Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι έχεις δικιο γενικά είμαι πολύ του σπιτιού αλλά οταν ξερεις οτι δεν μπορεις να κυκλοφορήσεις ελευθερα σου τη δίνει απο ένα σημείο και μετά.... Αλλά τι να κάνουμε κορίτσια θα την παλέψουμε όπως μπορούμε!!!!!! Ρε παιδια κι εμεις τα ίδιαααααα όλοι αυτό έχουμε πάθει;;; Κοιμάμαι 2 τα μεσάνυχτα και ξυπνάω 11-12 ενώ ξυπνούσα 9!

εγω παντα κοιμομουν γυρω στις 11.30 12 το αργοτερο κ ξυπναγα ακομη κ να ξενυχτουσα κ κυριακες 8-8.30...τωρα κοιμαμαι 3-4 το βραδυ κ ξυπναω 11 μια μερα ξυπνησα στις 1!!!κ κοιμαμαι μετα κ μεσημερι καμια ωριτσα🤣🤣🤣ο αντρας μου παλι οταν δεν δουλευε ξυπναγε παντα αργα οποτε δεν εχει αλλαξει  κατι για αυτον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

εγω παντα κοιμομουν γυρω στις 11.30 12 το αργοτερο κ ξυπναγα ακομη κ να ξενυχτουσα κ κυριακες 8-8.30...τωρα κοιμαμαι 3-4 το βραδυ κ ξυπναω 11 μια μερα ξυπνησα στις 1!!!κ κοιμαμαι μετα κ μεσημερι καμια ωριτσα🤣🤣🤣ο αντρας μου παλι οταν δεν δουλευε ξυπναγε παντα αργα οποτε δεν εχει αλλαξει  κατι για αυτον...

χαχαχαχα πω πω και σήμερα 12 ξυπνήσαμε εμείς.... η κατάσταση χειροτερεύει και παει!!!!!  😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;;; Πως περνάτε ; 2 μέρες ήμουν άρρωστη με το στομάχι μου.,, ευτυχώς σήμερα καλύτερα.,,, βροχή φουλ σήμερα.,,, ωραία... ρομαντικά., 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;; Πως περνάτε ; 2 μέρες ήμουν άρρωστη με το στομάχι μου.,, ευτυχώς σήμερα καλύτερα.,,, βροχή φουλ σήμερα.,,, ωραία... ρομαντικά., 🥰🥰🥰

Καλα κοριτσι μου εσυ;; που μενεις και βρεχει;; εμας εδω Κρητη Ηρακλειο εφτιαξε ειχαμε εχθες πολυ σκονη αλλα σημερα καλυτερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα κοριτσι μου εσυ;; που μενεις και βρεχει;; εμας εδω Κρητη Ηρακλειο εφτιαξε ειχαμε εχθες πολυ σκονη αλλα σημερα καλυτερα!! 

Λάρισα κορίτσι ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;; Πως περνάτε ; 2 μέρες ήμουν άρρωστη με το στομάχι μου.,, ευτυχώς σήμερα καλύτερα.,,, βροχή φουλ σήμερα.,,, ωραία... ρομαντικά., 🥰🥰🥰

περαστικά!!!κ εγω εδω που μενω χθες εβρεχε ολη μερα σταματησε για λιγο κ τωρα ξεκινησε παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

περαστικά!!!κ εγω εδω που μενω χθες εβρεχε ολη μερα σταματησε για λιγο κ τωρα ξεκινησε παλι!

Ευχαριστώ κορίτσι.,, σε ποια περιοχή είσαι εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαριέμαι απίστευτα να κάνω το οτιδήποτε σήμερα.,, έχω καθίσει καναπέ και βλέπω ταινίες.,, σας πιάνει και εσάς βαρεμάρα από τον καιρό η απλά είμαι η τεμπελα που ψάχνει δικαιολογίες 😂😂😂😂;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Βαριέμαι απίστευτα να κάνω το οτιδήποτε σήμερα.,, έχω καθίσει καναπέ και βλέπω ταινίες.,, σας πιάνει και εσάς βαρεμάρα από τον καιρό η απλά είμαι η τεμπελα που ψάχνει δικαιολογίες 😂😂😂😂;; 

Μια από τα ίδια!!!

Έχω γίνει ένα με τον καναπέ και φυσικά έχω λιώσει βλέποντας Netflix 🤪🤪

Επίσης εχω ξενέρωσει γιατί πρώτον αδιαθετησα κ δεύτερον μετά από 3 εβδομάδες ξεκινάω αύριο δουλειά 😓😓😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Μια από τα ίδια!!!

Έχω γίνει ένα με τον καναπέ και φυσικά έχω λιώσει βλέποντας Netflix 🤪🤪

Επίσης εχω ξενέρωσει γιατί πρώτον αδιαθετησα κ δεύτερον μετά από 3 εβδομάδες ξεκινάω αύριο δουλειά 😓😓😓

Ακριβώς έτσι και εγώ... ωχχχχχ .,, δεν πτοουμαστε.,, συνεχίζουμε,,, θα έρθει το νινακι,,, ψυχολογία πρέπει να έχουμε .., άντε να μπεις σε ρυθμό μετά από 3 εβδομάδες..,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mari84 είπε:

Μια από τα ίδια!!!

Έχω γίνει ένα με τον καναπέ και φυσικά έχω λιώσει βλέποντας Netflix 🤪🤪

Επίσης εχω ξενέρωσει γιατί πρώτον αδιαθετησα κ δεύτερον μετά από 3 εβδομάδες ξεκινάω αύριο δουλειά 😓😓😓

Χαχα ειμαστε ακριβως στην ιδια μοιρα😅 κ εγω την Τριτη ξεκιναω!! Και παιρνω και την αντιβιωση και σκεφτομαι οτι μαλλον θα παει χαμενος και ο Απριλης😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχα ειμαστε ακριβως στην ιδια μοιρα😅 κ εγω την Τριτη ξεκιναω!! Και παιρνω και την αντιβιωση και σκεφτομαι οτι μαλλον θα παει χαμενος και ο Απριλης😓

Ρώτησες τον γιατρό σου τελικά κορίτσι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ρώτησες τον γιατρό σου τελικά κορίτσι; 

Οχι ειπα να μην τον ενοχλησω τωρα ΣΚ αυριο η θα τον παρω η θα του στειλω μνμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι ειπα να μην τον ενοχλησω τωρα ΣΚ αυριο η θα τον παρω η θα του στειλω μνμ!!

Έχω την εντύπωση πως δεν επηρεάζουν πάντα.,, αλλά ο γιατρός ξέρει καλύτερα.,,!μπορει και να τον έχεις και τον  Μήνα δηλαδή 😉😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Έχω την εντύπωση πως δεν επηρεάζουν πάντα.,, αλλά ο γιατρός ξέρει καλύτερα.,,!μπορει και να τον έχεις και τον  Μήνα δηλαδή 😉😘

Ναι κ εγω που το εψαξα λιγο στο ιντερνετ (κλασσικα😅) οτι βρηκα ελεγε πως η αντιβιωση δεν επηρεαζει την ωορρηξια η την περιοδο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/3/2020 at 3:01 ΜΜ, ο/η St33 είπε:

Μου είπε να μην κάνω άλλη αλλά για ψυχολογικούς λόγους ίσως κάνω άλλη μία στο τέλος της εβδομάδας.

Κορίτσι τι κανείς εσυ;; Που χάθηκες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι τι κανείς εσυ;; Που χάθηκες; 

Καλημέρα! Καλά είμαι...Εσύ?! Εχω το πρώτο ραντεβού σήμερα το απόγευμα και έχω σκάσει απο το άγχος μου. Τις δύο τελευταίες μέρες δεν εχω κ κάποιο συμπτωμα κ αγχώνομαι ακόμα περισσότερο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Καλημέρα! Καλά είμαι...Εσύ?! Εχω το πρώτο ραντεβού σήμερα το απόγευμα και έχω σκάσει απο το άγχος μου. Τις δύο τελευταίες μέρες δεν εχω κ κάποιο συμπτωμα κ αγχώνομαι ακόμα περισσότερο. 

Καλά και εγώ.,, είχες ξανά κάνει χοριακη κορίτσι ;; Καλε εδώ υπάρχουν εγκυμοσύνες μέχρι το τέλος χωρίς συμπτώματα.., μην αγχώνεσαι!!! Να μας πεις τα νέα σου να μας μεταφέρεις μπεμπεδοσκονη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά και εγώ.,, είχες ξανά κάνει χοριακη κορίτσι ;; Καλε εδώ υπάρχουν εγκυμοσύνες μέχρι το τέλος χωρίς συμπτώματα.., μην αγχώνεσαι!!! Να μας πεις τα νέα σου να μας μεταφέρεις μπεμπεδοσκονη! 

Έκανα την Πέμπτη κ απο 160 ειχε πάει 650. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον κ τα όμορφα λόγια 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η St33 είπε:

Έκανα την Πέμπτη κ απο 160 ειχε πάει 650. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον κ τα όμορφα λόγια 🥰

Τίποτα βρε κορίτσι.,, μια ομάδα είμαστε!!!  Περιμένουμε τα νέα σου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η St33 είπε:

Καλημέρα! Καλά είμαι...Εσύ?! Εχω το πρώτο ραντεβού σήμερα το απόγευμα και έχω σκάσει απο το άγχος μου. Τις δύο τελευταίες μέρες δεν εχω κ κάποιο συμπτωμα κ αγχώνομαι ακόμα περισσότερο. 

Θα πάνε όοοοολα τέλεια!!!! Να σκέφτεσαι θετικά!!!!! Θα ζήσεις κάτι μαγικό! Στο υπογράφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...