Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Και εγώ αγχώνομαι λίγο με το θέμα κούρασης και άσκησης αν επηρεάζει....Γενικά λένε ότι μια ήπια άσκηση βοηθάει. Αλλά πόσο ήπια; Κούραση εννοείται αν δουλεύουμε και έχουμε και το σπίτι θα υπάρχει. Δεν γίνεται και αλλιώς.

Κ εγω πολυ ανχος κ πολυ ορθοστασια ... Εν το μετάξι μου συνβενουν κ παραξεβα πραματα η ειμαι εγω η τρελη ... Εχω πονακια χαμιλα σαν κρανπες στην κοιλια ενω δεν ειχα ... Εχω βγαλει δυο σπυρακια ενω δεν εβγαζα ... Κ το πιο κουλο ειναι πως η υγρασια μ εκει κατωωωω μερες τωρα εναι σαν της ωοριξιας .. Ααααα ξεχασα να ανεφερο πως βλεπω πολυ ζωντανα όνειρα αλλα περιεργα ... Δεν ξερω τι μου γινεται γενικος :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια, με λενε ευη και ειμαι 28. Μενω Αγγλία τα τελευταία 5χρόνια με τν συντροφο μ και ειμαστε μαζι 9μιση χρονια. Απο τν Ιούνιο ξεκινησαμε προσπάθειες για μωράκι και ομολογω απο τότε αυτη η απογοήτευση καθε μηνα με πεθαινει. Αυτο το άγχος. Σας διαβαζω σε αυτη τη συζητηση απο χθες βραδυ και πραγματικά θεωρω ειστε μεγαλη βοήθεια. Αυτον τον μηνα πηρα τεστακια ωορηξιας και ξεκινησα βιταμινες pregnacare conceive...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλησπερα κορίτσια, με λενε ευη και ειμαι 28. Μενω Αγγλία τα τελευταία 5χρόνια με τν συντροφο μ και ειμαστε μαζι 9μιση χρονια. Απο τν Ιούνιο ξεκινησαμε προσπάθειες για μωράκι και ομολογω απο τότε αυτη η απογοήτευση καθε μηνα με πεθαινει. Αυτο το άγχος. Σας διαβαζω σε αυτη τη συζητηση απο χθες βραδυ και πραγματικά θεωρω ειστε μεγαλη βοήθεια. Αυτον τον μηνα πηρα τεστακια ωορηξιας και ξεκινησα βιταμινες pregnacare conceive...

Καλώς ήρθες λοιπον στην παρεα μας και εγω καινουρια ειμα στην παρεα αλλα κ στην προσπαθεια ... Τα κοριτσια εδω οντως ειναι μεγαλη βοηθεια η καθεμια με την δικη της εμπειρία . κ εγω νιωθω σαν να εχω ενα παρεακι μονο που τις διαβάζω πως δεν ειμαι μονη μου στην ανυπομονησία και στον αγωνα της σύλληψης ... Ελπιζω να εχεις κ εσυ κ ολες μας σύντομα ενα μικρο βρεφακι στην αγκαλια σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Καλώς ήρθες λοιπον στην παρεα μας και εγω καινουρια ειμα στην παρεα αλλα κ στην προσπαθεια ... Τα κοριτσια εδω οντως ειναι μεγαλη βοηθεια η καθεμια με την δικη της εμπειρία . κ εγω νιωθω σαν να εχω ενα παρεακι μονο που τις διαβάζω πως δεν ειμαι μονη μου στην ανυπομονησία και στον αγωνα της σύλληψης ... Ελπιζω να εχεις κ εσυ κ ολες μας σύντομα ενα μικρο βρεφακι στην αγκαλια σου .

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου, ευχομαι ολόψυχα να να γεμίσουν οι κοιλιτσες μας σπορακια... 1/12 περιμένω την ακατανομαστη.. κ πραγματικά ποσο χαιρομαι που δεν ειμαι η πρωτη π πριν μ ερθει ειμαι κατα φαντασιαν εγκυος .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Κ εγω πολυ ανχος κ πολυ ορθοστασια ... Εν το μετάξι μου συνβενουν κ παραξεβα πραματα η ειμαι εγω η τρελη ... Εχω πονακια χαμιλα σαν κρανπες στην κοιλια ενω δεν ειχα ... Εχω βγαλει δυο σπυρακια ενω δεν εβγαζα ... Κ το πιο κουλο ειναι πως η υγρασια μ εκει κατωωωω μερες τωρα εναι σαν της ωοριξιας .. Ααααα ξεχασα να ανεφερο πως βλεπω πολυ ζωντανα όνειρα αλλα περιεργα ... Δεν ξερω τι μου γινεται γενικος :D

Όλα τώρα θα τα πάθουμε και θα τα καταλάβουμε!! Χαχα..φταίει και το άγχος λογικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλησπερα κορίτσια, με λενε ευη και ειμαι 28. Μενω Αγγλία τα τελευταία 5χρόνια με τν συντροφο μ και ειμαστε μαζι 9μιση χρονια. Απο τν Ιούνιο ξεκινησαμε προσπάθειες για μωράκι και ομολογω απο τότε αυτη η απογοήτευση καθε μηνα με πεθαινει. Αυτο το άγχος. Σας διαβαζω σε αυτη τη συζητηση απο χθες βραδυ και πραγματικά θεωρω ειστε μεγαλη βοήθεια. Αυτον τον μηνα πηρα τεστακια ωορηξιας και ξεκινησα βιταμινες pregnacare conceive...

Καλώς ήρθες!! Το άγχος μας είναι κακός σύμβουλος και πρέπει να προσπαθούμε να ξεχνιόμαστε με άλλα ευχάριστα και καθημερινά πράγματα που μας συμβαίνουν!!Θα γίνει το θαύμα αργά ή γρήγορα. Έχουμε την ίδια ηλικία. Έχεις σταθερό κύκλο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Καλώς ήρθες!! Το άγχος μας είναι κακός σύμβουλος και πρέπει να προσπαθούμε να ξεχνιόμαστε με άλλα ευχάριστα και καθημερινά πράγματα που μας συμβαίνουν!!Θα γίνει το θαύμα αργά ή γρήγορα. Έχουμε την ίδια ηλικία. Έχεις σταθερό κύκλο ;

Συνήθως ναι ρολοι χρησιμοποιω κ μια εφαρμογή στο κινητο κ συνηθως πχ αν μ λεει 1.12 τοτε θα ερθει κιολασ, σπανια εχω καποιες μερες 2 3 φορες τ χρονο καθυστέρηση.  Οσο κ να θελουμε να κανουμε πραγματα να ξεχαστούμε δεν εχουμε πολλα να κανουμε εδω συνηθως καθημερηνες δουλεια σπιτι αντε κανα σκ αν δε δουλευω να παμε καμια βολτα.. ειναι το αγχος ειναι κα αυτη η ανυπομονησία όμως βλεπω συμαδελφους, φιλες κ μ ανακοινωνουν εγκυμοσυνες κ γω λεω αντε θα ειμαι η επομενη αλλα ακομα τπτ. Εσυ ελενη απο που είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλησπερα κορίτσια, με λενε ευη και ειμαι 28. Μενω Αγγλία τα τελευταία 5χρόνια με τν συντροφο μ και ειμαστε μαζι 9μιση χρονια. Απο τν Ιούνιο ξεκινησαμε προσπάθειες για μωράκι και ομολογω απο τότε αυτη η απογοήτευση καθε μηνα με πεθαινει. Αυτο το άγχος. Σας διαβαζω σε αυτη τη συζητηση απο χθες βραδυ και πραγματικά θεωρω ειστε μεγαλη βοήθεια. Αυτον τον μηνα πηρα τεστακια ωορηξιας και ξεκινησα βιταμινες pregnacare conceive...

 Καλως όρισες Εύη! Αχ ωραία η Αγγλία!!! Κι εγώ 28 είμαι και είμαι 10 χρόνια με τον αρραβωνιαστικό μου! Λογικό το συναίσθημα αυτό το ένιωσα τωρα 1η φορα και δεν ήταν καλό..... αλλά προχωράμε με αισιοδοξία ! Πήρα κι εγώ τετοια τεστακια και θα τα χρησιμοποιήσω 1η φορά αυτό το μήνα!!! 

Η συζήτηση εδώ είναι απόλυτα βοηθητική ! Εγω πχ δεν θέλω αυτά να τα συζητάω ούτε με τη μάνα μου, ούτε με τις αδερφές μου αλλά και σε καμία περίπτωση με τον σύντροφό μου. Το να μοιράζεσαι ίδιες ανησυχίες, εμπειρίες  κτλπ με άτομα που βρίσκεστε στην ίδια φάση είναι πολύ ανακουφιστικό!

Εύχομαι σύντομα να έχουμε εμβρυάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

tzina819: ?

Καλα αποτελέσματα κοριτσια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

 Καλως όρισες Εύη! Αχ ωραία η Αγγλία!!! Κι εγώ 28 είμαι και είμαι 10 χρόνια με τον αρραβωνιαστικό μου! Λογικό το συναίσθημα αυτό το ένιωσα κι εγω τωρα 1η φορα και δεν ήταν καλό..... αλλά προχωράμε με αισιοδοξία ! Πήρα κι εγώ τετοια τεστακια και θα τα χρησιμοποιήσω 1η φορά αυτό τι μήνα!!! 

Η συζήτηση εδώ είναι απόλυτα βοηθητική ! Εγω πχ δεν θέλω αυτά να τα συζητάω ούτε με τη μάνα μου, ούτε με τις αδερφές μου αλλά και σε καμία περίπτωση με τον σύντροφό μου. Το να μοιράζεσαι ίδιες ανησυχίες, εμπειρίες  κτλπ με άτομα που βρίσκεστε στην ίδια φάση είναι πολύ ανακουφιστικό!

Εύχομαι σύντομα με τα σποράκια στην κοιλιά μας!!!!

Αυτά τα τεστ ωορρηξίας δεν είναι λίγο αγχωτικά ;;Ναι ούτε εγώ δεν θέλω να τα συζηταω πολύ όλα αυτά με δικούς μου  γιατί δεν θέλω να στεναχωρώ και να αγχωνω και τους υπόλοιπους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

 Καλως όρισες Εύη! Αχ ωραία η Αγγλία!!! Κι εγώ 28 είμαι και είμαι 10 χρόνια με τον αρραβωνιαστικό μου! Λογικό το συναίσθημα αυτό το ένιωσα τωρα 1η φορα και δεν ήταν καλό..... αλλά προχωράμε με αισιοδοξία ! Πήρα κι εγώ τετοια τεστακια και θα τα χρησιμοποιήσω 1η φορά αυτό το μήνα!!! 

Η συζήτηση εδώ είναι απόλυτα βοηθητική ! Εγω πχ δεν θέλω αυτά να τα συζητάω ούτε με τη μάνα μου, ούτε με τις αδερφές μου αλλά και σε καμία περίπτωση με τον σύντροφό μου. Το να μοιράζεσαι ίδιες ανησυχίες, εμπειρίες  κτλπ με άτομα που βρίσκεστε στην ίδια φάση είναι πολύ ανακουφιστικό!

Εύχομαι σύντομα με τα σποράκια στην κοιλιά μας!!!!

Ομορφη η Αγγλία δε λεω ειδικα με ηλιοοο απίθανη αλλα σρημ ελλαδα εχουμε τους δικους μασ... πραγαμτικα διαβαζω καιρο διαφορα φορουμ στ μαμιλαντ κ ηθελα να εγγραφω κ ολο ελεγα κ αν με αγχωσει περισσότερο και αστο. Αλλα δε θελω να τ συζητήσω με τη μαμα μ δεν ξερει καν οτι προσπαθουμε για μωρακι κ καποιες φιλες απλα λενε οκ μη αγχωμεσαι κ θα ερθει κ τελος.. με τν συντροφο μ αν τ συζητήσω ξερω θα αγχωθει ηδη θεωρω οτι ειναι αγχωμενος οποτε κριμα ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπερα!!!

Σας έψαχνα στο αλλο topic..? Ας ξανα συστηθώ ειμαι η νατασα!!Προσπαθώ και εγω για μωράκι..Εχω πολυκιστηκες, χασιμοτο και μια βουλωμενη σαλπιγγα..Παρακολουθω ωορρηξια με υπερηχο..Για πολύ καλή μου τύχη πηγα εχθες στο γιατρό.. Και είδαμε ένα ωάριο από την δεξιά μεριά (τον προηγούμενο μήνα ήταν απο την αριστερή όπου ειναι και η βουλωμενη) ετοιμο να σκάσει και ο γιατρός μου ειπε να προσπαθήσω και εχθες το βραδυ και σήμερα το πρωι/βραδυ.Λετε να εχω πιθανότητες?Είμαι λίγο αισιόδοξη..Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες κοριτσια και σύντομα οι κοιλιτσες μας να γεμίσουν με μωρακια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Αυτά τα τεστ ωορρηξίας δεν είναι λίγο αγχωτικά ;;Ναι ούτε εγώ δεν θέλω να τα συζηταω πολύ όλα αυτά με δικούς μου  γιατί δεν θέλω να στεναχωρώ και να αγχωνω και τους υπόλοιπους...

Ισως ναι να ειναι αγχωτικα αλλα τι χανουμε να τα δοκιμασουμε? Ηδη αγχωμεμη ειμαι εξαλλου ανδω οτι δεν τα σταματαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσάκια καλησπερα!!!

Σας έψαχνα στο αλλο topic..? Ας ξανα συστηθώ ειμαι η νατασα!!Προσπαθώ και εγω για μωράκι..Εχω πολυκιστηκες, χασιμοτο και μια βουλωμενη σαλπιγγα..Παρακολουθω ωορρηξια με υπερηχο..Για πολύ καλή μου τύχη πηγα εχθες στο γιατρό.. Και είδαμε ένα ωάριο από την δεξιά μεριά (τον προηγούμενο μήνα ήταν απο την αριστερή όπου ειναι και η βουλωμενη) ετοιμο να σκάσει και ο γιατρός μου ειπε να προσπαθήσω και εχθες το βραδυ και σήμερα το πρωι/βραδυ.Λετε να εχω πιθανότητες?Είμαι λίγο αισιόδοξη..Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες κοριτσια και σύντομα οι κοιλιτσες μας να γεμίσουν με μωρακια???

Γεια σου Νατάσα! Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις θετικά αποτελέσματα!!!!! 

@Elenikon Δεν ξέρω καν πως χρησιμοποιούνται ακόμη :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Γεια σου Νατάσα! Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις θετικά αποτελέσματα!!!!! 

@Elenikon Δεν ξέρω καν πως χρησιμοποιούνται ακόμη :lol:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Γεια σου Νατάσα! Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις θετικά αποτελέσματα!!!!! 

@Elenikon Δεν ξέρω καν πως χρησιμοποιούνται ακόμη :lol:

Έχω τα έχω ψάξει στο ίντερνετ. Γίνεται όπως ένα τεστ εγκυμοσύνης. Απλά θεωρώ ότι είναι αγχωτικό.Καλυτερα να έχεις επαφές ανά μέρα.Αυτο δεν αρκεί οποία μέρα και να είσαι σε ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Έχω τα έχω ψάξει στο ίντερνετ. Γίνεται όπως ένα τεστ εγκυμοσύνης. Απλά θεωρώ ότι είναι αγχωτικό.Καλυτερα να έχεις επαφές ανά μέρα.Αυτο δεν αρκεί οποία μέρα και να είσαι σε ωορρηξία;

Ναι ναι νομίζω αρκεί! Έτσι κι αλλιώς το σπέρμα ζει στον κόλπο για κάποιες αρκετές ώρες ανάλογα τις συνθήκες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Γεια σας κ σ αυτο το ποστακι κοριτσια!Ειμαι απο Ηρακλειο Κρητης,35 χρονων,φρεσκοπαντρεμενη κ στην προσπαθεια!Δεν περιμενω κατι αυτον το μηνα γιατι μαλλον τις χασαμε τις γονιμες, αλλα ποτε δεν ξερεις!Αστατο κυκλο ειχα παντα λογω πολυκυστικων οποτε κ τωρα εχω συμπτωματα περιοδου κ τα κλασικα πονακια στην κοιλια.Μαλλον παω για επομενο μηνα.

Γειά σου κορίτσι! Να ζήσετε! Να είστε πάντα γεροί κι ευτυχισμένοι! Με το καλό να μεγαλώσει η οικογένεια σας!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι ναι νομίζω αρκεί! Έτσι κι αλλιώς το σπέρμα ζει στον κόλπο για κάποιες αρκετές ώρες ανάλογα τις συνθήκες!

Ναι..τώρα εξαρτάται αν θέλει κάποια να ξέρεις ακριβώς πότε είναι αν δεν έχει σταθερό κύκλο. Επίσης έχω διαβάσει από γιατρό ότι έχει σχέση κάπως και η στάση της γυναίκας και αν έχει οργασμό κατά την επαφή..ότι βοηθούν γενικά αυτά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Ναι..τώρα εξαρτάται αν θέλει κάποια να ξέρεις ακριβώς πότε είναι αν δεν έχει σταθερό κύκλο. Επίσης έχω διαβάσει από γιατρό ότι έχει σχέση κάπως και η στάση της γυναίκας και αν έχει οργασμό κατά την επαφή..ότι βοηθούν γενικά αυτά .

Ο οργασμός φαντάζομαι επειδή συσπάται όλο το σύστημα ότι θα βοηθάει το σπερμα να "ταξιδεψει" πιο γρήγορα;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Συνήθως ναι ρολοι χρησιμοποιω κ μια εφαρμογή στο κινητο κ συνηθως πχ αν μ λεει 1.12 τοτε θα ερθει κιολασ, σπανια εχω καποιες μερες 2 3 φορες τ χρονο καθυστέρηση.  Οσο κ να θελουμε να κανουμε πραγματα να ξεχαστούμε δεν εχουμε πολλα να κανουμε εδω συνηθως καθημερηνες δουλεια σπιτι αντε κανα σκ αν δε δουλευω να παμε καμια βολτα.. ειναι το αγχος ειναι κα αυτη η ανυπομονησία όμως βλεπω συμαδελφους, φιλες κ μ ανακοινωνουν εγκυμοσυνες κ γω λεω αντε θα ειμαι η επομενη αλλα ακομα τπτ. Εσυ ελενη απο που είσαι?

Τις ίδιες σκέψεις έχουμε .θα γίνει και αυτό το θαύμα σε μας που θα πάει!!!Εγώ είμαι από Ηράκλειο Κρήτης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ο οργασμός φαντάζομαι επειδή συσπάται όλο το σύστημα ότι θα βοηθάει το σπερμα να "ταξιδεψει" πιο γρήγορα;!

Λόγω και καλά των υγρών της γυναίκας με τον οργασμό βοηθάει το σπέρμα να φτάσει στον προορισμό του πιο εύκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Τελικά βέβαια εγώ θεωρώ πως το παν είναι να ευχαριστηθείς το όλο σκηνικό να το κάνεις όποτε θέλεις και όχι εξαναγκαστικά μερες και ώρες (που είναι αγχωτικό) και ποτέ δεν ξέρεις πότε θα έχεις το σποράκι στην κοιλίτσα σου! (τα λεω για να τα ακούω κι εγω χαχαχαχα)

@Ελενακι12 μου τι κάνεις σήμερα;;;

Είμαι καλά κοριτσάκι μου δόξα το θεό.... ?❤️❤️❤️Εσύ πως είσαι τι γίνεται ήρθε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσάκια καλησπερα!!!

Σας έψαχνα στο αλλο topic..? Ας ξανα συστηθώ ειμαι η νατασα!!Προσπαθώ και εγω για μωράκι..Εχω πολυκιστηκες, χασιμοτο και μια βουλωμενη σαλπιγγα..Παρακολουθω ωορρηξια με υπερηχο..Για πολύ καλή μου τύχη πηγα εχθες στο γιατρό.. Και είδαμε ένα ωάριο από την δεξιά μεριά (τον προηγούμενο μήνα ήταν απο την αριστερή όπου ειναι και η βουλωμενη) ετοιμο να σκάσει και ο γιατρός μου ειπε να προσπαθήσω και εχθες το βραδυ και σήμερα το πρωι/βραδυ.Λετε να εχω πιθανότητες?Είμαι λίγο αισιόδοξη..Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες κοριτσια και σύντομα οι κοιλιτσες μας να γεμίσουν με μωρακια???

Καλόσωρισες κουκλίτσα μου η πιθανότητες σου είναι πολλές εγώ ξέρω πως ο θεούλης είναι μεγαλος κ όλα θα γίνουν στην ώρα τους❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...