Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Με κάλυψες αλλά και πάλι το αποτέλεσμα δεν είναι έγκυρο 

Εννοιται ναι απλα οσο πιο νωρις το μαθω τοσο το καλυτερο .. αλλες λενε περιμεναν 1 εβδομαδα για τεστ... εγω προτιμω να χαλασω 3-5 τεστ πριν τ καθυστερηση παρα να το μαθω αργοτερα !!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Άντε να έρθει αυτή η στιγμή!!!!!! ?? δλδ θα έρθει..απλά περιμένουμε το ποτε θα έρθει!!!!

Θα ερθει ???? Το ποτε μονο ενας το ξερει αυτο ???? Δεν πρεπει να χανουμε την πιστη μας !!! Σκεφτομαι την στιγμη που θα το δω το θετικο θα τρελαθω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Θα ερθει ???? Το ποτε μονο ενας το ξερει αυτο ???? Δεν πρεπει να χανουμε την πιστη μας !!! Σκεφτομαι την στιγμη που θα το δω το θετικο θα τρελαθω 

Χαχαχχα κ εγώ το ιδιο!! Σκέφτομαι τη χαρά που θα δώσω στον άντρα μου!! Αυτό σκέφτομαι περισσότερο..πόση χαρά θα τους δωσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Χαχαχχα κ εγώ το ιδιο!! Σκέφτομαι τη χαρά που θα δώσω στον άντρα μου!! Αυτό σκέφτομαι περισσότερο..πόση χαρά θα τους δωσουμε...

Αυτο ακριβως !!! Ενω εχω σκεφτει παρα πολλα που θελω να κανω για να του το πω αν ερθει εκεινη η στιγμη δε ξερω αν θα μπορω να του πω οπως θελω η απο την χαρα μου θα του το φωναξω αχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Ευχαριστω! Δεν ξερω Ελενακι μου γτ η γυναικολογος μου ειχε πει καθε 2η μερα! Τωρα εγω θα προσπαθησω σημερα κ λογικα την Τεταρτη ξανα κ βλεπουμε! Θα κανω καθε μερα τεστ ωορρηξίας να βλεπω τι γινεται ??

Είχα διαβάσει κάπου ότι μετά το θετικό τέστ ωορρηξίας μπορούμε να κάνουμε την επόμενη ημέρα το πρωί κι έπειτα την μεθεπόμενη το βράδυ.  Καλύπτουμε έτσι και τα δύο εικοσιτετράωρα και δίνουμε και χρόνο στο σπέρμα να πάρει τα πάνω του!Εγώ λέω να το δοκιμάσω έτσι κορίτσια μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Θα ερθει ???? Το ποτε μονο ενας το ξερει αυτο ???? Δεν πρεπει να χανουμε την πιστη μας !!! Σκεφτομαι την στιγμη που θα το δω το θετικο θα τρελαθω 

Εγω παντός κοριτσια θελω να δω αν θα αδιαθετισω αύριο     ... Οπως σας ειπα εκανα την κυριακη τεστ (ξεκαθαρα αρνητικο )μετα απο μεγαλη αιπνια απο την ανυπομονησία μου ... Δεν ξερω αν εχω πιθανοτητες να βγήκε λαθος αλλα η μεση μ με εχει πεθανει μια εβδομάδα τωρα οπως και το κεφάλι μου και υγρα εχω πολλα και πονακια σαν περιόδου εχω πολλες μερες συνεχόμενες ... Αν θα εχω καθηστεριση θα κανω ξανα τεστ γιατι πολλες μερες τωρα μου δειχνει σαν να μου ερχεται να αδιαθετισω @diana8 και εσενα αυτο σου προτείνω ... Γιατι ειμαστε και οι δυο στις πρώτες προσπάθειες και στην ιδια ηλικια και μπορεί να έχουν τρελαθεί οι ορμονες μας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Αυτο ακριβως !!! Ενω εχω σκεφτει παρα πολλα που θελω να κανω για να του το πω αν ερθει εκεινη η στιγμη δε ξερω αν θα μπορω να του πω οπως θελω η απο την χαρα μου θα του το φωναξω αχαχαχα 

Χαχαχαχ τα ίδια κ εγώ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Αυτο ακριβως !!! Ενω εχω σκεφτει παρα πολλα που θελω να κανω για να του το πω αν ερθει εκεινη η στιγμη δε ξερω αν θα μπορω να του πω οπως θελω η απο την χαρα μου θα του το φωναξω αχαχαχα 

Κι εγώ έτσι έλεγα κορίτσια! Έκανα σενάρια πως θα του το πω αλλά έτρεμα από την χαρά μου τόσο πολύ όταν είδα θετικό που δεν έκανα τίποτα από αυτά που σκεφτόμουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Είχα διαβάσει κάπου ότι μετά το θετικό τέστ ωορρηξίας μπορούμε να κάνουμε την επόμενη ημέρα το πρωί κι έπειτα την μεθεπόμενη το βράδυ.  Καλύπτουμε έτσι και τα δύο εικοσιτετράωρα και δίνουμε και χρόνο στο σπέρμα να πάρει τα πάνω του!Εγώ λέω να το δοκιμάσω έτσι κορίτσια μου?

Πόσο εύκολο είναι τώρα αυτό άμα δουλεύεις πρωί πρωί βέβαια δεν ξέρω....χαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Πόσο εύκολο είναι τώρα αυτό άμα δουλεύεις πρωί πρωί βέβαια δεν ξέρω....χαχα! 

? Έτσι είναι αλλά πρέπει να κάνουμε θυσίες! Κι εγώ παρόλο που δεν είμαι πρωινός τύπος σε αυτό πηγαίνω στον αντρουλη μου και το τσιγκλαω! Ε δεν θέλουν και πολύ αυτοί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Εγω παντός κοριτσια θελω να δω αν θα αδιαθετισω αύριο     ... Οπως σας ειπα εκανα την κυριακη τεστ (ξεκαθαρα αρνητικο )μετα απο μεγαλη αιπνια απο την ανυπομονησία μου ... Δεν ξερω αν εχω πιθανοτητες να βγήκε λαθος αλλα η μεση μ με εχει πεθανει μια εβδομάδα τωρα οπως και το κεφάλι μου και υγρα εχω πολλα και πονακια σαν περιόδου εχω πολλες μερες συνεχόμενες ... Αν θα εχω καθηστεριση θα κανω ξανα τεστ γιατι πολλες μερες τωρα μου δειχνει σαν να μου ερχεται να αδιαθετισω @diana8 και εσενα αυτο σου προτείνω ... Γιατι ειμαστε και οι δυο στις πρώτες προσπάθειες και στην ιδια ηλικια και μπορεί να έχουν τρελαθεί οι ορμονες μας .

Ναι αγαπη μου !!! Ας περιμενουμε αυριο μεθαυριο να δουμε !!! Εχουμε τα ιδια συμπτωματα !!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Ναι αγαπη μου !!! Ας περιμενουμε αυριο μεθαυριο να δουμε !!! Εχουμε τα ιδια συμπτωματα !!! ??

Εσυ μηπως εχεις και λιγα δεκατα ? ... Γιατι εγω εχω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εγώ έτσι έλεγα κορίτσια! Έκανα σενάρια πως θα του το πω αλλά έτρεμα από την χαρά μου τόσο πολύ όταν είδα θετικό που δεν έκανα τίποτα από αυτά που σκεφτόμουν?

Χαχαχχα το φαντάζομαι κ το πιστευω!!! Ας έρθει αυτή η στιγμή κ ας μην κάνουμε αυτό που σκεφτόμαστε... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

? Έτσι είναι αλλά πρέπει να κάνουμε θυσίες! Κι εγώ παρόλο που δεν είμαι πρωινός τύπος σε αυτό πηγαίνω στον αντρουλη μου και το τσιγκλαω! Ε δεν θέλουν και πολύ αυτοί ?

Σίγουρα δεν είναι εύκολο στη καθημερινότητα .Αμα ξυπνάς στις 6 κ γυρνάς το βράδυ σπίτι. Αλλά όλα μπορούν να γίνουν άμα θες αρκεί να το απολαμβάνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια για ολες μας θα ερθει η στιγμη να γινουμε μανουλες,αυτο ειναι το μονο σιγουρο!

Εγω σημερα ολη μερα εχω σαβουριασει τα παντα:σοκολατα πατατακια,εχω λυσσαξει...Ερχεται η περιοδος ή τουλαχιστον κοντευει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσια για ολες μας θα ερθει η στιγμη να γινουμε μανουλες,αυτο ειναι το μονο σιγουρο!

Εγω σημερα ολη μερα εχω σαβουριασει τα παντα:σοκολατα πατατακια,εχω λυσσαξει...Ερχεται η περιοδος ή τουλαχιστον κοντευει.

 

Και εγώ τα έχω τσακίσει χωρίς να πλησιάζει χάχαχα έχω δέκα μερούλες ακομα κ όλο τρώω! Προχθές μου μύρισε βαφλα χθες κιτκατ σήμερα κρουασανακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Και εγώ τα έχω τσακίσει χωρίς να πλησιάζει χάχαχα έχω δέκα μερούλες ακομα κ όλο τρώω! Προχθές μου μύρισε βαφλα χθες κιτκατ σήμερα κρουασανακι

Τι να κανουμε,ειμαστε ερμαια των ορμονων ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έμενα τώρα με έπιασε ένας απίστευτος πόνος στο στήθος..ποτέ δεν πονάει το στήθος μου!! Δε μπορώ όχι να το ακουμπήσω,με ενοχλεί κ το εσώρουχο,όλα!! Περιμένω αύριο κ έχω κάνει κ τεστ το οποίο βγήκε ξεκάθαρα αρνητικό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Έμενα τώρα με έπιασε ένας απίστευτος πόνος στο στήθος..ποτέ δεν πονάει το στήθος μου!! Δε μπορώ όχι να το ακουμπήσω,με ενοχλεί κ το εσώρουχο,όλα!! Περιμένω αύριο κ έχω κάνει κ τεστ το οποίο βγήκε ξεκάθαρα αρνητικό!!! 

Βρε λες;;;;Το αρνητικο τεστ δε μου λεει κ πολλα,αρνητικο ειχε βγει κ στη μαμα μου κ γεννηθηκα εγω ?.Θα σου προτεινα να κανεις χοριακη καλυτερα απο την πρωτη μερα καθυστερησης.Κ μακαρι να εχεις τα πολυποθητα νεα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Βρε λες;;;;Το αρνητικο τεστ δε μου λεει κ πολλα,αρνητικο ειχε βγει κ στη μαμα μου κ γεννηθηκα εγω ?.Θα σου προτεινα να κανεις χοριακη καλυτερα απο την πρωτη μερα καθυστερησης.Κ μακαρι να εχεις τα πολυποθητα νεα??

Μακάρι όλες μας!!! Κ εσυ αύριο δεν περιμένεις;;; Έχω παρά πολύ σταθερό κύκλο,όποτε σίγουρα αν δεν μου έρθει αύριο θα πάω για χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Μακάρι όλες μας!!! Κ εσυ αύριο δεν περιμένεις;;; Έχω παρά πολύ σταθερό κύκλο,όποτε σίγουρα αν δεν μου έρθει αύριο θα πάω για χοριακη..

Εγω παλι μονο σταθερο κυκλο δεν εχω λογω πολυκυστικων.Αδιαθετησα 17/10 κ ο κυκλος μου ειναι περιπου 34-36 ημερων οποτε θεωρητικα θα μου ερθει μεσα στην εβδομαδα.Σας ζηλευω πολυ εσας με τους σταθερους κυκλους να ξερετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Έμενα τώρα με έπιασε ένας απίστευτος πόνος στο στήθος..ποτέ δεν πονάει το στήθος μου!! Δε μπορώ όχι να το ακουμπήσω,με ενοχλεί κ το εσώρουχο,όλα!! Περιμένω αύριο κ έχω κάνει κ τεστ το οποίο βγήκε ξεκάθαρα αρνητικό!!! 

Το στήθος είναι πολύ θετικό. Έτσι κατάλαβα κ εγώ την εγκυμοσύνη μου. Δε πρηζοταν ποτέ μα ποτέ κ την μέρα που περίμενα πόναγε ελάχιστα κ πρηστικε λίγο.... Έκανα τεστ κ ήταν αχνοοοοοοο θετικό κ χωρική μετα 117. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Εγω παλι μονο σταθερο κυκλο δεν εχω λογω πολυκυστικων.Αδιαθετησα 17/10 κ ο κυκλος μου ειναι περιπου 34-36 ημερων οποτε θεωρητικα θα μου ερθει μεσα στην εβδομαδα.Σας ζηλευω πολυ εσας με τους σταθερους κυκλους να ξερετε...

Δίκιο έχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Σ ευχαριστω Ελενακι,προς το παρον υπομονη και θα δειξει!Η εγκυουλα μας το αλλο Ελενακι μηπως ειχε στομαχοπονο στην αρχη της εγκυμοσυνης της;Δεν ειχα ποτε θεματα με το στομαχι κ ανησυχω...

Γεια σου αγάπη μ αν εννοείς εμένα είχα κάτι σαν κάψιμο στο στομάχι κ κάπως μου ερχόταν αναγούλα αν βοηθάω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σου αγάπη μ αν εννοείς εμένα είχα κάτι σαν κάψιμο στο στομάχι κ κάπως μου ερχόταν αναγούλα αν βοηθάω ?

Ναι καταλαβα...Το ενιωθες αυτο συνεχεια με το στομαχι;Εγω ετσι νιωθω μετα το φαγητο κ συνηθως τα βραδια.Στις ποσες μερες καθυστερησης εκανες χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...