Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Εγώ να σου πω την αλήθεια ποτέ δεν το έβγαλα από το μυαλό μου μέχρι να μείνω. Απλά είχα αποδεχτεί την κατάσταση ότι μπορεί να μην έρθει γρηγορα. Γενικά είμαι πολύ αγχώδης άτομο σε όλα.. Μετά από μια διαταραχή λοιπόν του κύκλου μου που είχα μετά το πρώτο μήνα προσπάθειας ( μια κύστη απλα που ήθελε το χρόνο της να απορροφηθεί) ήρθε το θετικό τεστ...Και όπως μου είπε η γιατρός μετά από μια διαταραχή του κύκλου οι περισσότερες μένουν έγγυος!

Θύμισε μου εσύ πόσο καιρό προσπαθούσες?

Κ εγώ είμαι πολύ αγχώδεις άσε!!

Κακό πράγμα το άγχος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Άρα ξέρω τα αποτελέσματα από τώρα γι αυτόν τον μήνα 😂😂😂

χαχαχχχαχαχααχαχαχα ελα βρε μην λες τετοια!!!!!!!!

Κι εγώ έπαιρνα στην αρχή αλλά τωρα μου έχει δώσει και ασβέστιο που έχει μέσα και d οπότε τις σταμάτησα τις άλλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Κακό πράγμα το μυαλό βρε παιδί μου!!

Μπλοκάρει τα πάντα..

Απίστευτο αυτό με την μαμά σου...που θα πίστευα ότι ένα κορίτσι 19 χρονών μόνο με την μυρωδιά που λένε πιάνει...!!

Αλλά το μυαλό της έφερνε τα αντίθετα αποτελέσματα!!

Άρα Ιωάννα μου απ' ότι καταλαβαίνεις πρέπει να το ρίξουμε στην τρέλα αλλιώς μωρό γιοκ!!!!!

Δεν λες πάλι καλά που μπαίνουμε εδώ κ μιλάμε κ εκτός ότι ξεχνιόμαστε παίρνουμε και δύναμη!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου θα το ρίξω στην τρέλα ❣️❣️❣️🤣🤣

Που θα πάει θα έρθει ....!!!!

Πραγματικά πρέπει να το ρίξουμε στην τρελα!!! Σαν να μην μας νοιάζει.,, πες μου πως γίνεται.,·· αλλά πρέπει ρε παιδί μ να το βγάλουμε .,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

χαχαχχχαχαχααχαχαχα ελα βρε μην λες τετοια!!!!!!!!

Κι εγώ έπαιρνα στην αρχή αλλά τωρα μου έχει δώσει και ασβέστιο που έχει μέσα και d οπότε τις σταμάτησα τις άλλες!

Θυμάσαι ποια έπαιρνες; Μου έδωσαν στο φαρμακείο λάθος βιταμίνη και τώρα αυτή γράφει ότι σε περίπτωση εγκυμοσυνης θηλασμού η προσπάθειας να επικοινωνήσετε με τον γιατρό .., αλλά δεν τον βρισκω.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mari84 είπε:

Θύμισε μου εσύ πόσο καιρό προσπαθούσες?

Κ εγώ είμαι πολύ αγχώδεις άσε!!

Κακό πράγμα το άγχος..

Από τον Οκτώβριο ξεκινήσαμε. Το Νοέμβρη μου ήρθε περίοδος και μετά είχα καθυστέρηση 15 μέρες. Είχα πάει στη γιατρό και τελικά δεν είχα κάνει ωορρηξία σε αυτό το κύκλο. Στην ουσία δεν έσπασε το ωοθυλάκιο για να γίνει ωορρηξία και έγινε μια μικρή κύστη(πρώτη φορά το έπαθα αυτό). Αυτή η κύστη όμως για να φύγει τελείως ηθελε το χρόνο της. Όπως μου είπε η γιατρός λοιπόν αυτή η κύστη πιθανότατα δεν βοηθούσε στη σύλληψη . Οπότε με το που τσεκαραμε ότι είχε φύγει με υπέρηχο όντως τον άλλο μήνα έμεινα έγκυος.. Φαντάσου δεν το πίστευα ότι είναι όταν είχα καθυστερήσει γιατί φοβόμουν μην είναι κύστη πάλι γιατί είχα κάτι πονακια...Αλλά τελικά... 

Θέλω να πω ότι καμία φορά μπορεί να μην φταει κάτι σημαντικό και δεν μένουμε έγκυος εύκολα. Είναι και λίγο τύχη...Αν προσπαθεί πάνω από χρόνο βέβαια κάποια σίγουρα πρέπει να αρχίζει να το ψαχνει γιατί καμιά φορά μπορεί να είναι και κάτι πολύ απλό που διορθώνεται εύκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Θυμάσαι ποια έπαιρνες; Μου έδωσαν στο φαρμακείο λάθος βιταμίνη και τώρα αυτή γράφει ότι σε περίπτωση εγκυμοσυνης θηλασμού η προσπάθειας να επικοινωνήσετε με τον γιατρό .., αλλά δεν τον βρισκω.,, 

Κι εμένα το έγραφε αλλά μου είχε πει η γιατρός ότι ειναι μια χαρα! Αυτη ήταν https://www.wecare.gr/βιταμινεσ-συμπληρωματα/βιταμινεσ/βιταμινη-d/genecom-terra-d3-tabs-plus-2000iu-60tabs.htm

Εσύ ποια πήρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mari84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!

Έκανα τέστ κ φυσικά βγήκε αρνητικό!!!

Άσε που νιώθω ότι μέχρι αύριο θα έχω αδιαθετησει 🤯🤯🤯🤯🤯

 

Καλημερα κοριτσι μου!!! Σε νιωθω κ εγω το ιδιο επαθα προχθες!! Θα ερθει το ατιμουτσικο που θα παει😊 πρεπει να χαλαρωσουμε γαμωτο γτ η πολλη σκεψη κανει κακο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πραγματικά πρέπει να το ρίξουμε στην τρελα!!! Σαν να μην μας νοιάζει.,, πες μου πως γίνεται.,·· αλλά πρέπει ρε παιδί μ να το βγάλουμε .,, 

Δεν έχω ιδέα πως γίνεται 😂😂😂😂😂😂😄😄😄😄😄😄😄

Αλλά θα τον βρω τόν τρόπο!!!!!!!!

Εγώ παιδί μου ήμουν από τίς γυναίκες που δεν είχε ιδέα τι κύκλο έχει...ποτέ αδιαθετησε τελευταία φορά... Δεν ήξερα τίποτα για τα γυναικολογικά μου!!

Όλα αυτά βέβαια πρίν ξεκινήσουμε τις ελεύθερες επαφές...

Γιατί από τότε που ξεκινήσαμε έχω μελετήσει τα πάντα..

Κυκλο,ωορρηξίες θερμοκρασία σώματος, υγρά κλπ!!!!

Αν ΔΕΝ σταματήσουμε να σκεφτόμαστε δεν θα γίνει κάτι..

Σκέψη ΤΈΛΟΣ!!!

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!τι κανετε? εγω βρηκα πως να γεμισω το χρονο στη καραντινα...μου χυθηκε ολο το μπορντω μανο στη παπλωματοθηκη κ στο παπλωμα κ στη φορμα μου μεχρι κ στα ποδια!!!ηθελα να βαψω νυχια να το παιξω θεογκομενα μεσα στο σπίτι🤣🤣🤣εφαγα ενα 2 ωρο να τριβω τα μανο απο τα ρουχα κ να τα πλενω...κατα αλλα ποναει το στηθος μου κ η μεση μου...να αδιαθετησω νωριτερα???ειναι πολυ νωρις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια!!τι κανετε? εγω βρηκα πως να γεμισω το χρονο στη καραντινα...μου χυθηκε ολο το μπορντω μανο στη παπλωματοθηκη κ στο παπλωμα κ στη φορμα μου μεχρι κ στα ποδια!!!ηθελα να βαψω νυχια να το παιξω θεογκομενα μεσα στο σπίτι🤣🤣🤣εφαγα ενα 2 ωρο να τριβω τα μανο απο τα ρουχα κ να τα πλενω...κατα αλλα ποναει το στηθος μου κ η μεση μου...να αδιαθετησω νωριτερα???ειναι πολυ νωρις

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ το έκανα εικόνα, Πω βρε κορίτσι τι έπαθες! Τα έβγαλες τουλάχιστον??? Γιατι εμένα που είχα ρίξει μανό στο χαλί δεν βγήκε ποτέ! ακομα εκεί είναι χαχαχαχα

Όχι δεν θα σου έρθει!!! Θετική σκέψη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κι εμένα το έγραφε αλλά μου είχε πει η γιατρός ότι ειναι μια χαρα! Αυτη ήταν https://www.wecare.gr/βιταμινεσ-συμπληρωματα/βιταμινεσ/βιταμινη-d/genecom-terra-d3-tabs-plus-2000iu-60tabs.htm

Εσύ ποια πήρες;

Deltius

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ το έκανα εικόνα, Πω βρε κορίτσι τι έπαθες! Τα έβγαλες τουλάχιστον??? Γιατι εμένα που είχα ρίξει μανό στο χαλί δεν βγήκε ποτέ! ακομα εκεί είναι χαχαχαχα

Όχι δεν θα σου έρθει!!! Θετική σκέψη!!!!

στο παπλωμα εχει μεινει ελαχιστος λεκες βεβαια ετριβα σαν δαιμονισμενη...η παπλωματοθηκη ομως εμεινε αρκετος λεκες κ στεναχωρηθηκα γιατι μας της ειχαν κανει δωρο για το γαμο μας...αλλα ευτυχως επειδη ηταν πολυ μεγαλυτερη απο το παπλωμα καπως τη μαζεψα απο μεσα να μη φαινεται...ο αντρας μου βεβαια ειχε τη καλυτερη ιδεα...να τα στρωνω απο την αλλη μερια...ασε που άδειασε κ το μανο κ ηταν καινουριο κ αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια!!τι κανετε? εγω βρηκα πως να γεμισω το χρονο στη καραντινα...μου χυθηκε ολο το μπορντω μανο στη παπλωματοθηκη κ στο παπλωμα κ στη φορμα μου μεχρι κ στα ποδια!!!ηθελα να βαψω νυχια να το παιξω θεογκομενα μεσα στο σπίτι🤣🤣🤣εφαγα ενα 2 ωρο να τριβω τα μανο απο τα ρουχα κ να τα πλενω...κατα αλλα ποναει το στηθος μου κ η μεση μου...να αδιαθετησω νωριτερα???ειναι πολυ νωρις

Χαχαχα!! Κορίτσι μου βρήκες τρόπο να ασχοληθείς!! Τελικά βγήκε το μανό; 

Τα συμπτώματα που λες δεν τα έχεις άλλες φορές; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Δεν έχω ιδέα πως γίνεται 😂😂😂😂😂😂😄😄😄😄😄😄😄

Αλλά θα τον βρω τόν τρόπο!!!!!!!!

Εγώ παιδί μου ήμουν από τίς γυναίκες που δεν είχε ιδέα τι κύκλο έχει...ποτέ αδιαθετησε τελευταία φορά... Δεν ήξερα τίποτα για τα γυναικολογικά μου!!

Όλα αυτά βέβαια πρίν ξεκινήσουμε τις ελεύθερες επαφές...

Γιατί από τότε που ξεκινήσαμε έχω μελετήσει τα πάντα..

Κυκλο,ωορρηξίες θερμοκρασία σώματος, υγρά κλπ!!!!

Αν ΔΕΝ σταματήσουμε να σκεφτόμαστε δεν θα γίνει κάτι..

Σκέψη ΤΈΛΟΣ!!!

 

 

 

 

 

Έτσι και εγώ.,, καλά ήξερα ότι έχω μικρό κύκλο.,, που από το Ιανουάριο και μετά έγινε έγινε 30αρης .,, δεν ξέρω αν ευθύνονται οι επαφές .,, και θερμοκρασία μετράω και υγρά κοιτάω και τα πάντα όλα.., τι άλλο να κάνω δεν ξέρω να μην το σκέφτομαι.,, κορίτσια εγκυουλες μας πείτε μας εσείς δεν το είχατε καθόλου στο μυαλό σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι και εγώ.,, καλά ήξερα ότι έχω μικρό κύκλο.,, που από το Ιανουάριο και μετά έγινε έγινε 30αρης .,, δεν ξέρω αν ευθύνονται οι επαφές .,, και θερμοκρασία μετράω και υγρά κοιτάω και τα πάντα όλα.., τι άλλο να κάνω δεν ξέρω να μην το σκέφτομαι.,, κορίτσια εγκυουλες μας πείτε μας εσείς δεν το είχατε καθόλου στο μυαλό σας; 

Μηπως το οτι κανεις ολα αυτα σε αγχωνει ομως😕 εγω που δεν κοιταω ουτε θερμοκρασιες ουτε τπτ και παλι αγχωνομαι νομιζω αν εκανα κ αυτα θα ειχα σκασει😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μηπως το οτι κανεις ολα αυτα σε αγχωνει ομως😕 εγω που δεν κοιταω ουτε θερμοκρασιες ουτε τπτ και παλι αγχωνομαι νομιζω αν εκανα κ αυτα θα ειχα σκασει😅

Το σκέφτηκα και εγώ,,, να σου πω κάτι τα έχω όλα σε κουτάκια στο μυαλό μου.,, και τώρα που αυτό δεν εξαρτάται από εμένα καθαρά αλλά υπάρχουν και άλλοι λόγοι και τύχη και τα πάντα όλα με βγάζει έξω από τα νερά μου.,, και δεν ξέρω πραγματικά πως να το χειριστώ.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Το σκέφτηκα και εγώ,,, να σου πω κάτι τα έχω όλα σε κουτάκια στο μυαλό μου.,, και τώρα που αυτό δεν εξαρτάται από εμένα καθαρά αλλά υπάρχουν και άλλοι λόγοι και τύχη και τα πάντα όλα με βγάζει έξω από τα νερά μου.,, και δεν ξέρω πραγματικά πως να το χειριστώ.,, 

Πιστεψε με δεν ξερεις ποσι σε καταλαβαινω!! Το ιδιο ειμαι κ εγω και επισης οταν κατι δεν παει οπως το εχω σκεφτει επισης νευριαζω και εκνευριζομαι!!αλλα πιθανοτατα αυτο ειναι που μας παει τοσο πισω!! Ισως γινει μαθημα να ειμαστε πιο χαλαρες!! Δυστυχως δεν μπορουμε να τα ελεγξουμε ολα στη ζωη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια να το το ψωμάκι.,,, υπάρχει και τρίτο αλλά το έφαγε ο άντρας μου.,, 

9C8567A8-EBEB-41F0-B520-5E8DA5743126.jpeg

Τελεια!! Καλο φαγωτα🥖🥖🍞🍞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πιστεψε με δεν ξερεις ποσι σε καταλαβαινω!! Το ιδιο ειμαι κ εγω και επισης οταν κατι δεν παει οπως το εχω σκεφτει επισης νευριαζω και εκνευριζομαι!!αλλα πιθανοτατα αυτο ειναι που μας παει τοσο πισω!! Ισως γινει μαθημα να ειμαστε πιο χαλαρες!! Δυστυχως δεν μπορουμε να τα ελεγξουμε ολα στη ζωη!!

Και να φανταστείς πριν λίγα χρόνια έλεγα σε οποιον αγχώνεται και κου έλεγε  Καλά πως κάνεις έτσι,,, όλα θα γινουν δεν αλλάζει κάτι με το να αγχώνεσαι 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Και να φανταστείς πριν λίγα χρόνια έλεγα σε οποιον αγχώνεται και κου έλεγε  Καλά πως κάνεις έτσι,,, όλα θα γινουν δεν αλλάζει κάτι με το να αγχώνεσαι 😂😂😂

Χαχαχα αστα!! Παντως ετσι ειναι και που νευριαζουμε και που αγχωνομαστε και σκαμε δεν αλλαζει τπτ!!  Μονο σε μας κανουμε κακο!! Αρα ισως πρεπει απλως να σκεφτομαστε πως θα ειμαστε οταν γινει και να ειμαστε θετικες χωρις αγχος!!κ ευχομαι να το καταφερουμε😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/4/2020 at 2:39 ΜΜ, ο/η Maryq είπε:

Καλησπέρα στην παρέα είμαι καινούργια εδώ.. Να σας πω και εγώ το θέματακι μου.... Γενικά δεν έχω σταθερό κύκλο είναι ο δεύτερος μήνας που προσπαθούμε με τον άντρα μου... Έχω '' καθηστεριση" 8 μέρες έκανα ένα τεστ την προηγούμενη εβδομάδα αρνητικό (predictor) έκανα και σήμερα αλλά ήταν περίεργο.... Κάτι σαν να κουνιόταν μέσα στο τεστ.... Πρώτη φορά το βλέπω... Και φυσικά βγήκε αρνητικό... Και λέω εγώ μήπως ήταν ελαττωματικό; 

Έχεις αλλά συμπτώματα? Μήπως καλύτερα να πας να κάνεις μια β χοριακη να είσαι σίγουρη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!! Σε νιωθω κ εγω το ιδιο επαθα προχθες!! Θα ερθει το ατιμουτσικο που θα παει😊 πρεπει να χαλαρωσουμε γαμωτο γτ η πολλη σκεψη κανει κακο!!

Μου αρέσει που το λέμε η μία στην αλλά για να το ακούσουμε εμείς οι ίδιες 😂😂😂

Πιστεύω ότι φταίει κ ο χειμώνας πού ήμαστε πολλές ώρες μέσα κλεισμένες οπότε σκεφτόμαστε περισσότερο..

Τώρα που θα ανοίξει ο καιρός κ θα ήμαστε έξω δεν θα σκεφτόμαστε κ θα μείνουμε έγκυος!!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια!!τι κανετε? εγω βρηκα πως να γεμισω το χρονο στη καραντινα...μου χυθηκε ολο το μπορντω μανο στη παπλωματοθηκη κ στο παπλωμα κ στη φορμα μου μεχρι κ στα ποδια!!!ηθελα να βαψω νυχια να το παιξω θεογκομενα μεσα στο σπίτι🤣🤣🤣εφαγα ενα 2 ωρο να τριβω τα μανο απο τα ρουχα κ να τα πλενω...κατα αλλα ποναει το στηθος μου κ η μεση μου...να αδιαθετησω νωριτερα???ειναι πολυ νωρις

Πωωωω το έκανα εικόνα κ μου σηκώθηκε η τρίχα.....

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι και εγώ.,, καλά ήξερα ότι έχω μικρό κύκλο.,, που από το Ιανουάριο και μετά έγινε έγινε 30αρης .,, δεν ξέρω αν ευθύνονται οι επαφές .,, και θερμοκρασία μετράω και υγρά κοιτάω και τα πάντα όλα.., τι άλλο να κάνω δεν ξέρω να μην το σκέφτομαι.,, κορίτσια εγκυουλες μας πείτε μας εσείς δεν το είχατε καθόλου στο μυαλό σας; 

Εεεεμ κ εγώ τα έκανα όλα αυτά...

Άρα δεν ασχολούμαστε πλέον!!!!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mari84 είπε:

Μου αρέσει που το λέμε η μία στην αλλά για να το ακούσουμε εμείς οι ίδιες 😂😂😂

Πιστεύω ότι φταίει κ ο χειμώνας πού ήμαστε πολλές ώρες μέσα κλεισμένες οπότε σκεφτόμαστε περισσότερο..

Τώρα που θα ανοίξει ο καιρός κ θα ήμαστε έξω δεν θα σκεφτόμαστε κ θα μείνουμε έγκυος!!!!

Πωωωω το έκανα εικόνα κ μου σηκώθηκε η τρίχα.....

Εεεεμ κ εγώ τα έκανα όλα αυτά...

Άρα δεν ασχολούμαστε πλέον!!!!!!!❤️❤️

Ναιιι σιγουρα φταιει ο χειμωνας και τωρα με την καραντινα ενα παραπανω!! Εγω θα παω απο βδομαδα στη δουλεια και γελαω μονη μου που το λεω αλλα μου ελειψε😅 δεν παλευεται και συνεχεια μεσα ρε παιδια ποσο να κατσεις!! Παντως θα ανοιξει ο καιρος θα ανεβει και η διαθεση και ευχομαι οτι θα ειμαστε πιο καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Χαχαχα!! Κορίτσι μου βρήκες τρόπο να ασχοληθείς!! Τελικά βγήκε το μανό; 

Τα συμπτώματα που λες δεν τα έχεις άλλες φορές; 

ο λεκες στη παπλωματοθηκη παρεμεινε κ στο παπλωμα ευτυχως εφυγε αρκετο...το στηθος ειχε καιρο να με πονεσει  η μεση με πιανει αλλα 2-3 μερες πριν αδιαθετησω..τωρα με εχει πιασει 11 μερες νωρίτερα για αυτο λεω μην ερθει νωριτερα η ατιμη...1 φορα μου ειχε ερθει 6 μερες νωριτερα απο οτι περιμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
    • Καλημέρα, Είμαι και εγώ στο στάδιο της αναμονής, εχωκ εγω καποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά αλλα θεωρώ οτι ειναι όλα αποτα φάρμακα..έχοντας ηδη μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορά όπου τώρα εχω τη σχεδόν δύο ετών κορη μου εχω να πω οτι δεν υπάρχουν συμπτώματα επιτυχίας η αποτυχίας..όπως και στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ειχα κανένα.. Καλη επιτυχία να έχουμε όλες κορίτσια!! 
    • Καλημέρα illy1984 σε καταλαβαίνω απόλυτα αυτές οι ημέρες δεν περνούν καθόλου και ψάχνεις κάθε αλλαγή ή κάθε σημάδι στο σώμα σου που μπορεί να σε οδηγεί σε κάθε θετικό . Σίγουρα επηρεαζόμαστε από τα φάρμακα και κυρίως από την προγεστερόνη . Εγώ σου εύχομαι να είναι σημάδι από το μωράκι σου και σύντομα να έχουμε τα καλά νέα σου .  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...