Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι και βελονακι θα ηθελα να μαθω!! Πωπω κοριτσι μου σοβαρα;😕 δυσκολο τωρα αυτο να εχεις κανει τοσες ετοιμασιες και να ακυρωνονται ολα!! Θελω να ελπιζω βεβαια οτι θα τελειωσει γρηγορα!

Τουλάχιστον ελπίζω να καταφέρω τον Ιούνιο να τον κάνω. Και λογικά πόσο να έχω φουσκώσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι και βελονακι θα ηθελα να μαθω!! Πωπω κοριτσι μου σοβαρα;😕 δυσκολο τωρα αυτο να εχεις κανει τοσες ετοιμασιες και να ακυρωνονται ολα!! Θελω να ελπιζω βεβαια οτι θα τελειωσει γρηγορα!

Και εγώ ελπίζω να τελειώσει τουλάχιστον τον Ιούνιο. Πόσο να έχω φουσκώσει πια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Και εγώ ελπίζω να τελειώσει τουλάχιστον τον Ιούνιο. Πόσο να έχω φουσκώσει πια.. 

Πιστευω κ εγω να εχει τελειωσει ολο αυτο και να μπορεσετε!! Εε δεν θα εχεις φουσκωσει πολυ μια χαρα θα εισαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Εγω βελονάκι είναι πολύ ωραίο!!! Προσπαθώ να ξεχάσω και εγώ την κλεισούρα και τον άγχος στις 26 Απριλίου είχα την γάμο βάφτιση και τώρα τα ακύρωσα όλα ελπίζω να μην συνεχιστεί πολύ αυτό γιατί τώρα με την εγκυμοσύνη δεν θα μου κάνει το νυφικό το οποίο το έχω αγοράσει και το έχω σπίτι μου. 

Πωπω κορίτσι δεν ήξερα ότι είχες κανονισμένη γαμοβάπτιση! Μην ανησυχείς όμως για το νυφικό, αν έχεις φουσκώσει πολύ (που μέχρι τον Ιούνιο λογικά δεν θα έχεις πολυ)θα μπορείς να το προσαρμόσεις αν χρειαστεί! Ελπίζω τέλος Απρίλη πάντως να λήξει όλο αυτό και να επιτρέψουμε σιγά σιγά στους ρυθμούς μας!

Εμείς θέλαμε τώρα να ψάξουμε να κλείσουμε κέντρο για τον Ιούνιο του 21 αλλά πάγωσε όπως καταλαβαίνεις... Τωρα θέλουμε μεσα στον μηνα να κανουμε τον Πολιτικό (έτσι κι αλλιώς δεν θα κάναμε τίποτα απλά θα πηγαίναμε εμείς και οι 2 μάρτυρες) αλλά και αυτό δύσκολο το κόβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Πωπω κορίτσι δεν ήξερα ότι είχες κανονισμένη γαμοβάπτιση! Μην ανησυχείς όμως για το νυφικό, αν έχεις φουσκώσει πολύ (που μέχρι τον Ιούνιο λογικά δεν θα έχεις πολυ)θα μπορείς να το προσαρμόσεις αν χρειαστεί! Ελπίζω τέλος Απρίλη πάντως να λήξει όλο αυτό και να επιτρέψουμε σιγά σιγά στους ρυθμούς μας!

Εμείς θέλαμε τώρα να ψάξουμε να κλείσουμε κέντρο για τον Ιούνιο του 21 αλλά πάγωσε όπως καταλαβαίνεις... Τωρα θέλουμε μεσα στον μηνα να κανουμε τον Πολιτικό (έτσι κι αλλιώς δεν θα κάναμε τίποτα απλά θα πηγαίναμε εμείς και οι 2 μάρτυρες) αλλά και αυτό δύσκολο το κόβω!

Το ελπίζω γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη το πρώτο τρίμηνο πήρα 15 κιλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xryssa είπε:

Το ελπίζω γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη το πρώτο τρίμηνο πήρα 15 κιλά.. 

Σοβαρα;;; Μήπως είσαι πολύ αδύνατη γενικά;;; Γιατί εγώ είμαι τσουπωτή δλδ μια 10αρια κιλα παραπανω απο το "φυσιολογικο" για τα δικά μου μέτρα τα πήρα τα τελευταία 3 χρόνια, αν και η γιατρός μου είπε δεν έχω πρόβλημα....Όμως είχα ξεκινήσει διατροφή πριν μείνω έγκυος και τώρα παρ ολο που τρώω και βλακείες δεν έχω πάρει ούτε μισό κιλό, πράγμα πολύ περίεργο γιατί παίρνω για πλάκα κιλά!

Γενικά πόσα είχες πάρει στην 1 σου εγκυμοσύνη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Σοβαρα;;; Μήπως είσαι πολύ αδύνατη γενικά;;; Γιατί εγώ είμαι τσουπωτή δλδ μια 10αρια κιλα παραπανω απο το "φυσιολογικο" για τα δικά μου μέτρα τα πήρα τα τελευταία 3 χρόνια, αν και η γιατρός μου είπε δεν έχω πρόβλημα....Όμως είχα ξεκινήσει διατροφή πριν μείνω έγκυος και τώρα παρ ολο που τρώω και βλακείες δεν έχω πάρει ούτε μισό κιλό, πράγμα πολύ περίεργο γιατί παίρνω για πλάκα κιλά!

Γενικά πόσα είχες πάρει στην 1 σου εγκυμοσύνη;

Είχα πάρει 43 με 45 κιλά... Έκοψα το κάπνισμα για αυτό πήρα τόσα άλλα ναι είμαι πολύ αδύνατη είναι 48 κιλά τώρα και τότε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουάουυυυυ τι νουμερο είναι αυτο; Μέχρι 25 έχω ακούσει 45 1η φορά!!

Εντάξει δεν ξέρω το ύψος σου και αν σε ενοχλούσαν στη μέση τα τόσα πολλά κιλά εξτρα που δεν είχες πριν αλλά αδύνατη είσαι οπότε κομπλέ! Τωρα πρόσεχε μόνο μην πάρεις πολλά εφόσον είναι και ο γάμος στη μέση!!!!

Εντάξει δεν ξέρω το ύψος σου και αν σε ενοχλούσαν στη μέση τα τόσα πολλά κιλά εξτρα που δεν είχες πριν αλλά αδύνατη είσαι οπότε κομπλέ! Τωρα πρόσεχε μόνο μην πάρεις πολλά εφόσον είναι και ο γάμος στη μέση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!τι κανετε?? ελπιζω να ειστε ολες καλα...εδω σημερα βρεχει ολη μερα κ εχει μια συννεφια..με επιασε μελαγχολια ...αρχιζει κ μου τη βαραει απο τη κλεισουρα μαλλον🤣...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!τι κανετε?? ελπιζω να ειστε ολες καλα...εδω σημερα βρεχει ολη μερα κ εχει μια συννεφια..με επιασε μελαγχολια ...αρχιζει κ μου τη βαραει απο τη κλεισουρα μαλλον🤣...

Και που είσαι ακόμα..... Κι εγώ ήλπιζα έστω στις 20 του μήνα να αρθούν τα μέτρα της κυκλοφορίας αλλά αυτα πήγαν μέχρι 27 δηλαδή πως θα την παλέψουμε δεν ξέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ουάουυυυυ τι νουμερο είναι αυτο; Μέχρι 25 έχω ακούσει 45 1η φορά! Εγώ τώρα είμαι 1,68 κ 80κ. Βέβαια μετά απο διάφορες μετρησεις που κάναμε βρήκαμε ότι ο σκελετός μου με τα όργανα μου χωρίς καθόλου κόκαλα είναι 58 κιλα (δλδ 10 παραπάνω απο ότι είσαι εσύ ολόκληη χαχαχαχχα) Δε μου φαίνεται βεβαια γιατί είμαι αυτό που λένε "βαρυκόκαλη" Τα κανονικά μου είναι 70-75 πιο κατω δεν πάω!

Εντάξει δεν ξέρω το ύψος σου και αν σε ενοχλούσαν στη μέση τα τόσα πολλά κιλά εξτρα που δεν είχες πριν αλλά αδύνατη είσαι οπότε κομπλέ! Τωρα πρόσεχε μόνο μην πάρεις πολλά εφόσον είναι και ο γάμος στη μέση!!!!

1.69 είμαι. Αλλά πάντα ήμουν πολύ αδύνατη δεν έπαιρνα με τίποτα κιλά. Ναι τώρα θέλει προσοχή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

1.69 είμαι. Αλλά πάντα ήμουν πολύ αδύνατη δεν έπαιρνα με τίποτα κιλά. Ναι τώρα θέλει προσοχή!!! 

Ε μια χαρα μωρέ τότε αμα δε ζορίζεσαι και δεν υπάρχει θέμα!Όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Και που είσαι ακόμα..... Κι εγώ ήλπιζα έστω στις 20 του μήνα να αρθούν τα μέτρα της κυκλοφορίας αλλά αυτα πήγαν μέχρι 27 δηλαδή πως θα την παλέψουμε δεν ξέρω!

εγω φοβαμαι οτι θα πάει για μαιο να ξαναβγουμε απο το σπιτι κανονικα η να παμε δουλεια...το καλο ειναι οτι βρηκα ευκαιρια να κανω πραγματα στο σπιτι που τα ανεβαλα οταν δουλευα...αλλα κ ολο μεσα καποια στιγμη δεν τη παλευεις...ασε που αλλαξαν τα ωραρια μου οσο αφορα τον υπνο κ να δω πως θα επανελθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ε μια χαρα μωρέ τότε αμα δε ζορίζεσαι και δεν υπάρχει θέμα!Όλα καλά!!

Το πολύ πολύ παίρνω 3να απλό φόρεμα λευκό και το βάζω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

εγω φοβαμαι οτι θα πάει για μαιο να ξαναβγουμε απο το σπιτι κανονικα η να παμε δουλεια...το καλο ειναι οτι βρηκα ευκαιρια να κανω πραγματα στο σπιτι που τα ανεβαλα οταν δουλευα...αλλα κ ολο μεσα καποια στιγμη δεν τη παλευεις...ασε που αλλαξαν τα ωραρια μου οσο αφορα τον υπνο κ να δω πως θα επανελθω..

Ναι έχεις δικιο γενικά είμαι πολύ του σπιτιού αλλά οταν ξερεις οτι δεν μπορεις να κυκλοφορήσεις ελευθερα σου τη δίνει απο ένα σημείο και μετά.... Αλλά τι να κάνουμε κορίτσια θα την παλέψουμε όπως μπορούμε!!!!!! Ρε παιδια κι εμεις τα ίδιαααααα όλοι αυτό έχουμε πάθει;;; Κοιμάμαι 2 τα μεσάνυχτα και ξυπνάω 11-12 ενώ ξυπνούσα 9!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Το πολύ πολύ παίρνω 3να απλό φόρεμα λευκό και το βάζω! 

Ναι αλλά μπορείς να το μεταποιήσεις ανάλογα και τον τύπο βεβαια του νυφικού σου!!! Όλα καλά εύχομαι ν απάνε και καλα στεφανα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι έχεις δικιο γενικά είμαι πολύ του σπιτιού αλλά οταν ξερεις οτι δεν μπορεις να κυκλοφορήσεις ελευθερα σου τη δίνει απο ένα σημείο και μετά.... Αλλά τι να κάνουμε κορίτσια θα την παλέψουμε όπως μπορούμε!!!!!! Ρε παιδια κι εμεις τα ίδιαααααα όλοι αυτό έχουμε πάθει;;; Κοιμάμαι 2 τα μεσάνυχτα και ξυπνάω 11-12 ενώ ξυπνούσα 9!

Πφφφ κ εμεις τα ιδιαα!! Και την Τριτη γυριζω στη δουλεια κ δεν ξερω πως θα προσαρμοστω παλι που πρεπει να ξυπναω 6.00!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι αλλά μπορείς να το μεταποιήσεις ανάλογα και τον τύπο βεβαια του νυφικού σου!!! Όλα καλά εύχομαι ν απάνε και καλα στεφανα!!!!!!!

;όλα σκέφτομαι πως αν έχω φουσκώσει θα είμαι σαν μπομπονιέρα. Είναι αυτό εδώ. 

Screenshot_20200404-223101.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πφφφ κ εμεις τα ιδιαα!! Και την Τριτη γυριζω στη δουλεια κ δεν ξερω πως θα προσαρμοστω παλι που πρεπει να ξυπναω 6.00!!

Να σου πω αλήθεια;;; Μακάρι να μπορούσα να πάω κι εγώ δουλειά τώρα! Αλλά δυστυχως δουλεύω σε φροντιστήριο και ειμαστε κλειστα... Όταν φτιάξουν τα πράγματα θα κάνουμε όλο τον Ιούνιο μη σου πω και Ιούλιο σίγουρα μάθημα..... Αλλα εντάξει μακάρι να βγούμε απο την καραντινα και όλα τα άλλα θα τα βρούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xryssa είπε:

;όλα σκέφτομαι πως αν έχω φουσκώσει θα είμαι σαν μπομπονιέρα. Είναι αυτό εδώ. 

Screenshot_20200404-223101.jpg

ρεεεε όχι θα είναι υπέροχοοοοοο!!!!!!!!! Μπορείς αν έχεις φουσκώσει όντως να πάς σε μοδίστρα κι εκείνη θα σου πει. Αν και εγώ θεωρώ ότι θα είναι τέλειο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

ρεεεε όχι θα είναι υπέροχοοοοοο!!!!!!!!! Μπορείς αν έχεις φουσκώσει όντως να πάς σε μοδίστρα κι εκείνη θα σου πει. Αν και εγώ θεωρώ ότι θα είναι τέλειο!!!!!

Μακάρι γιατί το αγάπησα κια τράβηξα πολλά για ν ατό αποκτήσω το βρήκα ένα στο νούμερο μου στο Los Angeles κια ήρθε Και μου είναι ακριβώς πάνω μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xryssa είπε:

Μακάρι γιατί το αγάπησα κια τράβηξα πολλά για ν ατό αποκτήσω το βρήκα ένα στο νούμερο μου στο Los Angeles κια ήρθε Και μου είναι ακριβώς πάνω μου. 

Όλα καλά θα πάνε θα δείς!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Να σου πω αλήθεια;;; Μακάρι να μπορούσα να πάω κι εγώ δουλειά τώρα! Αλλά δυστυχως δουλεύω σε φροντιστήριο και ειμαστε κλειστα... Όταν φτιάξουν τα πράγματα θα κάνουμε όλο τον Ιούνιο μη σου πω και Ιούλιο σίγουρα μάθημα..... Αλλα εντάξει μακάρι να βγούμε απο την καραντινα και όλα τα άλλα θα τα βρούμε

Ναι και εμενα μου εχει λειψει οσο κ αν δεν πιστευα οτι θα το πω😅 αλλα ενταξει εσυ εισαι και εγκυουλα καλυτερα που δεν πατε!! Θα περασει κ αυτο, και ευχομαι το καλοκαιρι να ειναι ωραιο και ησυχο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι και εμενα μου εχει λειψει οσο κ αν δεν πιστευα οτι θα το πω😅 αλλα ενταξει εσυ εισαι και εγκυουλα καλυτερα που δεν πατε!! Θα περασει κ αυτο, και ευχομαι το καλοκαιρι να ειναι ωραιο και ησυχο!!

Ναι απο τη μια με "βόλεψε" ! Μακάρι βρε κορίτσι μου να πάνε όλα καλά για όλους μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι απο τη μια με "βόλεψε" ! Μακάρι βρε κορίτσι μου να πάνε όλα καλά για όλους μας!!!!

Ναι κ εγω το ευχομαι🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...