Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Εγω μολις σχολασα, ενταξει μια χαρα αν και ταλαιπωρουμαι ακομα με την ωτιτιδα και την ιγμοριτιδα!! Αυριο ισως μου κανουν ειπαν το τεστ για τον ιο για να ειναι κ αυτοι σιγουροι!!

Καλύτερα να σου το κάνουν.,, να είστε σίγουροι...έχει πόνο η ωτίτιδα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xryssa είπε:

Τιποτα ξεκούραση και προγεστερονη και θα δούμε! 

Και να πάω δεν μπορεί να δει πολλά μόνο σάκο τώρα  και καλύτερα να περιμένω να δω πως πάει το αίμα και μετά να μετά κινηθώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλύτερα να σου το κάνουν.,, να είστε σίγουροι...έχει πόνο η ωτίτιδα; 

Να σου πω οχι δεν εχω πονο,απλως σαν να μπουκωνουν τα αυτια μου δεν ακουω τπτ σχεδον το ιδιο και η μυτη μου μπουκωνει κτλ!! Μου εχει κανει και βηχα και γενικα ειμαι σε μια κατασταση ταλαιπωριας😅 ελπιζω οτι σε 1-2 μερες θα ειμαι καλυτερα γτ πινω ηδη απο την Παρασκευη την αντιβιωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να σου πω οχι δεν εχω πονο,απλως σαν να μπουκωνουν τα αυτια μου δεν ακουω τπτ σχεδον το ιδιο και η μυτη μου μπουκωνει κτλ!! Μου εχει κανει και βηχα και γενικα ειμαι σε μια κατασταση ταλαιπωριας😅 ελπιζω οτι σε 1-2 μερες θα ειμαι καλυτερα γτ πινω ηδη απο την Παρασκευη την αντιβιωση!

Πωπω κορίτσι μου περαστικά!!! Έχω χρόνια ωτίτιδα και καταλαβαίνω τι περνάς! ΘΑ είσαι καλύτερα σίγουρα σε 1-2 μέρες!!!!! Πίνε και κανένα τσαγάκι!!!

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Και να πάω δεν μπορεί να δει πολλά μόνο σάκο τώρα  και καλύτερα να περιμένω να δω πως πάει το αίμα και μετά να μετά κινηθώ! 

Ναι έχεις δίκιο! Οπότε να ξεκουράζεσαι και σου στέλνουμ εόλη μας τη θετική ενέργεια  να πάνε όλα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Πωπω κορίτσι μου περαστικά!!! Έχω χρόνια ωτίτιδα και καταλαβαίνω τι περνάς! ΘΑ είσαι καλύτερα σίγουρα σε 1-2 μέρες!!!!! Πίνε και κανένα τσαγάκι!!!

 

Ναι έχεις δίκιο! Οπότε να ξεκουράζεσαι και σου στέλνουμ εόλη μας τη θετική ενέργεια  να πάνε όλα καλα!!!

Ευχαριστω αγαπη μου!! Αστα φετος δεν ξερω γτ ενω δεν κρυωνα συχνα, τα εχω παθει ολα!! Πινω και τσαγακια ναι καθε μερα 2 σιγουρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστω αγαπη μου!! Αστα φετος δεν ξερω γτ ενω δεν κρυωνα συχνα, τα εχω παθει ολα!! Πινω και τσαγακια ναι καθε μερα 2 σιγουρα!! 

Να σου πω νομίζω ότι είναι ανάλογα τη χρονιά! Έχεις κάνει εξετάσεις πρόσφατα; Μπορεί κάποια βιταμίνη σου να έχει πέσει γι αυτό τα έχεις πάθει φέτος όλα όπως λες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Να σου πω νομίζω ότι είναι ανάλογα τη χρονιά! Έχεις κάνει εξετάσεις πρόσφατα; Μπορεί κάποια βιταμίνη σου να έχει πέσει γι αυτό τα έχεις πάθει φέτος όλα όπως λες!

Εχω κανει ναι οταν εκανα τις ορμονικες τον προηγουμενο μηνα εκανα και ενα γενικο τσεκ απ!! Ολα καλα ηταν εκτος απο το σαγχαρο λιγο τσιμπημενο και την ινσουλινη που δεν εκανα και με την ιστορια αυτην τη καμπυλη σαγχαρου τελικα!! Τωρα που ξανα γυρισα στη δουλεια θα το βαλω προγραμμα να την κανω κ αυτην αν και θελω να πιστευω οτι ηταν τυχαια η μετρηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εχω κανει ναι οταν εκανα τις ορμονικες τον προηγουμενο μηνα εκανα και ενα γενικο τσεκ απ!! Ολα καλα ηταν εκτος απο το σαγχαρο λιγο τσιμπημενο και την ινσουλινη που δεν εκανα και με την ιστορια αυτην τη καμπυλη σαγχαρου τελικα!! Τωρα που ξανα γυρισα στη δουλεια θα το βαλω προγραμμα να την κανω κ αυτην αν και θελω να πιστευω οτι ηταν τυχαια η μετρηση!

Α εντάξει τότε!!! Ίσως έτυχε!!!

@Elenikon Τι κάνεις εσύ κορίτσι μου; Συνεχίζονται οι ανακατοσουρες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να σου πω οχι δεν εχω πονο,απλως σαν να μπουκωνουν τα αυτια μου δεν ακουω τπτ σχεδον το ιδιο και η μυτη μου μπουκωνει κτλ!! Μου εχει κανει και βηχα και γενικα ειμαι σε μια κατασταση ταλαιπωριας😅 ελπιζω οτι σε 1-2 μερες θα ειμαι καλυτερα γτ πινω ηδη απο την Παρασκευη την αντιβιωση!

Μακαρι κορίτσι μου!!  Περαστικά και γρήγορα να είναι όλα αυτά! 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαρι κορίτσι μου!!  Περαστικά και γρήγορα να είναι όλα αυτά! 😘😘

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να σαι καλά😊😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Α εντάξει τότε!!! Ίσως έτυχε!!!

@Elenikon Τι κάνεις εσύ κορίτσι μου; Συνεχίζονται οι ανακατοσουρες;;

Καλημέρα σε όλες!! Ακόμα έχω ναυτιες και κάνω εμετό οταν δεν τη παλευω.Σημερα ξύπνησα κάπως καλά, θα δειξει.Όλα καλά να πηγαίνουν και δεν με πειράζει βέβαια.Εσυ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να σου πω οχι δεν εχω πονο,απλως σαν να μπουκωνουν τα αυτια μου δεν ακουω τπτ σχεδον το ιδιο και η μυτη μου μπουκωνει κτλ!! Μου εχει κανει και βηχα και γενικα ειμαι σε μια κατασταση ταλαιπωριας😅 ελπιζω οτι σε 1-2 μερες θα ειμαι καλυτερα γτ πινω ηδη απο την Παρασκευη την αντιβιωση!

Περαστικά σου κορίτσι μου, υπομονή! ❤️Θα περάσει που θα πάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Xryssa είπε:

Τιποτα ξεκούραση και προγεστερονη και θα δούμε! 

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου! 🙏Ξεκούραση τώρα όσο γίνεται και θετική σκέψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Ακόμα έχω ναυτιες και κάνω εμετό οταν δεν τη παλευω.Σημερα ξύπνησα κάπως καλά, θα δειξει.Όλα καλά να πηγαίνουν και δεν με πειράζει βέβαια.Εσυ πως είσαι;

Εννοειται! Ολα μια καλα πηγαίνουν να εισαι σιγουρη! Εγω μια χαρά ειμαι εχω πονακια βεβαια αλλα προβλεπονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Πως ειστε σημερα? Εδω εχει χαλια καιρό και ειλικρινά δεν έχω όρεξη να κανω τίποτα!! Ενω υπάρχουν  δουλειες... λεμε να φτιαξουμε εν μεσω καραντινας το δωματιο-ντουλαπα που καναμε στο δωματιο μας αλλα ο καιρός δε με εμπνέει να γίνω δημιουργική να κατσω να βγαλω τα σχεδια 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Πως ειστε σημερα? Εδω εχει χαλια καιρό και ειλικρινά δεν έχω όρεξη να κανω τίποτα!! Ενω υπάρχουν  δουλειες... λεμε να φτιαξουμε εν μεσω καραντινας το δωματιο-ντουλαπα που καναμε στο δωματιο μας αλλα ο καιρός δε με εμπνέει να γίνω δημιουργική να κατσω να βγαλω τα σχεδια 😂😂😂😂

Δωμάτιο ντουλάπα;;; Τέλεια!!!! Το όνειρο κάθε γυναίκας,,, 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Πως ειστε σημερα? Εδω εχει χαλια καιρό και ειλικρινά δεν έχω όρεξη να κανω τίποτα!! Ενω υπάρχουν  δουλειες... λεμε να φτιαξουμε εν μεσω καραντινας το δωματιο-ντουλαπα που καναμε στο δωματιο μας αλλα ο καιρός δε με εμπνέει να γίνω δημιουργική να κατσω να βγαλω τα σχεδια 😂😂😂😂

Ουαου οντως το ονειρο καθε γυναικας😍😍 θα σου ερθει η ορεξη που θα παει😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Πως ειστε σημερα? Εδω εχει χαλια καιρό και ειλικρινά δεν έχω όρεξη να κανω τίποτα!! Ενω υπάρχουν  δουλειες... λεμε να φτιαξουμε εν μεσω καραντινας το δωματιο-ντουλαπα που καναμε στο δωματιο μας αλλα ο καιρός δε με εμπνέει να γίνω δημιουργική να κατσω να βγαλω τα σχεδια 😂😂😂😂

Και γω έχω δουλειες αλλά δεν είμαι και στα καλά μου να τις κανω.! Το δωμάτιο/ ντουλάπα το έχουμε κάνει και εμείς στο δωμάτιο μας και ειναι η καλύτερη απόφαση που πήραμε ποτέ!Γιατί στην αρχή προοριζόταν για 3ο μπάνιο αλλά πραγματικά είναι απίστευτα χρήσιμο και βολικό πέρα από το γεγονός ότι είναι υπέροχο για μια γυναίκα! Θα το ευχαριστηθειτε!👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Πως ειστε σημερα? Εδω εχει χαλια καιρό και ειλικρινά δεν έχω όρεξη να κανω τίποτα!! Ενω υπάρχουν  δουλειες... λεμε να φτιαξουμε εν μεσω καραντινας το δωματιο-ντουλαπα που καναμε στο δωματιο μας αλλα ο καιρός δε με εμπνέει να γίνω δημιουργική να κατσω να βγαλω τα σχεδια 😂😂😂😂

Καλημέρα εμασ εδώ έχει πολύ αέρα αλλά τουλάχιστον επιτέλους έβγαλε ήλιο. Αίμα δεν έχω δει από χθες το απόγευμα... Δωμάτιο ντουλάπα έχω και εγώ το ονειρευόμουν μια ζωή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Καλημέρα εμασ εδώ έχει πολύ αέρα αλλά τουλάχιστον επιτέλους έβγαλε ήλιο. Αίμα δεν έχω δει από χθες το απόγευμα... Δωμάτιο ντουλάπα έχω και εγώ το ονειρευόμουν μια ζωή.. 

Μπραβο κοριτσι μου πολυ ευχαριστο που δεν εχεις δει αιμα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσι μου πολυ ευχαριστο που δεν εχεις δει αιμα😊

Τι να πω το είχα διαγράψει εντελώς μετά από αυτόν τον γιατρό αλλά χθες μιλάγαμε πολύ ώρα με τον γιατρό μου κια με ηρέμησε πολύ μου είπε ότι συμβαίνει σε πάρα πολλές εγκυμοσύνες και ότι το μόνο που δεν θέλουμε είναι να έχουμε πολύ αίμα και με κομμάτια . Αυτός ο άνθρωπος έχει την ικανότητα να με ηρεμεί τόσο πολύ είναι καταπληκτικός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Τι να πω το είχα διαγράψει εντελώς μετά από αυτόν τον γιατρό αλλά χθες μιλάγαμε πολύ ώρα με τον γιατρό μου κια με ηρέμησε πολύ μου είπε ότι συμβαίνει σε πάρα πολλές εγκυμοσύνες και ότι το μόνο που δεν θέλουμε είναι να έχουμε πολύ αίμα και με κομμάτια . Αυτός ο άνθρωπος έχει την ικανότητα να με ηρεμεί τόσο πολύ είναι καταπληκτικός! 

Μπραβο ειναι πολυ σημαντικο να νιωθεις ετσι με τον γιατρο σου😊 μην ξεγραφεις τπτ παντως να σκεφτεσαι θετικα και εγω νομιζω πως αφου σταματησε το αιμα ειναι καλο σημαδι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...