Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Γειά σας κορίτσια και καλή επιτυχία σε όλες εγώ είμαι 41 παντρεμένη από τον Ιούλιο με έναν υπέροχο άνθρωπο 15 χρόνια σχέση. Μένω Αθήνα (βόρεια προάστια) ξεκινάω προσπάθειες τον Δεκέμβριο λόγω ενός χειρουργείο τον Ιούνιο και είμαι πάρα πολλή αισιοδοξη

Άντε με το καλό!! να σου πάνε όλα καλά κ να έχεις σύντομα μωρουλι!! Το πιο σημαντικό όμως είναι ότι έχεις έναν υπέροχο άντρα δίπλα σου κ μαζί θα τα κάνετε όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Γεια σας και απο μένα κορίτσια! Ειμαι 37 μισό και έχω ένα παιδάκι 8 μηνών σχεδόν αυτο το μηνα άρχισαμε προσπάθειες για δεύτερο, μπάς και προλάβουμε λόγω ηλικίας! Γιατι αν αργήσει όσο το πρώτο... την κατσαμε! Φυσικά δεν ειμαι και πολυ αισιόδοξη γιατι θηλάζω και δεν έχω αδιαθετησει! Όλο και χειρότερο το κάνω όσο συνεχίζω χαχαχα!! Πιστεύω ομως στα θαύματα! Και εύχομαι να το ζήσουμε όλες σύντομα!

Γειά σου! Την ίδια ηλικία έχουμε!! Και εγώ θήλαζα μέχρι δύο εβδομάδες τώρα το περιόρισα σε ένα γεύμα την ημέρα με σκοπό σε λίγο καιρό να το κόψω τελείως. Είναι λίγο μεγαλύτερο το παιδάκι μου εμένα... Εγώ ενώ έχω περίοδο μου φαινόταν ότι στο θέμα ωορρηξια κάτι δεν πήγαινε καλά. 

Ελπίζω να έρθει σύντομα για όλες το μωράκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου !! Καινούργιο θεματάκι χουχουλιαρικο ?? ελπίζω να είναι και τυχερό ♥️ Εγώ δεν περιμένω στις 10/11! Εύχομαι φέτος όλες να πιάσουμε το Χριστουγεννιάτικο δωράκι μας πιο νωρίς !!

Χαχαχα ευχόμαστε να μην μας έρθει αυτή η άτιμη αυτό το μήνα!! Μακάρι όλες μας να πάρουμε το πιο όμορφο δώρο φέτος τα Χριστούγεννα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκια καλησπέρα και καλώς ήρθατε όλες ,πολλά ζουζούνια εύχομαι γρήγορα στις αγκαλιές μας . Θα είναι τυχερό το θεματακι θα το δείτε ? ! Δεν θα προλάβω να ανεβάσω σήμερα πινακακι , αύριο υπόσχεση το ανεβάζω ! Απλά όσες κοπέλες είναι καινούργιες και θέλουν να μπουν να μου στείλουν ημερομηνίες !! Καλό βράδυ κορακλες :-)

Μακάρι!!!! Θέλω κ εγώ να μπω στο πινακακι!! 19/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Γεια σας και απο μένα κορίτσια! Ειμαι 37 μισό και έχω ένα παιδάκι 8 μηνών σχεδόν αυτο το μηνα άρχισαμε προσπάθειες για δεύτερο, μπάς και προλάβουμε λόγω ηλικίας! Γιατι αν αργήσει όσο το πρώτο... την κατσαμε! Φυσικά δεν ειμαι και πολυ αισιόδοξη γιατι θηλάζω και δεν έχω αδιαθετησει! Όλο και χειρότερο το κάνω όσο συνεχίζω χαχαχα!! Πιστεύω ομως στα θαύματα! Και εύχομαι να το ζήσουμε όλες σύντομα!

Καλε μια χαρά ηλικία έχεις!! Μην αγχώνεσαι για αυτό!! Αρχικά να σου ζήσει το μωράκι σου κ σου εύχομαι σύντομα κ δεύτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκια καλησπέρα και καλώς ήρθατε όλες ,πολλά ζουζούνια εύχομαι γρήγορα στις αγκαλιές μας . Θα είναι τυχερό το θεματακι θα το δείτε ? ! Δεν θα προλάβω να ανεβάσω σήμερα πινακακι , αύριο υπόσχεση το ανεβάζω ! Απλά όσες κοπέλες είναι καινούργιες και θέλουν να μπουν να μου στείλουν ημερομηνίες !! Καλό βράδυ κορακλες :-)

Εγώ σε αυτό το κύκλο δεν είμαι σίγουρη για την ημερομηνία που περιμένω. Δε περιμένω να έχει γίνει τίποτα... Σταμάτησα κ το θηλασμό κ ανυπομονώ να μου έρθει περίοδος να στρώσει ο οργανισμός μου. Λογικά 2/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Άντε με το καλό!! να σου πάνε όλα καλά κ να έχεις σύντομα μωρουλι!! Το πιο σημαντικό όμως είναι ότι έχεις έναν υπέροχο άντρα δίπλα σου κ μαζί θα τα κάνετε όλα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Γιαυτό δεν αγχώνομαι αν έρθει έχει καλώς αν πάλι όχι δεν πειράζει την υγεία μας να έχουμε και ο ένας τον άλλον. Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα. Δεν θυμάμαι κιόλας σε τι στάδιο βρισκεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Καλε μια χαρά ηλικία έχεις!! Μην αγχώνεσαι για αυτό!! Αρχικά να σου ζήσει το μωράκι σου κ σου εύχομαι σύντομα κ δεύτερο..

Σε ευχαριστω Ιωαννα μου! Είσαι νιόπαντρη απο οτι ειδα! Να ζήσετε και να ευτυχισμενα και σύντομα με ένα μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκια καλησπέρα και καλώς ήρθατε όλες ,πολλά ζουζούνια εύχομαι γρήγορα στις αγκαλιές μας . Θα είναι τυχερό το θεματακι θα το δείτε ? ! Δεν θα προλάβω να ανεβάσω σήμερα πινακακι , αύριο υπόσχεση το ανεβάζω ! Απλά όσες κοπέλες είναι καινούργιες και θέλουν να μπουν να μου στείλουν ημερομηνίες !! Καλό βράδυ κορακλες :-)

Εγώ λογικά θα μπω στο πινακάκι το Δεκέμβριο γιατί προς το παρών είμαι με αντισυλληπτικα. Αν και παρέλειψα ένα χάπι και δεν ξέρω τι γίνεται.  Έχω και κάτι καφέ υγρά. Οι οδηγίες λένε για την περίπτωση που αργήσεις να το πάρεις πάνω από 12 ώρες δεν λένε τι γίνεται αν δεν το πάρεις καθόλου. Τέλος πάντων θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκια καλησπέρα και καλώς ήρθατε όλες ,πολλά ζουζούνια εύχομαι γρήγορα στις αγκαλιές μας . Θα είναι τυχερό το θεματακι θα το δείτε ? ! Δεν θα προλάβω να ανεβάσω σήμερα πινακακι , αύριο υπόσχεση το ανεβάζω ! Απλά όσες κοπέλες είναι καινούργιες και θέλουν να μπουν να μου στείλουν ημερομηνίες !! Καλό βράδυ κορακλες :-)

Θα ειναι και εγω ετςι πιςτευω ☺️ Εμένα μη με υπολογίσεις προς το παρόν!  Δεν έχω ακομα κύκλο. Καλή τύχη σε όλες μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Γειά σου! Την ίδια ηλικία έχουμε!! Και εγώ θήλαζα μέχρι δύο εβδομάδες τώρα το περιόρισα σε ένα γεύμα την ημέρα με σκοπό σε λίγο καιρό να το κόψω τελείως. Είναι λίγο μεγαλύτερο το παιδάκι μου εμένα... Εγώ ενώ έχω περίοδο μου φαινόταν ότι στο θέμα ωορρηξια κάτι δεν πήγαινε καλά. 

Ελπίζω να έρθει σύντομα για όλες το μωράκι!!! 

Αληθεια? πολυ χαίρομαι που είμασταν στην ίδια φάση! Το δέχτηκε εύκολα το μωράκι σου? Να χαιρεσαι το παιδάκι σου! Και εύχομαι σύντομα να στρώσει ο κύκλος! Και εγω μεχρι το χρόνο σκέφτομαι να το τραβήξω, μονο που εμένα δεν έχει καν εμφανιστεί περίοδος, παρόλα αυτά ποτε δε ξέρεις! Δύσκολο μεν, αδύνατο οχι ☺️ Καλή μας τύχη λοιπόν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Αληθεια? πολυ χαίρομαι που είμασταν στην ίδια φάση! Το δέχτηκε εύκολα το μωράκι σου? Να χαιρεσαι το παιδάκι σου! Και εύχομαι σύντομα να στρώσει ο κύκλος! Και εγω μεχρι το χρόνο σκέφτομαι να το τραβήξω, μονο που εμένα δεν έχει καν εμφανιστεί περίοδος, παρόλα αυτά ποτε δε ξέρεις! Δύσκολο μεν, αδύνατο οχι ☺️ Καλή μας τύχη λοιπόν ?

Να χαίρεσαι κ εσύ το μπουμπούκι σου! 

Αδύνατο όχι δεν είναι! Και όσο μεγαλωνετε από εδώ και πέρα θα τρώει πιο καλά στέρεες τροφες οπότε μπορεί όπου να ναι να σου έρθει περίοδος. Πολλές γυναίκες πάντως μένουν έγκυος όταν θηλάζουν. Εγω προσωπικά ήθελα να σταματησω έτσι κ αλλιώς τώρα. 

Είχαμε κλάμα στην αρχή αλλά τελικά ήταν πιο εύκολο από ότι περίμενα να το κόψουμε. Ξεκίνησα με το μεσημέρι που τον θήλαζα για να τον πάρει ο ύπνος κ σταδιακά έκοβα γεύματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Kostef: 02/11

Frogel: 02/11

Liza_pan93: 02/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Σε αναμονή 

Starr: ?

Elena: ?

Xrita: ?

Vikcy: ?

Χρυσαφω: ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Να χαίρεσαι κ εσύ το μπουμπούκι σου! 

Αδύνατο όχι δεν είναι! Και όσο μεγαλωνετε από εδώ και πέρα θα τρώει πιο καλά στέρεες τροφες οπότε μπορεί όπου να ναι να σου έρθει περίοδος. Πολλές γυναίκες πάντως μένουν έγκυος όταν θηλάζουν. Εγω προσωπικά ήθελα να σταματησω έτσι κ αλλιώς τώρα. 

Είχαμε κλάμα στην αρχή αλλά τελικά ήταν πιο εύκολο από ότι περίμενα να το κόψουμε. Ξεκίνησα με το μεσημέρι που τον θήλαζα για να τον πάρει ο ύπνος κ σταδιακά έκοβα γεύματα.

Σ ευχαριστω πολυ ?, τρώει ηδη δυο γεύματα, αν και η αληθεια ειναι οτι απο τους 8 θηλασμός τη μέρα που λένε οτι πρέπει να κανει για να διατηρηθεί η παραγωγή εμείς ειμαστε στους 7 . Θα ήθελα να συμπληρώσει έτος και μετα να μπω στη διαδικασία απο θηλασμού εκτος αν ειμαστε τοοοοσο τυχεροί και έρθουν ολα τόσο βολικά που δε χρειαστεί! Θα δουμε! Καλημέρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Kostef: 02/11

Frogel: 02/11

Liza_pan93: 02/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Σε αναμονή 

Starr: ?

Elena: ?

Xrita: ?

Vikcy: ?

Χρυσαφω: ?

Εγώ κορίτσι μου είμαι έγκυος... Όπου να ναι γενναω. Απλά σας επισκέπτομαι γιατί ξεκίνησα κ εγώ από τα θέματα κια αυτά? κ έρχομαι κ από εδώ να δω τι κάνετε. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Γιαυτό δεν αγχώνομαι αν έρθει έχει καλώς αν πάλι όχι δεν πειράζει την υγεία μας να έχουμε και ο ένας τον άλλον. Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα. Δεν θυμάμαι κιόλας σε τι στάδιο βρισκεσαι

Καλημέρα!! Έτσι ακριβως!! Εγώ παντρεύτηκα τον Ιούνιο κ προσπαθούμε από τότε..δεν έχουμε μπει ακόμα σε διαδικασία εξετάσεων. Θα το αφήσουμε μέχρι τα Χριστούγεννα κ αν δεν..τότε θα πάμε να ψαχτούμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Να ζήσετε κ εσείς λοιπόν!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Είσαι πολύ μικρή, κάνε τις προσπάθειες σου όσο γίνεται χωρίς άγχος κ θα έρθει το μωρουλι... 

Σ'ευχαριστώ πολύ!!! Κι εσείς να ζήσετε!!! ❤️ και να μας έρθει όλες γρήήήγορα το νινί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elena o είπε:

Σε ευχαριστω Ιωαννα μου! Είσαι νιόπαντρη απο οτι ειδα! Να ζήσετε και να ευτυχισμενα και σύντομα με ένα μωράκι!

Καλημέρα!! Σε ευχαριστούμε πολύ!!! ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ λογικά θα μπω στο πινακάκι το Δεκέμβριο γιατί προς το παρών είμαι με αντισυλληπτικα. Αν και παρέλειψα ένα χάπι και δεν ξέρω τι γίνεται.  Έχω και κάτι καφέ υγρά. Οι οδηγίες λένε για την περίπτωση που αργήσεις να το πάρεις πάνω από 12 ώρες δεν λένε τι γίνεται αν δεν το πάρεις καθόλου. Τέλος πάντων θα δειξει

Καλημέρα!! Πάρε ένα τηλ. Τον γυναικολόγο σου κ ρώτησε τον..λογικά θα σου πει να το πάρεις αμέσως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κορίτσι μου είμαι έγκυος... Όπου να ναι γενναω. Απλά σας επισκέπτομαι γιατί ξεκίνησα κ εγώ από τα θέματα κια αυτά? κ έρχομαι κ από εδώ να δω τι κάνετε. ?

Αχ κοπέλα μου καλή λευτεριά!!! ? Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!! ❤️ ❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κορίτσι μου είμαι έγκυος... Όπου να ναι γενναω. Απλά σας επισκέπτομαι γιατί ξεκίνησα κ εγώ από τα θέματα κια αυτά? κ έρχομαι κ από εδώ να δω τι κάνετε. ?

Με το καλό λοιπόν!!! Ποσο είσαι τώρα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elena o είπε:

Γεια σας και απο μένα κορίτσια! Ειμαι 37 μισό και έχω ένα παιδάκι 8 μηνών σχεδόν αυτο το μηνα άρχισαμε προσπάθειες για δεύτερο, μπάς και προλάβουμε λόγω ηλικίας! Γιατι αν αργήσει όσο το πρώτο... την κατσαμε! Φυσικά δεν ειμαι και πολυ αισιόδοξη γιατι θηλάζω και δεν έχω αδιαθετησει! Όλο και χειρότερο το κάνω όσο συνεχίζω χαχαχα!! Πιστεύω ομως στα θαύματα! Και εύχομαι να το ζήσουμε όλες σύντομα!

Να σου ζήσει το μικρούλι Έλενα!!!! Εύχομαι να έρθει πολύ πολύ γρήγορα και το δεύτερο νινί ❤️ Γιατρός δεν είμαι, αλλά, δεν σε πήραν και τα χρόνια!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ λογικά θα μπω στο πινακάκι το Δεκέμβριο γιατί προς το παρών είμαι με αντισυλληπτικα. Αν και παρέλειψα ένα χάπι και δεν ξέρω τι γίνεται.  Έχω και κάτι καφέ υγρά. Οι οδηγίες λένε για την περίπτωση που αργήσεις να το πάρεις πάνω από 12 ώρες δεν λένε τι γίνεται αν δεν το πάρεις καθόλου. Τέλος πάντων θα δειξει

Κορίτσι σε ποιο χάπι είσαι; αν είσαι τα τελευταία, είναι λογικό να έχεις καφέ υγρά. Συνεχίζεις κανονικά τα υπόλοιπα. 

Κοίταξε, μπορεί να μην σου συμβεί αλλά εγώ κάθε φορά που συμπλήρωνα το χαμένο χάπι, έλιωνα στους εμετούς. Είμαι σίγουρη πως ήταν από αυτό, το είχα τσεκάρει. Γι αυτό, δεν το συμπλήρωνα καν. Φυσικά, ο γιατρός κατά πάσα πιθανότητα θα πει να το πάρεις όταν το θυμηθείς, αλλά εμένα με διέλυε αυτό ?

Όλα αυτά εκ πείρας τα γράφω! Δεν είμαι γιατρός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Αχ κοπέλα μου καλή λευτεριά!!! ? Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!! ❤️ ❤️??

@Starrr μου γλυκο σ ευχαριστουμε που έρχεσαι και στο δικο μας θέματακι δεν μας ξέχασες ποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...