! Πώς είστε σήμερα;;;;

Εγώ διανύω την 4η ημέρα φουλ ροής και πόνου αλλά χαίρομαι (χαχαχα)! Εσύ Ελένη έχεις ακόμη ημικρανίες και εμετό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα!!! Πώς είστε σήμερα;;;;

Εγώ διανύω την 4η ημέρα φουλ ροής και πόνου αλλά χαίρομαι (χαχαχα)! Εσύ Ελένη έχεις ακόμη ημικρανίες και εμετό;;;

Όχι μία μέρα ήταν!Πάντα μια μέρα με πιάνει. Περιμένω σε μια εβδομάδα περίπου και ενώ άλλες φορές με πονάει το στήθος μου τώρα τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου τι κανετε??

Χάθηκα λιγο διοτι δεν εχω ιντερνετ εδω στο εξοχικό και μπαινω μονο αν βρίσκω λιγο ιντερνετ..!!

Δεν θέλω να γυρίσω στην δουλεια ωραια ηταν η αδειουλα???

Εσεις πως είστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; Δεν είχα μπει καθόλου από την τελευταία φορά. Οπότε είμαστε πολλές με πολυκυστικές.. Τι ωραία.. να δίνουμε κουράγιο η μια στην άλλη.. Μάλλον το κλειδί είναι να μην το σκεφτεσαι καν, να το σβήσεις από το μυαλό σου.. Το θέμα είναι πως το πετυχαίνεις ? Και έχω και τη μητέρα μου με το κλασσικό "Στα λεγα " και "Δεν προσέχεις τον εαυτό σου" "Πήρες 156,53234 γραμμάρια" "Πότε επιτέλους θα κάνεις μωρό" "Να κάνει εξετάσεις και ο άντρας σου" μπλα μπλα μπλα μπλα δεν την παλεύω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dage είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Δεν είχα μπει καθόλου από την τελευταία φορά. Οπότε είμαστε πολλές με πολυκυστικές.. Τι ωραία.. να δίνουμε κουράγιο η μια στην άλλη.. Μάλλον το κλειδί είναι να μην το σκεφτεσαι καν, να το σβήσεις από το μυαλό σου.. Το θέμα είναι πως το πετυχαίνεις ? Και έχω και τη μητέρα μου με το κλασσικό "Στα λεγα " και "Δεν προσέχεις τον εαυτό σου" "Πήρες 156,53234 γραμμάρια" "Πότε επιτέλους θα κάνεις μωρό" "Να κάνει εξετάσεις και ο άντρας σου" μπλα μπλα μπλα μπλα δεν την παλεύω.. 

Απέφυγε ότι και όποιον σε γεμίζει με αρνητική ενέργεια κορίτσι μου.  Δεν θέλω να σχολιάσω τη στάση της μητερας σου. Εσύ ξέρεις καλύτερα ...Καμιά φορά ακόμα και οι γονείς από το άγχος τους για τα παιδιά τους και την αγωνία τους ξεφεύγουν με τη συμπεριφορά τους και αντί να βοηθήσουν επιβαρύνουν μια κατάσταση. Προσπάθησε να είσαι καλά με τον άντρα σου και να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα γίνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου τι κανετε??

Χάθηκα λιγο διοτι δεν εχω ιντερνετ εδω στο εξοχικό και μπαινω μονο αν βρίσκω λιγο ιντερνετ..!!

Δεν θέλω να γυρίσω στην δουλεια ωραια ηταν η αδειουλα???

Εσεις πως είστε??

Γεια σου Νατάσσα! Ελπίζω να περάσατε όμορφα!! Καλή επιστροφή στη δουλειά! Εγώ θα πάρω άδεια την εβδομάδα της Πρωτοχρονιάς! Περιμένω στις 12 του μήνα περίοδο κ αναμένω ακόμα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Γεια σου Νατάσσα! Ελπίζω να περάσατε όμορφα!! Καλή επιστροφή στη δουλειά! Εγώ θα πάρω άδεια την εβδομάδα της Πρωτοχρονιάς! Περιμένω στις 12 του μήνα περίοδο κ αναμένω ακόμα.......

Άντε να δούμε...λες να έχουμε τα ευχάριστα?? Μακάρι Παναγίτσα μουυ..?

Τελεια μακαρι και εγω να μπορούσα να πάρω άδεια μεσα στις γιορτές αλλα δεν μας δίνουν γι αυτό την πηρα τωραα..

Εγώ αυτόν τον μηνα δεν πήγα στον γιατρο..για υπέρηχο ειπα να το αφήσω.. Και βασικά να σταματησω λιγο να το σκέφτομαι και στον άντρα μου δεν ξανα ειπα τιποτα..εχω μπει λιγο στο Να σκεφτομαι την εξωσωματική αλλα απο την αλλη Δεν ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Άντε να δούμε...λες να έχουμε τα ευχάριστα?? Μακάρι Παναγίτσα μουυ..?

Τελεια μακαρι και εγω να μπορούσα να πάρω άδεια μεσα στις γιορτές αλλα δεν μας δίνουν γι αυτό την πηρα τωραα..

Εγώ αυτόν τον μηνα δεν πήγα στον γιατρο..για υπέρηχο ειπα να το αφήσω.. Και βασικά να σταματησω λιγο να το σκέφτομαι και στον άντρα μου δεν ξανα ειπα τιποτα..εχω μπει λιγο στο Να σκεφτομαι την εξωσωματική αλλα απο την αλλη Δεν ξερω..

Καλημέρα σε όλες!! Καλό σουκου να εχουμε με θετική σκέψη! 

Μπορείς να το αφήσεις για λίγο πιο χαλαρά, να απολαύσετε τις ελεύθερες επαφές με τον άντρα σου κ βλέπεις πως θα πάει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε!! Ελπίζω να είστε όλες καλά! 

Πλησιάζουν Χριστούγεννα!! ?

Πώς θα τα περάσετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε!! Ελπίζω να είστε όλες καλά! 

Πλησιάζουν Χριστούγεννα!! ?

Πώς θα τα περάσετε;;;

Καλημέρα!!!Οικογενειακά και ήσυχα στην Θεσσαλονίκη!!!

Εσείς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Iroyla είπε:

Καλημέρα!!!Οικογενειακά και ήσυχα στην Θεσσαλονίκη!!!

Εσείς???

Και εμείς με φίλους τα Χριστούγεννα και οικογενειακά τη πρωτοχρονιά στη Κρήτη! 

Να περάσετε πολύ όμορφα σου εύχομαι!! Και ότι επιθυμείτε να το αποκτήσετε!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Και εμείς με φίλους τα Χριστούγεννα και οικογενειακά τη πρωτοχρονιά στη Κρήτη! 

Να περάσετε πολύ όμορφα σου εύχομαι!! Και ότι επιθυμείτε να το αποκτήσετε!! ?

Κι εσείς το ίδιο...Προσωπικά βιώνω την τεράστια επιθυμία μου να γίνω μανούλα. Πρώτα ο Θεός τον Μαίο του '20 θα κρατώ στα χέρια μου το αγοράκι μου!!! Σου εύχομαι γρήγορα τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/12/2019 at 8:08 ΠΜ, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Να έχετε μια όμορφη μέρα!! Τι  κάνετε;;; Τελικά tzina819 σου ήρθε κανονική ροή;;;

Καλημέρα!!! Καλή εβδομάδα!!!Όλο και πιο κοντά στα Χριστουγεννα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Κι εσείς το ίδιο...Προσωπικά βιώνω την τεράστια επιθυμία μου να γίνω μανούλα. Πρώτα ο Θεός τον Μαίο του '20 θα κρατώ στα χέρια μου το αγοράκι μου!!! Σου εύχομαι γρήγορα τα καλύτερα!

Αχ τέλεια!!! Με το καλό!! Να πάνε όλα υπέροχα εύχομαι και με το καλό να κρατήσεις το αγγελάκι σου στα χέρια σου!! Δεν υπάρχει μεγαλύτερη επιθυμία πραγματικά!

Στείλε μας τη μαγική μπεμπεδόσκονη σου!!!?❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Αχ τέλεια!!! Με το καλό!! Να πάνε όλα υπέροχα εύχομαι και με το καλό να κρατήσεις το αγγελάκι σου στα χέρια σου!! Δεν υπάρχει μεγαλύτερη επιθυμία πραγματικά!

Στείλε μας τη μαγική μπεμπεδόσκονη σου!!!?❤️?

Ευχαριστώ!!! Σου εύχομαι από την καρδιά μου να δεις το ΠΙΟ θετικό τεστ εγκυμοσύνης :) !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Ευχαριστώ!!! Σου εύχομαι από την καρδιά μου να δεις το ΠΙΟ θετικό τεστ εγκυμοσύνης :) !!!

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Iroyla είπε:

:):):)

Κορίτσια τί κάνετε??  Δεν σας ξέχασα αλλά τρέχουμε με τις ελιές ακόμα και δεν προλαβαίνω ούτε για να "αναπνεύσω". Πείτε μου τα νέα σας πως τα πάτε?  ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2019 at 8:23 ΠΜ, ο/η dage είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Δεν είχα μπει καθόλου από την τελευταία φορά. Οπότε είμαστε πολλές με πολυκυστικές.. Τι ωραία.. να δίνουμε κουράγιο η μια στην άλλη.. Μάλλον το κλειδί είναι να μην το σκεφτεσαι καν, να το σβήσεις από το μυαλό σου.. Το θέμα είναι πως το πετυχαίνεις ? Και έχω και τη μητέρα μου με το κλασσικό "Στα λεγα " και "Δεν προσέχεις τον εαυτό σου" "Πήρες 156,53234 γραμμάρια" "Πότε επιτέλους θα κάνεις μωρό" "Να κάνει εξετάσεις και ο άντρας σου" μπλα μπλα μπλα μπλα δεν την παλεύω.. 

Κοριτσι μου οι πολυκυστικές δεν είναι κάποιο ιδιαίτερο προβλημα! Νομίζω ότι το βλέπεις σαν κάτι τραγικό! Δεν είναι! Εμένα με καθησύχασε η γυναικολόγος μου με αυτό το θέμα αλλά και γενικά στον κύκλο μου έχω πολλές κοπέλες με πολυκυστικές και όλες έχουν από 2 παιδιά! Μην το σκέφτεσαι γιατί το διογκώνεις στο μυαλό σου και επηρεάζεται αρνητικά η ψυχολογία σου!

Όσο για τη μαμά σου, μην ακούς κανέναν, αγωνιά κι εκείνη, το καταλαβαίνω αλλά πρέπει να της εξηγήσεις ότι δεν σε βοηθάει αυτό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!! Καλή εβδομάδα! Τι κάνετε;;;;; Πως είστε; 

Αφού πέρασε η προηγούμενη εβδομάδα αίματος, δακρύων και ιδρώτα (χαχα) επέστρεψα δυναμικά! Τα κορίτσια που περιμένουν να μην αδιαθετήσουν πως είναι;;; @Elenikon;;;;

Τα Χριστούγεννα θα ήθελα να πάμε έστω ένα 3ημεράκι σε ένα ορεινό κι απόμερο χωριό σε κατάλυμα με τζάκι και να μη βγούμε καθόλου απο εκεί μέσα!!!! Εκεί θα γίνει το θαύμα μας  χαχαχα 

Αν ξέρει κάποια κάποιο ωραίο ορεινό χωριουδάκι στην Κρήτη (Εκτός Ανώγεια) να μου προτείνει θα το εκτιμούσα πολύ!!!

Γενικά όμως οικογενειακά θα τα περάσουμε κι εμείς!

@Iroyla Με το καλό να έρθει το μωράκι σου στον κόσμο! Με έναν πόνο!

@Γωγω 98 Kαλή υπομονή κορίτσι μου!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Καλή εβδομάδα! Τι κάνετε;;;;; Πως είστε; 

Αφού πέρασε η προηγούμενη εβδομάδα αίματος, δακρύων και ιδρώτα (χαχα) επέστρεψα δυναμικά! Τα κορίτσια που περιμένουν να μην αδιαθετήσουν πως είναι;;; @Elenikon;;;;

Τα Χριστούγεννα θα ήθελα να πάμε έστω ένα 3ημεράκι σε ένα ορεινό κι απόμερο χωριό σε κατάλυμα με τζάκι και να μη βγούμε καθόλου απο εκεί μέσα!!!! Εκεί θα γίνει το θαύμα μας  χαχαχα 

Αν ξέρει κάποια κάποιο ωραίο ορεινό χωριουδάκι στην Κρήτη (Εκτός Ανώγεια) να μου προτείνει θα το εκτιμούσα πολύ!!!

Γενικά όμως οικογενειακά θα τα περάσουμε κι εμείς!

@Iroyla Με το καλό να έρθει το μωράκι σου στον κόσμο! Με έναν πόνο!

@Γωγω 98 Kαλή υπομονή κορίτσι μου!!!!!

 

Ευχαριστώ κορίτσι μου!!!

Σου εύχομαι γρήγορα να έρθει και το δικό σου θαύμα!!! Οπωσδήποτε το τζάκι θα βοηθήσει!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Καλή εβδομάδα! Τι κάνετε;;;;; Πως είστε; 

Αφού πέρασε η προηγούμενη εβδομάδα αίματος, δακρύων και ιδρώτα (χαχα) επέστρεψα δυναμικά! Τα κορίτσια που περιμένουν να μην αδιαθετήσουν πως είναι;;; @Elenikon;;;;

Τα Χριστούγεννα θα ήθελα να πάμε έστω ένα 3ημεράκι σε ένα ορεινό κι απόμερο χωριό σε κατάλυμα με τζάκι και να μη βγούμε καθόλου απο εκεί μέσα!!!! Εκεί θα γίνει το θαύμα μας  χαχαχα 

Αν ξέρει κάποια κάποιο ωραίο ορεινό χωριουδάκι στην Κρήτη (Εκτός Ανώγεια) να μου προτείνει θα το εκτιμούσα πολύ!!!

Γενικά όμως οικογενειακά θα τα περάσουμε κι εμείς!

@Iroyla Με το καλό να έρθει το μωράκι σου στον κόσμο! Με έναν πόνο!

@Γωγω 98 Kαλή υπομονή κορίτσι μου!!!!!

 

Αυτό μόνο υπομονή.. Πφφ εγώ αυτές τις μέρες περιμένω να αδιαθετησω αλλά δεν θέλω ? Όμως δεν είμαι παλι παρά τις προσπάθειες τόσο αισιόδοξη πάλι. Δεν ξέρω δεν νιώθω ότι κάτι έχει αλλάξει μάλλον πάλι δεν είμαι εγκυος αλλά υγεία δεν πειράζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Αυτό μόνο υπομονή.. Πφφ εγώ αυτές τις μέρες περιμένω να αδιαθετησω αλλά δεν θέλω ? Όμως δεν είμαι παλι παρά τις προσπάθειες τόσο αισιόδοξη πάλι. Δεν ξέρω δεν νιώθω ότι κάτι έχει αλλάξει μάλλον πάλι δεν είμαι εγκυος αλλά υγεία δεν πειράζει?

Να είσαι αισιόδοξη και δεν θα αργήσει!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...