Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ειναι τελεια για μια μερα νομιζω😊 ολα να σου πανε υπεροχα🙏💕

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Και σε σένα σύντομα εύχομαι!!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

3 μερες πριν ειμαι!! Δεν θα εδειχνε εστω κ αχνα;;

Έμενε 4 μέρες πριν έδειξε αρνητικό και 2 μέρες πριν άχνη γραμμή θετικό...περίμενε λίγο ακόμα 😍😍😍!!!
  Αααα κ άργησε λίγα λεπτά να βγει η γραμμή κ στην αρχή ήμουν έτοιμη να τ πετάξω!!!και είπα από μέσα μου τζάμπα τα κανείς τα τεστ τζάμπα χαλάς κ λεφτά σε βλακείες και μετά από λίγο τσουπ η γραμμή 

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Καλημέρα! Νομίζω το έκανες παρα πολυ νωρίς.  Εγω σήμερα είμαι στην 5η μέρα καθυστέρησης αλλα τεστ δεν εχω κάνει κ λέω να περιμένω ακόμα λίγο 

Μακαρι να είσαι η επόμενη!!!!Ποτε σκέφτεσαι να κανείς τεστ ;
 

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Μόλις βγήκε η χοριακη κοριτσια..! Από 654,40 που ήταν εχθές σήμερα που την ξαναεκανα είναι 996,20.Νομίζω καλή είναι κορίτσια για μια μέρα έτσι; Περιμένω να περάσει λίγο η ώρα και να πάρω τηλ την γιατρό.

θα τρελαθώ 😍😍😍τέλεια ειναι☺️
Να μας πεις τι σου είπε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Denizz είπε:

Έμενε 4 μέρες πριν έδειξε αρνητικό και 2 μέρες πριν άχνη γραμμή θετικό...περίμενε λίγο ακόμα 😍😍😍!!!
  Αααα κ άργησε λίγα λεπτά να βγει η γραμμή κ στην αρχή ήμουν έτοιμη να τ πετάξω!!!και είπα από μέσα μου τζάμπα τα κανείς τα τεστ τζάμπα χαλάς κ λεφτά σε βλακείες και μετά από λίγο τσουπ η γραμμή 

 

Μακαρι να είσαι η επόμενη!!!!Ποτε σκέφτεσαι να κανείς τεστ ;
 

 

θα τρελαθώ 😍😍😍τέλεια ειναι☺️
Να μας πεις τι σου είπε !!!

Τι να πω κοριτσια μου!!! Μακαρι, εχω απογοητευτει λιγο δεν σας κρυβω!! Και ειμαι η πρωτη φορα που δεν εκνευριστηκα αλλα εχω στεναχωρηθει!! Ελπιζω θα μου περασει🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η γιατρός μου είπε να κάνω πάλι τη Δευτέρα χοριακη. Αυτή νόμιζε ότι την είχα κάνει προχθές τη χοριακή ενώ της το επισημανα στο τηλ ότι είμαι μια μέρα αλλά φαίνεται δεν κατάλαβε.🤔Τέλος πάντων! Μου είπε ότι είναι καλή όπως και να έχει και λογικά τη Δευτέρα που θα ξανακάνω θα κανονίσουμε για το πότε θα πάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια η γιατρός μου είπε να κάνω πάλι τη Δευτέρα χοριακη. Αυτή νόμιζε ότι την είχα κάνει προχθές τη χοριακή ενώ της το επισημανα στο τηλ ότι είμαι μια μέρα αλλά φαίνεται δεν κατάλαβε.🤔Τέλος πάντων! Μου είπε ότι είναι καλή όπως και να έχει και λογικά τη Δευτέρα που θα ξανακάνω θα κανονίσουμε για το πότε θα πάω.

Τελεια😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Έμενε 4 μέρες πριν έδειξε αρνητικό και 2 μέρες πριν άχνη γραμμή θετικό...περίμενε λίγο ακόμα 😍😍😍!!!
  Αααα κ άργησε λίγα λεπτά να βγει η γραμμή κ στην αρχή ήμουν έτοιμη να τ πετάξω!!!και είπα από μέσα μου τζάμπα τα κανείς τα τεστ τζάμπα χαλάς κ λεφτά σε βλακείες και μετά από λίγο τσουπ η γραμμή 

 

Μακαρι να είσαι η επόμενη!!!!Ποτε σκέφτεσαι να κανείς τεστ ;
 

 

θα τρελαθώ 😍😍😍τέλεια ειναι☺️
Να μας πεις τι σου είπε !!!

Δεν ξέρω φοβάμαι ότι θα φάω τα μούτρα μου παλι. Νιώθω εδω κ μερες ότι θα αδιαθετήσω. Δεν εχω ουτε τσιμπηματακια ουτε τραβηγματακια, μόνο τους κλασσικούς " πόνους περιόδου" κ ευαίσθητο στήθος. Επειδή μου έχει ξανασυμβεί όλο αυτό λέω να περιμένω Τουλάχιστον μέχρι τη Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια η γιατρός μου είπε να κάνω πάλι τη Δευτέρα χοριακη. Αυτή νόμιζε ότι την είχα κάνει προχθές τη χοριακή ενώ της το επισημανα στο τηλ ότι είμαι μια μέρα αλλά φαίνεται δεν κατάλαβε.🤔Τέλος πάντων! Μου είπε ότι είναι καλή όπως και να έχει και λογικά τη Δευτέρα που θα ξανακάνω θα κανονίσουμε για το πότε θα πάω.

Η χοριακη σου είναι τέλεια για μια ημέρα κορίτσι! Από αύριο - μεθαύριο το μωράκι σου θα φαίνεται στον υπέρηχο!😊Για αυτό και δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να την επαναλάβεις. Νομίζω θα ήταν αρκετό να πας να σε δει την Δευτέρα🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Μόλις βγήκε η χοριακη κοριτσια..! Από 654,40 που ήταν εχθές σήμερα που την ξαναεκανα είναι 996,20.Νομίζω καλή είναι κορίτσια για μια μέρα έτσι; Περιμένω να περάσει λίγο η ώρα και να πάρω τηλ την γιατρό.

Τέλεια είναι κοπέλα μου!!! Συγχαρητήρια !!! Με το καλό 🍀👏🏻🎉🎊🤰🤱🏼👶🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η St33 είπε:

Δεν ξέρω φοβάμαι ότι θα φάω τα μούτρα μου παλι. Νιώθω εδω κ μερες ότι θα αδιαθετήσω. Δεν εχω ουτε τσιμπηματακια ουτε τραβηγματακια, μόνο τους κλασσικούς " πόνους περιόδου" κ ευαίσθητο στήθος. Επειδή μου έχει ξανασυμβεί όλο αυτό λέω να περιμένω Τουλάχιστον μέχρι τη Δευτέρα.

Και γω τα ίδια ακριβώς σκεφτόμουνα και φοβομουνα να κάνω τεστ μην απογοητευτω αλλά μετά από κάποιες μέρες καθυστέρησης λέω ας το κάνω και ότι γίνει! Τελικά ήταν θετικό και δεν το πιστεύω ακόμα!!Εύχομαι και σε σένα το ίδιο! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Η χοριακη σου είναι τέλεια για μια ημέρα κορίτσι! Από αύριο - μεθαύριο το μωράκι σου θα φαίνεται στον υπέρηχο!😊Για αυτό και δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να την επαναλάβεις. Νομίζω θα ήταν αρκετό να πας να σε δει την Δευτέρα🥰

Σε ευχαριστώ πολύ!! Αν όλα πάνε καλά ναι λογικά τη Δευτέρα θα έχει ανέβει αρκετά οπότε κάτι θα φαίνεται στον υπερηχο. Απλά μάλλον θέλει να δει ότι όντως ανέβηκε.Τι να πω,ο κάθε γιατρός έχει τη δική του λογική. θα ξαναπάω τη Δευτερα και ελπίζω να είναι όλα καλά ώστε να πάω να με δει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Για τον άντρα σου ο γυναικολογος σου είπε ποιες να παίρνεις;;; Γιατί έχω ακούσει από πολλές ότι παίρνουν και οι άντρες σας αλλά εμας δεν νας ανέφερε κατι η γιατρός μου 

Καλημέρα. Σε αυτό το κουτάκι έχει άλλες κάψουλες για τις γυναίκες και άλλες για τους άντρες. Και είναι για 30 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Και γω τα ίδια ακριβώς σκεφτόμουνα και φοβομουνα να κάνω τεστ μην απογοητευτω αλλά μετά από κάποιες μέρες καθυστέρησης λέω ας το κάνω και ότι γίνει! Τελικά ήταν θετικό και δεν το πιστεύω ακόμα!!Εύχομαι και σε σένα το ίδιο! 🥰

Απι συμπτώματα τι είχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η St33 είπε:

Απι συμπτώματα τι είχες;

Τίποτα το ιδιαίτερο. Κάτι πονακια που και που και λίγο πρησμένο στήθος. Μόνο καμιά φορά από προχθές που με πιάνει και μια καούρα, γενικά το στομάχι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Τίποτα το ιδιαίτερο. Κάτι πονακια που και που και λίγο πρησμένο στήθος. Μόνο καμιά φορά από προχθές που με πιάνει και μια καούρα, γενικά το στομάχι μου.

Κ εγω ετσι είμαι...αλλα άυτο δεν λεει κάτι. Θα περιμένω λίγο ακόμα κ βλέπουμε ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Κορίτσια επειδή νομίζω ότι τρελάθηκα πόσες γραμμές βλέπετε δεν άντεξα και το έκανα

20200327_131025.jpg

Φίλη σοκκκκ!!!!βρε τι πάθαμε αυτόν τον μήνα!!!!! συγχαρητήρια...άντε στη σειρά για χοριακη!!!πως νιώθεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Κορίτσια επειδή νομίζω ότι τρελάθηκα πόσες γραμμές βλέπετε δεν άντεξα και το έκανα

20200327_131025.jpg

Είσαι εγγυουλα!!!!!!!!!!

❤️❤️😉😉😉😉😉

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mari84 είπε:

Είσαι εγγυουλα!!!!!!!!!!

❤️❤️😉😉😉😉😉

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!

Μα ήθελα να  της φωνάξω πως κρατιέσαι με τόσες μέρες καθυστέρηση...αλλά κρατήθηκα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Κορίτσια επειδή νομίζω ότι τρελάθηκα πόσες γραμμές βλέπετε δεν άντεξα και το έκανα

20200327_131025.jpg

Τέλεια!!! Το ήξερα!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! 🥰🙏Να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Είδες ότι έγινε το θαυματακι!!!;; Τι τυχερός μήνας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Μα ήθελα να  της φωνάξω πως κρατιέσαι με τόσες μέρες καθυστέρηση...αλλά κρατήθηκα ❤️

Ειλικρινά επειδή έχω φάει τα μούτρα μου φοβόμουν πάρα πολύ αλλά δεν άντεξα και το έκανα .....σταθερός χαρακτήρας! 

Μόλγύρισα από το διαγνωστικό και σε λιγότερο από μία ώρα θα έχω τα αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Ειλικρινά επειδή έχω φάει τα μούτρα μου φοβόμουν πάρα πολύ αλλά δεν άντεξα και το έκανα .....σταθερός χαρακτήρας! 

Μόλγύρισα από το διαγνωστικό και σε λιγότερο από μία ώρα θα έχω τα αποτελέσματα

Τι είμαστε εμείς οι γυναίκες όμως!!!εγω όταν το είδα έτρεχα λες κ είχα νέφτι στ.....😛!!!ποτε πηγές ποτέ γύρισες 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Ειλικρινά επειδή έχω φάει τα μούτρα μου φοβόμουν πάρα πολύ αλλά δεν άντεξα και το έκανα .....σταθερός χαρακτήρας! 

Μόλγύρισα από το διαγνωστικό και σε λιγότερο από μία ώρα θα έχω τα αποτελέσματα

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!! Μια τεράστια χοριακη σπυ εύχομαι!!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Ειλικρινά επειδή έχω φάει τα μούτρα μου φοβόμουν πάρα πολύ αλλά δεν άντεξα και το έκανα .....σταθερός χαρακτήρας! 

Μόλγύρισα από το διαγνωστικό και σε λιγότερο από μία ώρα θα έχω τα αποτελέσματα

Σούπερ!! Περιμένουμε τα ευχάριστα νεακια σου!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Τι είμαστε εμείς οι γυναίκες όμως!!!εγω όταν το είδα έτρεχα λες κ είχα νέφτι στ.....😛!!!ποτε πηγές ποτέ γύρισες 😂

Ζω σε μικρή πόλη και είναι πάρα πάρα πολύ κοντά στο σπίτι μου. Αναμένω τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...