Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα..εγώ είμαι πολυυυ καλά σήμερα πήγα στο γυναικολόγο και με ηρέμησε πάρα πολύ..μου είπε ότι δεν χρειάζεται να αγχώνομαι για την θρομβοφιλια και μου εξήγησε πως θα πορευτούμε όταν μείνω έγκυος καναμε και κολπικό υπέρηχο και αυτό το μήνα κάνω ωορρηξία και από τις δύο ωοθήκες ειδαμε δύο τέλεια ωάρια και μας είπε βουρ στην προσπάθεια..μας συμβούλεψε επαφές μέρα παρά μέρα και μου είπε να κάνω χοριακη 28του μηνός για να ξέρουμε όσο νωρίτερα γίνεται αν είμαι έγκυος..είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια μου.. επιτέλους νιώθω ότι με ξεμπλοκαρε..να ναι καλά ο άνθρωπος..τελικά ο γιατρός είναι πολύ σημαντικό θέμα ..εδώ στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης πάντως μετά τη χθεσινή συνεχόμενη καταιγίδα έχουμε λιακάδα..άνοιξη :) τα φιλιά μου σε όλα τα κοριτσάκια ..

Μπραβο βρε κορίτσι μου! Τι ωραία νεα!!! Είναι πολύ σημαντικό να επικοινωνείς με τον γιατρό σου και να σε ηρεμεί!!! Εύχομαι αυτό το μήνα να έχεις το σποράκι (ή τα σποράκια) σου στην κοιλίτσα σου!!!! Ναι κι εγω ήλπιζα ότι θα μείνει λίγο ο χειμώνας αλλα και εδω ήλιο έχει..... Τουλάχιστον έπεσε η θερμοκρασία λίγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου μην απογοητευεσε ,όλα θα γίνουν στην ώρα τους και η αρνητική ψυχολογία φέρνει αντίθετα αποτελέσματα!! Το ξέρω ότι δεν είναι εύκολο σου μιλάει άτομο που βλέπει την σιχαμενη πάνω από 2 χρόνια αλλά εάν δεν το δούμε αλλιώς θα τρελαθουμε και σίγουρα εκεί δεν θα καταφέρουμε τπτ!! Κάνε υπομονή κορίτσι μου και να σκέφτεσαι το μελλοντικό σου μπεμπακι!! :-) 

Εσείς έχετε κάνει εξετάσεις; Εγώ από την πλευρά μου έχω κάνει μόνο το σπερματοδιαγραμμα μας λείπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα..εγώ είμαι πολυυυ καλά σήμερα πήγα στο γυναικολόγο και με ηρέμησε πάρα πολύ..μου είπε ότι δεν χρειάζεται να αγχώνομαι για την θρομβοφιλια και μου εξήγησε πως θα πορευτούμε όταν μείνω έγκυος καναμε και κολπικό υπέρηχο και αυτό το μήνα κάνω ωορρηξία και από τις δύο ωοθήκες ειδαμε δύο τέλεια ωάρια και μας είπε βουρ στην προσπάθεια..μας συμβούλεψε επαφές μέρα παρά μέρα και μου είπε να κάνω χοριακη 28του μηνός για να ξέρουμε όσο νωρίτερα γίνεται αν είμαι έγκυος..είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια μου.. επιτέλους νιώθω ότι με ξεμπλοκαρε..να ναι καλά ο άνθρωπος..τελικά ο γιατρός είναι πολύ σημαντικό θέμα ..εδώ στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης πάντως μετά τη χθεσινή συνεχόμενη καταιγίδα έχουμε λιακάδα..άνοιξη :) τα φιλιά μου σε όλα τα κοριτσάκια ..

Με το καλό να κάνεις Διδυμα κορίτσι!! Το φαντάζεσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα..εγώ είμαι πολυυυ καλά σήμερα πήγα στο γυναικολόγο και με ηρέμησε πάρα πολύ..μου είπε ότι δεν χρειάζεται να αγχώνομαι για την θρομβοφιλια και μου εξήγησε πως θα πορευτούμε όταν μείνω έγκυος καναμε και κολπικό υπέρηχο και αυτό το μήνα κάνω ωορρηξία και από τις δύο ωοθήκες ειδαμε δύο τέλεια ωάρια και μας είπε βουρ στην προσπάθεια..μας συμβούλεψε επαφές μέρα παρά μέρα και μου είπε να κάνω χοριακη 28του μηνός για να ξέρουμε όσο νωρίτερα γίνεται αν είμαι έγκυος..είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια μου.. επιτέλους νιώθω ότι με ξεμπλοκαρε..να ναι καλά ο άνθρωπος..τελικά ο γιατρός είναι πολύ σημαντικό θέμα ..εδώ στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης πάντως μετά τη χθεσινή συνεχόμενη καταιγίδα έχουμε λιακάδα..άνοιξη :) τα φιλιά μου σε όλα τα κοριτσάκια ..

Μπράβο κορίτσι μου γλυκό είδες ;;όλα καλά πήγαν τελικά άντε το Δεκέμβρη να έχουμε μπεμπακι :-) πολυ χαίρομαι ωγια εσένα έτσι να χαμογελάς :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα... εγω δουλιτσα σημερα απο τις 7μιση εως τις 8. Κ ξεχασα ν παρω μαζι μ τ τεστ ωορηξιασ ν τσεκαρω κ σμρ γαμωτο... εσυ τι κάνεις 

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου θα κάνεις το βράδυ μην ανχωνεσαι ? εγώ δουλίτσα βαριέμαι ελεεινά !!!!! Περιμένω το σκ ,εάν κ φτιάχνουμε το σπίτι μας και έχουμε μαστορους οπότε θα καθαρίζω κιόλας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Εσείς έχετε κάνει εξετάσεις; Εγώ από την πλευρά μου έχω κάνει μόνο το σπερματοδιαγραμμα μας λείπει...

Καλέ όλες τις εξετάσεις έχουμε κάνει πλέον από το νέο χρόνο πάμε για εξωσωματική !! Έχω ενδομητριωση και πολυκυστικες !! Μην ανχωνεσαι όλα καλά θα πάνε θα δεις σε λίγο θα είσαι έγκυος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα!Εδω τα ιδια προς το παρον,πονος στο στηθος κ ποναλακια στην κοιλια.Κλασικα θα μου ερθει.Για την κοπελα που εγραψε για θρομβοφιλια επειδη εχω κ εγω να μην αγχωνεσαι,ενεσακια θα κανουμε στην κοιλιτσα οταν ερθει η εγκυμοσυνη.Η αιματολογος μου μου ειπε οταν μεινω εγκυος με το καλο να παω να τη βρω.Τι ωραια που στολιζεις απο τωρα Ελενακι!Εγω δε νομιζω να στολισω φετος γιατι εχουμε πολυ προσφατο πενθος ομως λατρευω τα Χριστουγεννα κ γενικα τις γιορτες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλέ όλες τις εξετάσεις έχουμε κάνει πλέον από το νέο χρόνο πάμε για εξωσωματική !! Έχω ενδομητριωση και πολυκυστικες !! Μην ανχωνεσαι όλα καλά θα πάνε θα δεις σε λίγο θα είσαι έγκυος ?

Σ ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και σε σένα!!! Σύντομα να είσαι εγκυουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/11/2019 at 10:14 ΠΜ, ο/η Elenikon είπε:

Να το χαίρεστε!! Να ειναι ευτυχισμένο στη ζωή του και υγιής!!❤️

Καλημερα κορίτσι μου να σου ζησειβο γιόκας σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλέ όλες τις εξετάσεις έχουμε κάνει πλέον από το νέο χρόνο πάμε για εξωσωματική !! Έχω ενδομητριωση και πολυκυστικες !! Μην ανχωνεσαι όλα καλά θα πάνε θα δεις σε λίγο θα είσαι έγκυος ?

Τη ενδομητρίωση πως την καταλαβατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Εγώ αδιαθετησα εχτες μετά από επαφή που είχα φλουπ  περίοδο δεν πειράζει καλυτερα δεν έχω αυταπάτες πια.. βάλτε με και μένα στο πινακακι και από το 2020 εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Εγώ αδιαθετησα εχτες μετά από επαφή που είχα φλουπ  περίοδο δεν πειράζει καλυτερα δεν έχω αυταπάτες πια.. βάλτε με και μένα στο πινακακι και από το 2020 εξωσωματική.

Μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου!!! Θα έρθει με τον ένα ή τον άλλο τρόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα..εγώ είμαι πολυυυ καλά σήμερα πήγα στο γυναικολόγο και με ηρέμησε πάρα πολύ..μου είπε ότι δεν χρειάζεται να αγχώνομαι για την θρομβοφιλια και μου εξήγησε πως θα πορευτούμε όταν μείνω έγκυος καναμε και κολπικό υπέρηχο και αυτό το μήνα κάνω ωορρηξία και από τις δύο ωοθήκες ειδαμε δύο τέλεια ωάρια και μας είπε βουρ στην προσπάθεια..μας συμβούλεψε επαφές μέρα παρά μέρα και μου είπε να κάνω χοριακη 28του μηνός για να ξέρουμε όσο νωρίτερα γίνεται αν είμαι έγκυος..είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια μου.. επιτέλους νιώθω ότι με ξεμπλοκαρε..να ναι καλά ο άνθρωπος..τελικά ο γιατρός είναι πολύ σημαντικό θέμα ..εδώ στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης πάντως μετά τη χθεσινή συνεχόμενη καταιγίδα έχουμε λιακάδα..άνοιξη :) τα φιλιά μου σε όλα τα κοριτσάκια ..

Μα το ευχάριστα νέα κορίτσι μ πολύ χαίρομαι πραγματικά..... Είναι πολύ συμαντικος ο γιατρός μας αυτό λέω κ εγω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κ απο μενα!Εδω τα ιδια προς το παρον,πονος στο στηθος κ ποναλακια στην κοιλια.Κλασικα θα μου ερθει.Για την κοπελα που εγραψε για θρομβοφιλια επειδη εχω κ εγω να μην αγχωνεσαι,ενεσακια θα κανουμε στην κοιλιτσα οταν ερθει η εγκυμοσυνη.Η αιματολογος μου μου ειπε οταν μεινω εγκυος με το καλο να παω να τη βρω.Τι ωραια που στολιζεις απο τωρα Ελενακι!Εγω δε νομιζω να στολισω φετος γιατι εχουμε πολυ προσφατο πενθος ομως λατρευω τα Χριστουγεννα κ γενικα τις γιορτες ??

Ναιιιι κ εμένα πολύ μ αρέσουν τα Χριστούγεννα.... Λυπαμε πολύ κορίτσι μ συλλυπητήρια.... Κ εμείς έχουμε πένθος αλλά λόγο του μωρού θα στολίσω δεν θα του το στερησω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα..εγώ είμαι πολυυυ καλά σήμερα πήγα στο γυναικολόγο και με ηρέμησε πάρα πολύ..μου είπε ότι δεν χρειάζεται να αγχώνομαι για την θρομβοφιλια και μου εξήγησε πως θα πορευτούμε όταν μείνω έγκυος καναμε και κολπικό υπέρηχο και αυτό το μήνα κάνω ωορρηξία και από τις δύο ωοθήκες ειδαμε δύο τέλεια ωάρια και μας είπε βουρ στην προσπάθεια..μας συμβούλεψε επαφές μέρα παρά μέρα και μου είπε να κάνω χοριακη 28του μηνός για να ξέρουμε όσο νωρίτερα γίνεται αν είμαι έγκυος..είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια μου.. επιτέλους νιώθω ότι με ξεμπλοκαρε..να ναι καλά ο άνθρωπος..τελικά ο γιατρός είναι πολύ σημαντικό θέμα ..εδώ στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης πάντως μετά τη χθεσινή συνεχόμενη καταιγίδα έχουμε λιακάδα..άνοιξη :) τα φιλιά μου σε όλα τα κοριτσάκια ..

Ασχ τι τελεια 2 ωαρια κ να γονιμοποιηθουν και τα 2 να κανετε διδυμακια θα ειναι φανταστικό. Κ μξν ξεχνασ ναι μεν ξεζουμισε τον αντρουλη σου αλλα απολαυσετο κιόλας βγαλε απο το μυαλο σ τα παντα(μεγαλη κουβεντα το ξέρω)..

Μερα παρα μερα ε?? Καθε μερα υπερβολικο?

ο γιατρος σιγουρα ειναι μεγαλο πραγμα .παλια στα 19 μ 20 ειχα παει σε μια την 1η μ κ μ ειπε μετα απο εξετασεις εχω κολπιτιδα.. μ τα ειπε ολα τοσο τραγικα π εβαλα τα κλαματα κ λεω μαλλον πεθαινω πηγα στη μαμα μ κ της τ λεω κ μ λεει ευη κολπιτιδα εχεις σιγα κ γω παθαινα συχνα το αγχωνεσαι κ με πηγε σε αλλο γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναιιιι κ εμένα πολύ μ αρέσουν τα Χριστούγεννα.... Λυπαμε πολύ κορίτσι μ συλλυπητήρια.... Κ εμείς έχουμε πένθος αλλά λόγο του μωρού θα στολίσω δεν θα του το στερησω ?

Παιδια κ γω αγαπω Χριστούγεννα τα λατρευω τωρα τρωγομαι να στολισω τ σπιτι αλλα νμζ ειναι νωρίς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Με το καλό να κάνεις Διδυμα κορίτσι!! Το φαντάζεσαι? 

Με ρώτησε ο γιατρός αν έχουμε δίδυμους στην οικογένεια μου του λέω όχι και μου λέει χμμμ άντε εύχομαι να κάνεις την αρχή..χαχαχαχχα μακάρι τι να πω..και ένα και δύο σπορακια μόνο να έρθουν.. @Αννια27 κοριτσαρα μου χαμογέλασα πολυυυ..νιώθω εγώ επιτέλους μετά από καιρό..το είχα ανάγκη κάποιος ειδικος να μου πει εεεε όλα καλά..το χεις..:) 

@st3llina συναγωνιστριες θρομβοφιλικη κι εσύ?? Εμένα μου είπε μόνο ενεσουλες χωρίς χάπια ασπιρίνη..εσένα??δεν με νοιάζει καθόλου ας κάνουμε και τις ενεσουλες μας αρκεί να πάνε όλα καλά...

@Evie2 κορίτσι μου εγώ προσωπικά πάντα ευχαριστιεμαι το σεξ δεν έχω τέτοιο θέμα χαχαχχαα..ευτυχώς δεν έχει κατορθώσει το άγχος να επέμβει σε αυτό το τέλειο πράγμα..:)) δύσκολο πράγμα να αδειάσουμε το κεφάλι μας αλλά στόχος είναι και θα τον καταφέρουμε που θα πάει..εγώ ξέρω ότι θα αρχίσω να είμαι σε αναμμένα κάρβουνα μετά την ωορρηξία..αλλά αισιοδοξία και ότι γινειιι..μου είπε μέρα παρά μέρα γιατι λεει είναι καλύτερο για το σπέρμα..και προτείνει πριν την ωορρηξία και μετα..έλεος για τον προηγούμενο γιατρό σου κορίτσι μου αν είναι δυνατόν..έχω βρεθεί στη θέση σου και είναι τόσο κακό.. κατάχρηση εξουσίας ρε φίλε..εκεί να σε πανικοβάλλουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Frogel Ναι μου μιλησε για ενεσακια απο τη στιγμη που θα υπαρξει εγκυμοσυνη κ καθ'ολη τη διαρκεια της γεννας μεχρι να σαραντισω.Ομως δε με νοιαζει καθολου!Στα ενεσακια θα κολλησω προκειμενου να μη χασω το νινι; 

 

Εγω καθε χρονο στολιζω νωρις για να το ευχαριστιεμαι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναιιιι κ εμένα πολύ μ αρέσουν τα Χριστούγεννα.... Λυπαμε πολύ κορίτσι μ συλλυπητήρια.... Κ εμείς έχουμε πένθος αλλά λόγο του μωρού θα στολίσω δεν θα του το στερησω ?

Και πολυ καλα θα κανεις!!!Εχετε μεγαλη χαρα κοριτσι μου...Εμεις χασαμε τον πεθερο μου εδω κ 15 μερες κ δε μου βγαινει να στολισω ειναι πολυ προσφατο.Ξερω οτι μετα απο τετοια λυπη ενα μωρο ειναι το καλυτερο γιατρικο!Οποτε πολυ καλα κανεις κ στολιζεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

@Frogel Ναι μου μιλησε για ενεσακια απο τη στιγμη που θα υπαρξει εγκυμοσυνη κ καθ'ολη τη διαρκεια της γεννας μεχρι να σαραντισω.Ομως δε με νοιαζει καθολου!Στα ενεσακια θα κολλησω προκειμενου να μη χασω το νινι; 

 

Εγω καθε χρονο στολιζω νωρις για να το ευχαριστιεμαι ???

Κι εγώ περιμένω να κατέβει η ξαδέρφη μου Κρήτη που τρελενεσαι για στολισμούς και θα στολίσω τρίτη Τετάρτη..ποιες ενεσουλες καλέ τίποτα δεν μας σταματά..

@Ελενακι12κοριτσι μου σευχαριστω πολυυυυ..να στολίσεις και να χαίρεσαι το παιδάκι σου και το σπορακι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Εγώ αδιαθετησα εχτες μετά από επαφή που είχα φλουπ  περίοδο δεν πειράζει καλυτερα δεν έχω αυταπάτες πια.. βάλτε με και μένα στο πινακακι και από το 2020 εξωσωματική.

Κορίτσι μου σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και σύντομα να έχεις το μωράκι σου στην αγκαλια σου!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα..εγώ είμαι πολυυυ καλά σήμερα πήγα στο γυναικολόγο και με ηρέμησε πάρα πολύ..μου είπε ότι δεν χρειάζεται να αγχώνομαι για την θρομβοφιλια και μου εξήγησε πως θα πορευτούμε όταν μείνω έγκυος καναμε και κολπικό υπέρηχο και αυτό το μήνα κάνω ωορρηξία και από τις δύο ωοθήκες ειδαμε δύο τέλεια ωάρια και μας είπε βουρ στην προσπάθεια..μας συμβούλεψε επαφές μέρα παρά μέρα και μου είπε να κάνω χοριακη 28του μηνός για να ξέρουμε όσο νωρίτερα γίνεται αν είμαι έγκυος..είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια μου.. επιτέλους νιώθω ότι με ξεμπλοκαρε..να ναι καλά ο άνθρωπος..τελικά ο γιατρός είναι πολύ σημαντικό θέμα ..εδώ στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης πάντως μετά τη χθεσινή συνεχόμενη καταιγίδα έχουμε λιακάδα..άνοιξη :) τα φιλιά μου σε όλα τα κοριτσάκια ..

Κορίτσι μου μπράβο!! Χαίρομαι πολύ!! Θετική σκέψη λοιπόν και όλα θα πάνε τέλεια!!Απολαύστε το !!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια ειμαι τωρα 5 μερες πριν αδιαθετισω και εδω κ 3 μερες ειχα φούσκωμα και πονο στην κοιλιά σημερα ξυπνησα και δεν ειχα ουτεε φούσκωμα ουτε πονο αλλα εχω αρχισει κ εχω τάσεις για ρεψιμο ... Ναι το λεω σοβαρα ... Ρεψιμο ... Λετε να εχει τρελαθει το πεπτικό μου η τιποτα αλλο καλο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Εγώ αδιαθετησα εχτες μετά από επαφή που είχα φλουπ  περίοδο δεν πειράζει καλυτερα δεν έχω αυταπάτες πια.. βάλτε με και μένα στο πινακακι και από το 2020 εξωσωματική.

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου μαζί θα πάμε για εξωσωματική παρεούλα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Με ρώτησε ο γιατρός αν έχουμε δίδυμους στην οικογένεια μου του λέω όχι και μου λέει χμμμ άντε εύχομαι να κάνεις την αρχή..χαχαχαχχα μακάρι τι να πω..και ένα και δύο σπορακια μόνο να έρθουν.. @Αννια27 κοριτσαρα μου χαμογέλασα πολυυυ..νιώθω εγώ επιτέλους μετά από καιρό..το είχα ανάγκη κάποιος ειδικος να μου πει εεεε όλα καλά..το χεις..:) 

@st3llina συναγωνιστριες θρομβοφιλικη κι εσύ?? Εμένα μου είπε μόνο ενεσουλες χωρίς χάπια ασπιρίνη..εσένα??δεν με νοιάζει καθόλου ας κάνουμε και τις ενεσουλες μας αρκεί να πάνε όλα καλά...

@Evie2 κορίτσι μου εγώ προσωπικά πάντα ευχαριστιεμαι το σεξ δεν έχω τέτοιο θέμα χαχαχχαα..ευτυχώς δεν έχει κατορθώσει το άγχος να επέμβει σε αυτό το τέλειο πράγμα..:)) δύσκολο πράγμα να αδειάσουμε το κεφάλι μας αλλά στόχος είναι και θα τον καταφέρουμε που θα πάει..εγώ ξέρω ότι θα αρχίσω να είμαι σε αναμμένα κάρβουνα μετά την ωορρηξία..αλλά αισιοδοξία και ότι γινειιι..μου είπε μέρα παρά μέρα γιατι λεει είναι καλύτερο για το σπέρμα..και προτείνει πριν την ωορρηξία και μετα..έλεος για τον προηγούμενο γιατρό σου κορίτσι μου αν είναι δυνατόν..έχω βρεθεί στη θέση σου και είναι τόσο κακό.. κατάχρηση εξουσίας ρε φίλε..εκεί να σε πανικοβάλλουν..

Αλήθεια frogel μου χαίρομαι τόσο πολύ εάν είμαστε ο εαυτός μας όλα θα γίνουν ήρεμα και όμορφα ,σου εύχομαι την καλύτερη ζωή :-)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οι Kegel ασκήσεις κορίτσι μου είναι για τους μυς του κόλπου! Επιτρέπονται γενικά και βοηθούν στην ενδυνάμωση τους για την ώρα των εξωθήσεων!  Στο ιντερνετ μπορείς να διαβάσεις για αυτές ναι. Μάλλον με γυμνάστρια θα τα κάνω τα μαθήματα αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα.
    • Με το καλό να έρθει η μπουμπού σου!! Μια χαρά είναι τα 6 κιλά! αχ εγώ 15αυγουστο που γεννάω θα είναι όλοι υπ' ατμον να φύγουν.. τεσπά δε θα το σκέφτομαι, δεν το κανα επίτηδες να γεννάω τότε! Με μαία θα κάνεις τα μαθήματα; Ασκήσεις kegel λες να βρω από ytube? Επίσης ρώτησες τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να τις κάνεις ή είναι κάτι εντελώς απλό και εύκολο; Είμαι λίγο άσχετη επίτου θέματος 😶
    • Αναστασία καλησπέρα! Είμαστε στην ίδια κατάσταση! Εγώ ξεκίνησα με ένσημα από 1η Απριλίου. Μέχρι πέρυσι τέλος Ιουνίου ήμουν αναπληρώτρια, αλλά λόγω της ειδικότητας που είχα κ το ότι ήμουν καθημερινά στο δρόμο και έκανα 180 χιλιόμετρα τη μέρα δεν άξιζε να το συνεχίσω. Όλα τα λεφτά στο δρόμο και στο αυτοκίνητο. Έτσι έψαξα τι δικαιούμαι. Για να μπορέσεις να πάρεις το επίδομα κύησης και λοχείας που βγαίνεις 56 μέρες πριν από την πιθανή ημερομηνία τοκετού κ 63 μέρες μετά πρέπει να έχεις 200 ένσημα τα τελευταία δύο χρόνια. Δηλαδή εγώ που έχω πιθανή 19 Σεπτεμβρίου έπρεπε από τον Ιούλιο του 2022 να έχω συμπληρώσει τα 200 ένσημα, όμως επειδή ήμουν άνεργη κι ενώ τα είχα συμπληρωμένα τα ένσημα δε θα μπορούσα να πάρω το επίδομα αυτό αν δεν ήμουν μισθωτή λόγω ασφαλείας στο ΙΚΑ. Και ξεκίνησα δουλειά για 3 μέρες 4ωρα ώστε να είμαι μισθωτή και να μπορέσω να το πάρω..τώρα πόσα λεφτά θα πάρω δε γνωρίζω. Μετά από αυτό θα γίνει η αίτηση στη ΔΥΠΑ για το επίδομα μητρότητας που έγινε 9μηνο. Στο πρώτο επίδομα κάνεις την αίτηση την 57η μέρα πριν από τον τοκετό ηλεκτρονικά στη σελίδα του ΕΦΚΑ (γι'αυτό και σου έγραψα ότι έπρεπε να έχω τα ένσημα από τον Ιούλιο του 2022).  Όσο για τη β επιπέδου να μην αγχώνεσαι!!! Όλα θα είναι τέλεια με τη μικρούλα σου!!!💞💞💞
    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
    • Συνήθως ξέρουν πότε περίπου θα γεννήσουν οι γυναίκες που παρακολουθούν και προγραματίζουν ανάλογα το πότε και πόσο θα λείψουν. Αλλά συνήθως δε φεύγουν για πάνω απο 3-5 μέρες. Μακάρι να το ζήσουμε κορίτσι μου. Εγώ θα ξεκινήσω μαθήματα στο τελος του 7ου με την ελπίδα να έρθει στην ώρα της η μπουμπού. Για την ώρα κάνω μόνο ασκήσεις Kegel!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...