Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχαχαχα μάλλον έτσι θα γίνει αν ηρεμήσουμε γενικά όλα καλά θα πανε είναι δύσκολο αλλά αν θέλουμε να γίνει το θαυματακι πρέπει να το κάνουμε τα λέω να τα ακούω κ εγώ να ξερεις????

Ηρεμία χρειαζεται κορίτσια!Πιστη και θετική σκέψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η liza_pan93 είπε:

Κορίτσια, διάβασα τα σχόλιά σας για τους συζύγους σας και ένιωσα πολύ όμορφα ❤️ κι εμείς είμαστε σχεδόν δέκα χρόνια μαζί και παντρεμένοι από το καλοκαίρι. Απλά, στεναχωριέμαι πάρα πάρα πολύ για όλα αυτά που με βλέπει να τραβάω. Νιώθω πως τον απογοητεύω και πως τον στεναχωρώ...Δεν μου έχει πει ποτέ τίποτα τέτοιο, είναι άψογος και πραγματικά είμαστε ο ένας για τον άλλο! Αλλά νιώθω πως έχω ακόμη μεγαλύτερη ευθύνη για τη δική του ευτυχία παρά για τη δική μου......Λίγο αλλόκοτο όλο, αλλά έτσι είμαι ?

Μην σκέφτεσαι έτσι κορίτσι μου! Η ζωή σας ένωσε για κάποιο λόγο. Έχεις ευθύνη για την ευτυχία του όση έχει κι αυτός για την δική σου. Να μην ξεχνάς ποτέ ότι έχετε ο ένας τον άλλον! Υπάρχουν άνθρωποι που δεν είχαν την τύχη ούτε αυτό να ζήσουν! Εύχομαι όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιηθούν! Κοίτα μόνο μπροστά και τα καλύτερα έρχονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η liza_pan93 είπε:

? ελπίζω να μην τον απογοητεύω ούτε να επηρεαστεί από το τι θα πουν οι γύρω μας (δεν έχουμε πει ακόμα κάτι. φοβάμαι). Πάντως, αυτοί είναι πραγματικοί άντρες.

Μάλλον έχεις δίκιο Ιωάννα μου, το μυαλό μας μας παιδεύει! Πώς θα το...καλμάρουμε είναι το θέμα

Καλμαρετε;;;; γιατί το δικό μου με τίποτα... Σενάρια ολόκληρα φτιάχνει. Απορώ πως με αντέχει τόσα χρόνια;; Εγώ δεν θα με άντεχα ούτε μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! :)

Είμαι καινούρια στο Foroum, είμαι 28 χρονών, είμαι 10 χρόνια μαζί με τον αρραβωνιαστικό μου και στην ουσία ξεκινήσαμε προσπάθειες για παιδάκι αυτόν το μήνα! Το 2013 είχα πάει σε μία γυναικολόγο για τεστ παπ κτλπ (άσχημη εμπειρία) και ήταν όλα τα αποτελέσματά μου καλά! Από τότε, αποφάσισα φέτος το καλοκαίρι πως έπρεπε να επισκεφτώ ξανά γυναικολόγο για έλεγχο γενικό αλλά και προγεννητικό. Μου είπε ότι έχω πολυκυστικές και ότι είναι εκ γενετής :!: (απόρησα γιατί η προηγούμενη γιατρός δεν είχε δει κάτι)! Τελος πάντων, μακρηγόρησα! Το θέμα είναι ότι μετά από τις ελεύθερες επαφές, έχω πονάκια στην κοιλιά και γενικά μία περίεργη αίσθηση... Λέτε να έγινε το θαύμα; Περίοδο περιμένω 10/11!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μα κι εγώ εκτός από αυτή την καθυστέρηση δεν είχα αλλά προβλήματα ούτε καν αιμοραγιες γιαυτό και δεν με είχε ανησυχήσει. Απλά είχαμε σκοπό να ξεκινήσουμε τον Απρίλιο προσπάθειες και πήγα προληπτικά να δω τι γίνεται κι έτσι το ανακάλυψα ότι ήταν τόσο μεγάλο. 

Εγώ ή αλήθεια είναι αυτό τον χρόνο πήγα στον γιατρό 3 φορές κ ευτυχώς όλα καλά.... Εγώ έχω αιμορραγία στην περίοδο λόγο τον ινομυώματον δεν ξέρω λέω να το αφήσω λίγο ακόμα τουλάχιστον όσο είναι μικρά κ αν περάσει ο χρόνος βλέπουμε τι πω δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλμαρετε;;;; γιατί το δικό μου με τίποτα... Σενάρια ολόκληρα φτιάχνει. Απορώ πως με αντέχει τόσα χρόνια;; Εγώ δεν θα με άντεχα ούτε μηνα

κ εμένα βρε κορίτσια ενώ σε όλο το κύκλο είμαι πιο κουλ με το που πλησιάζω 19-20η μέρα με πιάνουν τα διαόλια μου κ δε τρώγομαι με τα ρούχα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Kostef: 02/11

Frogel: 02/11

Liza_pan93: 02/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Σε αναμονή 

Ελενακι12: ?

Elena: ?

Xrita: ?

Vikcy: ?

Χρυσαφω: ?

Τον άντρα της παρέας δεν θα τον βάλετε στην λίστα;????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elena o είπε:

Καλημέρα Frogel!Ειμασταν κλασική περίπτωση ανεξήγητης υπογονιμοτητας! Εγω πιστεύω έφταιγε το άγχος μου. Προσπαθήσαμε ένα διάστημα, μετα μας είπε ο γιατρός να ξεκινήσουμε σιγά σιγά εξετάσεις, πέρασαν σχεδόν 2 χρόνια με υπερρηχογραφική παρακολούθηση της ωορρηξίας, παρεπιπτόντως, επειδη ξέχασα να το αναφέρω οι εξετάσεις και τον 2 μας μια χαρα, εγω είχα χασιμοτο μονο αλλα το TSH μου ηταν απείραχτο ακόμη...όποτε δε δημιουργούσε θεμα. Μετα κάναμε κάποιους κύκλους με σεπαφαρ στη συνέχεια μια σπερματέγχυση, ολα έπεφταν στο κενό.  Ο γιατρός μας πρότεινε να πάμε σε έναν ειδικό στο Γεννεσις να μας δει και να συζητήσουμε μαζί του το ενδεχόμενο να προχωρήσουμε με εξωσωματική. Πήγαμε ένα πρωινό στα τέλη Απρίλη ( ακομα το θυμάμαι!) Συναντήσαμε ένα γιατρο με εξέτασε είδε τις εξετάσεις και μας είπε, οτι δε βλέπει κατι να ηρεμήσουμε...να προσπαθήσουμε ένα τρίμηνο και αν δεν τα καταφέρουμε να μιλήσουμε ξανά.. Ο γιατρός όταν του είπαμε τι μας είπε μας είπε έπρεπε να κανονίστε για εξωσωματική, να τον πάρετε τηλ να ξεκινηςετε.Ο άντρας μου θύμωσε και μου είπε να πάμε άλλου. Αλλάζουμε λοιπόν γιατρο,  πάμε σε άλλον δε του λέμε την ιστορία... Δείχνουμε απλώς τις εξετάσεις και με εξετάζει, μας λέει δε βλέπω κάποιο θεμα... Να προσπαθήσουμε υπερρηχογραφικα πάλι.. Στον πρώτο υπερρηχο άρχισε να μου λέει προσπαθείτε καιρό ομως, να κάνουμε μια σπερματέγχυση κ.τ.λ. απελπιστικά, ένιωσα σα να με κοροϊδεύουν, σα να παίζουν με τον πόνο μου. Στενοχώρια, κλάμα άγχος ώσπου λέω στον άντρα μου. Τέλος, και οι εξετάσεις και οι επισκέψεις στους γιατρούς. Μόνοι μας οτι κάνουμε. Ηταν Ιούνιος... Θα περάσουμε ωραία το καλοκαίρι θα πάμε σε συναυλίες, πάμε διακοπές και το Σεπτεμβρη θα κανονίσουμε την εξωσωματική αν δε μας κάτσει. Στο μεταξύ στη δουλειά μου είχε γίνει λίγο χαμός εκείνο το μηνα και δούλευα 14- 16 ώρες.. Το μυαλό μου έφυγε λίγο απο το παιδι λόγω φόρτου εργασίας, αλλα βοήθησε και η σκέψη της εξωσωματικής. Και στις 12 Ιουλίου 1 μέρα πριν αδιαθέτησω ειδα καφέ υγρά, δεν έδωσα βάση γιατι λόγω θάλασσας έβλεπα καποια καλοκαίρια κατι παρόμοιο, ομως συνεχίστηκε και την επόμενη μέρα και λέω βρε λες?? αποκλείεται! Και ομως ηταν θετικό ? Σας κούρασα, αλλα τα είπα με καθε λεπτομέρεια ?

Τι καλα!!!Μα τι ευχάριστη εξέλιξη είχε η επιμονή και η χαλαρωση σου!Μπραβο κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Μακάρι να είναι όλα καλά και να πάνε όλα καλά άλλες φορές λέω εντάξει δεν πειράζει θα γίνει κάποια στιγμή και άλλες στιγμές με πιάνει ένα παράπονο άλλο πράγμα !! Αλλαααα κρατάμε αισιοδοξία!!! Και σε εσένα γρήγορα το δεύτερο νινι σου εύχομαι!!

Όλες ετσι ειμαστε! Ολα καλα θα πάνε ομως ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σου κοριτσάκι μου.... Να σου πω την αλήθεια δεν το σκέφτηκα καθολου κ ο λόγος είναι ότι τον γιατρό μου τον έχω απόλυτη εμπιστοσύνη... Και είμαι κ άτομο που δεν μπορώ να εμπιστευτώ εύκολα γιατί την έπαθα άσχημα με γυναικολόγο κ όσο να ναι φοβάμαι 

Αφου ειναι της εμπιστοσύνης τότε οκ! Καταλαβαίνω, δύσκολο πραγμα να βρεις γιατρο να εμπιστευτείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά για φαγητό και γλυκό δεν λέω ποτέ όχι. Σαν γνήσιος ταύρος που είμαι λατρεύω το φαγητό. Αφού ο άντρας μου όταν στεναχωριέμαι με ρωτάει πάντα - τι να σου παραγγείλω να φας; Ξέρει πως να μου φτιάξει το κέφι αυτός ο άνθρωπος!

Χάχα κ εγώ έτσι είμαι. Όταν τσακωνομαστε με τον άντρα μου έρχεται με σουβλάκια σπίτι αντί για λουλούδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η liza_pan93 είπε:

Το κακό είναι ότι η πολυαγαπημένη μου πεθερούλα κάνει τον ξερόλα και...πήρε πρέφα ότι κάτι ετοιμάζαμε αυτόν τον καιρό. Το φαρμάκι της το έριξε, δεν μπορώ να πω. Τις φασαρίες μας τις είχαμε εξαιτίας της..Γι αυτό λέω ότ επηρεάζεται. Μην ξεχνάτε, είμαστε και οι δύο 25 (δηλαδή, εκείνος ακόμη 5 :P)

Για να δεις ότι υπάρχουν χειρότερα εγώ δεν έχω πεθερά να μου κάνει τέτοια αλλά έχω τη μάνα μου που έχει βάλει σκοπό να με τρελάνει.... Χειρότερα από πεθερά άσε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πως είστε? Πριν λίγες μέρες μας επισκέφθηκε η πεθερά μου..όλα καλά, όλα τέλεια αλλά πάντα το θέμα να έρχεται στο μωρό..και πότε θα κάνετε και με ρωτάει ο κόσμος άμα θα γίνω γιαγιά κτλ κτλ..και το πιο ωραίο όταν λέγαμε κάτι για ηλικίες μου λέει άντε τα πέρασες τα 30 τι περιμένεις; Πότε θα μας κάνεις μωρό; Ένας Θεός ξέρει πως κρατήθηκα…Ευτυχώς παίρνει θέση ο άντρας μου!! Ουφ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κοριτσάκι μου ,μπορεις να θες να με βαζεις στη λιστα με ερωτηματικό.Παω σύντομα με εξωσωματική και δεν γνωρίζω ακόμα τι και πως.Δεν μετράω ωορρηξία μια και τα τεστ σε εμενα δεν δείχνουν λόγω ορμονικων θεμάτων και η περιοδος ερχεται όποτε να ναι....Οποτε δεν εχω τίποτα για να προσανατολιστω. Εκανα υπερήχους για ενα διαστημα για να βλέπουμε ωορρηξία αλλα τωρα σταμάτησα και απλα συγκεντρώνω εξετάσεις για την εξωσωματικη.

Καλή δύναμη σε όλες και να είστε οσο γίνεται πιο χαλαρές.Με πρόγραμμα μεν αλλα οσο γίνεται χαλαρααααα!Καλα αποτελέσματα σε ολες και ευχομαι συντομα η σελίδα να γεμίσει μωράκια!

Εντάξει κορίτσι μου εγώ θα σε έχω στο πινακακι και εύχομαι σύντομα να μας πεις κορίτσια βάλτε με είμαι έγκυος !! Εκεί ξέρεις πυροτεχνήματα ουρλιαχτά και τέτοια εμείς ? !! Όλα καλά θα πάνε είσαι πολύ δυνατή κοπέλα από ότι έχω καταλάβει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Εντάξει κορίτσι μου εγώ θα σε έχω στο πινακακι και εύχομαι σύντομα να μας πεις κορίτσια βάλτε με είμαι έγκυος !! Εκεί ξέρεις πυροτεχνήματα ουρλιαχτά και τέτοια εμείς ? !! Όλα καλά θα πάνε είσαι πολύ δυνατή κοπέλα από ότι έχω καταλάβει !!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Δεν έχω λαικ...Να είσαι καλά για τις ευχές κ την δύναμη που Μ δίνεις.Ολες θα τα καταφέρουμε κ όλες θα χαρούμε.Μολις έχω έμβρυο μεταφορά ,γράφουμε ημερομηνία!!!Πολλά φιλιά!!!??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τον άντρα της παρέας δεν θα τον βάλετε στην λίστα;????

Τον άντρα της παρέας δεν θα βάλουμε;είναι δυνατόν; Θύμησες μου κορίτσι μου ποτέ περιμένεις;;γιατί έχω και λίγο μνήμη χρυσόψαρο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Δεν έχω λαικ...Να είσαι καλά για τις ευχές κ την δύναμη που Μ δίνεις.Ολες θα τα καταφέρουμε κ όλες θα χαρούμε.Μολις έχω έμβρυο μεταφορά ,γράφουμε ημερομηνία!!!Πολλά φιλιά!!!??????????

Ούτε εγώ έχω λαικ χαχα σε περιμένουμε κορίτσι μου φιλάκια πολλά !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου πως είστε? Πριν λίγες μέρες μας επισκέφθηκε η πεθερά μου..όλα καλά, όλα τέλεια αλλά πάντα το θέμα να έρχεται στο μωρό..και πότε θα κάνετε και με ρωτάει ο κόσμος άμα θα γίνω γιαγιά κτλ κτλ..και το πιο ωραίο όταν λέγαμε κάτι για ηλικίες μου λέει άντε τα πέρασες τα 30 τι περιμένεις; Πότε θα μας κάνεις μωρό; Ένας Θεός ξέρει πως κρατήθηκα…Ευτυχώς παίρνει θέση ο άντρας μου!! Ουφ…

Σε νιώθω εγώ που είμαι και κάτω τα 30 και μου τα λέει αυτά ,αλλά εγώ την έχω και κάτω από τα πόδια μου !!!!!!!!!!!!! Αλλά κορίτσι μου μην ξεχνάμε ότι οι άντρες μας είναι κύριοι και τις βάζουν στη θέση τους ! Έπρεπε να της πει σκέφτομαι να κοιτάξω την καριέρα μου ...να την δεις πως θα γυρνάει το μάτι σαν καρτούν χιχι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elena o είπε:

Αφου ειναι της εμπιστοσύνης τότε οκ! Καταλαβαίνω, δύσκολο πραγμα να βρεις γιατρο να εμπιστευτείς...

Ναι κ αρκετά δύσκολο.... Δεν ξέρεις ποιος πραγματικά θέλει το καλό σου ή τα λεφτά σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πόσο μου αρέσει να ακούω για ερωτευμένα ζευγάρια!!!! Εγώ πάλι είμαι αθεράπευτα ρομαντική! Αφού λέω στον άντρα μου να με ξαναπαντρευτεί για να το ζήσω πάλι! Επίσης του έχω απαγορεύσει να έρθει στο σπίτι χωρίς λουλούδια αν έχουμε επέτειο, είναι του Αγίου Βαλεντίνου κτλ.?

Αχαχαχα εγώ πάλι το άλλο άκρο..αλλά είναι τόσο όμορφο αυτό που λες..τι γλυκό να θες να τον ξαναπαντρευτεις τον άλλο..άντε να ακούω τέτοια γιατί τα περισσότερα παντρεμένα ζευγάρια λένε το κλασσικό "μην κάνεις αυτό το λάθος"..εγώ πάλι

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

 

έχω πολύ αστείες ιστορίες από τις φορές που κάποιος έκανε κάτι ρομαντικό για μένα..τελείως Γκούφυ χαχαχαχαχα..ούτε τώρα είμαι ρομαντική σαυτα τα πράγματα αλλά είμαι τελείως ρομαντική με την ιδέα του έρωτα..ναι υπάρχει το άλλο σου μισό τελικά..θέλει δουλειά βέβαια η κάθε σχέση για να μένει αναλλοίωτη και να αντέχει στον χρόνο..όρεξη να χουμε να δείχνουμε την αγάπη και τον έρωτα μας με όλους τους τρόπους.(και βεβαίως και με τα σουβλάκια και τις παστες)

 

Εγώ μόλις γύρισα σπίτι πτώμα..όσο για τα κορίτσια που είστε στην αναμονή της περιόδου δεν ξέρετε πόσο σας νιώθω 2μερες πριν την περίοδο και προσπαθώ να μην το φωνάξω σε όποιον μου μιλάει χαχαχαχαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναι κ αρκετά δύσκολο.... Δεν ξέρεις ποιος πραγματικά θέλει το καλό σου ή τα λεφτά σου!! 

Ελανακι μου τέλειο που πιστεύεις στο γιατρό σου εγώ στη θέση σου θα περίμενα να δω αν θα γίνει κάτι καλό πάνω στο χρόνο και μετά ξανά στο γιατρό να δούμε τι θα κάνουμε..ελπίζω να χρειαστεί να πας γιατι θα σαι έγκυος :)❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Τον άντρα της παρέας δεν θα βάλουμε;είναι δυνατόν; Θύμησες μου κορίτσι μου ποτέ περιμένεις;;γιατί έχω και λίγο μνήμη χρυσόψαρο ?

Επειδή αυτόν τον μήνα δεν θα προσπαθήσω θα σου στείλω την ημερομηνία την επόμενη φορά. Να μην κάνω την είσοδο μου με σίγουρο αρνητικό αποτέλεσμα!? Θέλουμε μόνο θετική ενέργεια!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

κ εμένα βρε κορίτσια ενώ σε όλο το κύκλο είμαι πιο κουλ με το που πλησιάζω 19-20η μέρα με πιάνουν τα διαόλια μου κ δε τρώγομαι με τα ρούχα μου...

Lactaki εγώ να δεις πόσο τρωγομαι δεν σου εγγυομαι ότι θα περιμένω την καθυστέρηση για το τεστ χαχαχαχαχ..μου φωνάζει να το κάνω αύριο πρωί πρωί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου πως είστε? Πριν λίγες μέρες μας επισκέφθηκε η πεθερά μου..όλα καλά, όλα τέλεια αλλά πάντα το θέμα να έρχεται στο μωρό..και πότε θα κάνετε και με ρωτάει ο κόσμος άμα θα γίνω γιαγιά κτλ κτλ..και το πιο ωραίο όταν λέγαμε κάτι για ηλικίες μου λέει άντε τα πέρασες τα 30 τι περιμένεις; Πότε θα μας κάνεις μωρό; Ένας Θεός ξέρει πως κρατήθηκα…Ευτυχώς παίρνει θέση ο άντρας μου!! Ουφ…

Εντάξει θα τρελαθώ! Πως υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι; Δεν ξέρουν καθόλου από διακριτικότητα. Μην ακούς κανέναν κορίτσι μου γιατί κανείς ποτέ δεν θα καταλάβει πως νιώθεις εσύ. Απλά αγνόησε την και μην την αφήνεις να χαλάσει την ψυχολογία σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Επειδή αυτόν τον μήνα δεν θα προσπαθήσω θα σου στείλω την ημερομηνία την επόμενη φορά. Να μην κάνω την είσοδο μου με σίγουρο αρνητικό αποτέλεσμα!? Θέλουμε μόνο θετική ενέργεια!?

Από θετική ενέργεια την έχεις απόλυτα κορίτσι μου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...