Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι σίγουρη ότι θα μου έρθει περίοδος., δε νιώθω καθοοοοολου τίποτα... Αλλά δε με πειράζει κ πολύ. Το Μάιο παντρευομαστε κ δε με χαλάει να είμαι έγκυος αλλά όχι με τη κοιλιά στο στόμα χα χα χα

Εμεις είμαστε με το ζιζάνιο μέσα στο σπίτι σήμερα θα βγούμε πιο μετά.!!! 

@Elena o στο θεμα της ηλικίας σε νιώθω, και εγώ έτσι ακριβώς σκέφτομαι. Μου λένε ότι θα είναι πιο εύκολο τώρα αλλά εγώ σκέφτομαι κ την ηλικία μου...

Συμφωνώ κάντε πράγματα σαν ζευγάρι με τον άντρα σας, μετα το παιδί κάποια πράγματα αλλάζουν... Βέβαια κλεισμένη μέσα δεν είσαι μετά σε πολλά μέρη μπορείς να πας κ εγώ όλο έξω είμαι το καρότσι το λιώσαμε.... Αλλά πεζοπορία πχ δεν μπορώ να πάω (αυτό μου καρφώθηκε εμένα χάχαχα) 

Χαχαχα εμένα κατάδυση μου είχε καρφωθεί! Ετσι όπως τα λες! Μακάρι να ειναι πιο εύκολο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι σίγουρη ότι θα μου έρθει περίοδος., δε νιώθω καθοοοοολου τίποτα... Αλλά δε με πειράζει κ πολύ. Το Μάιο παντρευομαστε κ δε με χαλάει να είμαι έγκυος αλλά όχι με τη κοιλιά στο στόμα χα χα χα

Εμεις είμαστε με το ζιζάνιο μέσα στο σπίτι σήμερα θα βγούμε πιο μετά.!!! 

@Elena o στο θεμα της ηλικίας σε νιώθω, και εγώ έτσι ακριβώς σκέφτομαι. Μου λένε ότι θα είναι πιο εύκολο τώρα αλλά εγώ σκέφτομαι κ την ηλικία μου...

Συμφωνώ κάντε πράγματα σαν ζευγάρι με τον άντρα σας, μετα το παιδί κάποια πράγματα αλλάζουν... Βέβαια κλεισμένη μέσα δεν είσαι μετά σε πολλά μέρη μπορείς να πας κ εγώ όλο έξω είμαι το καρότσι το λιώσαμε.... Αλλά πεζοπορία πχ δεν μπορώ να πάω (αυτό μου καρφώθηκε εμένα χάχαχα) 

Μα τι ωραιαααα που κάνετε πραγματακια όλοι μαζί..και μη σκας σε λίγα χρόνια και πεζοπορία θα μπορείτε τόσα όμορφα φαράγγια έχουμε στο νησί μας είναι τελείως περίπατος για όταν ξεπαταχτουν τα παιδιά..επίσης μην το λες εγώ την προηγούμενη φορά που έμεινα έγκυος δεν είχα ούτε ένα σύμπτωμα..συμβαίνει συχνά το πρώτο σύμπτωμα να ναι απλά η καθυστέρηση..:) κι εσύ 2 περιμένεις αποτι θυμάμαι ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Και εκείνος θα ειναι τυχερός δε μπορεί!!! ?

Είναι ειναι.. χαχαχαχα..απλά ο άντρας μου είναι πιο ρομαντικός και πάντα πίστευε ότι υπάρχει αυτή η σχέση και θα την βρει..εγώ ήμουν τόσο κυνικός άνθρωπος και ρεαλιστής που έλεγα δεν υπάρχει ο έρωτας και τα μέλια χαχαχαχαχχα μου άλλαξε τη ζωή όπως καταλαβαίνετε..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Μα τι ωραιαααα που κάνετε πραγματακια όλοι μαζί..και μη σκας σε λίγα χρόνια και πεζοπορία θα μπορείτε τόσα όμορφα φαράγγια έχουμε στο νησί μας είναι τελείως περίπατος για όταν ξεπαταχτουν τα παιδιά..επίσης μην το λες εγώ την προηγούμενη φορά που έμεινα έγκυος δεν είχα ούτε ένα σύμπτωμα..συμβαίνει συχνά το πρώτο σύμπτωμα να ναι απλά η καθυστέρηση..:) κι εσύ 2 περιμένεις αποτι θυμάμαι ε??

Ναι κάνουμε πράγματα όλοι μαζί τώρα. Αυτό που εννοούσα είναι ότι την κάθε φάση της ζωής μας να τη ζούμε... Και εμείς οταν προσπαθούσα με δεν κάναμε τόσα πολλά πράγματα τα αφήναμε για αργότερα... 

Το τώρα έχει άλλη γλυκά, δεν είμαι πουθενά μόνη πλέον χάχα!!! Ούτε εκεί που πάει κ η βασίλισσα μόνη της ???

Στις 2 με 3 περιμένω αλλά είμαι πολύ κουλ!!! Σίγουρακι το έχω ότι θα μου έρθει... Έχω παραγγείλει κ τεστ από εμπει κ τα περιμένω να αρχίσω δυναμικά τον επόμενο μήνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Η καλύτερη συμβουλή..εμείς το κάνουμε δεν μπορώ να πω..περνάμε πολύ ωραία μαζί και κάνουμε όσο πιο πολλά πράγματα μπορούμε..ετοιμάζουμε και ένα ταξιδακι τώρα για το χειμώνα και γενικά δοξα το θεό είμαστε πολύ δεμενοι.. ειδικά μετά την αποβολή δεν πίστευα ότι υπήρχε πιο πολύ δέσιμο αλλά τελικά υπήρχε..νομίζω ότι η ηλικία σου είναι μια χαρά και είναι στο μυαλό σου μόνο τόσο μεγάλο πρόβλημα..η ξαδέρφη μου έκανε το πρώτο της στα 36 και το δεύτερο στα 39 και γενικά πλέον υπάρχουν τόσα κορίτσια που ξεκινάνε για το πρώτο τους στην ηλικία σου..θα σου πάει μια χαρά θα δεις..:) 

Κορίτσια νομίζω πως το πιο σημαντικό είναι η σχέση που έχουμε με τους ανθρώπους που έχουμε επιλέξει!! Εμείς είμαστε μαζί 7,5 χρόνια κ είμαι τρελα ερωτευμένη μαζί του!! ☺️ Τα παιδιά που είναι με γονείς που πραγματικά αγαπιούνται είναι πολύ ευτυχισμένα γιατί βλέπουν μια δεμένη κ αγαπημένη οικογένεια. Μαθαίνουν να αποκτούν σεβασμό κ αξίες,να συμπεριφέρονται όμορφα στους συνανθρώπους τους!! Είναι πολύ σημαντικά αυτά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Τέλειο είναι που θα χουμε και ένα αντρικό όνομα έτσι να κάνει τη διαφορά..να ρωτήσω γιατί μαγνητική??ελπίζω να ναι όλα καλαααα..κοντά είναι ο επόμενος μήνας και εύχομαι να είναι ο μήνας σου..

Ευτυχώς δεν είναι κάτι ( ελπίζω!) Απλά έχω συχνούς πονοκεφάλους(ανέκαθεν είχα) αλλά έπρεπε να το δω κάποια στιγμή. Η γιατρός μου είπε ότι είναι ημικρανίες αλλά προληπτικά να κάνω μια μαγνητική. Άστα έχω και ωορρηξία τώρα και με το ζόρι κάνω υπομονή!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευτυχώς δεν είναι κάτι ( ελπίζω!) Απλά έχω συχνούς πονοκεφάλους(ανέκαθεν είχα) αλλά έπρεπε να το δω κάποια στιγμή. Η γιατρός μου είπε ότι είναι ημικρανίες αλλά προληπτικά να κάνω μια μαγνητική. Άστα έχω και ωορρηξία τώρα και με το ζόρι κάνω υπομονή!? 

Καλά κάνεις δες το τώρα πριν μείνεις έγκυος να είσαι ήσυχη.. υπομονή..σε καταλαβαίνω καλώς η κακώς μπαίνουμε σαυτη τη διαδικασία και νιώθουμε ότι μας κυνηγάει ο χρόνος..θα έρθει όμως στην ώρα του και θα είναι το τέλειο ταιμινγκ θα δεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια νομίζω πως το πιο σημαντικό είναι η σχέση που έχουμε με τους ανθρώπους που έχουμε επιλέξει!! Εμείς είμαστε μαζί 7,5 χρόνια κ είμαι τρελα ερωτευμένη μαζί του!! ☺️ Τα παιδιά που είναι με γονείς που πραγματικά αγαπιούνται είναι πολύ ευτυχισμένα γιατί βλέπουν μια δεμένη κ αγαπημένη οικογένεια. Μαθαίνουν να αποκτούν σεβασμό κ αξίες,να συμπεριφέρονται όμορφα στους συνανθρώπους τους!! Είναι πολύ σημαντικά αυτά. 

Συμφωνώ κορίτσι μου. Κι εγώ είμαι πάνω από 10 χρόνια με τον άντρα μου και ακόμα αγαπιόμαστε και συμπεριφερόμαστε όπως στην αρχή (σχεδόν). Είναι πολύ σημαντικό τα παιδιά να μεγαλώνουν μέσα σε αγάπη! Κι εγώ όταν αποφάσισα να παντρευτώ ήθελα να εξασφαλίσω αυτό στα παιδιά μου! Να ζουν μέσα σε αυτην! Επειδή μεγάλωσα χωρίς πατέρα δεν ήθελα να τον στερηθούν κι αυτά. Εγώ βέβαια ήμουν τυχερή γιατί πήρα πολλή αγάπη από όλους τους άλλους. Κι αυτό είναι το μόνο που διαφωνώ λίγο μαζί σου! Ακόμα κι αν δεν έχεις κάποιον από τους γονείς  σου αν ζεις ανάμεσα σε καλούς ανθρώπους μόνο καλό θα μπορέσεις να δώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Συμφωνώ κορίτσι μου. Κι εγώ είμαι πάνω από 10 χρόνια με τον άντρα μου και ακόμα αγαπιόμαστε και συμπεριφερόμαστε όπως στην αρχή (σχεδόν). Είναι πολύ σημαντικό τα παιδιά να μεγαλώνουν μέσα σε αγάπη! Κι εγώ όταν αποφάσισα να παντρευτώ ήθελα να εξασφαλίσω αυτό στα παιδιά μου! Να ζουν μέσα σε αυτην! Επειδή μεγάλωσα χωρίς πατέρα δεν ήθελα να τον στερηθούν κι αυτά. Εγώ βέβαια ήμουν τυχερή γιατί πήρα πολλή αγάπη από όλους τους άλλους. Κι αυτό είναι το μόνο που διαφωνώ λίγο μαζί σου! Ακόμα κι αν δεν έχεις κάποιον από τους γονείς  σου αν ζεις ανάμεσα σε καλούς ανθρώπους μόνο καλό θα μπορέσεις να δώσεις!

Σωστή είσαι....σωστά το λες!! Αν υπάρχει δέσιμο κ καλή συμπεριφορά μέσα στην οικογένεια,τότε τα παιδιά βγαίνουν με αυτες τις αξίες!! Κ οικογένεια είναι όλοι όσοι μας αγαπάνε πραγματικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μ τι κάνετε??? Έχω παρά πολύ καιρό να μπω στο φορούν.... Λοιπόν ας γνωριστούμε είμαι η Ελένη 29 ετών έχω έναν κούκλο 3 χρονών και είμαι στην διαδικασία για δεύτερο παιδάκι... Βρίσκομαι στον 9ο μήνα προσπαθειών έχω 3 ινομυώματα αλλά έχω πάει στον γιατρό μ τα είδαμε κ μου είπε ότι στο σημείο που είναι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα συλλήψεις όλα είναι μια χαρά δόξα το θεό η αλήθεια είναι πως είμαι λίγο απογοητευμένη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η liza_pan93 είπε:

Κορίτσι σε ποιο χάπι είσαι; αν είσαι τα τελευταία, είναι λογικό να έχεις καφέ υγρά. Συνεχίζεις κανονικά τα υπόλοιπα. 

Κοίταξε, μπορεί να μην σου συμβεί αλλά εγώ κάθε φορά που συμπλήρωνα το χαμένο χάπι, έλιωνα στους εμετούς. Είμαι σίγουρη πως ήταν από αυτό, το είχα τσεκάρει. Γι αυτό, δεν το συμπλήρωνα καν. Φυσικά, ο γιατρός κατά πάσα πιθανότητα θα πει να το πάρεις όταν το θυμηθείς, αλλά εμένα με διέλυε αυτό ?

Όλα αυτά εκ πείρας τα γράφω! Δεν είμαι γιατρός

Το 19 ήταν δεν το ξέχασα απλά μου έπεσε κάτω και δεν μπόρεσα να το βρω. Συνέχισα τα υπόλοιπα κανονικά τώρα ότι έγινε θα φανεί σε καμία βδομάδα που περιμένω κανονικά. Που δεν πιστεύω να γίνετε κάτι με ένα χαπι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μ τι κάνετε??? Έχω παρά πολύ καιρό να μπω στο φορούν.... Λοιπόν ας γνωριστούμε είμαι η Ελένη 29 ετών έχω έναν κούκλο 3 χρονών και είμαι στην διαδικασία για δεύτερο παιδάκι... Βρίσκομαι στον 9ο μήνα προσπαθειών έχω 3 ινομυώματα αλλά έχω πάει στον γιατρό μ τα είδαμε κ μου είπε ότι στο σημείο που είναι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα συλλήψεις όλα είναι μια χαρά δόξα το θεό η αλήθεια είναι πως είμαι λίγο απογοητευμένη ?

Καλώς ήρθες Ελενακι! Να χαιρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το επόμενο! Εγω να σου πω την αλήθεια μια δεύτερη γνώμη θα την έπαιρνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Είναι ειναι.. χαχαχαχα..απλά ο άντρας μου είναι πιο ρομαντικός και πάντα πίστευε ότι υπάρχει αυτή η σχέση και θα την βρει..εγώ ήμουν τόσο κυνικός άνθρωπος και ρεαλιστής που έλεγα δεν υπάρχει ο έρωτας και τα μέλια χαχαχαχαχχα μου άλλαξε τη ζωή όπως καταλαβαίνετε..:)

Πόσο μου αρέσει να ακούω για ερωτευμένα ζευγάρια!!!! Εγώ πάλι είμαι αθεράπευτα ρομαντική! Αφού λέω στον άντρα μου να με ξαναπαντρευτεί για να το ζήσω πάλι! Επίσης του έχω απαγορεύσει να έρθει στο σπίτι χωρίς λουλούδια αν έχουμε επέτειο, είναι του Αγίου Βαλεντίνου κτλ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elena o είπε:

Ηρεμία όσο μπορείςκοριτσάκι μου, το ξέρω ποσο δύσκολο είναι... Κάνε πράγματα που θα σε απορροφούν και θα σε ευχαριστούν! Εύχομαι ολα καλα να σου πάνε και σε ολα τα κοριτσια! Να μη μείνει καμία μας στο θεματάκι αυτο ?

Μακάρι να είναι όλα καλά και να πάνε όλα καλά άλλες φορές λέω εντάξει δεν πειράζει θα γίνει κάποια στιγμή και άλλες στιγμές με πιάνει ένα παράπονο άλλο πράγμα !! Αλλαααα κρατάμε αισιοδοξία!!! Και σε εσένα γρήγορα το δεύτερο νινι σου εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elena o είπε:

Καλώς ήρθες Ελενακι! Να χαιρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το επόμενο! Εγω να σου πω την αλήθεια μια δεύτερη γνώμη θα την έπαιρνα!

Γεια σου κοριτσάκι μου.... Να σου πω την αλήθεια δεν το σκέφτηκα καθολου κ ο λόγος είναι ότι τον γιατρό μου τον έχω απόλυτη εμπιστοσύνη... Και είμαι κ άτομο που δεν μπορώ να εμπιστευτώ εύκολα γιατί την έπαθα άσχημα με γυναικολόγο κ όσο να ναι φοβάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μ τι κάνετε??? Έχω παρά πολύ καιρό να μπω στο φορούν.... Λοιπόν ας γνωριστούμε είμαι η Ελένη 29 ετών έχω έναν κούκλο 3 χρονών και είμαι στην διαδικασία για δεύτερο παιδάκι... Βρίσκομαι στον 9ο μήνα προσπαθειών έχω 3 ινομυώματα αλλά έχω πάει στον γιατρό μ τα είδαμε κ μου είπε ότι στο σημείο που είναι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα συλλήψεις όλα είναι μια χαρά δόξα το θεό η αλήθεια είναι πως είμαι λίγο απογοητευμένη ?

Αρχικά να χαιρεσαι το αγοράκι σου!! Μην απογοητεύεσαι, εισαι και εσύ μικρή και θα έρθει και το δεύτερο...χωρίς άγχος βέβαια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ioannastr είπε:

Αρχικά να χαιρεσαι το αγοράκι σου!! Μην απογοητεύεσαι, εισαι και εσύ μικρή και θα έρθει και το δεύτερο...χωρίς άγχος βέβαια!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κουκλίτσα μ άγχος δεν έχω μέχρι που πλησιάζει η περίοδος μου... Οπως σήμερα σε 4 μέρες περιμένω κ όλο σκέφτομαι θα έρθει η δεν θα έρθει.... Τι να πω αυτό όσο προσπάθησα να το αποβάλλω δεν μπορεσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Kostef: 02/11

Frogel: 02/11

Liza_pan93: 02/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Σε αναμονή 

Ελενακι12: ?

Elena: ?

Xrita: ?

Vikcy: ?

Χρυσαφω: ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

?? Αφού μαζί αρχίσαμε. Ειδικά με όλες εσάς τις "παλιές" κ νιώθω κάπως το άγχος σας δε θα σας άφηνα ? 

Με το καλό Starr μου με έναν πόνο εύχομαι κ να είστε γεροι❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι σίγουρη ότι θα μου έρθει περίοδος., δε νιώθω καθοοοοολου τίποτα... Αλλά δε με πειράζει κ πολύ. Το Μάιο παντρευομαστε κ δε με χαλάει να είμαι έγκυος αλλά όχι με τη κοιλιά στο στόμα χα χα χα

Εμεις είμαστε με το ζιζάνιο μέσα στο σπίτι σήμερα θα βγούμε πιο μετά.!!! 

@Elena o στο θεμα της ηλικίας σε νιώθω, και εγώ έτσι ακριβώς σκέφτομαι. Μου λένε ότι θα είναι πιο εύκολο τώρα αλλά εγώ σκέφτομαι κ την ηλικία μου...

Συμφωνώ κάντε πράγματα σαν ζευγάρι με τον άντρα σας, μετα το παιδί κάποια πράγματα αλλάζουν... Βέβαια κλεισμένη μέσα δεν είσαι μετά σε πολλά μέρη μπορείς να πας κ εγώ όλο έξω είμαι το καρότσι το λιώσαμε.... Αλλά πεζοπορία πχ δεν μπορώ να πάω (αυτό μου καρφώθηκε εμένα χάχαχα) 

Η ηληκια είναι απλά ένας αριθμός και τίποτα άλλο. Στην τελική αν ήταν θέμα ηληκιας δεν θα παιδευονταν τόσες κοπέλες μικρότερες από εμάς. Γιατί δεν ξέρω για εσάς πάντως εγώ είμαι μικρή και θα παραμείνω για πάντα μικρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το 19 ήταν δεν το ξέχασα απλά μου έπεσε κάτω και δεν μπόρεσα να το βρω. Συνέχισα τα υπόλοιπα κανονικά τώρα ότι έγινε θα φανεί σε καμία βδομάδα που περιμένω κανονικά. Που δεν πιστεύω να γίνετε κάτι με ένα χαπι

Τότε, νομίζω πως είναι φυσιολογικά τα καφέ υγρά. Προσωπικά, δεν έγινε τίποτα όταν ξέχναγα 1-2 χάπια, αλλά εγώ είμαι πολύ πολύ ειδική περίπτωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πόσο μου αρέσει να ακούω για ερωτευμένα ζευγάρια!!!! Εγώ πάλι είμαι αθεράπευτα ρομαντική! Αφού λέω στον άντρα μου να με ξαναπαντρευτεί για να το ζήσω πάλι! Επίσης του έχω απαγορεύσει να έρθει στο σπίτι χωρίς λουλούδια αν έχουμε επέτειο, είναι του Αγίου Βαλεντίνου κτλ.?

Εγώ πάλι δεν πιστεύω στον Βαλεντίνο καθόλου. Όσο για τα λουλούδια τα προτιμώ στους κήπους πάρα στα βάζα. Γενικά είμαι άνθρωπος που θα συγκινηθω περισσότερο με ένα κουτί πάστες πάρα με λουλούδια ή ένα κοσμημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μ τι κάνετε??? Έχω παρά πολύ καιρό να μπω στο φορούν.... Λοιπόν ας γνωριστούμε είμαι η Ελένη 29 ετών έχω έναν κούκλο 3 χρονών και είμαι στην διαδικασία για δεύτερο παιδάκι... Βρίσκομαι στον 9ο μήνα προσπαθειών έχω 3 ινομυώματα αλλά έχω πάει στον γιατρό μ τα είδαμε κ μου είπε ότι στο σημείο που είναι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα συλλήψεις όλα είναι μια χαρά δόξα το θεό η αλήθεια είναι πως είμαι λίγο απογοητευμένη ?

Να σου ζήσει ο παίδαρος Ελένη!!! ❤️ Εύχομαι και σε εσένα πολύ πολύ γρήγορα ένα..φασολάκι! Αφού σου είπε πως δεν υπάρχει πρόβλημα με τα ινομυώματα, θα ευθύνεται το άγχος κοπέλα μου. Βέβαια, καλού-κακού πάρε και μια δεύτερη γνώμη..μη σου πω και τρίτη. Την έχω πατήσει πολύ με τους γιατρούς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κουκλίτσα μ άγχος δεν έχω μέχρι που πλησιάζει η περίοδος μου... Οπως σήμερα σε 4 μέρες περιμένω κ όλο σκέφτομαι θα έρθει η δεν θα έρθει.... Τι να πω αυτό όσο προσπάθησα να το αποβάλλω δεν μπορεσα?

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! κ εγώ εκείνες τις ημέρες τρελαίνομαι στο άγχος. όσο πλησιάζουν οι μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Η ηληκια είναι απλά ένας αριθμός και τίποτα άλλο. Στην τελική αν ήταν θέμα ηληκιας δεν θα παιδευονταν τόσες κοπέλες μικρότερες από εμάς. Γιατί δεν ξέρω για εσάς πάντως εγώ είμαι μικρή και θα παραμείνω για πάντα μικρη

Έεεεεεεετσι........... χαχαχα

Για πάντα μικρές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...