Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Δεν μπαίνω συχνά αλλά όλο εδώ κάπου τριγυρνάω ?

Θα ήθελα να στείλω τους χαιρετισμούς μου και στην φίλη @Σταυρι ...

Κορίτσια που δεν με ξέρετε. Είμαι 35 χρονών (η μεγαλύτερη μάλλον στο θέμα σας!), έχω μια κόρη 5 ετών (σχεδόν), πριν από δύο χρόνια έμεινα ξανά έγκυος αλλά παλινδρόμησε την 12η εβδομάδα, και μετά από 15 μήνες προσπαθειών έμεινα ξανά έγκυος και διανύω την 20η εβδομάδα. Όταν έμεινα έγκυος χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας clearblue και είχα επαφές 2 μέρες πριν τη φατσούλα, τη μέρα του θετικού και μία μετά. Ήμουν ένα βήμα πριν συμβουλευτώ γιατρό (υπο)γονιμότητας αφού πίστευα ότι δεν θα ξαναμείνω έγκυος. Ωστόσο πείσμωσα και πίστεψα ότι κάθε μήνας που περνά, έχω μια πιθανότητα παραπάνω να μείνω έγκυος. Κι έτσι έγινε. Οπότε μη νιώθετε ότι είστε οι μόνες που περνάτε φάσεις απογοήτευσης, έτσι ήμουν κι εγώ. Ελπίζω να σας δώσω λίγη αισιοδοξία με αυτά που σας λέω και να μη σας αγχώσω περισσότερο (δυστυχώς ο γραπτός λόγος καμιά φορά παρεξηγείται). 

Εύχομαι την επόμενη φορά που θα μπω να σας διαβάσω, να δω τα ευχάριστα νέα σας! Καλές επιτυχίες και πολύ σεξ κορίτσια!!!

Ε όχι κ η πιο μεγάλη στο θέμα..είμαστε κ εμείς εδώ..κοντεύω 36 κ προσπαθώ για το πρώτο παιδάκι. Οπότε προτείνεις τεστ ωορρηξίας?δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.Να χαίρεσαι την κορούλα σου και με το καλό το δεύτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ναι αμέ τα κάναμε μέσα στο καλοκαίρι..ο σύζυγος οκ εγώ έκανα ορμονικές εφτιαξα προλακτίνη, προγεστερόνη κ θηροειδή.. έκανα κ σαλπιγγογραφία κ ειναι οκ!! ναι γίνεται κανονικά ωορηξία μ αυτή τη τιμή αλλά εμένα μ χε πει ότι με τέτοιες τιμές δεν είναι εύκολη η εμφύτευση.. οπότε κ παίρνω χάπια κάθε φορά μετά την ωορηξία για να ναι σωστά ανεβασμένη..γι αυτό είπα να χαλαρώσω τώρα γιατί τα έχω φτιάξει όλα όσα βρήκαμε κ δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο..

Εμένα μου είπε να δούμε και το σπερματοδιαγραμμα του συζύγου και μετά θα δούμε πως θα κινηθούμε... Ελπίζω σύντομα να έρθει η πολυπόθητη εγκυμοσύνη σε όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Δεν μπαίνω συχνά αλλά όλο εδώ κάπου τριγυρνάω ?

Θα ήθελα να στείλω τους χαιρετισμούς μου και στην φίλη @Σταυρι ...

Κορίτσια που δεν με ξέρετε. Είμαι 35 χρονών (η μεγαλύτερη μάλλον στο θέμα σας!), έχω μια κόρη 5 ετών (σχεδόν), πριν από δύο χρόνια έμεινα ξανά έγκυος αλλά παλινδρόμησε την 12η εβδομάδα, και μετά από 15 μήνες προσπαθειών έμεινα ξανά έγκυος και διανύω την 20η εβδομάδα. Όταν έμεινα έγκυος χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας clearblue και είχα επαφές 2 μέρες πριν τη φατσούλα, τη μέρα του θετικού και μία μετά. Ήμουν ένα βήμα πριν συμβουλευτώ γιατρό (υπο)γονιμότητας αφού πίστευα ότι δεν θα ξαναμείνω έγκυος. Ωστόσο πείσμωσα και πίστεψα ότι κάθε μήνας που περνά, έχω μια πιθανότητα παραπάνω να μείνω έγκυος. Κι έτσι έγινε. Οπότε μη νιώθετε ότι είστε οι μόνες που περνάτε φάσεις απογοήτευσης, έτσι ήμουν κι εγώ. Ελπίζω να σας δώσω λίγη αισιοδοξία με αυτά που σας λέω και να μη σας αγχώσω περισσότερο (δυστυχώς ο γραπτός λόγος καμιά φορά παρεξηγείται). 

Εύχομαι την επόμενη φορά που θα μπω να σας διαβάσω, να δω τα ευχάριστα νέα σας! Καλές επιτυχίες και πολύ σεξ κορίτσια!!!

Μας δίνεις κουράγιο!Σε ευχαριστουμε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Δεν μπαίνω συχνά αλλά όλο εδώ κάπου τριγυρνάω ?

Θα ήθελα να στείλω τους χαιρετισμούς μου και στην φίλη @Σταυρι ...

Κορίτσια που δεν με ξέρετε. Είμαι 35 χρονών (η μεγαλύτερη μάλλον στο θέμα σας!), έχω μια κόρη 5 ετών (σχεδόν), πριν από δύο χρόνια έμεινα ξανά έγκυος αλλά παλινδρόμησε την 12η εβδομάδα, και μετά από 15 μήνες προσπαθειών έμεινα ξανά έγκυος και διανύω την 20η εβδομάδα. Όταν έμεινα έγκυος χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας clearblue και είχα επαφές 2 μέρες πριν τη φατσούλα, τη μέρα του θετικού και μία μετά. Ήμουν ένα βήμα πριν συμβουλευτώ γιατρό (υπο)γονιμότητας αφού πίστευα ότι δεν θα ξαναμείνω έγκυος. Ωστόσο πείσμωσα και πίστεψα ότι κάθε μήνας που περνά, έχω μια πιθανότητα παραπάνω να μείνω έγκυος. Κι έτσι έγινε. Οπότε μη νιώθετε ότι είστε οι μόνες που περνάτε φάσεις απογοήτευσης, έτσι ήμουν κι εγώ. Ελπίζω να σας δώσω λίγη αισιοδοξία με αυτά που σας λέω και να μη σας αγχώσω περισσότερο (δυστυχώς ο γραπτός λόγος καμιά φορά παρεξηγείται). 

Εύχομαι την επόμενη φορά που θα μπω να σας διαβάσω, να δω τα ευχάριστα νέα σας! Καλές επιτυχίες και πολύ σεξ κορίτσια!!!

Νομίζεις... Σου ρίχνω 6 χρονακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Πολύ πιθανόν να ξέρεις να αρχίσει να τρώει και τα στολίδια ο συγκεκριμένος χαχα είναι ένας λαμπραντορακος ακριβώς όπως ο Μάρλεϊ ένας γλυκός μπελάς όπως η ταινία!! Λυπάμαι πολύ για το σκυλάκο σου :-( ,δεν θέλω ούτε να τον σκέφτομαι τον χαμό !!! Η αλήθεια είναι ότι όταν θα αποκτήσω παιδάκι θα ήθελα πολύ εάν μας επιτρέπουν τα οικονομικά μας να κάτσω μαζί του τουλάχιστον μέχρι τα 3 !! 

Κοίτα σύμπτωση! Χθες είδα αυτήν την ταινία πρώτη φορά στην ζωή μου? Δυστυχώς τα πράγματα είναι δύσκολα και οι συνθήκες μας αναγκάζουν να δουλεύουμε και σε τέτοιες περιπτώσεις. Όταν με το καλό κάνεις το παιδάκι σου μακάρι να μπορέσεις να είσαι δίπλα του αυτά τα πρώτα χρόνια. Είναι πολύ σημαντικό και για το ίδιο αλλά και για εσένα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια μόνο εμένα δε με τρελαίνουν τα Χριστούγεννα ?????? Δε με συγκινούν ιδιαίτερα μου αρέσει πολύ το Πάσχα από παιδί με τα τσουρέκια του και το αρνάκι!!!! Αφού δεν έχω ούτε δέντρο μάλλον θα πάρω του χρόνου που θα είναι πιο μεγάλο το παιδί, για τώρα το αποφεύγω χάχαχα

Πόσο σύμφωνο δεν ξέρεις... Ειδικά από τότε που χάσαμε τον μπαμπά μου μου προκαλούν μια μελαγχολία τα Χριστούγεννα γιατί τον Έλεγαν και Χρήστο και τα περνούσαμε πάντα μαζί... Εγώ πήρα πέρυσι δέντρο με τη συμφωνία να έρθουν να το στολισουν οι ανηψιες. Το κακό είναι ότι δεν έρχονται να το ξεστολισουν... Πριν είχα μια γιρλαντα που από την βαρεμάρα να την ξεστολισω έφτανε Πάσχα να την βγάλω μόνο τα φωτάκια έβγαζα από την πρίζα και την άφηνα εκεί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Πόσο σύμφωνο δεν ξέρεις... Ειδικά από τότε που χάσαμε τον μπαμπά μου μου προκαλούν μια μελαγχολία τα Χριστούγεννα γιατί τον Έλεγαν και Χρήστο και τα περνούσαμε πάντα μαζί... Εγώ πήρα πέρυσι δέντρο με τη συμφωνία να έρθουν να το στολισουν οι ανηψιες. Το κακό είναι ότι δεν έρχονται να το ξεστολισουν... Πριν είχα μια γιρλαντα που από την βαρεμάρα να την ξεστολισω έφτανε Πάσχα να την βγάλω μόνο τα φωτάκια έβγαζα από την πρίζα και την άφηνα εκεί... 

Σαν κ εμένα κ εσύ... Εγώ έχω ένα στεφάνι το κρεμάω έξω από την πόρτα κ το Γενάρη το ξεκρεμαω... Για να μη παρεξηγηθώ μου αρέσουν οι στολισμενες βιτρίνες οι δρόμοι με τα φώτα. Το σπίτι βαριέμαι να στολίσω η μάλλον να ξεστολισω οπότε δε στολιζω λογικό??? Χάχαχα είμαι λίγο ανάποδος ανθρωπος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κοίτα σύμπτωση! Χθες είδα αυτήν την ταινία πρώτη φορά στην ζωή μου? Δυστυχώς τα πράγματα είναι δύσκολα και οι συνθήκες μας αναγκάζουν να δουλεύουμε και σε τέτοιες περιπτώσεις. Όταν με το καλό κάνεις το παιδάκι σου μακάρι να μπορέσεις να είσαι δίπλα του αυτά τα πρώτα χρόνια. Είναι πολύ σημαντικό και για το ίδιο αλλά και για εσένα!?

Καλημέρα κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου εύχομαι γρήγορα το δεύτερο :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

tzina819: ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Δεν μπαίνω συχνά αλλά όλο εδώ κάπου τριγυρνάω ?

Θα ήθελα να στείλω τους χαιρετισμούς μου και στην φίλη @Σταυρι ...

Κορίτσια που δεν με ξέρετε. Είμαι 35 χρονών (η μεγαλύτερη μάλλον στο θέμα σας!), έχω μια κόρη 5 ετών (σχεδόν), πριν από δύο χρόνια έμεινα ξανά έγκυος αλλά παλινδρόμησε την 12η εβδομάδα, και μετά από 15 μήνες προσπαθειών έμεινα ξανά έγκυος και διανύω την 20η εβδομάδα. Όταν έμεινα έγκυος χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας clearblue και είχα επαφές 2 μέρες πριν τη φατσούλα, τη μέρα του θετικού και μία μετά. Ήμουν ένα βήμα πριν συμβουλευτώ γιατρό (υπο)γονιμότητας αφού πίστευα ότι δεν θα ξαναμείνω έγκυος. Ωστόσο πείσμωσα και πίστεψα ότι κάθε μήνας που περνά, έχω μια πιθανότητα παραπάνω να μείνω έγκυος. Κι έτσι έγινε. Οπότε μη νιώθετε ότι είστε οι μόνες που περνάτε φάσεις απογοήτευσης, έτσι ήμουν κι εγώ. Ελπίζω να σας δώσω λίγη αισιοδοξία με αυτά που σας λέω και να μη σας αγχώσω περισσότερο (δυστυχώς ο γραπτός λόγος καμιά φορά παρεξηγείται). 

Εύχομαι την επόμενη φορά που θα μπω να σας διαβάσω, να δω τα ευχάριστα νέα σας! Καλές επιτυχίες και πολύ σεξ κορίτσια!!!

Κοριτσακι μου πόσο χαίρομαι για σένα..  εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!! Τι κάνετε;; Εγώ σήμερα αγχώθηκα πως θα περάσει ένας μήνας πάλι.....μια μελαγχολία την έχω..προσπαθώ να μην το σκέφτομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Τι κάνετε;; Εγώ σήμερα αγχώθηκα πως θα περάσει ένας μήνας πάλι.....μια μελαγχολία την έχω..προσπαθώ να μην το σκέφτομαι!!

Καλημερα κοριτσια!!

Θα περασει, θα περασει!!

Σε μενα το «δυσκολο» κομματι ειναι μονο μετα την ωορρηξια που νιωθω οτι δεν περνανε με τπτ οι μερες, αρχιζω να εχω κατα φαντασια συμπτωματα κτλ κτλ!! ? Μια τρελα!!!

Ερχονται Χριστουγεννα ομως...θα στολισουμε, θα βγουμε, θα ξεκουραστουμε, θα χαρουμε, θα ξεχαστουμε κ ισως δουμε κ μεις ενα θαυματακι στις κοιλιτσες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα κοριτσια!!

Θα περασει, θα περασει!!

Σε μενα το «δυσκολο» κομματι ειναι μονο μετα την ωορρηξια που νιωθω οτι δεν περνανε με τπτ οι μερες, αρχιζω να εχω κατα φαντασια συμπτωματα κτλ κτλ!! ? Μια τρελα!!!

Ερχονται Χριστουγεννα ομως...θα στολισουμε, θα βγουμε, θα ξεκουραστουμε, θα χαρουμε, θα ξεχαστουμε κ ισως δουμε κ μεις ενα θαυματακι στις κοιλιτσες μας!!! 

Μακάρι!! Έχεις δίκιο...Πρέπει να ασχολούμαστε με κάτι άλλο να μην το σκεφτόμαστε συνέχεια..δεν είναι και εύκολο βέβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου σημερα ειχα ορεξη για γλυκακι ... σπανια μου συμβαινει αυτο μιας και ειμαι πιο πολυ στα αλμυρα !!!! 
να εχουμε μια υπεροχη μερα !!! 

8AB2F427-5836-42AA-B773-93F1D72518D0.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα κοριτσια!!

Θα περασει, θα περασει!!

Σε μενα το «δυσκολο» κομματι ειναι μονο μετα την ωορρηξια που νιωθω οτι δεν περνανε με τπτ οι μερες, αρχιζω να εχω κατα φαντασια συμπτωματα κτλ κτλ!! ? Μια τρελα!!!

Ερχονται Χριστουγεννα ομως...θα στολισουμε, θα βγουμε, θα ξεκουραστουμε, θα χαρουμε, θα ξεχαστουμε κ ισως δουμε κ μεις ενα θαυματακι στις κοιλιτσες μας!!! 

Καλημεραα?  Ποσο συμφωνω ακριβως ετσι ειναι οταν πηγαμε το καλοκαιρι διακοπες καναμε τα παντα ..βολτες.. μπανια..και δε το σκεφτομουνα αλλα τοτε προσπαθουσαμε λαθος μερες ... πιστευω πως θα μας ερθει σε ολες μας αυτο που περιμενουμε τοσο πολυ ???? Και μακαρι οταν μεινουμε ολες μας να συνεχισουμε να εχουμε επαφη κοριτσια μου και να μην χαθουμε !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Τι κάνετε;; Εγώ σήμερα αγχώθηκα πως θα περάσει ένας μήνας πάλι.....μια μελαγχολία την έχω..προσπαθώ να μην το σκέφτομαι!!

Καλημερα κοριτσι μου

σε καταλαβαινω ομως σκεψου πως εχεις και αυτον τ μηνα να προσπαθησεις ... ερχονται γιορτες θα χαλαρωσουμε οσο γινεται βεβαια .. δεν γινεται να μην το σκεφτομαστε απο την στιγμη που προσπαθουμε ομως μπορουμε να σκεφτομαστε θετικα και να μην μας πιανει το αγχος ... ειχα 15 μερες καθυατερηση απο το αγχος το καλοκαιρι με 2 αρνητικα τεστ με το που πηγα στο γιατρο και μου ειπε ηρεμησε θα ερθει ... οντως αδιαθετησα εφυγε το αγχος !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου σημερα ειχα ορεξη για γλυκακι ... σπανια μου συμβαινει αυτο μιας και ειμαι πιο πολυ στα αλμυρα !!!! 
να εχουμε μια υπεροχη μερα !!! 

8AB2F427-5836-42AA-B773-93F1D72518D0.jpeg

Ωωωωω στείλε κ από εδώ :-) γιαμι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα κοριτσια!!

Θα περασει, θα περασει!!

Σε μενα το «δυσκολο» κομματι ειναι μονο μετα την ωορρηξια που νιωθω οτι δεν περνανε με τπτ οι μερες, αρχιζω να εχω κατα φαντασια συμπτωματα κτλ κτλ!! ? Μια τρελα!!!

Ερχονται Χριστουγεννα ομως...θα στολισουμε, θα βγουμε, θα ξεκουραστουμε, θα χαρουμε, θα ξεχαστουμε κ ισως δουμε κ μεις ενα θαυματακι στις κοιλιτσες μας!!! 

Αχ έτσι είμαι κ εγω...Δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες... Βέβαια τώρα το έχω πάρει απόφαση με το θέμα του άντρα μου κ δεν περιμένω τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου

σε καταλαβαινω ομως σκεψου πως εχεις και αυτον τ μηνα να προσπαθησεις ... ερχονται γιορτες θα χαλαρωσουμε οσο γινεται βεβαια .. δεν γινεται να μην το σκεφτομαστε απο την στιγμη που προσπαθουμε ομως μπορουμε να σκεφτομαστε θετικα και να μην μας πιανει το αγχος ... ειχα 15 μερες καθυατερηση απο το αγχος το καλοκαιρι με 2 αρνητικα τεστ με το που πηγα στο γιατρο και μου ειπε ηρεμησε θα ερθει ... οντως αδιαθετησα εφυγε το αγχος !!!!

Έχεις δίκιο...πιστεύω θα ξεχαστώ σιγά σιγά...!! Είμαι υπερβολική το ξέρω, ήταν και η πρώτη προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Elenikon Κι εγώ σήμερα δεν ξύπνησα και με την καλύτερη διάθεση... Προσπαθώ τωρα να κάνω κάτι παραγωγικό να ξεχαστώ!!

Περιμένω νέα από τη γυναικολόγο μου να μου πει τι θα πρέπει να κάνω.... Για εγκυμοσύνη πάντως η πιθανότητα είναι απειροελάχιστη απ΄οτι καταλαβα οπότε @Αννια27 μου βάλε με για 10.12 και βλέπουμε!!! ίσως να πρέπει να κάνω ορμονικές.... γιατί όμως δεν με έβαλε να κάνω κατευθείαν; ?

@diana8 Μακάρι να  γίνει πραγματικότητα η ευχή σου κορίτσι μου! Εδω θα είμαστε και τότε να μιλάμε για την εξέλιξη της εγκυμοσύνης μας!! Μας ανοιξες την όρεξη με το γλυκακι ?

@Xrita Μην απογοητεύεσαι!!!! Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να σκέφτεσαι θετικά αλλά νομίζω πως μόνο καλό θα σου κάνει εαν χαλαρώσεις! ?

Με το που ξεκινήσαμε για μωρό ανακάλυψα μια πλευρά του εαυτού μου που δεν μου αρεσει καθόλου και έχει περάσει μόνο ένα μήνας! Δηλαδή αν και σε 3 μήνες δεν έχω μείνει τι θα κάνω; θα τρελαθω; Ποτε δεν ήμουν τόσο ανυπόμονη... πάντα είχα γαϊδουρινή υπομονη που λένε και τον τελευταίο μήνα δεν με αναγνωρίζω. Νομίζω πως θα σταματησω να το σκέφτομαι τόσο και να ασχολούμαι τόσο πολύ με αυτό το κομμάτι. Αν είναι να έρθει θα έρθει....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Έχεις δίκιο...πιστεύω θα ξεχαστώ σιγά σιγά...!! Είμαι υπερβολική το ξέρω, ήταν και η πρώτη προσπάθεια.

Οχι δεν εισαι υπερβολικη και εγω ετσι ειμαι αλλα πιστευω το αγχος μας μονο καλο δεν μας κανει ... εννοειται δεν γινεται να το ξεχασουμε εντελως :) μακαρι να ειμαστε εδω και να μιλαμε ολες για την εγκυμοσυνη μας και να μην χαθουμε !!!! Προσπαθω να κανω διαφορα πραγματα να ξεχαστω οσο γινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...