Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά για φαγητό και γλυκό δεν λέω ποτέ όχι. Σαν γνήσιος ταύρος που είμαι λατρεύω το φαγητό. Αφού ο άντρας μου όταν στεναχωριέμαι με ρωτάει πάντα - τι να σου παραγγείλω να φας; Ξέρει πως να μου φτιάξει το κέφι αυτός ο άνθρωπος!

Το lacostaki είναι από το σήμα της lacoste το κροκοδειλακι. Έτσι με λέει ο άντρας μου γιατί τρώω συνέχεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η liza_pan93 είπε:

Το κακό είναι ότι η πολυαγαπημένη μου πεθερούλα κάνει τον ξερόλα και...πήρε πρέφα ότι κάτι ετοιμάζαμε αυτόν τον καιρό. Το φαρμάκι της το έριξε, δεν μπορώ να πω. Τις φασαρίες μας τις είχαμε εξαιτίας της..Γι αυτό λέω ότ επηρεάζεται. Μην ξεχνάτε, είμαστε και οι δύο 25 (δηλαδή, εκείνος ακόμη 5 :P)

Εγώ πάντως από μικρή έλεγα ότι θα πάρω άντρα ορφανό και αυτό έκανα... Ούτε πεθερά ούτε πεθερος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Ελανακι μου τέλειο που πιστεύεις στο γιατρό σου εγώ στη θέση σου θα περίμενα να δω αν θα γίνει κάτι καλό πάνω στο χρόνο και μετά ξανά στο γιατρό να δούμε τι θα κάνουμε..ελπίζω να χρειαστεί να πας γιατι θα σαι έγκυος :)❤️

Κούκλα μουυυυ χίλια αααα ευχαριστώ.... Εύχομαι κ σε εσένα τα καλύτερα κ γρήγορα το σπορακι σου❤️❤️❤️❤️..... Ναι είναι καταπληκτικός γιατρός.??... Ναι αυτό θα κάνω θα περιμένω.... Εγώ ξέρω ότι για όλους έχει ο θεός πρέπει να έχουμε κ λίγο υπομονή.... Κάτι που δεν έχω όμως εγω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Από θετική ενέργεια την έχεις απόλυτα κορίτσι μου !!! 

Σ' ευχαριστώ!☺️ Η αλήθεια είναι ότι τα τελευταία χρόνια έχασα λίγο την αισιοδοξία μου και γενικά τον εαυτό μου. Πέρασα μια δύσκολη περίοδο με αποτέλεσμα να με πάρει από κάτω. Τώρα ευτυχώς είμαι καλύτερα! Το μόνο σίγουρο πάντως είναι ότι είμαι γουρλου. Είμαι βέβαιη ότι θα φέρω γούρι και στην παρέα μας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Νέα και εγώ στην ομάδα και νεα στην προσπάθειά  για μωρό!!!! Είμαι 32 και τώρα άρχισαν οι πρώτες προσπάθειες ελπίζω να έχω σύντομα καλά Νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η olgakou21 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Νέα και εγώ στην ομάδα και νεα στην προσπάθειά  για μωρό!!!! Είμαι 32 και τώρα άρχισαν οι πρώτες προσπάθειες ελπίζω να έχω σύντομα καλά Νέα!!!!

Γειααα

Κι εγώ το ίδιο! Ειμαι νεα κ στην ομαδα κ στην προσπάθεια! Στο εύχομαι!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφα μου κορίτσια... Σημερα μια καινούρια μέρα ξεκινάει.. θετική ενέργεια και ηρεμία ??είστε καλά??? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η olgakou21 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Νέα και εγώ στην ομάδα και νεα στην προσπάθειά  για μωρό!!!! Είμαι 32 και τώρα άρχισαν οι πρώτες προσπάθειες ελπίζω να έχω σύντομα καλά Νέα!!!!

Καλημέρα κορίτσι μ  καλωσόρισες... ??σου εύχομαι γρήγορα να γίνει το θαυματακι σου κ σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα και καλώς ήρθαν τα νέα μέλη της ομάδας ? !!!ετοιμάζομαι για δουλειά και είναι έτοιμο να βρέξει!!! Εγώ ανυπομονώ για τα κορίτσια μας που δεν περιμένουν την σιχαμενη 2/11 να μας πούνε ευχάριστα!!! :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ !!!!Θα σας πως τις εξελιξεις!Στην αρχη ειμαστε ακόμα.Εκανα τα πρωτα εγω και τωρα εχει σειρα ο αντρούλης μου!Μακαρι να είναι καλες οι εξετάσεις του και να κινηθούμε γρήγορα!

Όλα καλά να σας πάνε!!! Κ σύντομα να έρθει το μωρουλι σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Για να δεις ότι υπάρχουν χειρότερα εγώ δεν έχω πεθερά να μου κάνει τέτοια αλλά έχω τη μάνα μου που έχει βάλει σκοπό να με τρελάνει.... Χειρότερα από πεθερά άσε... 

Χαρά στο κουράγιο σου!!! Απαπαπαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλμαρετε;;;; γιατί το δικό μου με τίποτα... Σενάρια ολόκληρα φτιάχνει. Απορώ πως με αντέχει τόσα χρόνια;; Εγώ δεν θα με άντεχα ούτε μηνα

Χαχα παρομοίως!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μην σκέφτεσαι έτσι κορίτσι μου! Η ζωή σας ένωσε για κάποιο λόγο. Έχεις ευθύνη για την ευτυχία του όση έχει κι αυτός για την δική σου. Να μην ξεχνάς ποτέ ότι έχετε ο ένας τον άλλον! Υπάρχουν άνθρωποι που δεν είχαν την τύχη ούτε αυτό να ζήσουν! Εύχομαι όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιηθούν! Κοίτα μόνο μπροστά και τα καλύτερα έρχονται!

Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τα λόγια σου!!! ❤️ πραγματικά, πρόκειται για τύχη...γενικά, όχι μόνο για εμένα. Αυτά τα καλύτερα...μήπως δεν έχουν τη νέα μου διεύθυνση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου πως είστε? Πριν λίγες μέρες μας επισκέφθηκε η πεθερά μου..όλα καλά, όλα τέλεια αλλά πάντα το θέμα να έρχεται στο μωρό..και πότε θα κάνετε και με ρωτάει ο κόσμος άμα θα γίνω γιαγιά κτλ κτλ..και το πιο ωραίο όταν λέγαμε κάτι για ηλικίες μου λέει άντε τα πέρασες τα 30 τι περιμένεις; Πότε θα μας κάνεις μωρό; Ένας Θεός ξέρει πως κρατήθηκα…Ευτυχώς παίρνει θέση ο άντρας μου!! Ουφ…

Αυτό που πρέπει να μας αγχώνουν,δεν το έχω καταλάβει!!! Εκείνη την ώρα θέλουν ένα βρισιμο αλλά...

Η θέση σου είναι λεπτή,όποτε καλά κανεις κ δε μιλάς. Άσε τον άντρα σου να μιλήσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σ' ευχαριστώ!☺️ Η αλήθεια είναι ότι τα τελευταία χρόνια έχασα λίγο την αισιοδοξία μου και γενικά τον εαυτό μου. Πέρασα μια δύσκολη περίοδο με αποτέλεσμα να με πάρει από κάτω. Τώρα ευτυχώς είμαι καλύτερα! Το μόνο σίγουρο πάντως είναι ότι είμαι γουρλου. Είμαι βέβαιη ότι θα φέρω γούρι και στην παρέα μας!?

Καλημέρα κορίτσι μου ,όλοι κάποια στιγμή περνάμε δύσκολες στιγμές το θέμα είναι να ξεπερνάνε τα καλά και να σκεφτόμαστε μόνο τα καλά!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Σε νιώθω εγώ που είμαι και κάτω τα 30 και μου τα λέει αυτά ,αλλά εγώ την έχω και κάτω από τα πόδια μου !!!!!!!!!!!!! Αλλά κορίτσι μου μην ξεχνάμε ότι οι άντρες μας είναι κύριοι και τις βάζουν στη θέση τους ! Έπρεπε να της πει σκέφτομαι να κοιτάξω την καριέρα μου ...να την δεις πως θα γυρνάει το μάτι σαν καρτούν χιχι !!!

Χαχαχχα ή το αλλο.. δε θελουμε παιδιά!! Έχουμε αποφασίσει να μην κάνουμε!!! Εκεί να δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Χαχαχχα ή το αλλο.. δε θελουμε παιδιά!! Έχουμε αποφασίσει να μην κάνουμε!!! Εκεί να δεις...

Χαχαχ ακόμα καλύτερο !!! Έμφραγμα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Lactaki εγώ να δεις πόσο τρωγομαι δεν σου εγγυομαι ότι θα περιμένω την καθυστέρηση για το τεστ χαχαχαχαχ..μου φωνάζει να το κάνω αύριο πρωί πρωί..

Καλημέρα!!!! Το έκανες τελικά;;; Έχεις κάτι να μας πεις;;;; ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η olgakou21 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Νέα και εγώ στην ομάδα και νεα στην προσπάθειά  για μωρό!!!! Είμαι 32 και τώρα άρχισαν οι πρώτες προσπάθειες ελπίζω να έχω σύντομα καλά Νέα!!!!

Καλημέρα κορίτσι μου!! Άντε με το καλό να γίνεις σύντομα μανούλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Χαχαχχα ή το αλλο.. δε θελουμε παιδιά!! Έχουμε αποφασίσει να μην κάνουμε!!! Εκεί να δεις...

??? Ναι αυτό είναι καλύτερο! Εγκεφαλικό η πεθερά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου πως είστε? Πριν λίγες μέρες μας επισκέφθηκε η πεθερά μου..όλα καλά, όλα τέλεια αλλά πάντα το θέμα να έρχεται στο μωρό..και πότε θα κάνετε και με ρωτάει ο κόσμος άμα θα γίνω γιαγιά κτλ κτλ..και το πιο ωραίο όταν λέγαμε κάτι για ηλικίες μου λέει άντε τα πέρασες τα 30 τι περιμένεις; Πότε θα μας κάνεις μωρό; Ένας Θεός ξέρει πως κρατήθηκα…Ευτυχώς παίρνει θέση ο άντρας μου!! Ουφ…

Ε μα, έλεος! Θα μας πουν και πότε θα κάνουμε.....

Καλά κάνει ο άντρας σου. Κι εγώ του είπα να την βάζει στη θέση της γιατί, αν τα πω εγώ, δεν θα ξανάρθει....γίνομαι τούρμπο όταν χώνονται σε πολύ πολύ δικά μου θέματα. Γκρρρρ ?

Και ξέρεις...άντε να είναι σχετικά μεγάλη, τη δικαιολογείς. Άλλα μυαλά, άλλες εποχές. Ε εμένα είναι 45 και φέρεται σαν 70.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέραααα και καλώς ήρθαν τα νέα μέλη της ομάδας ? !!!ετοιμάζομαι για δουλειά και είναι έτοιμο να βρέξει!!! Εγώ ανυπομονώ για τα κορίτσια μας που δεν περιμένουν την σιχαμενη 2/11 να μας πούνε ευχάριστα!!! :-):-)

Καλημερα!

Καλως σας βρηκαμε ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Ε μα, έλεος! Θα μας πουν και πότε θα κάνουμε.....

Καλά κάνει ο άντρας σου. Κι εγώ του είπα να την βάζει στη θέση της γιατί, αν τα πω εγώ, δεν θα ξανάρθει....γίνομαι τούρμπο όταν χώνονται σε πολύ πολύ δικά μου θέματα. Γκρρρρ ?

Και ξέρεις...άντε να είναι σχετικά μεγάλη, τη δικαιολογείς. Άλλα μυαλά, άλλες εποχές. Ε εμένα είναι 45 και φέρεται σαν 70.

Πιστεύω οτι το παν ειναι η διπλωματία με τις πεθερές (εκτος κο αν ειναι κάποια πολύ στριμενη?)  Ζοριστηκα πολυ να καταφερω να απανταω στη δικη μου με τέτοιο τρόπο που να μην εχει τι να πει!

1 εχω να σας πω εμενα ειναι η Θεουσα! Καλη γυναίκα δεν μπορω να πω, αλλα αν την αφησεις θα σου κανει μονο κουμάντα!

Επισης δεν συμφωνεί με παιδί πριν το γάμο και εμεις τωρα προσπαθούμε αλλα εννοειται οτι δεν το ξέρει (δεν την αφορα δλδ) αλλα αν γινει το θαυμα και το ακουσει θα μας λεει να παντρευτουμε άμεσα φφφφ

Ετσι ειναι ολες ρε παιδια?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρνητικουμπα πρωί πρωί.. εντωμεταξυ ήμουν σίγουρη αυτό το μήνα..απογοητεύτηκα να σας πω την αλήθεια αλλά είναι της ημερας θα μου περάσει σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...