Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια μου!!!!!

Σας παρακαλώ όλες να μου πείτε τις ημερομηνίες που δεν περιμένετε περίοδο να τις διορθώσω!!!!!!!!!!!!

Αν θέλεις βάλε και εμένα 17/4 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Αν όλα πάνε καλά ναι λογικά τη Δευτέρα θα έχει ανέβει αρκετά οπότε κάτι θα φαίνεται στον υπερηχο. Απλά μάλλον θέλει να δει ότι όντως ανέβηκε.Τι να πω,ο κάθε γιατρός έχει τη δική του λογική. θα ξαναπάω τη Δευτερα και ελπίζω να είναι όλα καλά ώστε να πάω να με δει.

Καλέ εννοείται την δευτέρα θα είναι τουλάχιστον 1300 κ παραπάνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλέ εννοείται την δευτέρα θα είναι τουλάχιστον 1300 κ παραπάνω!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ 😘!!! Απλά θα κάνω υπομονή να έρθει η Δευτέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η St33 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι καποιες φορές κάνει κάτι περιεργα ο κυκλος μου...οπότε κ να μην είναι 5 μέρες η καθυστέρηση...αλλα κ πάλι λιγο μου φάνηκε...θα πάρω τον γιατρό μου σε λίγο 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσύνη!!!!!! Τι καλάααα!!Ήμουν σίγουρη ότι θα είχαμε κι αλλα θετικά τεστ!!!!!! 🥰

Θα ανέβει η χοριακή σου μην αγχώνεσαι! Ίσως είχες κι εσυ καθυστερημένη συλληψη!!! Να ξεκουράζεσαι και να είσαι ήρεμη!!!! Να πάς να ξανακάνεις την Δευτέρα να δούμε πως ανεβαίνει! Είμαι σίγουρη όμως ότι όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Αχ μα τι ωραίος μήνας!!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!!!!!! Τι καλάααα!!Ήμουν σίγουρη ότι θα είχαμε κι αλλα θετικά τεστ!!!!!! 🥰

Θα ανέβει η χοριακή σου μην αγχώνεσαι!!! Να ξεκουράζεσαι και να είσαι ήρεμη!!!! Να πάς να ξανακάνεις Αύριο ή την Δευτέρα να δούμε πως ανεβαίνει! Είμαι σίγουρη όμως ότι όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Αχ μα τι ωραίος μήνας!!!!!! ❤️

Ευχαριστώ πολύ! Μίλησα με τον γιατρό μου κ μου είπε ότι είναι μια χαρά...θα ξαναπάω την Δευτέρα 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια μου!!!!!

Σας παρακαλώ όλες να μου πείτε τις ημερομηνίες που δεν περιμένετε περίοδο να τις διορθώσω!!!!!!!!!!!!

Καλησπέρα κορίτσι μου. Εγώ αδιαθετησα. Τώρα δεν περίμενω στις 24/4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33:           Θετικό 🤰 

@ntinaki83 : 15/3

@Dimitra24: 17/3

@Sofia0294 : 20/3

@Mari84:  4/4

@Ioann89 : 17/4

@Love13 : 24/4

@tzina819 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια μου!!!!!

Σας παρακαλώ όλες να μου πείτε τις ημερομηνίες που δεν περιμένετε περίοδο να τις διορθώσω!!!!!!!!!!!!

καλημερα!!η εφαρμογη που εχω λεει για 13/4 η επομενη περιοδος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Δε θυμάμαι ποια κοπέλα μου ζήτησε να σας στείλω τα τεστακια που κάνω μέχρι να πάω πάλι για χοριακη...σήμερα που είναι σπίτι μπορώ να σας το δείξω....Θέλω να κάνω και μια ερώτηση...όταν είχα πάει στον γιατρό μου είχε γράψει ορμονικές  εξετάσεις...δεν πρόλαβα όμως να τις κάνω 🤰🏻...φαντάζομαι πρέπει να πάω στον μικροβιολόγο να τις πληρώσω γιατί θα μου έληγε το παραπεμπτικό και του είπα να την εκτελέσει κ θα πάω εγώ όταν αδιαθετήσω! Ξέρει καμία αν μπορεί να τις ακυρώσει; Γιατί δεν μ απαντάει στο τηλ 

image.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Κατερίνα!!! : 30/3

@Mari84:  4/4

@ntinaki83 : 13/4

@Ioann89 : 17/4

@Love13 : 24/4

@tzina819 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Dimitra24: ?

@Sofia0294 : ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα!!!Δε θυμάμαι ποια κοπέλα μου ζήτησε να σας στείλω τα τεστακια που κάνω μέχρι να πάω πάλι για χοριακη...σήμερα που είναι σπίτι μπορώ να σας το δείξω....Θέλω να κάνω και μια ερώτηση...όταν είχα πάει στον γιατρό μου είχε γράψει ορμονικές  εξετάσεις...δεν πρόλαβα όμως να τις κάνω 🤰🏻...φαντάζομαι πρέπει να πάω στον μικροβιολόγο να τις πληρώσω γιατί θα μου έληγε το παραπεμπτικό και του είπα να την εκτελέσει κ θα πάω εγώ όταν αδιαθετήσω! Ξέρει καμία αν μπορεί να τις ακυρώσει; Γιατί δεν μ απαντάει στο τηλ 

image.jpg

Καλημέρα σε όλες! Πιστεύω δεν υπάρχει πρόβλημα . Πάρε τηλ. Την Δευτέρα και πες τους ότι είσαι έγκυος και δεν χρειάζεται πλέον να τις κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Κατερίνα!!! : 30/3

@Mari84:  4/4

@ntinaki83 : 13/4

@Ioann89 : 17/4

@Love13 : 24/4

@tzina819 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Dimitra24: ?

@Sofia0294 : ?

Καλημεραα !! Βάλε με και εμένα για 15/4 !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Κατερίνα!!! : 30/3

@Mari84:  4/4

@ntinaki83 : 13/4

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : 17/4

@Love13 : 24/4

@tzina819 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα!!!Δε θυμάμαι ποια κοπέλα μου ζήτησε να σας στείλω τα τεστακια που κάνω μέχρι να πάω πάλι για χοριακη...σήμερα που είναι σπίτι μπορώ να σας το δείξω....Θέλω να κάνω και μια ερώτηση...όταν είχα πάει στον γιατρό μου είχε γράψει ορμονικές  εξετάσεις...δεν πρόλαβα όμως να τις κάνω 🤰🏻...φαντάζομαι πρέπει να πάω στον μικροβιολόγο να τις πληρώσω γιατί θα μου έληγε το παραπεμπτικό και του είπα να την εκτελέσει κ θα πάω εγώ όταν αδιαθετήσω! Ξέρει καμία αν μπορεί να τις ακυρώσει; Γιατί δεν μ απαντάει στο τηλ 

image.jpg

Τελειαααααα!!!! Μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Ανεβαινει σούπερ η χοριακη σου!!! Με το καλό κορίτσι μου 🤰🤱🏼👶🏼🎉🎊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Τελειαααααα!!!! Μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Ανεβαινει σούπερ η χοριακη σου!!! Με το καλό κορίτσι μου 🤰🤱🏼👶🏼🎉🎊

Ευχαριστώ πολύ...θέλω να πιστεύω ότι ανεβαίνει μια χαρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερααα ❣️❣️❣️ Πως είστε; Οι εγκυουλες μας τι κάνουν; Περιμένουμε χοριακη σήμερα αν δεν κάνω λάθος! Καλά αποτελέσματα να έχετε😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια καλημερααα ❣️❣️❣️ Πως είστε; Οι εγκυουλες μας τι κάνουν; Περιμένουμε χοριακη σήμερα αν δεν κάνω λάθος! Καλά αποτελέσματα να έχετε😘😘

Καλημέρα κορίτσι μου και σε όλα τα κορίτσια! 🌅Έκανα επανάληψη χοριακης σήμερα και από 996 τη παρασκευή σήμερα είναι 3459! Μίλησα με τη γιατρό και μου είπε όλα καλά! 🙏Περιμένω με αγωνία αύριο να πάω το απόγευμα για υπερηχο μπας και μου φύγει λίγο το άγχος!

Κατερίνα εσύ νομίζω περιμένεις σήμερα; Πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και σε όλα τα κορίτσια! 🌅Έκανα επανάληψη χοριακης σήμερα και από 996 τη παρασκευή σήμερα είναι 3459! Μίλησα με τη γιατρό και μου είπε όλα καλά! 🙏Περιμένω με αγωνία αύριο να πάω το απόγευμα για υπερηχο μπας και μου φύγει λίγο το άγχος!

Κατερίνα εσύ νομίζω περιμένεις σήμερα; Πως είσαι; 

Καλημερα κοριτσια μου καλη εβδομαδα να εχουμε😊 τελεια η χοριακη σου κοριτσι μου μπραβο να μας πεις αυριο οταν πας!! Εγω περιμενω να αδιαθετησω σημερα κανονικα ναι, εχθες ειχα παλι πονακια περιοδου αλλα οχι κατι ιδιαιτερο, σημερα προς το παρον δεν νιωθω τπτ!! Το στηθος μου ειναι πολυ πρησμενο και καποιες φορες με ποναει αλλα και παλι τπτ το ιδιαιτερο!! Περιμενω να δω🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου καλη εβδομαδα να εχουμε😊 τελεια η χοριακη σου κοριτσι μου μπραβο να μας πεις αυριο οταν πας!! Εγω περιμενω να αδιαθετησω σημερα κανονικα ναι, εχθες ειχα παλι πονακια περιοδου αλλα οχι κατι ιδιαιτερο, σημερα προς το παρον δεν νιωθω τπτ!! Το στηθος μου ειναι πολυ πρησμενο και καποιες φορες με ποναει αλλα και παλι τπτ το ιδιαιτερο!! Περιμενω να δω🙂

Εύχομαι να μην σου έρθει κορίτσι μου! Μακάρι να είσαι η επόμενη εγγυούλα και αύριο να ξεκινήσει ενας τέλειος μήνας!🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Εύχομαι να μην σου έρθει κορίτσι μου! Μακάρι να είσαι η επόμενη εγγυούλα και αύριο να ξεκινήσει ενας τέλειος μήνας!🙏🥰

Μεθαύριο θα ξεκινήσει βασικά αλλά δεν πειράζει.😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Μεθαύριο θα ξεκινήσει βασικά αλλά δεν πειράζει.😛

Χαχα σ'ευχαριστω παρα πολυ κοριτσακι μου😊🌺μακαρι🙏🙏 εχω απογοητευτει λιγο αλλα θελω να σκεφτομαι θετικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια καλημερααα ❣️❣️❣️ Πως είστε; Οι εγκυουλες μας τι κάνουν; Περιμένουμε χοριακη σήμερα αν δεν κάνω λάθος! Καλά αποτελέσματα να έχετε😘😘

Καλημέρα κορίτσια! εμενα απο 50 πηγ 162 κ θα πάω γιατρό την αλλη Δευτέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η St33 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! εμενα απο 50 πηγ 162 κ θα πάω γιατρό την αλλη Δευτέρα!

Καλημερα😊 ωραια εχει ανεβει και σε εσενα τελεια!! Μεχρι την αλλη Δευτερα θα ειναι πολυ πιο πανω μην αγχωνεσαι🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και σε όλα τα κορίτσια! 🌅Έκανα επανάληψη χοριακης σήμερα και από 996 τη παρασκευή σήμερα είναι 3459! Μίλησα με τη γιατρό και μου είπε όλα καλά! 🙏Περιμένω με αγωνία αύριο να πάω το απόγευμα για υπερηχο μπας και μου φύγει λίγο το άγχος!

Κατερίνα εσύ νομίζω περιμένεις σήμερα; Πως είσαι; 

Όλα τέλεια λοιπόν!!!!! 🤱🏼🤰👶🏼🏻🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...