Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Τι είμαστε εμείς οι γυναίκες όμως!!!εγω όταν το είδα έτρεχα λες κ είχα νέφτι στ.....😛!!!ποτε πηγές ποτέ γύρισες 😂

Χαχα! Πραγματικά! Εγώ σκεφτείτε πρόσφατα πήρα αμάξι, αν και έχω χρόνια το δίπλωμα και όλο έλεγα άστο δεν το παίρνω ακόμα μόνη μου να ξεπαρω λιγο. Αλλά μόλις έμαθα για την εγκυμοσύνη το πήρα αμέσως να πάω για χοριακη!Δεν είχα και άλλη επιλογή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Ζω σε μικρή πόλη και είναι πάρα πάρα πολύ κοντά στο σπίτι μου. Αναμένω τώρα....

Να κάνουμε προβλέψεις ;; Εγώ λέω 650-700

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Ειλικρινά επειδή έχω φάει τα μούτρα μου φοβόμουν πάρα πολύ αλλά δεν άντεξα και το έκανα .....σταθερός χαρακτήρας! 

Μόλγύρισα από το διαγνωστικό και σε λιγότερο από μία ώρα θα έχω τα αποτελέσματα

Κοριτσακι μου συγχαρηρηρια κ σε εσενα😊😊 πωπω χαρες αυτος ο μηνας!!! Να σου πανε ολα τελεια σου ευχομαι και σε ολες τις κοπελες😊🌺🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Μα ήθελα να  της φωνάξω πως κρατιέσαι με τόσες μέρες καθυστέρηση...αλλά κρατήθηκα ❤️

Εγώ περιμένω στις 4/4 και με το ζόρι κρατιεμαι να μην κάνω τέστ 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Κορίτσια επειδή νομίζω ότι τρελάθηκα πόσες γραμμές βλέπετε δεν άντεξα και το έκανα

20200327_131025.jpg

Δύο!!!!!!!!!!! 😃😃😃😃

Και ναι είσαι έγκυος! Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να φέρεις το μωράκι σου στον κόσμο!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσακι μου συγχαρηρηρια κ σε εσενα😊😊 πωπω χαρες αυτος ο μηνας!!! Να σου πανε ολα τελεια σου ευχομαι και σε ολες τις κοπελες😊🌺🙏

 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσακι μου συγχαρηρηρια κ σε εσενα😊😊 πωπω χαρες αυτος ο μηνας!!! Να σου πανε ολα τελεια σου ευχομαι και σε ολες τις κοπελες😊🌺🙏

Πήρα την χοριακή μου κ είναι 50.95. Προσγειώθηκα λίγο.  Χαμηλή δεν είναι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η St33 είπε:

 

Πήρα την χοριακή μου κ είναι 50.95. Προσγειώθηκα λίγο.  Χαμηλή δεν είναι ;

Μην αγχώνεσαι... είναι ανάλογα ποτέ έγινε η σύλληψη..,,αυτό που μετράει είναι η αύξηση!!!! Συγχαρητήρια και πάλι κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η St33 είπε:

 

Πήρα την χοριακή μου κ είναι 50.95. Προσγειώθηκα λίγο.  Χαμηλή δεν είναι ;

Οχι βρε ειναι αρχη ακομα αν εγινε καθυστερημενη συλληψη δικαιολογειται!! Μην αγχωνεσαι περιμενε να δουμε τι θα σου πει ο γιατρος🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η St33 είπε:

 

Πήρα την χοριακή μου κ είναι 50.95. Προσγειώθηκα λίγο.  Χαμηλή δεν είναι ;

ναι μην αγχώνεσαι παρακολούθα την αύξησή της.. επίσης, είσαι σίγουρη οτι είχες 5 μέρες καθυστέρηση? μηπως δεν εχεις σταθερό κύκλο? αλλά όπως είπε κ το κορίτσι πάνω μπορεί να ηταν καθυστερημένη σύλληψη. όπως κ να χει ειναι θετική!!! ολα καλά θα πάνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Εγώ περιμένω στις 4/4 και με το ζόρι κρατιεμαι να μην κάνω τέστ 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

 

Εεεε εντάξει μετά είμαστε για ρεκόρ Γκίνες!!!!πιστεύω όμως είναι αρκετά νωρίς....περίμενε μέχρι 2/4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ναι μην αγχώνεσαι παρακολούθα την αύξησή της.. επίσης, είσαι σίγουρη οτι είχες 5 μέρες καθυστέρηση? μηπως δεν εχεις σταθερό κύκλο? αλλά όπως είπε κ το κορίτσι πάνω μπορεί να ηταν καθυστερημένη σύλληψη. όπως κ να χει ειναι θετική!!! ολα καλά θα πάνε..

Η αλήθεια είναι ότι καποιες φορές κάνει κάτι περιεργα ο κυκλος μου...οπότε κ να μην είναι 5 μέρες η καθυστέρηση...αλλα κ πάλι λιγο μου φάνηκε...θα πάρω τον γιατρό μου σε λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι καποιες φορές κάνει κάτι περιεργα ο κυκλος μου...οπότε κ να μην είναι 5 μέρες η καθυστέρηση...αλλα κ πάλι λιγο μου φάνηκε...θα πάρω τον γιατρό μου σε λίγο 

δε κατάλαβες πότε έκανες ωορρηξία?? εννοείται να τον πάρεις να σε καθησυχάσει! ολα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η St33 είπε:

 

Πήρα την χοριακή μου κ είναι 50.95. Προσγειώθηκα λίγο.  Χαμηλή δεν είναι ;

Κορίτσι μου θετική σκέψη!!👍Μια χαρά είναι η χοριακη σου! 😘Μας νοιάζει να διπλασιάζεται ανά δύο μέρες και όχι πόσο είναι. Αν δεν έχεις και σταθερό κύκλο δεν μπορείς να ξέρεις πότε έγινε η σύλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Εγώ περιμένω στις 4/4 και με το ζόρι κρατιεμαι να μην κάνω τέστ 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

 

Άντε να είσαι η επόμενη εύχομαι!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η St33 είπε:

Κορίτσια επειδή νομίζω ότι τρελάθηκα πόσες γραμμές βλέπετε δεν άντεξα και το έκανα

20200327_131025.jpg

Συγχαρητηρια!!!αυτο το μηνα εχει γινει χαμουλης!!!μπραβο κοριτσια με το καλο σε ολες σας!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Άντε να είσαι η επόμενη εύχομαι!!🙏

Από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί 💓💓💓💓💓💓

Έχω τρομερή συχνοουρια αυτές τις μέρες αλλά σε απελπιστικο σημείο!!

Πηγαίνω χωρίς υπερβολές 20 φορές την ημέρα τουαλέτα..

Για νά δούμε και αυτό τον μήνα τί θα γίνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mari84 είπε:

Από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί 💓💓💓💓💓💓

Έχω τρομερή συχνοουρια αυτές τις μέρες αλλά σε απελπιστικο σημείο!!

Πηγαίνω χωρίς υπερβολές 20 φορές την ημέρα τουαλέτα..

Για νά δούμε και αυτό τον μήνα τί θα γίνει....

Κάτι εύχομαι να ετοιμάζεται!!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες σας! Είμαι καινούργια στο φόρουμ  αλλα παρακολουθώ καιρό συζητήσεις για ενημέρωση μιας κι εμεις με τον άντρα μου είμαστε σε φάση προσπαθειών για απόκτηση παιδιού.  Σας εύχομαι λοιπόν ολόψυχα όλα να πάνε κατ'ευχήν  και σύντομα να κρατάμε όλες στα χέρια μας ένα μωράκι!

 Είχα πρωτη μου φορα καθυστέρηση η οποία διήρκησε περίπου 7 ημερες, με πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και στη μέση καθώς κι αίσθημα κούρασης και ζαλάδες το τελευταιο 3ήμερο. Λογω των συνθηκών με την καραντίνα - αλλα κι επειδη πίστευα οτι θα μου ρθει απο ωρα σε ώρα η περίοδος - δεν καταφερα να βγω νωρίτερα για να παρω κάποιο τεστ και σήμερα δυστυχώς είδα λιγο αιμα.... 😞

Υπάρχει περίπτωση να ήμουν έγκυος και να είχα βιοχημική αποβολή?? Θα φαινόταν κάτι αν έκανα αύριο εξεταση αίματος για χόριακή? Αν ήταν βιοχημική ξέρει καμία σας εάν πρέπει να περιμένω για να ξανακάνουμε άμεσα προσπάθειες με τον σύζυγο?? Ο κύκλος μου είναι σταθερός όλα αυτα τα χρόνια και με τεστ ωορρηξίας τον προηγούμενο μήνα είχα βρεί και τις γόνιμες ημέρες μου. Οποιαδήποτε πληροφορία είναι χρήσιμη, σας ευχαριστώ πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Euri80 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες σας! Είμαι καινούργια στο φόρουμ  αλλα παρακολουθώ καιρό συζητήσεις για ενημέρωση μιας κι εμεις με τον άντρα μου είμαστε σε φάση προσπαθειών για απόκτηση παιδιού.  Σας εύχομαι λοιπόν ολόψυχα όλα να πάνε κατ'ευχήν  και σύντομα να κρατάμε όλες στα χέρια μας ένα μωράκι!

 Είχα πρωτη μου φορα καθυστέρηση η οποία διήρκησε περίπου 7 ημερες, με πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και στη μέση καθώς κι αίσθημα κούρασης και ζαλάδες το τελευταιο 3ήμερο. Λογω των συνθηκών με την καραντίνα - αλλα κι επειδη πίστευα οτι θα μου ρθει απο ωρα σε ώρα η περίοδος - δεν καταφερα να βγω νωρίτερα για να παρω κάποιο τεστ και σήμερα δυστυχώς είδα λιγο αιμα.... 😞

Υπάρχει περίπτωση να ήμουν έγκυος και να είχα βιοχημική αποβολή?? Θα φαινόταν κάτι αν έκανα αύριο εξεταση αίματος για χόριακή? Αν ήταν βιοχημική ξέρει καμία σας εάν πρέπει να περιμένω για να ξανακάνουμε άμεσα προσπάθειες με τον σύζυγο?? Ο κύκλος μου είναι σταθερός όλα αυτα τα χρόνια και με τεστ ωορρηξίας τον προηγούμενο μήνα είχα βρεί και τις γόνιμες ημέρες μου. Οποιαδήποτε πληροφορία είναι χρήσιμη, σας ευχαριστώ πολυ! 

Κορίτσι μου καλώς ήρθες! Σου εύχομαι σύντομα να γίνεις μανούλα! 🙏

Σου ήρθε κανονική ροή όπως πάντα ή απλά είδες λίγο αίμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Euri80 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες σας! Είμαι καινούργια στο φόρουμ  αλλα παρακολουθώ καιρό συζητήσεις για ενημέρωση μιας κι εμεις με τον άντρα μου είμαστε σε φάση προσπαθειών για απόκτηση παιδιού.  Σας εύχομαι λοιπόν ολόψυχα όλα να πάνε κατ'ευχήν  και σύντομα να κρατάμε όλες στα χέρια μας ένα μωράκι!

 Είχα πρωτη μου φορα καθυστέρηση η οποία διήρκησε περίπου 7 ημερες, με πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και στη μέση καθώς κι αίσθημα κούρασης και ζαλάδες το τελευταιο 3ήμερο. Λογω των συνθηκών με την καραντίνα - αλλα κι επειδη πίστευα οτι θα μου ρθει απο ωρα σε ώρα η περίοδος - δεν καταφερα να βγω νωρίτερα για να παρω κάποιο τεστ και σήμερα δυστυχώς είδα λιγο αιμα.... 😞

Υπάρχει περίπτωση να ήμουν έγκυος και να είχα βιοχημική αποβολή?? Θα φαινόταν κάτι αν έκανα αύριο εξεταση αίματος για χόριακή? Αν ήταν βιοχημική ξέρει καμία σας εάν πρέπει να περιμένω για να ξανακάνουμε άμεσα προσπάθειες με τον σύζυγο?? Ο κύκλος μου είναι σταθερός όλα αυτα τα χρόνια και με τεστ ωορρηξίας τον προηγούμενο μήνα είχα βρεί και τις γόνιμες ημέρες μου. Οποιαδήποτε πληροφορία είναι χρήσιμη, σας ευχαριστώ πολυ! 

Καλωσήρθες 😊😊😊Μπορεί να είναι κ κύηση και το αίμα να συνδέετε με την εμφύτευση του εμβρύου..ακόμα και μετά από μέρες....κοιτά την ΡΟΗ του αίματος,πόσες μέρες θα κρατήσει κτλ.!!

Εγω που μάλλον είχα Βιοχημική κύηση πονούσα αφόρητα και είχα κόκκινο αίμα με πολύ μεγάλα κομμάτια κ πόνο στην μέση μου..!

επισης η γυναικολόγος μ μ είχε πει ότι θα το διαπιστώναμε αν εκείνη την μέρα έκανα β χοριακη...!!πιστευω κ αύριο θα είναι ελαφρός τα νούμερα ανεβασμένα αν είναι κάτι τέτοιο...!!!Τωρα με τεστ εγκυμοσύνης δεν ξέρω....

Ευχομαι να είναι το πρώτο ❤️😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Μόλις βγήκε η χοριακη κοριτσια..! Από 654,40 που ήταν εχθές σήμερα που την ξαναεκανα είναι 996,20.Νομίζω καλή είναι κορίτσια για μια μέρα έτσι; Περιμένω να περάσει λίγο η ώρα και να πάρω τηλ την γιατρό.

Είναι άπαιχτη όπως και η πρώτη!!!!! Άντε αντε με το καλό να δεις σάκο και μετά μωράκι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33:           Θετικό 🤰 

@ntinaki83 : 15/3

@Dimitra24: 17/3

@Sofia0294 : 20/3

@Mari84:  4/4

@Ioann89 : 17/4

@Love13 : 24/4

@tzina819 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!!!!!

Σας παρακαλώ όλες να μου πείτε τις ημερομηνίες που δεν περιμένετε περίοδο να τις διορθώσω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια μου!!!!!

Σας παρακαλώ όλες να μου πείτε τις ημερομηνίες που δεν περιμένετε περίοδο να τις διορθώσω!!!!!!!!!!!!

4/4 ❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Euri80 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες σας! Είμαι καινούργια στο φόρουμ  αλλα παρακολουθώ καιρό συζητήσεις για ενημέρωση μιας κι εμεις με τον άντρα μου είμαστε σε φάση προσπαθειών για απόκτηση παιδιού.  Σας εύχομαι λοιπόν ολόψυχα όλα να πάνε κατ'ευχήν  και σύντομα να κρατάμε όλες στα χέρια μας ένα μωράκι!

 Είχα πρωτη μου φορα καθυστέρηση η οποία διήρκησε περίπου 7 ημερες, με πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και στη μέση καθώς κι αίσθημα κούρασης και ζαλάδες το τελευταιο 3ήμερο. Λογω των συνθηκών με την καραντίνα - αλλα κι επειδη πίστευα οτι θα μου ρθει απο ωρα σε ώρα η περίοδος - δεν καταφερα να βγω νωρίτερα για να παρω κάποιο τεστ και σήμερα δυστυχώς είδα λιγο αιμα.... 😞

Υπάρχει περίπτωση να ήμουν έγκυος και να είχα βιοχημική αποβολή?? Θα φαινόταν κάτι αν έκανα αύριο εξεταση αίματος για χόριακή? Αν ήταν βιοχημική ξέρει καμία σας εάν πρέπει να περιμένω για να ξανακάνουμε άμεσα προσπάθειες με τον σύζυγο?? Ο κύκλος μου είναι σταθερός όλα αυτα τα χρόνια και με τεστ ωορρηξίας τον προηγούμενο μήνα είχα βρεί και τις γόνιμες ημέρες μου. Οποιαδήποτε πληροφορία είναι χρήσιμη, σας ευχαριστώ πολυ! 

Καλως ήρθες κορίτσι μου!!!

Αρχικά μην στεναχωριέσαι!!! Και κατα δεύτερον, είδες λίγο αίμα; Ή κανονικά σαν περίοδο; Γιατί το λίγο αίμα είναι στα πλαίσια του φυσιολογικού κάποιες φορες κατά την κύηση! Νομιζω στη βιοχημική σου έρχεται κανονικά περίοδος (με πονους συνήθως) οπότε μετά προχωράς κανονικά με την τεκνοποίηση! Βέβαια να ρωτήσεις γυναικολόγο καλού κακού γιατί εμείς εδώ ότι μαθαίνουμε λέμε!!!

Μπορείς να κάνεις και χοριακή θα φανεί νομίζω γιατι πεφτουν σταδιακά τα επίπεδα της ορμόνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο το μωρακι σας όλα τέλεια πηγαίνουν μπράβο  🥰
    • Εμείς την κάναμε 22+4 την β επιπέδο για αυτό εμένα γραφει 507γρ αλλά το μετρησε 2 φορές και κρατησε την πιο μεγάλη πιστεύω πως είναι λιγότερο αλλά τέλος πάντων 😅 επισης στην βδομαδα που είσαι είχα κάνει στην κόρη μου και ήταν 380 όπως και σε εσενα ☺️ μια χαρά είναι 
    • @Diwni σε ευχαριστώ για την σκέψη σου...εδώ περίμενα να φτάσει επιτέλους η ωορρηξία... άργησε... @Παρασκευαιδου σε ευχαριστώ πολύ για τα φιλιά .. ανταποδίδω... Με δυο παιδιά μάνα μου που να βρω χρόνο και κουράγιο για δύο επαφές;;🤣 Μία και πολύ είναι....ψοφια είμαι καθημερινές...αλλά τι να κάνω αφού δεν έπεσε ΣΚ θα κάνω την θυσία 😋🤣
    • ημουν 21+1...την προηγούμενη Τετάρτη. Απλά μου φαίνεται περίεργο..ή ο δικός μου θα βγει πολύ μικρός 🤷
    • Δεν σε παρακολουθεί με υπερήχους;;;; Εγώ όταν επερνα χάπια διέγερσης με εβλεπε τρεις φορές με υπερήχους από την 10η μέρα μέχρι 14η και μου έλεγε να ερθω σε επαφές συγκεκριμένες μέρες όπως εσυ! Έπρεπε να σε δει για να δείτε αν έκανες ωοθυλάκια και ποσά! Με τις εξετάσεις εννοειται πως θα δεις αν έγινε η ωορρηξια και συγκεκριμένα με την προγεστερονη απλά γτ να μη ξερεις ποσά ωοθυλάκιο έκανες και ποτέ περίπου θα γίνει η ωορρηξια; Τα ινοφερτ βοηθανε αλλά θέλουν από 3 μήνες και μετά για να δράσουν! Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου🙏υπομονή και επιμονή να έρθει το θαυματακι μας❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...