Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ το έκανα εικόνα, Πω βρε κορίτσι τι έπαθες! Τα έβγαλες τουλάχιστον??? Γιατι εμένα που είχα ρίξει μανό στο χαλί δεν βγήκε ποτέ! ακομα εκεί είναι χαχαχαχα

Όχι δεν θα σου έρθει!!! Θετική σκέψη!!!!

Καλησπέρα Δήμητρα και χίλια συγνώμη που πετάγομαι. Και εγώ δε διαβάζω συχνά αλλά θέματα γιατί συνήθως δεν προλαβαίνω αλλά σήμερα έτυχε κ διάβασα τις τελευταίες σελίδες από το θέμα σας. Θυμάμαι ότι στο θέμα του Δεκεμβρίου είχες ζητήσει από την Αννια που είχε τότε το πινακάκι να σε βγάλει γιατί νομίζω σε αγχωνε η ήθελες να κάνεις διαλλειμα από τη προσπάθεια....η κοπέλα σε έβγαλε αφού εσύ ζήτησες να σε αφαιρέσει. Το λόγο δεν τον θυμάμαι ακριβώς. 

Δεν υπήρχε καμία σκοπιμότητα η να σου κάνανε μούτρα πχ επειδή έκανες άλλο πινακάκι η οτιδήποτε άλλο... Και εγώ αισθάνθηκα αυτό το μήνα ότι δεν ήθελα να βλέπω την ημερομηνία που περιμένω γραμμένη αλλά δεν μου κράτησε κανένας μούτρα προς θεού. 

Φιλικά πάντα τα γράφω κ ελπίζω να μη παρεξηγηθώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

στο παπλωμα εχει μεινει ελαχιστος λεκες βεβαια ετριβα σαν δαιμονισμενη...η παπλωματοθηκη ομως εμεινε αρκετος λεκες κ στεναχωρηθηκα γιατι μας της ειχαν κανει δωρο για το γαμο μας...αλλα ευτυχως επειδη ηταν πολυ μεγαλυτερη απο το παπλωμα καπως τη μαζεψα απο μεσα να μη φαινεται...ο αντρας μου βεβαια ειχε τη καλυτερη ιδεα...να τα στρωνω απο την αλλη μερια...ασε που άδειασε κ το μανο κ ηταν καινουριο κ αυτο...

Πωωωω  μπορείς να ο πας στη μοδίστρα να σου κόψει το κομμάτι που περισσεύει αν ειναι πολύ πολύ μεγαλύτερη!!! Εντάξει γούρι γουρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μηπως το οτι κανεις ολα αυτα σε αγχωνει ομως😕 εγω που δεν κοιταω ουτε θερμοκρασιες ουτε τπτ και παλι αγχωνομαι νομιζω αν εκανα κ αυτα θα ειχα σκασει😅

Με πιάνει η εξής παράνοια .,, ότι δεν γίνεται έστω και λίγο εκεί που μπορώ να κάνω το καλύτερο ,,, και κοιτάω την θερμοκρασία γι αυτό το λόγο,,, τα υγρά γιατί φοβάμαι μήπως έχω περάσει σε άλλη φάση όπως σας είχα πει (παράνοια) 🤣🤣🤣🤣δεν αντέχω ψυχολογικά να το αφήσω τελείως.,, ίσως με τον καιρό.,, πάντως είπα πως μέχρι 6 μήνες θα το αφήσω στην τύχη τ.,, μετά θα ψαχτώ πιο πολύ.,, δεν θέλω να περνάει έτσι ο χρόνος.,, τπυλαχιστον να ξέρω τι μου γίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα Δήμητρα και χίλια συγνώμη που πετάγομαι. Και εγώ δε διαβάζω συχνά αλλά θέματα γιατί συνήθως δεν προλαβαίνω αλλά σήμερα έτυχε κ διάβασα τις τελευταίες σελίδες από το θέμα σας. Θυμάμαι ότι στο θέμα του Δεκεμβρίου είχες ζητήσει από την Αννια που είχε τότε το πινακάκι να σε βγάλει γιατί νομίζω σε αγχωνε η ήθελες να κάνεις διαλλειμα από τη προσπάθεια....η κοπέλα σε έβγαλε αφού εσύ ζήτησες να σε αφαιρέσει. Το λόγο δεν τον θυμάμαι ακριβώς. 

Δεν υπήρχε καμία σκοπιμότητα η να σου κάνανε μούτρα πχ επειδή έκανες άλλο πινακάκι η οτιδήποτε άλλο... Και εγώ αισθάνθηκα αυτό το μήνα ότι δεν ήθελα να βλέπω την ημερομηνία που περιμένω γραμμένη αλλά δεν μου κράτησε κανένας μούτρα προς θεού. 

Φιλικά πάντα τα γράφω κ ελπίζω να μη παρεξηγηθώ... 

Το είχα ζητήσει αρχές Δεκέμβρη αν θυμάμαι καλά γιατί με άγχωνε αυτό αλλα μετα που εμεινα το ειπα στο θέμα και με είχε βάλει το κορίτσι! Τώρα παρατήρησα ότι δεν είμαι! Αλλα ειλικρινά δεν έχω κανενα προβλημα απλά τωρα το είδα και το σχολίασα! Δεν έγινε κάτι! Οπως είπα καλή καρδιά! Ούτε και σκέφτομαι αρνητικά για ανθρώπους ούτε και κάνω υποθέσεις, δεν μου αρέσει αυτό!

Όλα καλα κορίτσι 😄, άλλο είναι το point του φόρουμ!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια να το το ψωμάκι.,,, υπάρχει και τρίτο αλλά το έφαγε ο άντρας μου.,, 

9C8567A8-EBEB-41F0-B520-5E8DA5743126.jpeg

Πω πω είναι τέλεια!! Μπράβο σου! Λαχταριστα φαίνονται!!!🤤Θα την κάνω σίγουρα τη συνταγή και θα σου πω εντυπώσεις. Τι αλεύρι έβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Το είχα ζητήσει αρχές Δεκέμβρη αν θυμάμαι καλά γιατί με άγχωνε αυτό αλλα μετα που εμεινα το ειπα στο θέμα και με είχε βάλει το κορίτσι! Σήμερα παρατήρησα ότι δεν είμαι! Αλλα ειλικρινά δεν έχω κανενα προβλημα απλά σήμερα το είδα και το σχολίασα! Δεν έγινε κάτι! Οπως είπα καλή καρδιά! Ούτε και σκέφτομαι αρνητικά για ανθρώπους ούτε και κάνω υποθέσεις, δεν μου αρέσει αυτό!

Όλα καλα κορίτσι 😄, άλλο είναι το point του φόρουμ!!!! ❤️

Φυσικά και είναι άλλο το ποιντ!!! Μπορεί να έγινε κάποιο λάθος στο πληκτρολόγιο άνθρωποι ήμαστε δεν πιστεύω να μην ήθελε κάποιος να μην είσαι στο πινακάκι εδώ είναι κορίτσια που έχουν να μπουν μήνες και δεν τις έχει σβήσει κάνεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Φυσικά και είναι άλλο το ποιντ!!! Μπορεί να έγινε κάποιο λάθος στο πληκτρολόγιο άνθρωποι ήμαστε δεν πιστεύω να μην ήθελε κάποιος να είσαι στο πινακάκι εδώ είναι κορίτσια που έχουν να μπουν μήνες και δεν τις έχει σβήσει κάνεις!!! 

Πολλά μπορεί να συνέβησαν καθώς είναι και πολλά τα άτομα στο άλλο πινακάκι! Εννοείται, δεν είπα ποτε κάτι αρνητικό για κάποιον και ειδικά για κάποιον άγνωστο σε εμένα άνθρωπο! Όπως σου είπα δεν μου αρέσει να κάνω υποθέσεις!

Εύχομαι να γεμίζουν τα πινακάκια με θετικά τεστ :D🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια να το το ψωμάκι.,,, υπάρχει και τρίτο αλλά το έφαγε ο άντρας μου.,, 

9C8567A8-EBEB-41F0-B520-5E8DA5743126.jpeg

Πωπω μπράβο φαίνονται υπέροχα!!!!!!!!!! Δυστυχως δεν έχω άλλες καρδούλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Πω πω είναι τέλεια!! Μπράβο σου! Λαχταριστα φαίνονται!!!🤤Θα την κάνω σίγουρα τη συνταγή και θα σου πω εντυπώσεις. Τι αλεύρι έβαλες;

Κίτρινο έβαλα. Το έχω δοκιμάσει και με αλεύρι γ.ο.χ ωραία αλλά με κίτρινο μας αρέσει πιο πολύ,,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Με πιάνει η εξής παράνοια .,, ότι δεν γίνεται έστω και λίγο εκεί που μπορώ να κάνω το καλύτερο ,,, και κοιτάω την θερμοκρασία γι αυτό το λόγο,,, τα υγρά γιατί φοβάμαι μήπως έχω περάσει σε άλλη φάση όπως σας είχα πει (παράνοια) 🤣🤣🤣🤣δεν αντέχω ψυχολογικά να το αφήσω τελείως.,, ίσως με τον καιρό.,, πάντως είπα πως μέχρι 6 μήνες θα το αφήσω στην τύχη τ.,, μετά θα ψαχτώ πιο πολύ.,, δεν θέλω να περνάει έτσι ο χρόνος.,, τπυλαχιστον να ξέρω τι μου γίνεται. 

Οχι δεν σου λεω να το αφησεις τελειως απλως αν καθε μερα ασχολεισαι με κατι που αφορα αυτο ισως σε αγχωνει πιο πολυ απ οτι πρεπει αυτο εννοω!! Δλδ αν πρεπει καθε μερα να παιρνεις την θερμοκρασια σου η να κοιτας σε τι φαση ειναι τα υγρα η η οτι αλλο!! Παντως αν θυμαμαι καλα ειστε σε πολυ αρχικο σταδιο οποτε μην αγχωνεσαι απο τωρα δεν εχεις λογο στην ουσια!! Στον πρωτο μηνα ειναι λιγες οι τυχερες που το καταφερνουν🙂  ολα θα πανε καλα το πιστευω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Πωπω μπράβο φαίνονται υπέροχα!!!!!!!!!! Δυστυχως δεν έχω άλλες καρδούλες!!!!!

Κορίτσια είναι σαν ζεστο ψωμί φουρνου.,, κορίτσι έκανα τα κουλουράκια σου και είναι πολύ νόστιμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια είναι σαν ζεστο ψωμί φουρνου.,, κορίτσι έκανα τα κουλουράκια σου και είναι πολύ νόστιμα!!! 

Και είδα έβαλες καλαμποκάλευρο;;; Τρελαίνομαι για καλαμποκάλευρο!!!!! Απλά είναι αλλά νόστιμα!!! Πωπω μπράβο! Χρυσοχέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια να το το ψωμάκι.,,, υπάρχει και τρίτο αλλά το έφαγε ο άντρας μου.,, 

9C8567A8-EBEB-41F0-B520-5E8DA5743126.jpeg

Βρε κοριτσι αν σου ειναι ευκολο μου λες τη συνταγη;;😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι δεν σου λεω να το αφησεις τελειως απλως αν καθε μερα ασχολεισαι με κατι που αφορα αυτο ισως σε αγχωνει πιο πολυ απ οτι πρεπει αυτο εννοω!! Δλδ αν πρεπει καθε μερα να παιρνεις την θερμοκρασια σου η να κοιτας σε τι φαση ειναι τα υγρα η η οτι αλλο!! Παντως αν θυμαμαι καλα ειστε σε πολυ αρχικο σταδιο οποτε μην αγχωνεσαι απο τωρα δεν εχεις λογο στην ουσια!! Στον πρωτο μηνα ειναι λιγες οι τυχερες που το καταφερνουν🙂  ολα θα πανε καλα το πιστευω!!

Έτσι είναι.,, πολύ θα ήθελα να είμαι από τις τυχερές... αλλά δεν ήμουν.,, αυτός είναι ο δεύτερος μήνας για εμένα.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Και είδα έβαλες καλαμποκάλευρο;;; Τρελαίνομαι γαι καλαμποκάλευρο!!!!! Απλά είναι αλλά νοστιμα!!! Πωπω μπράβο! Χρυσοχέρα!!!!

Ευχαροστω ρε κορίτσι ! Μ αρέσει γενικά η μαγειρική αλλά τώρα με την καραντίνα το κάνω επίτηδες να μην ασχολούμαι με αλλά θέματα... καταλάβαινεις τι εννοώ 🤣🤣🤣με κίτρινο είναι.,, με καλαμποκάλευρο μας φάνηκε πολύ γλυκο.,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι είναι.,, πολύ θα ήθελα να είμαι από τις τυχερές... αλλά δεν ήμουν.,, αυτός είναι ο δεύτερος μήνας για εμένα.,, 

Κ εγω πολυ θα το ηθελα και ολες νομιζω😕 αλλα τι να κανουμε δεν πειραζει!! Ισως ολα εχουν τον λογο τους🙂 ειναι νωρις παντως και ευχομαι να μας πεις πολυ γρηγορα τα ευχαριστα💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ευχαροστω ρε κορίτσι ! Μ αρέσει γενικά η μαγειρική αλλά τώρα με την καραντίνα το κάνω επίτηδες να μην ασχολούμαι με αλλά θέματα... καταλάβαινεις τι εννοώ 🤣🤣🤣με κίτρινο είναι.,, με καλαμποκάλευρο μας φάνηκε πολύ γλυκο.,,, 

Ααα καταλαβα! Ωραία τότε θα δοκιμάσω μισό μισό να δω!!!! Μπράβο που ασχολείσαι κι εμένα μ αρέσουν τα διάφορα που έχουν δημιουργικότητα! Το φαγητό λίγο το βαριέμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ααα καταλαβα! Ωραία τότε θα δοκιμάσω μισό μισό να δω!!!! Μπράβο που ασχολείσαι κι εμένα μ αρέσουν τα διάφορα που έχουν δημιουργικότητα! Το φαγητό λίγο το βαριέμαι!

Άσε που ανεβαίνεις και στα μάτια του άντρα σου!!! Μου λέει συνέχεια πως τα καταφέρνεις όλα!!! Ενώ με την δουλειά δυσκολευόμουν η αλήθεια είναι.,, και τώρα μου λέει έλα να κάτσεις λίγο να ξεκουραστείς .,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω πολυ θα το ηθελα και ολες νομιζω😕 αλλα τι να κανουμε δεν πειραζει!! Ισως ολα εχουν τον λογο τους🙂 ειναι νωρις παντως και ευχομαι να μας πεις πολυ γρηγορα τα ευχαριστα💕💕

Ευχαριστώ κορίτσι!!! Και για εσένα το ίδιο εύχομαι.,, 💖💖💖🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Εγώ παίρνω γιατί έχω έλλειψη.Παιρνω αμπούλες. 1 κάθε εβδομάδα.

Τώρα μ εμφανίστηκε.,, είμαι από κινητό ., ποιες παίρνεις κορίτσι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Άσε που ανεβαίνεις και στα μάτια του άντρα σου!!! Μου λέει συνέχεια πως τα καταφέρνεις όλα!!! Ενώ με την δουλειά δυσκολευόμουν η αλήθεια είναι.,, και τώρα μου λέει έλα να κάτσεις λίγο να ξεκουραστείς .,, 

Εμείς, θέλοντας και μη η μάνα μας είναι μικρασιάτισα μαγείρισσα, καταλαβαίνεις, και μας πίεζε να μας κάνει νοικοκυρές χαχαχαχαχα οπότε αναγκαστήκαμε όλες μας και μάθαμε αλλά στην πορεία όταν ασχολείσαι μόνη σου βρίσκεις το στυλ σου, τα πατήματα σου και βελτιώνεσαι συνεχώς!!!

Μπράβο που είσαι νοικοκυρά και τα καταφέρνεις! Και σε εκτιμάει και ο άντρας σου ! Είστε τυχεροί που έχετε ο ένας τον άλλο!!!! 🥰 Όταν δουλεύεις είναι πιο δύσκολα όντως τα πράγματα αλλά εντάξει, προσαρμόζεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Εμείς, θέλοντας και μη η μάνα μας είναι μικρασιάτισα μαγείρισσα, καταλαβαίνεις, και μας πίεζε να μας κάνει νοικοκυρές χαχαχαχαχα οπότε αναγκαστήκαμε όλες μας και μάθαμε αλλά στην πορεία όταν ασχολείσαι μόνη σου βρίσκεις το στυλ σου, τα πατήματα σου και βελτιώνεσαι συνεχώς!!!

Μπράβο που είσαι νοικοκυρά και τα καταφέρνεις! Και σε εκτιμάει και ο άντρας σου ! Είστε τυχεροί που έχετε ο ένας τον άλλο!!!! 🥰 Όταν δουλεύεις είναι πιο δύσκολα όντως τα πράγματα αλλά εντάξει, προσαρμόζεσαι!!!!

Καλά δεν είμαι και οι η πρώτη!!! Προσπαθώ.,,, είμαι η μικρότερη στην οικογένεια και τα είχα πάντα όλα έτοιμα... όποτε ξέρεις μου φαινόταν βουνό ...ειδικά όταν άρχισα να με να με τον άντρα μου (τότε απλά σχέση) που ήταν φουλ κακομαθημένος...  αλλά τα τελευταία χρόνια καλύτερα! Νιώθω πολύ τυχερή που κατάφερα να βρω τον άνθρωπο μου .,, είναι δίπλα μου και είμαι δίπλα του! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...