Μετάβαση σε περιεχόμενο
SofiaGab

Καρότσι για δίδυμα

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ! Θα ήθελα την γνώμη σας! Περιμένω διδυμάκια και είμαι στην φάση που ψάχνω κατάλληλο καροτσάκι! Τείνω προς τα μακρόστενα, γιατί τα πεζοδρόμια στην πόλη που μένω,  είναι πολύ στενά. Περιμένω τις προτάσεις σας! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κάνε υπομονή εύχομαι να είναι θετικό
    • Την Πέμπτη έχω υπέρηχο να δούμε σε τι στάση είναι το μωρό μου..Και θα αποφασισουμε..αν δεν γυρίσει πάμε με καισαρική όποτε μάλλον 13 με 15 Δεκεμβρίου θα γεννήσω..
    • Κοπέλες καλημέρα σας! Εγώ έτυχε να φέρω στον κόσμο το δεύτερο μου παιδάκι όταν το πρώτο ήταν 2,5 ετών αλλά αγόρι που σημαίνει ότι το μυαλό του ήταν ακόμα μικρό και δεν καταλάβαινε τι ακριβώς σημαίνει "έχουμε μωρό". Τυχαίνει να είναι τρυφερό αγοράκι ο μεγάλος και έτσι μέχρι στιγμής (κλείσαμε τον τρίτο) δεν έχουμε αρνητικές αντιδράσεις ιδιαίτερα, κάποιες φορές λέει ας πούμε "αυτό είναι δικό μου" αλλά αν του πω 2-3 φορές ότι αυτό είναι του μωρού μετά από λίγο το λέει και εκείνος. Του φέρετε καλά, τον χαϊδεύει τον μικρό, τον φιλάει κλπ. Τώρα τι θα γίνει όταν ξεκινήσει το μπουσούλημα, εδώ θα είμαστε να τα λέμε! Για το μαιευτήριο, και εγώ αυτό το άγχος είχα και μάλιστα τον αφήσαμε στην πεθερά μου να διανυκτερεύσει κιόλας γιατί γέννησα βράδυ. Εννοείται ότι το μυαλό μου ήταν σε αυτόν, ακόμα και στη καισαρική αυτόν σκεφτόμουν και μετά ένιωθα και τύψεις που δεν σκεφτόμουν το νέο μωρό αλλά όλα αυτά πέρασαν μόλις τον είδα τον μικρούλη και τον φίλησα! Κανένα παιδί δεν μπορεί να αντικαταστήσει στην καρδιά της μάνας ένα άλλο, απλά η αγάπη υψώνεται στο τετράγωνο! Σας εύχομαι καλούς και εύκολους τοκετούς και γερά παιδιά!
    • Στελλινακι μου πολύ θετικά τα βλέπω τα πράγματα μήπως έχει δίκιο ο άντρας σου και είναι νινακι?εγώ σου στέλνω όλη τη θετική μου σκέψη και σου εύχομαι πολύ πολύ καλή τύχη να σαι εσύ το δεύτερο θετικό μας πως το χεις στο μυαλό σου θα περιμένεις κάποιες μέρες και μετά χοριακη η θα κάνεις τεστακι??
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...