Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν δουλεύω σε γραφείο... Σε εργοστάσιο δουλεύω στην παραγωγή. Έχει ίντερνετ αλλά το έχει στο γραφείο του αφεντικού και φυσικά είναι με κωδικό.... Τι να πάω να του πω;; πες μου τον κωδικό του WiFi για να μπαίνω στο ίντερνετ;;; 

Αααα κατάλαβα! χαχαχχα ναι ναι και αμεσως θα σου δειξει την πόρτα εξοδου! Υπαρχουν βεβαια εφαρμογες που μπορουν να αου βρπυν τον κωδικο αλλα καλυτερα μην το διακινδυνευσεις! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα frogel μου?! Περιμένω να με πάρουν τηλέφωνο για να πάω να πάρω τα αποτελέσματα. Όχι τίποτα άλλα είμαι τρομερά φοβιτσιαρα και είμαι μέσα στο άγχος σήμερα! Πόσο ζηλεύω που σας ακούω να πηγαίνετε στην δουλειά σας! Μου έχει λείψει τόσο πολύ! Δεν παλεύεται το σπίτι☹️

Άνεργη είσαι κορίτσι μου; Η λόγο του μικρού κάθεσαι σπίτι; Πάντως εγώ να ξέρεις αγάπη μου θα ήθελα παααρα πολύ να κάθομαι σπίτι μου και να μην πηγαίνω για δουλειά!!! Εγώ δεν ξέρω εάν πρέπει να στολίσω γιατί σκέφτομαι μήπως το δει ο Όσκαρ και σκεφτεί ...ωραία μου έφεραν τουαλέτα μέσα στο σπίτι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Άνεργη είσαι κορίτσι μου; Η λόγο του μικρού κάθεσαι σπίτι; Πάντως εγώ να ξέρεις αγάπη μου θα ήθελα παααρα πολύ να κάθομαι σπίτι μου και να μην πηγαίνω για δουλειά!!! Εγώ δεν ξέρω εάν πρέπει να στολίσω γιατί σκέφτομαι μήπως το δει ο Όσκαρ και σκεφτεί ...ωραία μου έφεραν τουαλέτα μέσα στο σπίτι ?

Χαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχα...ο γλυκουληηηης..μπορείς να στολίσεις το σπίτι χωρίς δεντράκι η να βάλεις ένα πολύ μικρό κάπου ψηλά..μια βόλτα στα τζάμπο θα γεμίσει το σπίτι με ψιλοοιδα γιορτινά και θα δώσει το βαιμπ το χριστουγεννιάτικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπερα κοριτσια! ??

Καλη εβδομαδα σε ολες με αισιοδοξια!?

Όντως σημερα στο Ηράκλειο εχει καλοκαιρι! Ανυπομονω να βαλω χαλια να στολισω και για Χριστουγεννα αλλα η αληθεια ειναι οτι με τετοιο καλο καιρό δεν μπορω να μπω στο mood. Ελπιζω να χαλάσει ο καιρος συντομα! 

Εγω κοριτσια ειμαι στην ιδια φαση. Λιγο καφε, λίγο ροζ και η σερβιετα πεντακαθαρη, στη χειροτερη βλεπω μια σταγονα! Αρχιζω και υποψιαζομαι ότι ισως εχω κατι το οποιο δεν μου βρηκε η γυναικολογος στις εξετασεις.... Ωστοσο  @Αννια27 εαν μπορεις να με βαλεις σε παρακαλω για 10/12 στο πινακακι και βλεπουμε!

Ευχομαι σε ολες να περασετε καταπληκτικα σημερα!????

Κοριτσάκι μου δεν πρόκειται να σε βάλω στο πινακακι εάν δεν έχεις κανονική ροή ,εγώ ελπίζω ότι αυτό το μπεμπακι σου κάνω κόλπα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Χαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχα...ο γλυκουληηηης..μπορείς να στολίσεις το σπίτι χωρίς δεντράκι η να βάλεις ένα πολύ μικρό κάπου ψηλά..μια βόλτα στα τζάμπο θα γεμίσει το σπίτι με ψιλοοιδα γιορτινά και θα δώσει το βαιμπ το χριστουγεννιάτικο..

Άστα σου λέω πολύ γέλιο το τρελό μου !!! Ναι νομίζω θα πάρω ένα μικρουλι γιατί και εμένα μαρεσουν τα Χριστούγεννα!! Ιδανικά να χιονίζει και να κάθομαι σπίτι :-) , εσείς εκεί κανονικά καλοκαίρι είπες ε; Κάντε κάνα μπάνιο και για εμάς ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια εγώ αδιαθετησα τελικά! Δεν είναι ωραίο συναίσθημα! Αλλά πάμε για την επόμενη προσπάθεια! 12/12 επόμενη περίοδος! Ελπίζω να είναι τυχερός μήνας και να έχουμε όλες το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο!!❤️?

Δεν πειράζει κορίτσι μου πάμε δυναμικά για δώρα Χριστουγέννων :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

tzina819: ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Άνεργη είσαι κορίτσι μου; Η λόγο του μικρού κάθεσαι σπίτι; Πάντως εγώ να ξέρεις αγάπη μου θα ήθελα παααρα πολύ να κάθομαι σπίτι μου και να μην πηγαίνω για δουλειά!!! Εγώ δεν ξέρω εάν πρέπει να στολίσω γιατί σκέφτομαι μήπως το δει ο Όσκαρ και σκεφτεί ...ωραία μου έφεραν τουαλέτα μέσα στο σπίτι ?

? Δεν νομίζω θα το καταλάβει το γλυκουλι! Εκτός κι αν αρχίσει να τρώει τα στολίδια!? Τα λατρεύω τα σκυλάκια. Είχα κι εγώ ένα 15 χρόνια. Το έχασα πριν 3 χρόνια και με πείραξε πολύ. Ακόμα μου λείπει τρομερά??. Έπρεπε να κάτσω σπίτι γιατί δεν είχα κάποιον να κρατάει το μωρό. Το ήθελα όμως κιόλας. Ήταν σημαντικό για εμένα να είμαι δίπλα του. Τώρα που τα πρωινά πηγαίνει στον παιδικό είμαι ελεύθερη και έτσι μπορώ να βρω κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια εγώ αδιαθετησα τελικά! Δεν είναι ωραίο συναίσθημα! Αλλά πάμε για την επόμενη προσπάθεια! 12/12 επόμενη περίοδος! Ελπίζω να είναι τυχερός μήνας και να έχουμε όλες το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο!!❤️?

Ξερω πως νιωθεις κοπελα μου σκεψου ομως ποσο ωραια θα ειναι να μας πεις ευχαριστα για τα χριστουγεννα !!! Στο ευχομαι θετικη σκεψη και ολα θα μας ερθουν ♥️??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

? Δεν νομίζω θα το καταλάβει το γλυκουλι! Εκτός κι αν αρχίσει να τρώει τα στολίδια!? Τα λατρεύω τα σκυλάκια. Είχα κι εγώ ένα 15 χρόνια. Το έχασα πριν 3 χρόνια και με πείραξε πολύ. Ακόμα μου λείπει τρομερά??. Έπρεπε να κάτσω σπίτι γιατί δεν είχα κάποιον να κρατάει το μωρό. Το ήθελα όμως κιόλας. Ήταν σημαντικό για εμένα να είμαι δίπλα του. Τώρα που τα πρωινά πηγαίνει στον παιδικό είμαι ελεύθερη και έτσι μπορώ να βρω κάτι.

Πολύ πιθανόν να ξέρεις να αρχίσει να τρώει και τα στολίδια ο συγκεκριμένος χαχα είναι ένας λαμπραντορακος ακριβώς όπως ο Μάρλεϊ ένας γλυκός μπελάς όπως η ταινία!! Λυπάμαι πολύ για το σκυλάκο σου :-( ,δεν θέλω ούτε να τον σκέφτομαι τον χαμό !!! Η αλήθεια είναι ότι όταν θα αποκτήσω παιδάκι θα ήθελα πολύ εάν μας επιτρέπουν τα οικονομικά μας να κάτσω μαζί του τουλάχιστον μέχρι τα 3 !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@lactaki και υπόλοιπα κορίτσια καλησπέρα! Σας διαβάζω κάπου κάπου στα γρήγορα. Ναι, φουσκώνω, είμαι στην 19η εβδομάδα. Εύχομαι πολύ σύντομα κι εσείς να αρχίσετε να φουσκώνετε!! ❤ Καταλαβαίνω την αγωνία σας, και την απογοήτευσή σας όταν βλέπετε την καταραμένη να έρχεται & να ξαναέρχεται, άλλωστε κι εγώ το ίδιο βίωνα κάθε μήνα μέχρι να έρθει η πολυπόθητη εγκυμοσύνη. Αλλά στο τέλος θα έρθει σίγουρα, αργά ή γρήγορα, δεν υπάρχει περίπτωση. Σε άλλες σε 3 μήνες, σε άλλες σε 8 μήνες, σε άλλες σε 1 χρόνο ή και σε 2. Άλλωστε οι περισσότερες έχετε το χρόνο με το μέρος σας, κι αυτό είναι μεγάλο πλεονέκτημα. ❤

χαίρομαι πολύ για σένα κοριτσάκι μου έστω που μΠΑΊΝεις που κ που κ μας μιλας!!!!! καλη εγκυμοσύνη σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/11/2019 at 6:05 ΜΜ, ο/η Βικούλα88 είπε:

Δυστυχώς δεν γίνεται να μην το σκέφτεσαι.... Και μερικές φορές γίνεται εμμονή ιδέα... Πόσο καιρό προσπαθείτε; εμείς έχουμε κλείσει χρόνο...

φυσικά κ δεν είναι εύκολο δε γίνεται να ξεχαστεί τελείως κ να πεις ααα ήρθε ενώ δε το σκεφτόμουν καθόλου.... δε γίνονται αυτά νομίζω.. απλά έχω χαλαρώσει λίγο κ δε κοιτάω μέρες..ξέρω βέβαια πάνω κάτω ποτε θα προσπάθήσω περισσότερο αλλά δε θα κάνω ούτε τεστάκια .. μας βγαίνει κ καλύτερα από τΟ ΑΝαγκαστικό . εμείς προσπαθούμε από πέρυσι το καλοκαίρι.. τον Ιανουάριο όμως διαγνώσθηκα με ενδομητρίωση κ τον Μάρτιο έκανα την επέμβαση. Μάιο ξεκινήσαμε πάλι κ από το καλοκαίρι με τη βοήθεια γιατρού... είδομεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@titika where are you?????  δεν είμαι σίγουρη κορίτσια οτι ταγκάρω την σωστή τιτικα χαχαχαα μ βγαίνουν πολλές!!!!!καιρό έχει να μας πει νέα της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Άστα σου λέω πολύ γέλιο το τρελό μου !!! Ναι νομίζω θα πάρω ένα μικρουλι γιατί και εμένα μαρεσουν τα Χριστούγεννα!! Ιδανικά να χιονίζει και να κάθομαι σπίτι :-) , εσείς εκεί κανονικά καλοκαίρι είπες ε; Κάντε κάνα μπάνιο και για εμάς ?

Βαρεθηκαμε τις παραλίες πια αγαπημένη μου άστο..αφού ούτε τις ντουλάπες μου δεν μπορώ να κάνω..λέω τη μια μέρα να μαζέψω σορτσάκια και καλοκαιρινά άλλα που να τα μαζέψεις με 28βαθμους??και ακόμα πιο πολύ που να βγάλεις τα χειμερινά θα γελάει ο κόσμος χαχαχαχαχαχα..όπως είπε και η Δημητρούλα θέλουμε να κυλιστουμε στα χαλιά και δε μας αφήνει ο καιρός..μήπως να δοκιμάσουμε να κυλιστουμε σε καμία παραλία η θα πιάσουμε καμιά κολπιτιδα αντί για παιδί??χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@titika where are you?????  δεν είμαι σίγουρη κορίτσια οτι ταγκάρω την σωστή τιτικα χαχαχαα μ βγαίνουν πολλές!!!!!καιρό έχει να μας πει νέα της..

Δεν είναι η σωστή αγάπη..πάμε για άλλη χαχαχαχα. @titika74 είσαι η σωστή??Ούτε αυτή σόρρυ.. @Titika88

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

φυσικά κ δεν είναι εύκολο δε γίνεται να ξεχαστεί τελείως κ να πεις ααα ήρθε ενώ δε το σκεφτόμουν καθόλου.... δε γίνονται αυτά νομίζω.. απλά έχω χαλαρώσει λίγο κ δε κοιτάω μέρες..ξέρω βέβαια πάνω κάτω ποτε θα προσπάθήσω περισσότερο αλλά δε θα κάνω ούτε τεστάκια .. μας βγαίνει κ καλύτερα από τΟ ΑΝαγκαστικό . εμείς προσπαθούμε από πέρυσι το καλοκαίρι.. τον Ιανουάριο όμως διαγνώσθηκα με ενδομητρίωση κ τον Μάρτιο έκανα την επέμβαση. Μάιο ξεκινήσαμε πάλι κ από το καλοκαίρι με τη βοήθεια γιατρού... είδομεν....

Έχεις κάνει και εξετάσεις ορμονικές και σαλπιγγογραφια; Εγώ έκανα και όλα οκ.. η προγεστερόνη μου ήταν 6,9 αλλά μίλησα με τη γυναικολόγο Και μου είπε γίνεται κανονικά ωορρηξία και από βδομάδα θα κάνει ο σύζυγος σπερμοδιαγραμμα και ανάλογα θα κινηθούμε.. έχω αγχωθει πάρα πολύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

? Δεν νομίζω θα το καταλάβει το γλυκουλι! Εκτός κι αν αρχίσει να τρώει τα στολίδια!? Τα λατρεύω τα σκυλάκια. Είχα κι εγώ ένα 15 χρόνια. Το έχασα πριν 3 χρόνια και με πείραξε πολύ. Ακόμα μου λείπει τρομερά??. Έπρεπε να κάτσω σπίτι γιατί δεν είχα κάποιον να κρατάει το μωρό. Το ήθελα όμως κιόλας. Ήταν σημαντικό για εμένα να είμαι δίπλα του. Τώρα που τα πρωινά πηγαίνει στον παιδικό είμαι ελεύθερη και έτσι μπορώ να βρω κάτι.

Όταν δεν έχεις κάποιον να σου κρατήσει το παιδί είναι μεγάλο θέμα... Κι εμείς ξέρουμε ότι αν και όταν έρθει με το καλό ο ένας τα πρώτα χρόνια θα δουλεύει για την γυναίκα που θα το κρατάει αν και πολύ θα ήθελα να κάτσω σπίτι μου αλλά και τι να κάνεις που χρειαζόμαστε και τα ένσημα.. Εγώ στη δουλειά μου είμαι  20 χρόνια είναι δίπλα στο σπίτι μου έχω έναν καλό μισθό για τα σημερινά δεδομένα και το κυριότερο πληρώνομαι κανονικότατα...μεγαλο προσόν για την εποχή μας 

Δεν μου κάθεται και το Τζόκερ που δεν παιζω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Βαρεθηκαμε τις παραλίες πια αγαπημένη μου άστο..αφού ούτε τις ντουλάπες μου δεν μπορώ να κάνω..λέω τη μια μέρα να μαζέψω σορτσάκια και καλοκαιρινά άλλα που να τα μαζέψεις με 28βαθμους??και ακόμα πιο πολύ που να βγάλεις τα χειμερινά θα γελάει ο κόσμος χαχαχαχαχαχα..όπως είπε και η Δημητρούλα θέλουμε να κυλιστουμε στα χαλιά και δε μας αφήνει ο καιρός..μήπως να δοκιμάσουμε να κυλιστουμε σε καμία παραλία η θα πιάσουμε καμιά κολπιτιδα αντί για παιδί??χαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχαχαχα δεν παίζεσαι ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Έχεις κάνει και εξετάσεις ορμονικές και σαλπιγγογραφια; Εγώ έκανα και όλα οκ.. η προγεστερόνη μου ήταν 6,9 αλλά μίλησα με τη γυναικολόγο Και μου είπε γίνεται κανονικά ωορρηξία και από βδομάδα θα κάνει ο σύζυγος σπερμοδιαγραμμα και ανάλογα θα κινηθούμε.. έχω αγχωθει πάρα πολύ... 

ναι αμέ τα κάναμε μέσα στο καλοκαίρι..ο σύζυγος οκ εγώ έκανα ορμονικές εφτιαξα προλακτίνη, προγεστερόνη κ θηροειδή.. έκανα κ σαλπιγγογραφία κ ειναι οκ!! ναι γίνεται κανονικά ωορηξία μ αυτή τη τιμή αλλά εμένα μ χε πει ότι με τέτοιες τιμές δεν είναι εύκολη η εμφύτευση.. οπότε κ παίρνω χάπια κάθε φορά μετά την ωορηξία για να ναι σωστά ανεβασμένη..γι αυτό είπα να χαλαρώσω τώρα γιατί τα έχω φτιάξει όλα όσα βρήκαμε κ δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Δεν είναι η σωστή αγάπη..πάμε για άλλη χαχαχαχα. @titika74 είσαι η σωστή??Ούτε αυτή σόρρυ.. @Titika88

χαχαχαχα ναι ναι η τελευταία με το 88 είναι τρη βρήκαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

ναι αμέ τα κάναμε μέσα στο καλοκαίρι..ο σύζυγος οκ εγώ έκανα ορμονικές εφτιαξα προλακτίνη, προγεστερόνη κ θηροειδή.. έκανα κ σαλπιγγογραφία κ ειναι οκ!! ναι γίνεται κανονικά ωορηξία μ αυτή τη τιμή αλλά εμένα μ χε πει ότι με τέτοιες τιμές δεν είναι εύκολη η εμφύτευση.. οπότε κ παίρνω χάπια κάθε φορά μετά την ωορηξία για να ναι σωστά ανεβασμένη..γι αυτό είπα να χαλαρώσω τώρα γιατί τα έχω φτιάξει όλα όσα βρήκαμε κ δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο..

λακτακι πόσο είχες προγεστερόνη; μπορείς να παίρνεις χάπια κάθε φορά χωρίς να υπάρχει θέμα; Εγώ πήρα μια φορά για την προετοιμασία της διέγερσης και στην περίοδο είχα μετά πολύ αίμα (για τα δεδομένα μου), εσένα δεν σε επηρεάζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

λακτακι πόσο είχες προγεστερόνη; μπορείς να παίρνεις χάπια κάθε φορά χωρίς να υπάρχει θέμα; Εγώ πήρα μια φορά για την προετοιμασία της διέγερσης και στην περίοδο είχα μετά πολύ αίμα (για τα δεδομένα μου), εσένα δεν σε επηρεάζει;

είχα τη μια 8 κ την άλλη 10..ήταν χαμηλές οι τιμές δλδ για 2 συνεχόμενους κύκλους...η γιατρός μ πε παίρνε δεν επηρεάζει σε κάτι... ρώτησα κ δεύτερο γιατρό που είχα στο νοσοκομείο.. τον ρώτησα να συνεχίσω τα χάπια τώρα που θα προσπάθήσω μόνη μου χωρίς υπέρηχους κ μ λεει ναι  μπορεις...1 το βράδυ παίρνω.. όχι κανένα θέμα δεν έχω με τη προγεστερονη δε μ έχει αλλάξει κάτι..την ξεκινάω μετά την ωορηξία την σταματάω όταν είναι για να αδιαθετήσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

χαίρομαι πολύ για σένα κοριτσάκι μου έστω που μΠΑΊΝεις που κ που κ μας μιλας!!!!! καλη εγκυμοσύνη σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!

Δεν μπαίνω συχνά αλλά όλο εδώ κάπου τριγυρνάω ?

Θα ήθελα να στείλω τους χαιρετισμούς μου και στην φίλη @Σταυρι ...

Κορίτσια που δεν με ξέρετε. Είμαι 35 χρονών (η μεγαλύτερη μάλλον στο θέμα σας!), έχω μια κόρη 5 ετών (σχεδόν), πριν από δύο χρόνια έμεινα ξανά έγκυος αλλά παλινδρόμησε την 12η εβδομάδα, και μετά από 15 μήνες προσπαθειών έμεινα ξανά έγκυος και διανύω την 20η εβδομάδα. Όταν έμεινα έγκυος χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας clearblue και είχα επαφές 2 μέρες πριν τη φατσούλα, τη μέρα του θετικού και μία μετά. Ήμουν ένα βήμα πριν συμβουλευτώ γιατρό (υπο)γονιμότητας αφού πίστευα ότι δεν θα ξαναμείνω έγκυος. Ωστόσο πείσμωσα και πίστεψα ότι κάθε μήνας που περνά, έχω μια πιθανότητα παραπάνω να μείνω έγκυος. Κι έτσι έγινε. Οπότε μη νιώθετε ότι είστε οι μόνες που περνάτε φάσεις απογοήτευσης, έτσι ήμουν κι εγώ. Ελπίζω να σας δώσω λίγη αισιοδοξία με αυτά που σας λέω και να μη σας αγχώσω περισσότερο (δυστυχώς ο γραπτός λόγος καμιά φορά παρεξηγείται). 

Εύχομαι την επόμενη φορά που θα μπω να σας διαβάσω, να δω τα ευχάριστα νέα σας! Καλές επιτυχίες και πολύ σεξ κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόνο εμένα δε με τρελαίνουν τα Χριστούγεννα ?????? Δε με συγκινούν ιδιαίτερα μου αρέσει πολύ το Πάσχα από παιδί με τα τσουρέκια του και το αρνάκι!!!! Αφού δεν έχω ούτε δέντρο μάλλον θα πάρω του χρόνου που θα είναι πιο μεγάλο το παιδί, για τώρα το αποφεύγω χάχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Δεν μπαίνω συχνά αλλά όλο εδώ κάπου τριγυρνάω ?

Θα ήθελα να στείλω τους χαιρετισμούς μου και στην φίλη @Σταυρι ...

Κορίτσια που δεν με ξέρετε. Είμαι 35 χρονών (η μεγαλύτερη μάλλον στο θέμα σας!), έχω μια κόρη 5 ετών (σχεδόν), πριν από δύο χρόνια έμεινα ξανά έγκυος αλλά παλινδρόμησε την 12η εβδομάδα, και μετά από 15 μήνες προσπαθειών έμεινα ξανά έγκυος και διανύω την 20η εβδομάδα. Όταν έμεινα έγκυος χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας clearblue και είχα επαφές 2 μέρες πριν τη φατσούλα, τη μέρα του θετικού και μία μετά. Ήμουν ένα βήμα πριν συμβουλευτώ γιατρό (υπο)γονιμότητας αφού πίστευα ότι δεν θα ξαναμείνω έγκυος. Ωστόσο πείσμωσα και πίστεψα ότι κάθε μήνας που περνά, έχω μια πιθανότητα παραπάνω να μείνω έγκυος. Κι έτσι έγινε. Οπότε μη νιώθετε ότι είστε οι μόνες που περνάτε φάσεις απογοήτευσης, έτσι ήμουν κι εγώ. Ελπίζω να σας δώσω λίγη αισιοδοξία με αυτά που σας λέω και να μη σας αγχώσω περισσότερο (δυστυχώς ο γραπτός λόγος καμιά φορά παρεξηγείται). 

Εύχομαι την επόμενη φορά που θα μπω να σας διαβάσω, να δω τα ευχάριστα νέα σας! Καλές επιτυχίες και πολύ σεξ κορίτσια!!!

Οοοοοοοχι δεν είσαι η μεγαλύτερη σε τρώω γκουχ γκουχ

Με το καλό να έρθει το μωράκι σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...