Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχα σωστηηη!!! Καλά εγώ δεν θα περίμενα καθόλου όλο λέω αυτό το μήνα δεν θα κάνω και όλο δεν κρατιεμαι  !!αλλά σε εσένα λέω το σωστό να περιμένεις ?

Θα δούμε αν κάνω πάντως θα το μάθετε εύχομαι να είναι χαρούμενο μήνυμα χαχχαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Θα δούμε αν κάνω πάντως θα το μάθετε εύχομαι να είναι χαρούμενο μήνυμα χαχχαχα..

Περίμενεεεε να κάνουμε μαζί.. εντωμεταξύ εμένα όλως τυχαίως αυτό το μήνα μου βγήκαν ένα σωρό υποχρεώσεις ασφαλειες, Δεη, μηχανάκι...χαμός κ έχω μείνει ταπί... κ να θελα δε μπορω να κάνω μεσα στο σουκου γιατι λογικα Δευτέρα θα πληρωθώ...χαχαχαχα

ξέρω όμως το σώμα μου θα μ στείλει σημάδια μια δυο μέρες πριν οπότε θα ξέρω από το σουκού....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Περίμενεεεε να κάνουμε μαζί.. εντωμεταξύ εμένα όλως τυχαίως αυτό το μήνα μου βγήκαν ένα σωρό υποχρεώσεις ασφαλειες, Δεη, μηχανάκι...χαμός κ έχω μείνει ταπί... κ να θελα δε μπορω να κάνω μεσα στο σουκου γιατι λογικα Δευτέρα θα πληρωθώ...χαχαχαχα

ξέρω όμως το σώμα μου θα μ στείλει σημάδια μια δυο μέρες πριν οπότε θα ξέρω από το σουκού....

Θα κάνω ότι μπορώ να σε περιμένω..εγώ έχω από την προηγούμενη φορά ένα τεστ που περίσσεψε και ειναι στο συρτάρι και μου λέει καααανε μεεεε καααανε με..εμένα πάλι το σώμα μου είχε ίδια συμπτώματα με την περίοδο και όταν είχα μείνει έγκυος με τη μόνη διαφορά το πιστεύετε η όχι ότι εκείνο το μήνα έβλεπα κάθε βράδυ τόσο ζωντανά όνειρα που μπήκα στη διαδικασία να το γκουγκλαρω και να δω ότι Ω ναι είναι σύμπτωμα αυτό με είχε κάνει τότε να λέω ε αυτό το μήνα είμαι έγκυος και ήμουν..άντε να έρθει το Σάββατο..:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Θα κάνω ότι μπορώ να σε περιμένω..εγώ έχω από την προηγούμενη φορά ένα τεστ που περίσσεψε και ειναι στο συρτάρι και μου λέει καααανε μεεεε καααανε με..εμένα πάλι το σώμα μου είχε ίδια συμπτώματα με την περίοδο και όταν είχα μείνει έγκυος με τη μόνη διαφορά το πιστεύετε η όχι ότι εκείνο το μήνα έβλεπα κάθε βράδυ τόσο ζωντανά όνειρα που μπήκα στη διαδικασία να το γκουγκλαρω και να δω ότι Ω ναι είναι σύμπτωμα αυτό με είχε κάνει τότε να λέω ε αυτό το μήνα είμαι έγκυος και ήμουν..άντε να έρθει το Σάββατο..:))

Άντε κορίτσια μου να είστε οι πρώτες εγκυουλες του καινούργιου θέματος ,θα χαρώ πάρα πολύ να είναι τόσο γουρλουδικου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!! Το νέο θέμα εύχομαι να είναι τυχερό για όλες!!! ?

Εγώ είμαι 31 (σε λίγες μέρες 32.. αλλά ακόμα 31!! Χαχαχα) Κ μένω Αθήνα. 

Παντρευτηκα τον Ιούνιο κ από τότε προσπαθούμε..ξέρω δεν είναι πολύς ο καιρός αλλά η επιθυμία δεν παύει να σε κάνει να αγχώνεσαι!! 
 

Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες!! 
Να μαθαίνουμε μόνο θετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και καλή επιτυχία σε όλες εγώ είμαι 41 παντρεμένη από τον Ιούλιο με έναν υπέροχο άνθρωπο 15 χρόνια σχέση. Μένω Αθήνα (βόρεια προάστια) ξεκινάω προσπάθειες τον Δεκέμβριο λόγω ενός χειρουργείο τον Ιούνιο και είμαι πάρα πολλή αισιοδοξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά κορίτσια λέω να μην το αλλάξω το όνομα αλλά θέλω κι εγώ να μπω στο πινακακι. Όσο σκέφτομαι όμως την εικόνα μέσα σε τόσα ονόματα κι ένα αντρικό με πιάνουν τα γέλια! Πάντως είναι ωραία να συζητάμε και άλλα θέματα γιατί μας κάνει να ξεφεύγουμε! Εγώ δυστυχώς αυτό το μήνα δεν θα προσπαθήσω γιατί θα κάνω μαγνητική και δεν θέλω να το ρισκάρω. Δεν πειράζει όμως τον άλλο μήνα θα μπω δυναμικά!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Γειά σας κορίτσια και καλή επιτυχία σε όλες εγώ είμαι 41 παντρεμένη από τον Ιούλιο με έναν υπέροχο άνθρωπο 15 χρόνια σχέση. Μένω Αθήνα (βόρεια προάστια) ξεκινάω προσπάθειες τον Δεκέμβριο λόγω ενός χειρουργείο τον Ιούνιο και είμαι πάρα πολλή αισιοδοξη

Κι έτσι πρέπει να είμαστε! Μόνο αισιόδοξες και όλα θα γίνουν! Να ζήσετε να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να έρθει γρήγορα και το νινακι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι έτσι πρέπει να είμαστε! Μόνο αισιόδοξες και όλα θα γίνουν! Να ζήσετε να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να έρθει γρήγορα και το νινακι σας!

Σε ευχαριστούμε πολύ και σε σένα κάθε ευτυχία και σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Καλησπέρα σας!! Το νέο θέμα εύχομαι να είναι τυχερό για όλες!!! ?

Εγώ είμαι 31 (σε λίγες μέρες 32.. αλλά ακόμα 31!! Χαχαχα) Κ μένω Αθήνα. 

Παντρευτηκα τον Ιούνιο κ από τότε προσπαθούμε..ξέρω δεν είναι πολύς ο καιρός αλλά η επιθυμία δεν παύει να σε κάνει να αγχώνεσαι!! 
 

Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες!! 
Να μαθαίνουμε μόνο θετικά!!! 

Έτσι είναι άμα δεν τον γεμίσουμε τον χρόνο γιατι να τον φορτωθουμε; Ακόμα 31 είσαι!? Να ζήσετε! Εύχομαι ότι καλύτερο!Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι γιατί θα σου κάνει κακό ( στο λέω εκ πείρας). Να είσαι θετική και σύντομα θα έρθει το νινακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου !! Καινούργιο θεματάκι χουχουλιαρικο ?? ελπίζω να είναι και τυχερό ♥️ Εγώ δεν περιμένω στις 10/11! Εύχομαι φέτος όλες να πιάσουμε το Χριστουγεννιάτικο δωράκι μας πιο νωρίς !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα κορίτσια! Ειμαι 37 μισό και έχω ένα παιδάκι 8 μηνών σχεδόν αυτο το μηνα άρχισαμε προσπάθειες για δεύτερο, μπάς και προλάβουμε λόγω ηλικίας! Γιατι αν αργήσει όσο το πρώτο... την κατσαμε! Φυσικά δεν ειμαι και πολυ αισιόδοξη γιατι θηλάζω και δεν έχω αδιαθετησει! Όλο και χειρότερο το κάνω όσο συνεχίζω χαχαχα!! Πιστεύω ομως στα θαύματα! Και εύχομαι να το ζήσουμε όλες σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έτσι είναι άμα δεν τον γεμίσουμε τον χρόνο γιατι να τον φορτωθουμε; Ακόμα 31 είσαι!? Να ζήσετε! Εύχομαι ότι καλύτερο!Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι γιατί θα σου κάνει κακό ( στο λέω εκ πείρας). Να είσαι θετική και σύντομα θα έρθει το νινακι!

 Χαχαχχα ακριβώς!!! Σε ευχαριστούμε πολύ!! Προσπαθώ να μην αγχώνομαι αλλά το έχω στο μυαλό μου συνέχεια!! Κ σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα κ το 2020 να έχουμε όλες μωράκια!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα και καλώς ήρθατε όλες ,πολλά ζουζούνια εύχομαι γρήγορα στις αγκαλιές μας . Θα είναι τυχερό το θεματακι θα το δείτε ? ! Δεν θα προλάβω να ανεβάσω σήμερα πινακακι , αύριο υπόσχεση το ανεβάζω ! Απλά όσες κοπέλες είναι καινούργιες και θέλουν να μπουν να μου στείλουν ημερομηνίες !! Καλό βράδυ κορακλες :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Γεια σας και απο μένα κορίτσια! Ειμαι 37 μισό και έχω ένα παιδάκι 8 μηνών σχεδόν αυτο το μηνα άρχισαμε προσπάθειες για δεύτερο, μπάς και προλάβουμε λόγω ηλικίας! Γιατι αν αργήσει όσο το πρώτο... την κατσαμε! Φυσικά δεν ειμαι και πολυ αισιόδοξη γιατι θηλάζω και δεν έχω αδιαθετησει! Όλο και χειρότερο το κάνω όσο συνεχίζω χαχαχα!! Πιστεύω ομως στα θαύματα! Και εύχομαι να το ζήσουμε όλες σύντομα!

Μια χαρά είναι η ηλικία σου μην ανχωνεσαι καθόλου !! Να χαίρεσαι το ζουζούνι σου και σύντομα το δεύτερο :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι έτσι πρέπει να είμαστε! Μόνο αισιόδοξες και όλα θα γίνουν! Να ζήσετε να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να έρθει γρήγορα και το νινακι σας!

Τι γλυκιά που είσαι βρε κορίτσι μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες ελάτε από δω αν θέλετε και μιας και έχουμε καινούριο θέμα ας πούμε δυο λόγια αν θέλετε να γνωριστούμε λιγάκι αφού κάνουμε τόση παρέα :) εγω είμαι 29 μένω στην πανέμορφη Κρήτη και προσπαθούμε με τον άντρα μου από το μαιο..είχαμε μια ατυχία το Σεπτέμβρη με μια παλινδρομη κύηση και τώρα είμαστε ξανά στον αγώνα..επόμενη περίοδος δεν αναμένεται 2/11..καλότυχο το νέο θεματακι με μόνο ευχάριστα νέα πολλά χουχουλια και θετικά τεστακια :))

Τώρα κοιτάμε μόνο μπροστά!! Κρήτη ε;;; Ο άντρας μου είναι από τα Χανια κ τα λατρεύω!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Ειι γεια σας και απο εμένα!! Εγώ είμαι από Αθήνα 27 χρόνων ,δύο χρόνια παντρεμένοι και πάνω από δύο χρόνια προσπαθειών για μωρακι !! Το μικρό ιστορικό έχει ως εξής: πολυκυστικες, ενδομητριωση και 3 αποτυχημένες σπερματενχυσης !! Μετά από μια πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση είπαμε να το πάμε χαλαρά με τον φυσιολογικό τρόπο και τεστ ωορρηξίας!! Αυτάααα 

Next please :-)?

Υ.Γ ααα και έχω ένα αξιολατρευτο σκυλάκο ονόματι Όσκαρ!

Λογικό να έχεις απογοητευτεί αλλά το πολυ άγχος κάνει κακό!! Είσαι πολύ μικρή κ έχεις χρόνο μπροστά σου να χαρείς τον φυσιολογικό τρόπο κ θα έρθει κ το μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Μια χαρά είναι η ηλικία σου μην ανχωνεσαι καθόλου !! Να χαίρεσαι το ζουζούνι σου και σύντομα το δεύτερο :-)

Σ ευχαριστω κοριτσάκι μου! Οτι καλύτερο εύχομαι και σε σένα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα!! Εγώ άρχισα ουσιαστικά αυτό το μήνα προσπάθεια για το δεύτερο.... Έχω ένα παιδάκι ενός χρόνου... Και δυο εγκυμοσύνες στο ιστορικό μου. Μια παλινδρομη και μια τελειομηνη!!!! 

Να σου ζήσει το μωράκι σου! Μην αγχώνεσαι,θα έρθει κ το δεύτερο στην ώρα του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η liza_pan93 είπε:

Γεια σας γεια σας! ?Καλή αρχή στο νέο γκρουπάκι! Εύχομαι όλες να ποστάρουμε στην ομαδούλα ότι θα έχουμε...φασολάκι! Εγώ είμαι 25 (εεεε σε λίγο καιρό 26), από Δράμα και παντρεμένη από το καλοκαίρι. Προσπαθούμε για μπεμπέ από το καλοκαίρι, αλλά ήρθαν τα πάνω κάτω. Είχαμε κάνει ξανά προσπάθειες πριν τρία χρόνια για κάνα χρόνο, αλλά, τίποτα. 

Να ζήσετε κ εσείς λοιπόν!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Είσαι πολύ μικρή, κάνε τις προσπάθειες σου όσο γίνεται χωρίς άγχος κ θα έρθει το μωρουλι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!Εγώ είμαι 35 χρόνων από Θεσσαλονίκη και σε λίγο καιρό θα πάω για εξωσωματική λόγω ανδρικού παράγοντα!! Εύχομαι τον Ιανουάριο να είμαι έγκυοουλα!Μαζί με εσάς!!???

Μακάρι κορίτσι μου να σου πάνε όλα καλά!! Θετική σκέψη κ θα έρθει σύντομα το μωρουλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας κορτσούδια μου!!!! εγώ κ η @Σταυρι από Μυτιλήνη!!!! εγώ παντρεμένη εδώ κ 2 χρόνια, ετών 29.. προσπαθούμε από πέρυσι το καλοκαίρι, τον Γενάρη ανακάλυψα την ενδομητρίωση κ χειρουργήθηκα.. Μάιο ξεκίνησα επαφούλες πάλιιιι, φτιάξαμε τα ορμονικά μου, έκανα κ εγώ κ το αντρούλης μου τις εξετάσεις κ συνεχίζουμε.. κάνω παρακολούθηση ωορηξίας και λήψη seprafar . τώρα είμαι στην 3η κ τελευταία προσπάθεια 22η μέρα του κύκλου...

Άντε κορίτσι μου να σου πάνε όλα καλά κ σύντομα να μας ανακοινώσεις τα καλά κ όμορφα νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...