Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ότι θα περίμενα πως και πως να αδιαθετησω πραγματικά με ξεπερνά!?. Ευτυχώς περιμένω μέσα στην εβδομάδα και θα μπορέσω να μπω κι εγώ στο πινακακι μετά. Αυτός ο μήνας που δεν προσπάθησα μου φάνηκε αιώνας!

Άντε κοριτσάρα μου να μπεις και να βγεις αμέσως !!! Να κάτσεις μόνο ένα μήνα ! Μετά να είσαι εγκυουλα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Ιταλία ειμαι κορίτσια μου Ιταλία Βερόνα βενετια Μιλάνο... αύριο επιστρεφω

Μπράβο κορίτσι μου!! :-) καλη επιστροφή για αύριο , ελπίζω να έχεις φέρει και ωραία νέα μαζί σου ? !! Σε περιμένουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Δόξα το θεό καρδούλα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά από εδώ κ πέρα..... Σας στέλνω όλοι μου την ενέργεια κ την μπεμπεδοσκονη μου.... ❤️❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστουμε κορίτσι!Να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, να ρωτησω τωρα εγω κατι που με ανησυχεί. Τωρα σπουπιζομαι και εχω μονο καφε παλι. 

Είναι δυνατον? Εχει ξανασυμβει σε καμια? Κι αλλη φορα εχει τυχει να εχω μειωμενη ροη αλλα ηταν κοκκινο χρωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ακριβώς, την είδα κάπως αλλιώς.. δε βλέπω μέρες, ημερολόγια (αν κ ξέρω σε ποια είμαι χαχαχα) απλά θα κάνω σεξάκι... κ να σ πω? μια φορά δε τήρησα το μέρα παρα μέρα στις γόνιμες... εκει στη πιέση κάθε μέρα όταν έπρεπε... οοοοχι θα προσπαθήσω να είμαι ήρεμη γιατί αυτό μας σταματάει νομίζω από ένα σημείο κ μετά!!!σίγουρα δεν είναι ευκολο να το παίξεις τρελίτσα κ ότι δε θες παιδί αλλά τουλάχιστον να μην είμαστε με το ρολόι στο χέρι..

Δυστυχώς δεν γίνεται να μην το σκέφτεσαι.... Και μερικές φορές γίνεται εμμονή ιδέα... Πόσο καιρό προσπαθείτε; εμείς έχουμε κλείσει χρόνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια, να ρωτησω τωρα εγω κατι που με ανησυχεί. Τωρα σπουπιζομαι και εχω μονο καφε παλι. 

Είναι δυνατον? Εχει ξανασυμβει σε καμια? Κι αλλη φορα εχει τυχει να εχω μειωμενη ροη αλλα ηταν κοκκινο χρωμα.

Ερχετε το επόμενο θετικό στο πινακακι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια, να ρωτησω τωρα εγω κατι που με ανησυχεί. Τωρα σπουπιζομαι και εχω μονο καφε παλι. 

Είναι δυνατον? Εχει ξανασυμβει σε καμια? Κι αλλη φορα εχει τυχει να εχω μειωμενη ροη αλλα ηταν κοκκινο χρωμα.

Βρε αγάπη μου μήπως να κάνεις ένα τεστ να ηρεμήσεις και εσύ και να μην ανχωνεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Βρε αγάπη μου μήπως να κάνεις ένα τεστ να ηρεμήσεις και εσύ και να μην ανχωνεσαι;

Έκανα κούκλα μου το πρωι και ηταν αρνητικο! Μετα ειχα λιγο περισσοτερο ροζοκαφε στο σερβιετακι αλλα απο τοτε παλι τιποτα. Μαλλον θα παω για χοριακη οπως ειπε η Lacostaki αν συνεχιστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki και υπόλοιπα κορίτσια καλησπέρα! Σας διαβάζω κάπου κάπου στα γρήγορα. Ναι, φουσκώνω, είμαι στην 19η εβδομάδα. Εύχομαι πολύ σύντομα κι εσείς να αρχίσετε να φουσκώνετε!! ❤ Καταλαβαίνω την αγωνία σας, και την απογοήτευσή σας όταν βλέπετε την καταραμένη να έρχεται & να ξαναέρχεται, άλλωστε κι εγώ το ίδιο βίωνα κάθε μήνα μέχρι να έρθει η πολυπόθητη εγκυμοσύνη. Αλλά στο τέλος θα έρθει σίγουρα, αργά ή γρήγορα, δεν υπάρχει περίπτωση. Σε άλλες σε 3 μήνες, σε άλλες σε 8 μήνες, σε άλλες σε 1 χρόνο ή και σε 2. Άλλωστε οι περισσότερες έχετε το χρόνο με το μέρος σας, κι αυτό είναι μεγάλο πλεονέκτημα. ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@lactaki και υπόλοιπα κορίτσια καλησπέρα! Σας διαβάζω κάπου κάπου στα γρήγορα. Ναι, φουσκώνω, είμαι στην 19η εβδομάδα. Εύχομαι πολύ σύντομα κι εσείς να αρχίσετε να φουσκώνετε!! ❤ Καταλαβαίνω την αγωνία σας, και την απογοήτευσή σας όταν βλέπετε την καταραμένη να έρχεται & να ξαναέρχεται, άλλωστε κι εγώ το ίδιο βίωνα κάθε μήνα μέχρι να έρθει η πολυπόθητη εγκυμοσύνη. Αλλά στο τέλος θα έρθει σίγουρα, αργά ή γρήγορα, δεν υπάρχει περίπτωση. Σε άλλες σε 3 μήνες, σε άλλες σε 8 μήνες, σε άλλες σε 1 χρόνο ή και σε 2. Άλλωστε οι περισσότερες έχετε το χρόνο με το μέρος σας, κι αυτό είναι μεγάλο πλεονέκτημα. ❤

Με το καλό κορίτσι μου!!! Δεν έτυχε να γνωριστούμε εδώ μέσα αλλά σου εύχομαι μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα υπέροχο υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου !!! Με το καλό και πάλι ? :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να περάσετε υπέροχα! Με το καλό να επιστρέψετε αύριο!✈️Εύχομαι εκτός από τις βαλίτσες να κουβαλάς στη κοιλίτσα σου κι ένα νινακι! Ένα μπεμπακι με αέρα Ιταλιανικο!?

Κοριτσια μου γλυκά το μόνο σίγουρο είναι ότι έχω τρία κιλά παραπάνω στη κοιλιά μου τώρα για νινακι μακαρι τι να πω τα κιλά είναι σίγουρα το μωράκι θα φανεί στις 14/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 10/11

Ελενικον: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

Mt3508: 08/12

tzina819: ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή εβδομάδα !!! Τι κάνετε; Πως ξεκινάει η Δευτέρα σας; :-)

Καλημέρα αννια μου καλημέρα σε όλα τα κορίτσια κ καλή εβδομάδα.... Πήγα τον μικρό στον παιδικό κ ήρθα σπίτι να κάνω καμιά δουλειά κ μετά θα πάω για καφε?????για Δευτέρα καλά ειναι??εσύ τι κάνεις κούκλα μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή εβδομάδα !!! Τι κάνετε; Πως ξεκινάει η Δευτέρα σας; :-)

Καλημέρα Αννια μου! Καλή εβδομάδα να έχουμε όλες μας! Έγω έχω συνάχι δυστυχώς εδώ και 3 μέρες και μου έχει χαλάσει λιγάκι την διάθεση?. Παρόλα αυτά λέω να βγω στην αγορά μια βολτιτσα να πάρω κάτι δωράκια που θέλω.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα αννια μου καλημέρα σε όλα τα κορίτσια κ καλή εβδομάδα.... Πήγα τον μικρό στον παιδικό κ ήρθα σπίτι να κάνω καμιά δουλειά κ μετά θα πάω για καφε?????για Δευτέρα καλά ειναι??εσύ τι κάνεις κούκλα μου? 

Εγώ αγαπημένη αφού ξύπνησα στις 7 έβγαλα τον Όσκαρ βόλτα έφαγα πρωινό ,μετά έφυγα για δουλειά ,οπότε τώρα δουλίτσα!!! :-) τι κανουν τα μικρά σου ;; :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Αννια μου! Καλή εβδομάδα να έχουμε όλες μας! Έγω έχω συνάχι δυστυχώς εδώ και 3 μέρες και μου έχει χαλάσει λιγάκι την διάθεση?. Παρόλα αυτά λέω να βγω στην αγορά μια βολτιτσα να πάρω κάτι δωράκια που θέλω.?

Περαστικά σου κορίτσι μου :-) !! Τι δωράκια λες να πάρεις;;; ρε κορίτσια μου πότε θα στολίσετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή εβδομάδα !!! Τι κάνετε; Πως ξεκινάει η Δευτέρα σας; :-)

Καλημέρα κοριτσαρα και κοριτσαρες..καλή εβδομάδα..εγώ δουλειααααα..νιώθω κι εγώ λίγο ότι πάω να την αρπάξω αλλά παλεύω με χυμούς και βιταμίνες..εγώ λέω να στολίσω στα πολύ κοντά..μου αρέσει στολισμένο το σπίτι οπότε μπορεί και μες την βδομάδα :)

Κορίτσι μου πως πήγε η εξέταση που έκανες όλα καλά?? @Ευάγγελοςτ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Δε προλαβαίνω να γράψω κάποιες μέρες... Εμείς είμαστε σπίτι με το μικρό το πρωί μάλλον θα βγούμε το απόγευμα έχει ωραία μέρα σήμερα... Εγώ άρχισα τα τεστ ωορρηξιας σιγά σιγά να μπούμε δυναμικά αυτό το μήνα στη προσπάθεια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Περαστικά σου κορίτσι μου :-) !! Τι δωράκια λες να πάρεις;;; ρε κορίτσια μου πότε θα στολίσετε;;

Τελος του μηνα και ανυπομωνω μου αρεσει πολυ που ειναι στολισμενο το σπιτι αλλαζει η διαθεση μας κοριτσια ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Περαστικά σου κορίτσι μου :-) !! Τι δωράκια λες να πάρεις;;; ρε κορίτσια μου πότε θα στολίσετε;;

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Έχω να πάω σε γενέθλια αλλά όπως το βλέπω δεν θα τα καταφέρω. Νόμιζα ότι ήμουν καλύτερα το πρωί αλλά χειτοτερεψα πάλι τώρα☹️. Εγώ λέω να στολίσω προς το τέλος του μηνός! Βέβαια έχω και τον άντρα μου να ψιλογκρινιάζει που πρέπει να τα κουβαλήσει από την αποθήκη! Θα στολίσω όμως μόνο δέντρο γιατί αλλιώς ο μικρός μου θα τα διαλύσει όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κοριτσαρα και κοριτσαρες..καλή εβδομάδα..εγώ δουλειααααα..νιώθω κι εγώ λίγο ότι πάω να την αρπάξω αλλά παλεύω με χυμούς και βιταμίνες..εγώ λέω να στολίσω στα πολύ κοντά..μου αρέσει στολισμένο το σπίτι οπότε μπορεί και μες την βδομάδα :)

Κορίτσι μου πως πήγε η εξέταση που έκανες όλα καλά?? @Ευάγγελοςτ

 

Καλημέρα frogel μου?! Περιμένω να με πάρουν τηλέφωνο για να πάω να πάρω τα αποτελέσματα. Όχι τίποτα άλλα είμαι τρομερά φοβιτσιαρα και είμαι μέσα στο άγχος σήμερα! Πόσο ζηλεύω που σας ακούω να πηγαίνετε στην δουλειά σας! Μου έχει λείψει τόσο πολύ! Δεν παλεύεται το σπίτι☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Τελος του μηνα και ανυπομωνω μου αρεσει πολυ που ειναι στολισμενο το σπιτι αλλαζει η διαθεση μας κοριτσια ????

Ακριβώς έτσι diana μου! Άλλη διάθεση! Εγώ βάζω και χριστουγεννιάτικα τραγούδια και το απολαμβάνω! Γερές να είμαστε κορίτσια μου...και όλος ο κόσμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Δε προλαβαίνω να γράψω κάποιες μέρες... Εμείς είμαστε σπίτι με το μικρό το πρωί μάλλον θα βγούμε το απόγευμα έχει ωραία μέρα σήμερα... Εγώ άρχισα τα τεστ ωορρηξιας σιγά σιγά να μπούμε δυναμικά αυτό το μήνα στη προσπάθεια!!!! 

Έτσι ακριβώς κορίτσι! Δεν ξεχνάμε τον στόχο μας! Με δύναμη και αισιοδοξία θα τα καταφέρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...