Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

καλο μηνα κοριτσια σε ολες!!με το καλο τα μωρακια στις εγκυουλες κ στις υπολοιπες καλες προσπαθειες!!!εγω αυτο το μηνα δεν καταλαβα αν κ ποτε εκανα ωορρηξια δεν ειχα τα πονακια που εχω...αλλα αυτο το μηνα χαρη στη καραντινα έχουμε εντατικες επαφες μερα παρα μερα οποτε ελπιζω να τη πετυχα!!

Καλο μήνα κορίτσι μου!! Αυτό ειναι καλό οπότε εύχομαι να το πιάσατε το σποράκι σας😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εγώ έχω αρχίσει και φουσκώνω επικίνδυνα και είμαι ακόμη στον 4ο 😂 

Και κατα πως φαίνεται θα έχω τεράστια κοιλιά! Και έχω και πεταχτό ποπο, καταλαβαίνετε πως θα είμαι χαχαχαχαχαχαχαχα

(τα γράφω κι εγώ σε 2 θέματα αυτά αχαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια, εγώ έχω αρχίσει και φουσκώνω επικίνδυνα και είμαι ακόμη στον 4ο 😂 

Και κατα πως φαίνεται θα έχω τεράστια κοιλιά! Και έχω και πεταχτό ποπο, καταλαβαίνετε πως θα είμαι χαχαχαχαχαχαχαχα

(τα γράφω κι εγώ σε 2 θέματα αυτά αχαχαχα)

Χαχαχαχχα πιστευω οτι ειναι το πιο ωραιο φουσκωμα παντως οπως και να χει😂 θα εισαι μια κουκλα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρεε κοριτσια πόσο καλα πηγε όμως ο Μάρτης ε;; πόσο τυχερός μήνας😊😊 να πάνε ολα τέλεια για όλες σας, ειληκρινά σας το εύχομαι🙏🙏❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχχα πιστευω οτι ειναι το πιο ωραιο φουσκωμα παντως οπως και να χει😂 θα εισαι μια κουκλα😊

Ναι ναι μια ομορφιά! Έχω που έχω πλουσια τα ελέη απο δικού μου η κοιλιά θα είναι το κερασάκι στην τούρτα χαχαχαχαχα

Προφανως αστειεύομαι!!! Απλά είναι περίεργο! Ποτέ δεν είχα κοιλιά και μου κάνει εντύπωση ποσο γρήγορα μεγαλώνει! Η μάνα μου (που εχει γεννήσει και 4α, ζωή να χουμε) έχει εντυπωσιαστεί χαχαχαχα

Είμαι σίγουρη ότι και ο Απρίλης θα πάει τόσο καλά και ακόμα καλύτερα!!! Ειδικά αφού ξεκινήσαμε ήδη με θετικό τεστ!!!!!! Ανυπομονώ και γαι τα υπόλοιπα!!!!!!!

@Mari84 Aρκετά κορίτσια έχουν καιρό να μπουν.... ελπίζω να είναι καλα! Καταλαβαίνω ότι είναι λίγο δύσκολο να μπαίνει κανείς συνέχεια στο φόρουμ!ΚΙ εγώ χανομαι κατα καιρούς γιατί η ζωή τρέχει (έτρεχε μαλλον τώρα είμαστε όλοι στάσιμοι 🤣) Εύχομαι να είναι όλες τους καλα! Η κάθε μία όπως επιθυμεί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι ναι μια ομορφιά! Έχω που έχω πλουσια τα ελέη απο δικού μου η κοιλιά θα είναι το κερασάκι στην τούρτα χαχαχαχαχα

Προφανως αστειεύομαι!!! Απλά είναι περίεργο! Ποτέ δεν είχα κοιλιά και μου κάνει εντύπωση ποσο γρήγορα μεγαλώνει! Η μάνα μου (που εχει γεννήσει και 4α, ζωή να χουμε) έχει εντυπωσιαστεί χαχαχαχα

Είμαι σίγουρη ότι και ο Απρίλης θα πάει τόσο καλά και ακόμα καλύτερα!!! Ειδικά αφού ξεκινήσαμε ήδη με θετικό τεστ!!!!!! Ανυπομονώ και γαι τα υπόλοιπα!!!!!!!

@Mari84 Aρκετά κορίτσια έχουν καιρό να μπουν.... ελπίζω να είναι καλα! Καταλαβαίνω ότι είναι λίγο δύσκολο να μπαίνει κανείς συνέχεια στο φόρουμ!ΚΙ εγώ χανομαι κατα καιρούς γιατί η ζωή τρέχει (έτρεχε μαλλον τώρα είμαστε όλοι στάσιμοι 🤣) Εύχομαι να είναι όλες τους καλα! Η κάθε μία όπως επιθυμεί!!!!

Ειναι πρωτογνωρο σιγουρα να βλεπεις το σωμα σου να αλλαζει ετσι🙂 αλλα ειναι κ αυτο μερος του θαυματος οποτε απολαυσε τα ολο🌺 μακαρι να ειναι κ ο Απριλης ετσι τυχερός για μας τις υπολοιπες🙏🙏😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ειναι πρωτογνωρο σιγουρα να βλεπεις το σωμα σου να αλλαζει ετσι🙂 αλλα ειναι κ αυτο μερος του θαυματος οποτε απολαυσε τα ολο🌺 μακαρι να ειναι κ ο Απριλης ετσι τυχερός για μας τις υπολοιπες🙏🙏😊

Ναι καλέ καθόλου δεν με νοιάζει δεν είχα και την σωματαρα να φοβάμαι μην "χαλάσει". Αλλά δεν χαλάει μεμ την εγκυμοσύνη! Ομορφαίνει!!!!! Θα είναι κορίτσι μου θα είναι είμαι σιγουρη!!!!! Ηρεμία, ψυχραιμία και αγαπησιάρικες στιγμές με τα ταίρια σας!!!!!!!!!!! Εσεις που μπορείτε γιατί εμείς το κόψαμε χαχχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια, εγώ έχω αρχίσει και φουσκώνω επικίνδυνα και είμαι ακόμη στον 4ο 😂 

Και κατα πως φαίνεται θα έχω τεράστια κοιλιά! Και έχω και πεταχτό ποπο, καταλαβαίνετε πως θα είμαι χαχαχαχαχαχαχαχα

(τα γράφω κι εγώ σε 2 θέματα αυτά αχαχαχα)

Άσε κορίτσι μου εγώ να δω όταν με το καλό μείνω έγκυος τι θα κάνω....

Έχω μεγάλο στήθος και ποπό πλούσιο και αν προστεθεί και η κοιλιά θα είναι δύσκολα τα πράγματα 😂😂😂😂😂😂😂😂

Αλλά να σας πω την αλήθεια μου ανυπομονώ να έρθει αυτή η ώρα και όλη μέρα θα καμαρώνω την κοιλιά μου και θα την χαϊδεύω ασταμάτητα 🥰😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι καλέ καθόλου δεν με νοιάζει δεν είχα και την σωματαρα να φοβάμαι μην "χαλάσει". Αλλά δεν χαλάει μεμ την εγκυμοσύνη! Ομορφαίνει!!!!! Θα είναι κορίτσι μου θα είναι είμαι σιγουρη!!!!! Ηρεμία, ψυχραιμία και αγαπησιάρικες στιγμές με τα ταίρια σας!!!!!!!!!!! Εσεις που μπορείτε γιατί εμείς το κόψαμε χαχχαχαχαχαχα

Χαχαχαχα κ εγω το ιδιο δεν με λες και μονδελο οποτε δεν θα σκασουμε κιολας!! Ειμαι σιγουρη οτι ομορφαινει😊 ναι οπως το ειπες ψυχραιμια, την εχω χασει λιγο αλλα νομιζω πως πρεπει να χαλαρωσω γτ χανεται και η ουσια της ολης διαδικασιας στη τελικη!! Θετικες σκεψεις🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mari84 είπε:

Άσε κορίτσι μου εγώ να δω όταν με το καλό μείνω έγκυος τι θα κάνω....

Έχω μεγάλο στήθος και ποπό πλούσιο και αν προστεθεί και η κοιλιά θα είναι δύσκολα τα πράγματα 😂😂😂😂😂😂😂😂

Αλλά να σας πω την αλήθεια μου ανυπομονώ να έρθει αυτή η ώρα και όλη μέρα θα καμαρώνω την κοιλιά μου και θα την χαϊδεύω ασταμάτητα 🥰😄

Χαχαχαχ κοριτσακι μου μου αρεσε αυτο το τελευταιο με τη κοιλιτσα, ετσι συμφωνω😄😄😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια, εγώ έχω αρχίσει και φουσκώνω επικίνδυνα και είμαι ακόμη στον 4ο 😂 

Και κατα πως φαίνεται θα έχω τεράστια κοιλιά! Και έχω και πεταχτό ποπο, καταλαβαίνετε πως θα είμαι χαχαχαχαχαχαχαχα

(τα γράφω κι εγώ σε 2 θέματα αυτά αχαχαχα)

Χαχα!Νομίζω ότι όταν αρχίζει να φουσκώνει η κοιλιά τότε αρχίζεις να καταλαβαίνεις μονο το θαύμα που γίνεται μέσα σου! Και που να αρχίσεις να το νιώθεις!!🥰🤰🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Άσε κορίτσι μου εγώ να δω όταν με το καλό μείνω έγκυος τι θα κάνω....

Έχω μεγάλο στήθος και ποπό πλούσιο και αν προστεθεί και η κοιλιά θα είναι δύσκολα τα πράγματα 😂😂😂😂😂😂😂😂

Αλλά να σας πω την αλήθεια μου ανυπομονώ να έρθει αυτή η ώρα και όλη μέρα θα καμαρώνω την κοιλιά μου και θα την χαϊδεύω ασταμάτητα 🥰😄

Καλέ  κι εγώ! Και στηθος και ποπο!!! Και να σου πω και το άλλο, διάβασα κάπου ότι το στήθος μπορεί να τετραπλασιαστεί κατά την περίοδο της κύησης!!!! Χαχαχαχαχα έπαθα σόκ θα είμαι σαν αγελάδα!!!!! 😂🤣

Ναιιιι εννεοείται θα καμαρώνεις και θα είσαι πολύ περύφανη!!!!! Κι εγώ το ίδιο κάνω! Χαϊδεύω την κοιλιά μου συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Χαχα!Νομίζω ότι όταν αρχίζει να φουσκώνει η κοιλιά τότε αρχίζεις να καταλαβαίνεις μονο το θαύμα που γίνεται μέσα σου! Και που να αρχίσεις να το νιώθεις!!🥰🤰🤱

Ναι, όπου να ναι ελπίζω να το νιώσω! Μια φορά ένιωσα κάτι πολύ απαλά χτυπηματάκια, όλοι μου λένε ότι ήταν το μωράκι! Αν και είναι νωρίς! Μάλλον ήταν γιατί ήταν κάτι πολύ διαφορετικό, δεν το έχω ξανανιώσει! Αλλά λένε ότι στον 4ο συνήθως αρχίζει η κίνηση να γίνεται αισθητη! Ανυπομονώ 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλέ  κι εγώ! Και στηθος και ποπο!!! Και να σου πω και το άλλο, διάβασα κάπου ότι το στήθος μπορεί να τετραπλασιαστεί κατά την περίοδο της κύησης!!!! Χαχαχαχαχα έπαθα σόκ θα είμαι σαν αγελάδα!!!!! 😂🤣

Ναιιιι εννεοείται θα καμαρώνεις και θα είσαι πολύ περύφανη!!!!! Κι εγώ το ίδιο κάνω! Χαϊδεύω την κοιλιά μου συνέχεια!

Χαχαχαχαχαχα να σα στε καλα βρε κοριτσια με κανατε και γελασα😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχαχαχα να σα στε καλα βρε κοριτσια με κανατε και γελασα😂😂😂

🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχ κοριτσακι μου μου αρεσε αυτο το τελευταιο με τη κοιλιτσα, ετσι συμφωνω😄😄😍🥰

Θα είναι πρώτη φορά στην ζωή μου που αντί να ρουφάω κοιλιά τα την φουσκώνω για να φαίνεται περισσότερο κ θα καμαρώνω κ όλας 😂😂😂😂😂😂😂

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλέ  κι εγώ! Και στηθος και ποπο!!! Και να σου πω και το άλλο, διάβασα κάπου ότι το στήθος μπορεί να τετραπλασιαστεί κατά την περίοδο της κύησης!!!! Χαχαχαχαχα έπαθα σόκ θα είμαι σαν αγελάδα!!!!! 😂🤣

Ναιιιι εννεοείται θα καμαρώνεις και θα είσαι πολύ περύφανη!!!!! Κι εγώ το ίδιο κάνω! Χαϊδεύω την κοιλιά μου συνέχεια!

Άστα Δημητρούλα άμα μεγαλώσει το στήθος μου 4 φορές η υπόλοιπη δεν θα φαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!!

Βρε ποια αγελάδα.....????

Θα κάνουμε θραύση!!!!!!!! 

Σέξυ εγκυουλες ❤️❤️❤️❤️ 😃😃😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mari84 είπε:

Θα είναι πρώτη φορά στην ζωή μου που αντί να ρουφάω κοιλιά τα την φουσκώνω για να φαίνεται περισσότερο κ θα καμαρώνω κ όλας 😂😂😂😂😂😂😂

Άστα Δημητρούλα άμα μεγαλώσει το στήθος μου 4 φορές η υπόλοιπη δεν θα φαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!!

Βρε ποια αγελάδα.....????

Θα κάνουμε θραύση!!!!!!!! 

Σέξυ εγκυουλες ❤️❤️❤️❤️ 😃😃😂😂😂😂

Χαχαχαχα ετσι κοριτσαρα οπως τα λες😂😂😂😂❤❤❤❤🌺🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Θα είναι πρώτη φορά στην ζωή μου που αντί να ρουφάω κοιλιά τα την φουσκώνω για να φαίνεται περισσότερο κ θα καμαρώνω κ όλας 😂😂😂😂😂😂😂

Άστα Δημητρούλα άμα μεγαλώσει το στήθος μου 4 φορές η υπόλοιπη δεν θα φαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!!

Βρε ποια αγελάδα.....????

Θα κάνουμε θραύση!!!!!!!! 

Σέξυ εγκυουλες ❤️❤️❤️❤️ 😃😃😂😂😂😂

χααχαχαχ ομολογουμενως δεν το είχα σκεφτει απο αυτη την οπτική γωνία!  😂😂😂😂😂😂😂 

Όσο για την κοιλιά που τη ρουφάς το συζητούσαμε τις προάλλες με την αδερφή μου και μου έλεγε, τυχερη είσαι τώρα δε χρειάζεται να ρουφάς κοιλια οπως κανουμε όλες χαχαχαχαχα και η αλήθεια είναι ότι όντως έσφιγγα την κοιλιά μου κι ας μην είχα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

χααχαχαχ ομολογουμενως δεν το είχα σκεφτει απο αυτη την οπτική γωνία!  😂😂😂😂😂😂😂 

Όσο για την κοιλιά που τη ρουφάς το συζητούσαμε τις προάλλες με την αδερφή μου και μου έλεγε, τυχερη είσαι τώρα δε χρειάζεται να ρουφάς κοιλια οπως κανουμε όλες χαχαχαχαχα και η αλήθεια είναι ότι όντως έσφιγγα την κοιλιά μου κι ας μην είχα πολύ!

Ένας λόγος που ζηλεύω τίς εγκύους είναι αυτός...😜😂😂

Δεν ρουφάνε κοιλιες ίσα ίσα τις καμαρώνουν 💓💓💓

Να σαστε καλά κορίτσια μου με κάνατε κ γέλασα!!!

Εμένα οι μέρες πλησιάζουν.... αύριο το πρωί θα κάνω ένα τέστ έτσι κ αλλιώς εχτές κ σήμερα έχω πόνους περιόδου..

Εύχομαι να έχω ευχάριστα να σας ανακοινώσω 😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mari84 είπε:

Ένας λόγος που ζηλεύω τίς εγκύους είναι αυτός...😜😂😂

Δεν ρουφάνε κοιλιες ίσα ίσα τις καμαρώνουν 💓💓💓

Να σαστε καλά κορίτσια μου με κάνατε κ γέλασα!!!

Εμένα οι μέρες πλησιάζουν.... αύριο το πρωί θα κάνω ένα τέστ έτσι κ αλλιώς εχτές κ σήμερα έχω πόνους περιόδου..

Εύχομαι να έχω ευχάριστα να σας ανακοινώσω 😘

 

Πωωπω φανταζεσαι να εισαι κ εσυ εγκυουλα;; θα τρελαθουμε αυτο το μηνα😊😊 Παναγια μου μακαρι και στο ευχομαι🙏🙏 να μας πεις αποτελεσματα🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πωωπω φανταζεσαι να εισαι κ εσυ εγκυουλα;; θα τρελαθουμε αυτο το μηνα😊😊 Παναγια μου μακαρι και στο ευχομαι🙏🙏 να μας πεις αποτελεσματα🌺🌺

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️❤️❤️

Κ εγώ το εύχομαι πολύ!!!!

Οποιο κ αν είναι το αποτέλεσμα θα σας ενημερώσω!!!!

😘😘😘😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Ένας λόγος που ζηλεύω τίς εγκύους είναι αυτός...😜😂😂

Δεν ρουφάνε κοιλιες ίσα ίσα τις καμαρώνουν 💓💓💓

Να σαστε καλά κορίτσια μου με κάνατε κ γέλασα!!!

Εμένα οι μέρες πλησιάζουν.... αύριο το πρωί θα κάνω ένα τέστ έτσι κ αλλιώς εχτές κ σήμερα έχω πόνους περιόδου..

Εύχομαι να έχω ευχάριστα να σας ανακοινώσω 😘

 

κοριτσάκι μου εισαι σιγουρη? δεν θελεις να περιμενεις 2- 3μερουλες? οι πόνοι δεν λενε τιποτα! ευχομαι να εχουμε φωτο αυριο το θετικο σ τεστακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

κοριτσάκι μου εισαι σιγουρη? δεν θελεις να περιμενεις 2- 3μερουλες? οι πόνοι δεν λενε τιποτα! ευχομαι να εχουμε φωτο αυριο το θετικο σ τεστακι! 

Βρε το ξέρω ότι πάω να φάω τα μούτρα μου αλλά έτσι σε δουλειά να βρισκόμαστε....

Λίγο σασπένς στην καραντίνα 😂😂🙊🙉🙈🐵

Θέλω να ζήσω λίγο επικίνδυνα 😂😂

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου !!!!!

Καληνύχτα 💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Είδες;;;; Κάνει και κάπου καλό η καραντίνα!!!!! 😂😂

Μακάρι να το πέτυχες και να έχουμε κι άλλο θετικό τεστακι!!!!!!!!! 🥰

η πλακα ειναι που οταν δεν κανουμε κατι ο αντρας μου λεει οτι εχει ρεπό😂😂😂τι να κανουμε πως να περασει κ η ωρα🤣🤣 μακαρι θα δουμε εχω ακομη αρκετες μερες μεχρι τη περιοδο...να γινει κ κατι καλο γιατι ειχα υπολογισει να παω πασχα να.δω τους γονεις μου κ τωρα δεν γινεται κ εχω στεναχωρηθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Maryq είπε:

Καλησπέρα στην παρέα είμαι καινούργια εδώ.. Να σας πω και εγώ το θέματακι μου.... Γενικά δεν έχω σταθερό κύκλο είναι ο δεύτερος μήνας που προσπαθούμε με τον άντρα μου... Έχω '' καθηστεριση" 8 μέρες έκανα ένα τεστ την προηγούμενη εβδομάδα αρνητικό (predictor) έκανα και σήμερα αλλά ήταν περίεργο.... Κάτι σαν να κουνιόταν μέσα στο τεστ.... Πρώτη φορά το βλέπω... Και φυσικά βγήκε αρνητικό... Και λέω εγώ μήπως ήταν ελαττωματικό; 

Καλημερα κοριτσι μου🙂 οταν λες δεν εχεις σταθερο κυκλο τι εννοεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...