Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ο ρουντακος μου?

IMG_20191117_203942.jpg

Πω πω κάτι τεράστια και γλυκά μάτια !!! Φιλάκια πολλά στο ρουντακο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Και εμας ... Εμας δεν εχει και ενδοιασμούς ... Κρεμα σωματος βαζω και θελει να την φαει κ αυτη ! 

Χαχαχαχα θεϊκό το σκυλάκι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οριστε και η δικη μου η ζουζουνα! Σας κλεινει το ματι! Στο πατρικό μου ειναι αλλα μενω 5λεπτα μακριά με τα ποδια οποτε την βλεπω συχνά ?

 

Snapchat-554643656.thumb.jpg.47132ba17d585b98ce82beb3734788fc.jpgSnapchat-534938490.thumb.jpg.11277aec4b399f0795a6cf9a2a8415fb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Αμην και πότε!!!!

Αχχχ μωρέ μερικές μέρες νιώθω απεγνωσμένα ότι θέλω ένα μωράκι σαν να πνιγομαι και να μην βρίσκω νερό !! Τόσο ανάγκη νιώθω ότι έχω ένα μωράκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Πω πω κάτι τεράστια και γλυκά μάτια !!! Φιλάκια πολλά στο ρουντακο!!

Εύχαριστω αγαπημένη μου????θα του τα δώσω όταν τον δω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Οριστε και η δικη μου η ζουζουνα! Σας κλεινει το ματι! Στο πατρικό μου ειναι αλλα μενω 5λεπτα μακριά με τα ποδια οποτε την βλεπω συχνά ?

 

Snapchat-554643656.thumb.jpg.47132ba17d585b98ce82beb3734788fc.jpgSnapchat-534938490.thumb.jpg.11277aec4b399f0795a6cf9a2a8415fb.jpg

Τι όμορφη που είναι μωρέ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ μωρέ μερικές μέρες νιώθω απεγνωσμένα ότι θέλω ένα μωράκι σαν να πνιγομαι και να μην βρίσκω νερό !! Τόσο ανάγκη νιώθω ότι έχω ένα μωράκι!!! 

Αχ κορίτσι μου,Θα έρθει σύντομα! Αφού υπάρχει αγάπη θα έρθει σίγουρα!!!

Ναι και είναι και τόσο καλή ότι της πείς κάνει! Σαν άνθρωπος καταλαβαίνει και είναι υπάκουη!ω

Όλα τα σκυλακια που είδα εδώ είναι κουκλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχ κορίτσι μου,Θα έρθει σύντομα! Αφού υπάρχει αγάπη θα έρθει σίγουρα!!!

Ναι και είναι και τόσο καλή ότι της πείς κάνει! Σαν άνθρωπος καταλαβαίνει και είναι υπάκουη!ω

Όλα τα σκυλακια που είδα εδώ είναι κουκλιά!

Ισχύει μοντελακια όμως :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου να περνάς όμορφα ότι και να κάνεις φιλιά πολλά ? :-):-)

Σευχαριστω αγαπημενη μου κι εσύ το ίδιο..αν κάνει παιδί ο Όσκαρ θέλω...είναι τόσο ζουζούνος και πάντα ήθελα ένα λαμπραντορακι..όλα τα σκυλάκια σας είναι υπεροχαααααααα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Αλήθεια ;; Εμείς πήγαμε σε ένα ζωολογικό κήπο το αμαζον. Δεν ήξερα ότι είχαμε στην Κρήτη. Ωραία ήτανε!!!

Εμένα κάπου τον έχει πάρει το μάτι μου αλλά δεν έχω πάει..θα πάω όμως αφού ήταν ωραία..άνοιξαν οι ουρανοί εδώ στον Άγιο κορίτσια καταιγιδαρα..επιτέλους χουχουλιασμα με ήχο βροχής χαχαχαχχα..

@Dimitra91 κοριτσαρα μου μέχρι το αεροδρόμιο θα έρθω αύριο..αλλά αφού είμαστε τόσες εδώ Κρήτη να πιούμε ένα καφέ βρε παιδί μου χαχαχαχχα 

@Αννια27 αγάπη μου σε καταλαβαίνω τόσο πολυυυυ κι εγώ ώρες ώρες νιώθω έναν κόμπο και ένα πνιξιμο με πνίγει η ανυπομονησία και η ανάγκη μου να γίνω μαμά αλλά να ξέρεις ότι θα γίνουμε και σύντομα μάλιστα και όπως λένε και τα κορίτσια και το λακοστακι θα στολίζουμε με τα μικρά μας σε λίγο καιρό..πίστη και το όνειρο θα γίνει πραγματικότητα είμαι σίγουρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Εμένα κάπου τον έχει πάρει το μάτι μου αλλά δεν έχω πάει..θα πάω όμως αφού ήταν ωραία..άνοιξαν οι ουρανοί εδώ στον Άγιο κορίτσια καταιγιδαρα..επιτέλους χουχουλιασμα με ήχο βροχής χαχαχαχχα..

@Dimitra91 κοριτσαρα μου μέχρι το αεροδρόμιο θα έρθω αύριο..αλλά αφού είμαστε τόσες εδώ Κρήτη να πιούμε ένα καφέ βρε παιδί μου χαχαχαχχα 

@Αννια27 αγάπη μου σε καταλαβαίνω τόσο πολυυυυ κι εγώ ώρες ώρες νιώθω έναν κόμπο και ένα πνιξιμο με πνίγει η ανυπομονησία και η ανάγκη μου να γίνω μαμά αλλά να ξέρεις ότι θα γίνουμε και σύντομα μάλιστα και όπως λένε και τα κορίτσια και το λακοστακι θα στολίζουμε με τα μικρά μας σε λίγο καιρό..πίστη και το όνειρο θα γίνει πραγματικότητα είμαι σίγουρη..

Αχχχ βρε κορίτσι μου μακάρι από το στόμα σου και στου Θεού τα αυτι!!! Σου στέλνω πμ να σου πω κάτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχ κορίτσι μου,Θα έρθει σύντομα! Αφού υπάρχει αγάπη θα έρθει σίγουρα!!!

Ναι και είναι και τόσο καλή ότι της πείς κάνει! Σαν άνθρωπος καταλαβαίνει και είναι υπάκουη!ω

Όλα τα σκυλακια που είδα εδώ είναι κουκλιά!

Είδες τα γλυκουλια μου μωρέ!!! Και σε εσένα γρήγορα το νινακι σου!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Εμένα κάπου τον έχει πάρει το μάτι μου αλλά δεν έχω πάει..θα πάω όμως αφού ήταν ωραία..άνοιξαν οι ουρανοί εδώ στον Άγιο κορίτσια καταιγιδαρα..επιτέλους χουχουλιασμα με ήχο βροχής χαχαχαχχα..

@Dimitra91 κοριτσαρα μου μέχρι το αεροδρόμιο θα έρθω αύριο..αλλά αφού είμαστε τόσες εδώ Κρήτη να πιούμε ένα καφέ βρε παιδί μου χαχαχαχχα 

@Αννια27 αγάπη μου σε καταλαβαίνω τόσο πολυυυυ κι εγώ ώρες ώρες νιώθω έναν κόμπο και ένα πνιξιμο με πνίγει η ανυπομονησία και η ανάγκη μου να γίνω μαμά αλλά να ξέρεις ότι θα γίνουμε και σύντομα μάλιστα και όπως λένε και τα κορίτσια και το λακοστακι θα στολίζουμε με τα μικρά μας σε λίγο καιρό..πίστη και το όνειρο θα γίνει πραγματικότητα είμαι σίγουρη..

Σοβαρα εβρεχε;;; Μέχρι τις 5 που ήμασταν εκεί ήταν μια χαρά ο καιρός με λίγη συννεφια!Πω πω δηλαδή  στο τσακ προλάβαμε και φύγαμε και ήμασταν με την μηχανή, αν μας έπιανε βροχή θα γινόμασταν λούτσα!

Εννοείται να το κανονίσουμε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Σοβαρα εβρεχε;;; Μέχρι τις 5 που ήμασταν εκεί ήταν μια χαρά ο καιρός με λίγη συννεφια!Πω πω δηλαδή  στο τσακ προλάβαμε και φύγαμε και ήμασταν με την μηχανή, αν μας έπιανε βροχή θα γινόμασταν λούτσα!

Εννοείται να το κανονίσουμε! :D

Έχει εδώ και κάνα 40λεπτο άνοιξαν οι ουρανοί όχι απλή βροχή.. ευτυχώς φύγατε γιατί θα ήταν δύσκολος ο δρόμος εκεί δεν ρίχνει καθόλου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Έχει εδώ και κάνα 40λεπτο άνοιξαν οι ουρανοί όχι απλή βροχή.. ευτυχώς φύγατε γιατί θα ήταν δύσκολος ο δρόμος εκεί δεν ρίχνει καθόλου??

Πωπω ευτυχώς!!! Όχι για την ώρα δεν βρέχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Αχ μωρέ τι ωραία εικόνα μας δημιούργησες :-):-) άντε κορίτσια μου να κάνουμε όλες μπεμπακια και να στολίζουμε μαζί!!

Αχ κορίτσι την καλύτερη ευχή σε ολες μας δίνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Εμένα κάπου τον έχει πάρει το μάτι μου αλλά δεν έχω πάει..θα πάω όμως αφού ήταν ωραία..άνοιξαν οι ουρανοί εδώ στον Άγιο κορίτσια καταιγιδαρα..επιτέλους χουχουλιασμα με ήχο βροχής χαχαχαχχα..

@Dimitra91 κοριτσαρα μου μέχρι το αεροδρόμιο θα έρθω αύριο..αλλά αφού είμαστε τόσες εδώ Κρήτη να πιούμε ένα καφέ βρε παιδί μου χαχαχαχχα 

@Αννια27 αγάπη μου σε καταλαβαίνω τόσο πολυυυυ κι εγώ ώρες ώρες νιώθω έναν κόμπο και ένα πνιξιμο με πνίγει η ανυπομονησία και η ανάγκη μου να γίνω μαμά αλλά να ξέρεις ότι θα γίνουμε και σύντομα μάλιστα και όπως λένε και τα κορίτσια και το λακοστακι θα στολίζουμε με τα μικρά μας σε λίγο καιρό..πίστη και το όνειρο θα γίνει πραγματικότητα είμαι σίγουρη..

Θετική σκέψη  λοιπόν και σύντομα να έχουμε ευχάριστα απο όλες μας! Αγχωτική διαδικασία αλλά θα μας ανταμοίψει το αποτέλεσμα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα κι από εμένα!! Ήθελα να σας ρωτήσω, ο σύζυγος σας παίρνει βιταμίνες για το σπέρμα?? Λέτε να βοηθάνε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Αχ...κουκλάκια όλα τα σκυλάκια σας!! Μου φαίνεται ότι όλες έχουμε...!! Έτοιμες μάνες!!χαχα! Να και η δικιά μου...Η Έιντα...

Screenshot_2019-11-17-23-27-05-891_com_miui.gallery.png

Τι κουκλί κι η δικιά σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω θέμα! Το ξερω οτι θα κοιμάστε αλλα ελπιζω να το δειτε αύριο! Πιο πριν σημερα (κατα τις 11) ειχα κανει ενα τεστ ωορρηξίας για να δω πως λειτουργεί και αυτο ειναι το αποτέλεσμα. Δεν μπορω να καταλαβω πρεπει να ειναι και αλλο πιο σκουρη η γραμμη για να είμαι στις γονιμες? Επισης μηπως ειναι λαθος? Γτ γραφει οτι καλυτερες ωρες για να το κανεις ειναι από 10 το πρωι εως 8 το βραδυ... Τα φωτα σας παρακαλω!! (Επισης κανονικη ροη ειδα στις 12.11 δεν εξηγείται τωρα γονιμες.... εκτος κι αν μετραει απο τις 6.11 που εβλεπα τα ιχνη... ουυφ τι μπερδεμα που ειναι τα γυναικολογικα ?)

20191118_010102.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κοριτσια εχω θέμα! Το ξερω οτι θα κοιμάστε αλλα ελπιζω να το δειτε αύριο! Πιο πριν σημερα (κατα τις 11) ειχα κανει ενα τεστ ωορρηξίας για να δω πως λειτουργεί και αυτο ειναι το αποτέλεσμα. Δεν μπορω να καταλαβω πρεπει να ειναι και αλλο πιο σκουρη η γραμμη για να είμαι στις γονιμες? Επισης μηπως ειναι λαθος? Γτ γραφει οτι καλυτερες ωρες για να το κανεις ειναι από 10 το πρωι εως 8 το βραδυ... Τα φωτα σας παρακαλω!! (Επισης κανονικη ροη ειδα στις 12.11 δεν εξηγείται τωρα γονιμες.... εκτος κι αν μετραει απο τις 6.11 που εβλεπα τα ιχνη... ουυφ τι μπερδεμα που ειναι τα γυναικολογικα ?)

20191118_010102.jpg

Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ σκούρα....σα να εισαι σε φάση ωορρηξίας...δεν εξηγείται από 12.11...τι κύκλο κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ σκούρα....σα να εισαι σε φάση ωορρηξίας...δεν εξηγείται από 12.11...τι κύκλο κάνεις;

Κοριτσι μου οτι να ναι... ειχα μια χαρα κυκλο 30 ημερων με περιοδο 7 ημερων μεχρι τον Μαιο. Απο τοτε κ μετα ειχα θεμα... μου ερχοταν λιγη ροη για 12 μερες... Εκανα εξετασεις κ ηταν ολα οκ απλα μ βρηκε πολυκυστικες. Ισως ειναι από αυτο! Παντως, παντα μ έρχεται 2 μερες συν πλην δεν εχω αποκλίσεις τρομερες. Το θεμα ειναι οπως ειπα οτι στις 6.11 αρχισα να βλεπω ιχνη αλλα απ οσο ξερω δεν θεωρείται περιοδος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κοριτσι μου οτι να ναι... ειχα μια χαρα κυκλο 30 ημερων με περιοδο 7 ημερων μεχρι τον Μαιο. Απο τοτε κ μετα ειχα θεμα... μου ερχοταν λιγη ροη για 12 μερες... Εκανα εξετασεις κ ηταν ολα οκ απλα μ βρηκε πολυκυστικες. Ισως ειναι από αυτο! Παντως, παντα μ έρχεται 2 μερες συν πλην δεν εχω αποκλίσεις τρομερες. Το θεμα ειναι οπως ειπα οτι στις 6.11 αρχισα να βλεπω ιχνη αλλα απ οσο ξερω δεν θεωρείται περιοδος... 

Επειδή είπες ότι από το Μάιο και μετά σου ερχόταν λίγη ροή για 12 μέρες...από τις 6.11 μέχρι σήμερα είναι 12 μέρες, μήπως μετράει από τότε;και απλά είχες λίγο αίμα; Ίσως έτσι να δικαιολογείται βέβαια με κύκλο 30 ημερών ίσως είναι λίγο νωρίς για ωορρηξία αλλά δες το και αύριο μεθαύριο..αν έχει γίνει πιο αχνή..όπως και να’χει έχε τις επαφούλες σου να είσαι καλυμμένη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κοριτσια εχω θέμα! Το ξερω οτι θα κοιμάστε αλλα ελπιζω να το δειτε αύριο! Πιο πριν σημερα (κατα τις 11) ειχα κανει ενα τεστ ωορρηξίας για να δω πως λειτουργεί και αυτο ειναι το αποτέλεσμα. Δεν μπορω να καταλαβω πρεπει να ειναι και αλλο πιο σκουρη η γραμμη για να είμαι στις γονιμες? Επισης μηπως ειναι λαθος? Γτ γραφει οτι καλυτερες ωρες για να το κανεις ειναι από 10 το πρωι εως 8 το βραδυ... Τα φωτα σας παρακαλω!! (Επισης κανονικη ροη ειδα στις 12.11 δεν εξηγείται τωρα γονιμες.... εκτος κι αν μετραει απο τις 6.11 που εβλεπα τα ιχνη... ουυφ τι μπερδεμα που ειναι τα γυναικολογικα ?)

20191118_010102.jpg

Κοριτσάκι μου θετικό το βλέπω κάνε εσυ τις επαφες σου και εύχομαι να έχεις ένα θετικό τεστ γρηγορα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...