Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

Κοριτσι και εγω το ψάχνω για δέντρο διοτι μετακόμισα και θελω μικρότερο δεντράκι εγω απο την αλλη ειπα να πάρω ένα λευκό γυρω στο 1,50μετρο αντε βαρια 1,80 και μου έκατσε φέτος λευκό με κόκκινες μπάλες.. Αλλιώς χιονισμένο αλλα ειναι πολυ πιο ακριβά και πηγα και πρακτικερ αλλα δεν ενθουσιάστηκα.. μονο με τα διακοσμητικά τα οποία τα έχει και το jumbo πιο οικονομικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ενταξει πήρα παράταση, Τριτη θα το δώσω άρα αύριο θα ξενυχτίσω χαχαχαχα

Ου τελειαααααααααα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσι και εγω το ψάχνω για δέντρο διοτι μετακόμισα και θελω μικρότερο δεντράκι εγω απο την αλλη ειπα να πάρω ένα λευκό γυρω στο 1,50μετρο αντε βαρια 1,80 και μου έκατσε φέτος λευκό με κόκκινες μπάλες.. Αλλιώς χιονισμένο αλλα ειναι πολυ πιο ακριβά και πηγα και πρακτικερ αλλα δεν ενθουσιάστηκα.. μονο με τα διακοσμητικά τα οποία τα έχει και το jumbo ποιο οικονομικά!!

Λευκό δέντρο με κόκκινες μπάλες δεν έχω ξαναδεί!! Θα είναι ωραίο φαντάζομαι!! Έχει όντως αρκετά στολίδια στο τζάμπο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσι και εγω το ψάχνω για δέντρο διοτι μετακόμισα και θελω μικρότερο δεντράκι εγω απο την αλλη ειπα να πάρω ένα λευκό γυρω στο 1,50μετρο αντε βαρια 1,80 και μου έκατσε φέτος λευκό με κόκκινες μπάλες.. Αλλιώς χιονισμένο αλλα ειναι πολυ πιο ακριβά και πηγα και πρακτικερ αλλα δεν ενθουσιάστηκα.. μονο με τα διακοσμητικά τα οποία τα έχει και το jumbo πιο οικονομικά!!

Και το άσπρο μου αρέσει πολύ! Γενικά έχω πάθει πλάκα με τις τιμές των δέντρων. Είναι αρκετά ακριβά ...Τουλάχιστον αν είναι καλό σου μένει και το έχεις μια ζωή που λένε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Λευκό δέντρο με κόκκινες μπάλες δεν έχω ξαναδεί!! Θα είναι ωραίο φαντάζομαι!! Έχει όντως αρκετά στολίδια στο τζάμπο!!!!

Οχι τοσες πολλες κόκκινες μπάλες βεβαια ??

Screenshot_20191124-181358_Messenger.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσι και εγω το ψάχνω για δέντρο διοτι μετακόμισα και θελω μικρότερο δεντράκι εγω απο την αλλη ειπα να πάρω ένα λευκό γυρω στο 1,50μετρο αντε βαρια 1,80 και μου έκατσε φέτος λευκό με κόκκινες μπάλες.. Αλλιώς χιονισμένο αλλα ειναι πολυ πιο ακριβά και πηγα και πρακτικερ αλλα δεν ενθουσιάστηκα.. μονο με τα διακοσμητικά τα οποία τα έχει και το jumbo πιο οικονομικά!!

Και το άσπρο μου αρέσει πολύ! Γενικά έχω πάθει πλάκα με τις τιμές των δέντρων. Είναι αρκετά ακριβά ...Τουλάχιστον αν είναι καλό σου μένει και το έχεις μια ζωή που λένε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσι και εγω το ψάχνω για δέντρο διοτι μετακόμισα και θελω μικρότερο δεντράκι εγω απο την αλλη ειπα να πάρω ένα λευκό γυρω στο 1,50μετρο αντε βαρια 1,80 και μου έκατσε φέτος λευκό με κόκκινες μπάλες.. Αλλιώς χιονισμένο αλλα ειναι πολυ πιο ακριβά και πηγα και πρακτικερ αλλα δεν ενθουσιάστηκα.. μονο με τα διακοσμητικά τα οποία τα έχει και το jumbo πιο οικονομικά!!

Και το άσπρο μου αρέσει πολύ! Γενικά έχω πάθει πλάκα με τις τιμές των δέντρων. Είναι αρκετά ακριβά ...Τουλάχιστον αν είναι καλό σου μένει και το έχεις μια ζωή που λένε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Natasha24 είπε:

Οχι τοσες πολλες κόκκινες μπάλες βεβαια ??

Screenshot_20191124-181358_Messenger.jpg

Ωωωω πολύ χριστουγεννιάτικο όντως!! Στα χρώματα του Αγίου Βασίλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Και το άσπρο μου αρέσει πολύ! Γενικά έχω πάθει πλάκα με τις τιμές των δέντρων. Είναι αρκετά ακριβά ...Τουλάχιστον αν είναι καλό σου μένει και το έχεις μια ζωή που λένε...

Εγώ θεωρώ πως απο την μια δεν αξίζει γιατι σε κάθε αποθήκευση το δέντρο χαλάει.. στο προηγούμενο μου σπιτι ειχα ενα μεγάλο δέντρο το οποίο το είχαμε 5 χρόνια μπορει και παραπάνω και τα μισά κλαδιά είχαν μαδισει και ήταν κοντά στα 200 ευρώ η τιμή του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Εγώ θεωρώ πως απο την μια δεν αξίζει γιατι σε κάθε αποθήκευση το δέντρο χαλάει.. στο προηγούμενο μου σπιτι ειχα ενα μεγάλο δέντρο το οποίο το είχαμε 5 χρόνια μπορει και παραπάνω και τα μισά κλαδιά είχαν μαδισει και ήταν κοντά στα 200 ευρώ η τιμή του..

Αν η αποθήκευση γίνεται σωστά πιστεύω δεν θα χαλάσει. Δεν ξέρω στη πράξη βέβαια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Οχι τοσες πολλες κόκκινες μπάλες βεβαια ??

Screenshot_20191124-181358_Messenger.jpg

Ουαουυυυ είναι πολύ ωραίο ρε συυυυυυ ! Θα γίνει φανταστικό αν το κάνεις έτσι και πολύ ιδιαίτερο και ξεχωριστό! Εμάς περσυ ήταν έτσι αλλά φέτος θα πάρω κι άλλα στολιδάκια!!!

Ελένη ναι οι τιμές είναι πολύ τσιμπημένες αν θυάμαι καλά 140 το πήρα αλλά τουλάχιστον όπως είπες θα είναι για μια ζωή!

20181225_125520.jpg

20181214_000832.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Να κ εγώ πως το θέλω.....?

Screenshot_2019-11-08-19-48-53-514_com.android.chrome.png

Τελειοοοοοοο κ εμενα μαρεσει πολυ κι αυτοοο αλλα ειναι δυσκολο να βρεις διοτι νομιζω αυτο ειναι αληθινό θεματάκι εχει απο κάτω γλάστρα ή δεν βλέπω καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τέλειωσαν τα Likes χαχαχ

Μου αρέσει πάρα πολύ και το δεντρο που θέλεις εσυ ελένη είναι ποολύ πολύ όμορφο!!!!! Πωπω τώρα με ξεμυαλίσατε! Θελω να στολίσω χαχαχαχα

Ναι είναι αληθινό το συγκεκριμένο στη φώτο @Natasha24 και όσον αφορά την αποθήκευση εξαρτάται! Στο πατρικό μου είχαμε ένα δέντρο 15 χρόνια και ήταν άθικτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Και το άσπρο μου αρέσει πολύ! Γενικά έχω πάθει πλάκα με τις τιμές των δέντρων. Είναι αρκετά ακριβά ...Τουλάχιστον αν είναι καλό σου μένει και το έχεις μια ζωή που λένε...

 

20191124_182222.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσι μου τέλειωσαν τα Likes χαχαχ

Μου αρέσει πάρα πολύ και το δεντρο που θέλεις εσυ ελένη είναι ποολύ πολύ όμορφο!!!!! Πωπω τώρα με ξεμυαλίσατε! Θελω να στολίσω χαχαχαχα

Και εμενααααα?

Κι εγωωωωωω θελω και στο μαγαζί μας βάζουν χριστουγεννιάτικα και χτυπιεμαι μονη μου☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Ουαουυυυ είναι πολύ ωραίο ρε συυυυυυ ! Θα γίνει φανταστικό αν το κάνεις έτσι και πολύ ιδιαίτερο και ξεχωριστό! Εμάς περσυ ήταν έτσι αλλά φέτος θα πάρω κι άλλα στολιδάκια!!!

Ελένη ναι οι τιμές είναι πολύ τσιμπημένες αν θυάμαι καλά 140 το πήρα αλλά τουλάχιστον όπως είπες θα είναι για μια ζωή!

20181225_125520.jpg

20181214_000832.jpg

Πολύ ωραίο είναι !!!!!πολύ ζεστό αποτέλεσμα δίνει! Μου αρέσει κ με αυτά τα στολίδια πάντως!!άντε με το καλό να το στολίσετε κ φέτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

@Σταυρι Και του χρόνου!!! Πολύ όμορφο το δεντράκι σου!!!!!(μου τέλειωσαν τα likes)

Σ ευχαριστώ κορίτσι  και μένα μου τελείωσαν γ@@@@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Τελειοοοοοοο κ εμενα μαρεσει πολυ κι αυτοοο αλλα ειναι δυσκολο να βρεις διοτι νομιζω αυτο ειναι αληθινό θεματάκι εχει απο κάτω γλάστρα ή δεν βλέπω καλα???

Ναι όντως! Το στυλ του μου αρεσει. Το χιονισμένο δηλαδή,με χρυσές μπάλες και λευκά στολίδια κ χρυσά λαμπάκια για πιο ζεστό αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenikon Η αρχική σκέψη ήταν λευκά ξύλινα και κόκκινα στολίδια που και που βέβαια ξεπετάγεται και κάποιο πιο γκλαμ χαχαχα Χρειάζεται στολίδια γιατι είναι τεραστιο αλλά δεν είχα δυνατότητα να τα πάρω όλα περσυ!

Με το καλό να στολίσουμε όλες και να είμαστε καλα!!!! Ανυπομονώ να δούμε τα αποτελέσματα των στολισμων μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
    • Εμένα μου ήρθε λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια γιατί δεν είχα ποτε τέτοιο θέμα 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...