Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Μπράβο που είσαι εγκρατης πάντως! Χαχα!πιστεύω 5 μέρες καθυστερήσης είναι καλά..Τεστ δεν έχεις άλλο ε;

Οχιιι..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Natasha24 @Elenikon Η εφαρμογή γράφει 4/12 (που εκει υπολογίζω να ξεκινήσουν τα καφέ όπως και τον προηγούμενο μήνα) (εγώ φυσικά υπολόγιζα 12/12 κανονική ροή). Δέν ξέρω τώρα θα φανεί! Μετ το ξέσπασμα που είχα, τo πήρα χαλαρά το θέμα τώρα! Άν είναι να έρθει θα έρθει!

Νωρίς δεν είναι ακόμη για περίοδο??

Ηρεμία,ολα καλα!!Έχουμε τα πανω μας εχουμε και τα κάτω μας οποτε μην αγχωνεσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenikon Θέλω να ελπίζω ότι όντως θα χαλαρώσει!

Λοιπόν να σας πω το όνειρο που είδα χτες... Εβλεπα ένα άκυρο σκηνικό (το οποίο δεν θυμάμαι) και ξαφνικά εμφανίζεται ένα περιβάλλον χρώματος ροζ και βλέπω μία μικρή στρογγυλή μπάλα (ωάριο ίσως;) όταν ξαφνικά, εμφανίζετε ένα τρεχάτο σπερματοζωάριο που πηγαινει κατά πάνω στην μπάλα και στην κυριολεξία έφαγε τα μούτρα του. Κουτούλησε πάνω στη μπάλα σαν να ήταν τοίχος. Μετά γύρισε την ουρά του τσαντισμένο και έφυγε. Να τονίσω ότι το σπερματοζωάριο είχε μάτια και στόμα σαν αυτο [smilie=sign19.gif] χαχαχαχαχ

 Δηλαδή πόσο κουλό μπορεί να γίνει ένα όνειρο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Elenikon Θέλω να ελπίζω ότι όντως θα χαλαρώσει!

Λοιπόν να σας πω το όνειρο που είδα χτες... Εβλεπα ένα άκυρο σκηνικό (το οποίο δεν θυμάμαι) και ξαφνικά εμφανίζεται ένα περιβάλλον χρώματος ροζ και βλέπω μία μικρή στρογγυλή μπάλα (ωάριο ίσως;) όταν ξαφνικά, εμφανίζετε ένα τρεχάτο σπερματοζωάριο που πηγαινει κατά πάνω στην μπάλα και στην κυριολεξία έφαγε τα μούτρα του. Κουτούλησε πάνω στη μπάλα σαν να ήταν τοίχος. Μετά γύρισε την ουρά του τσαντισμένο και έφυγε. Να τονίσω ότι το σπερματοζωάριο είχε μάτια και στόμα σαν αυτο [smilie=sign19.gif] χαχαχαχαχ

 Δηλαδή πόσο κουλό μπορεί να γίνει ένα όνειρο :lol:

Χαχαχα!έχω πεθάνει στα γέλια!!αυτό είναι προμήνυμα!! Δεν εξηγείται! Ή μας έχει γίνει έμμονη ιδέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Χαχαχα!έχω πεθάνει στα γέλια!!αυτό είναι προμήνυμα!! Δεν εξηγείται! Ή μας έχει γίνει έμμονη ιδέα!!

Δεν φαντάζεσαι πόσο σουρεάλ ήταν! Μάλλον έμμονη ιδέα χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Υπομονή κορίτσι μου. Είμαι νοσηλεύτρια και δουλεύω σε μια οφθαλμολογική κλινικη.εσυ με τι ασχολείσαι; 

Α ωραία μια χαρα!!!? εγώ έχω βγάλει λογιστικά αλλά προς το παρόν δεν δουλεύω ασχολούμε με τα οικιακά και τα αγροτικά μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσιααα μαλλον τελικα δεν τα καταφέραμε αυτον τον μηνα..ειδα λιγο καφε στο σκούπισμα..!!

Σου έχει ξανασυμβεί να έχεις καφέ πριν σου έρθει κανονικά η περίοδος; Μήπως είναι εμφύτευση; Πόσες μέρες είσαι από την ωορρηξία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Σου έχει ξανασυμβεί να έχεις καφέ πριν σου έρθει κανονικά η περίοδος; Μήπως είναι εμφύτευση; Πόσες μέρες είσαι από την ωορρηξία; 

Συνήθως Όχι.. ειμαι 17ημερρς μετα την ωορρηξια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Συνήθως Όχι.. ειμαι 17ημερρς μετα την ωορρηξια..

Μην απογοητευεσαι μέχρι να δεις κανονική ροη.Αν το αίμα αυτό αυξηθεί ή δεν είναι καθαρό τότε λογικά είναι λόγω περιοδου. Τίποτα δεν είναι σίγουρο βέβαια.Παντως αν είναι περιόδου θα έρθει όπου να ναι. Οπότε αν δεν έρθει να πας για χοριακη ή κάνε ένα τεστ παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Μην απογοητευεσαι μέχρι να δεις κανονική ροη.Αν το αίμα αυτό αυξηθεί ή δεν είναι καθαρό τότε λογικά είναι λόγω περιοδου. Τίποτα δεν είναι σίγουρο βέβαια.Παντως αν είναι περιόδου θα έρθει όπου να ναι. Οπότε αν δεν έρθει να πας για χοριακη ή κάνε ένα τεστ παλι.

Ναι έχεις δίκιο.. Κι εγώ έτσι λεω..!!Απλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω..μηπως τελικα να κάνω εξωσωματικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς τα πάτε Κορίτσια!!! Εγώ όλα Καλά!!!δε πολύ μπαίνω γιατί δεν έχω τόσο χρόνο εγώ σταμάτησα τις προσπάθειες  αγνωστο ποτε θα αρχίσω πάλι μετακομιζω και σε άλλη πόλη για καλύτερη  ζωή και μέχρι να βρω και εγώ δουλειά δεν θα κάνω προσπάθεια!!! Εκτός και αν έγινε κάτι αυτές τις μέρες και μας έρθει ξαφνικό αχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Ναι έχεις δίκιο.. Κι εγώ έτσι λεω..!!Απλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω..μηπως τελικα να κάνω εξωσωματικη?

Κάτσε καλέ να δούμε τι θα γίνει .. Μην το καταδικάζεις ότι θα σου έρθει περίοδος.Ακομα δεν ξέρεις. Η πρώτη φορά δεν είναι που είδατε την ωορρηξία στον υπέρηχο; Να δεις και τι θα σου πει η γυναικολογος. Ακόμα έχουμε ελπίδες θεωρώ εγώ.....Συνεχίζεται το καφέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η olgakou21 είπε:

Πώς τα πάτε Κορίτσια!!! Εγώ όλα Καλά!!!δε πολύ μπαίνω γιατί δεν έχω τόσο χρόνο εγώ σταμάτησα τις προσπάθειες  αγνωστο ποτε θα αρχίσω πάλι μετακομιζω και σε άλλη πόλη για καλύτερη  ζωή και μέχρι να βρω και εγώ δουλειά δεν θα κάνω προσπάθεια!!! Εκτός και αν έγινε κάτι αυτές τις μέρες και μας έρθει ξαφνικό αχχαχα

Τα ξαφνικά είναι και τα ωραία! Μην ανησυχείς όλα θα γίνουν όταν είναι η ώρα τους..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κάτσε καλέ να δούμε τι θα γίνει .. Μην το καταδικάζεις ότι θα σου έρθει περίοδος.Ακομα δεν ξέρεις. Η πρώτη φορά δεν είναι που είδατε την ωορρηξία στον υπέρηχο; Να δεις και τι θα σου πει η γυναικολογος. Ακόμα έχουμε ελπίδες θεωρώ εγώ.....Συνεχίζεται το καφέ;

Οχι είναι ο 2ος μηνας..εγω αγχωνομαι διοτι σε ενα 6μηνο θα ξανα βουλωσει η σαλπιγγα..και μου ειπε να την ξανα κανω αλλη μια φορα και αν δουμε οτι δεν..μου ειπε να μην ταλαιπωρηθψ αλλο και να παω για εξωσωματικη..Τωρα εγινε ροζουλι.. πιστευω θα μου ερθει..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Ναι έχεις δίκιο.. Κι εγώ έτσι λεω..!!Απλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω..μηπως τελικα να κάνω εξωσωματικη?

ΆΜπορεί το καφέ να είναι εμφύτευση... Περίμενε λίγο! Νομίζω ότι αγχώνεσαι υπερβολικα πολύ! Ηρέμησε, γιατί έτσι επηρεάζεις και τον κύκλο σου και όλο σου το σύστημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η olgakou21 είπε:

Πώς τα πάτε Κορίτσια!!! Εγώ όλα Καλά!!!δε πολύ μπαίνω γιατί δεν έχω τόσο χρόνο εγώ σταμάτησα τις προσπάθειες  αγνωστο ποτε θα αρχίσω πάλι μετακομιζω και σε άλλη πόλη για καλύτερη  ζωή και μέχρι να βρω και εγώ δουλειά δεν θα κάνω προσπάθεια!!! Εκτός και αν έγινε κάτι αυτές τις μέρες και μας έρθει ξαφνικό αχχαχα

Καλά κορίτσι μου! Σου εύχομαι να πας κάπου που θα είναι όλα καλύτερα και η ζωή σας θα είναι όπως την έχετε ονειρευτεί!!! :D Θα έρθει το μωρό σου όταν είναι η ώρα!!!❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Άσε τη ζωη σου να κυλήσει και θα έρθει το μωρό (αν δεν έχει έρθει ήδη)!!!!! Μπορεί το καφέ να είναι εμφύτευση... Περίμενε λίγο! Νομίζω ότι αγχώνεσαι υπερβολικα πολύ! Ηρέμησε, γιατί έτσι επηρεάζεις και τον κύκλο σου και όλο σου το σύστημα!!!

Εμένα το άγχος ειναι ο κολλητός μου δεν μπορώ χωρίς αυτο..Χαχαχχαχα ??? 

Τι να κανω η κακομοίρα.. Θα περιμένω παλι καλα που εχω και εσας ρε κοριτσακια που με καταλαβαίνετε σας ευχαριστώ πολύ πολυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natasha24 είπε:

Εμένα το άγχος ειναι ο κολλητός μου δεν μπορώ χωρίς αυτο..Χαχαχχαχα ??? 

Τι να κανω η κακομοίρα.. Θα περιμένω παλι καλα που εχω και εσας ρε κοριτσακια που με καταλαβαίνετε σας ευχαριστώ πολύ πολυ???

χαχαχαχαχα!!!! Πρέπει να αλλάξεις παρέες νομίζω ???

Γι αυτό είμαστε εδώ!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

χαχαχαχαχα!!!! Πρέπει να αλλάξεις παρέες νομίζω ???

Γι αυτό είμαστε εδώ!!!!! ❤️

Χαχαχαχαχαχαχα σιγουροοοο??

????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα σιγουροοοο??

????

Κακιές παρέες κάνουμε όλες μου φαίνεται!! Χαχα!! Και να μην είσαι έγγυος αυτή τη φορά θα είσαι σύντομα με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο. Όλα πιθανότητες είναι...σαν να παίζουνε ένα τζόκερ ένα πραμα... Ο επιμένω νικά λένε όμως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Κακιές παρέες κάνουμε όλες μου φαίνεται!! Χαχα!! Και να μην είσαι έγγυος αυτή τη φορά θα είσαι σύντομα με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο. Όλα πιθανότητες είναι...σαν να παίζουνε ένα τζόκερ ένα πραμα... Ο επιμένω νικά λένε όμως....

Αχχχ με αυτές τις πιθανότητες ??

Δεν θέλετε να σας πω την αντίδραση του άντρα μου...

Του λέω τζίφος μάλλον μου ήρθε.. 

Καταλαβα μου λεει και πηγε να ξαπλωσει και τον ειδα οτι στεναχωρηθηκε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Αχχχ με αυτές τις πιθανότητες ??

Δεν θέλετε να σας πω την αντίδραση του άντρα μου...

Του λέω τζίφος μάλλον μου ήρθε.. 

Καταλαβα μου λεει και πηγε να ξαπλωσει και τον ειδα οτι στεναχωρηθηκε.. 

Εύχομαι πραγματικά να ανατραπούν όλα, να είσαι έγγυος κ να του κάνεις έκπληξη! Να είστε ενωμένοι ότι κ να γίνει... Είναι το πιο σημαντικό! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Εύχομαι πραγματικά να ανατραπούν όλα, να είσαι έγγυος κ να του κάνεις έκπληξη! Να είστε ενωμένοι ότι κ να γίνει... Είναι το πιο σημαντικό! ❤️

???

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...